E T K N R L P
22. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Tallinna Maleklubi laste kiirturniiride sari`2017   ( id=72 )

Aeg 14. mai 2017 (kell 10:30) - 14. mai 2017 (kell 15:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik kiirmale
Koht Koht Paul Kerese Malemaja Ajakontroll Ajakontroll 15 minutit + 3 sekundit käigule
Võistluspaik Võistluspaik Vene tn 29, Tallinn Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 13. mai 2017 (kell 20:00) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud ---
Korraldaja Korraldaja Tallinna Maleklubi Info sisestaja Info sisestaja Test Kasutaja  (00. ??? 0000 )
Kontaktaadress Kontakt moc.liamg )ta( ibulkelamannillat Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (09. mai 2017 )
 
Osavõtumaks Osavõtutasu on 6€ (Tallinna MK liikmetele 3€)
Kontakttallinnamaleklubi (at) gmail.com Tel +3725142625
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   C   

Turniirile registreeritud mängijad ( 89 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aus Andreas 1303 1413 1469 M 2009 Pärnu Spordikool 160649 Eiki Lehemets
2017-05-11 19:49:17
A
2. Dukov Vladimir 1470 1701 1695 M 2009 MA Vabaettur 161230 Vladimir Dukov
2017-05-09 15:08:11
A
3. Haapsal Maria Ioanna       N 2009 EMAK u-1992 Margit Brokko
2017-05-12 18:23:35
A
4. Karis Fredi 1422 1576 1561 M 2009 Tartu Kalev 160604 Andres Karba
2017-05-10 20:08:15
A
5. Köösel Hans Georg 1417 1617 1641 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Eiki Lehemets
2017-05-11 19:48:54
A
6. Laanemets Loit   1144 1150 M 2009 SK Reval-Sport 170203 Ervin Liebert
2017-05-11 12:43:52
A
7. Lehes Ott Oskar 1169 1395 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Andres Karba
2017-05-10 20:07:24
A
8. Lillemaa Raimond   1344 1352 M 2009 Pärnu Spordikool 170552 Eiki Lehemets
2017-05-11 19:49:35
A
9. Mertins Ostap 1405 1724 1655 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2017-05-12 09:55:41
A
10. Mäesalu Oliver 1443 1717 1648 M 2009 Tartu Kalev 150600 Oliver Mäesalu
2017-05-11 17:26:40
A
11. Orlova Sofiya 1274 1466 1591 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2017-05-12 09:56:06
A
12. Riispapp Kert       N 2009 EMAK u-1991 Margit Brokko
2017-05-12 18:22:38
A
13. Shchiry Roman   1274 1274 M 2010 Mustamäe Loomingumaja 170557 Hendrik Olde
2017-05-13 19:44:37
A
14. Snitsarenko Ilja 1319 1485 1458 M 2010 MA Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2017-05-10 15:53:28
A
15. Veges Marta 1042 1147 1147 N 2009 MK Areng 170497 Monika Tsõganova
2017-05-12 16:54:36
A
16. Veges Miina 1000 1168 1168 N 2009 MK Areng 170498 Monika Tsõganova
2017-05-12 16:54:36
A
17. Veges Paula 1092 1251 1289 N 2009 MK Areng 170221 Monika Tsõganova
2017-05-12 16:54:36
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Dudakov Andrei 1482 1620 1613 M 2008 MA Vabaettur 160647 Rainer Raud
2017-05-11 21:43:30
B
2. Haapsal Maria Ioanna       N 2009 EMAK u-1990 Margit Brokko
2017-05-12 18:21:11
B
3. Kaldmaa Janis 1590 1619 1639 M 2008 Tartu Kalev 130736 Andres Karba
2017-05-10 20:07:41
B
4. Kimlaychuk Artjom 1322 1549 1556 M 2008 T. Truusi MKK 150507 Artjom Kimlaychuk
2017-05-09 19:51:52
B
5. Kokk Karl Mattias 1669 1736 1670 M 2007 Tartu Kalev 160709 Andres Karba
2017-05-10 20:07:33
B
6. Kuhhareva Viktoria   1211 1261 N 2008 MA Vabaettur 170422 Natalia Glušakova
2017-05-09 17:44:38
B
7. Lehes Erik Johannes 1542 1599 1598 M 2007 Tartu Kalev 150603 Andres Karba
2017-05-10 20:07:24
B
8. Levchenko Marina 1601 1765 1717 N 2007 MA Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2017-05-13 11:02:36
B
9. Maapalu Ralf 1428 1538 1590 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2017-05-11 19:13:58
B
10. Mihhailov Artur 1571 1670 1712 M 2007 MA Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2017-05-08 13:56:12
B
11. Milovanova Valerija   1304 1304 N 2007 MA Vabaettur 161243 Hendrik Olde
2017-05-11 18:56:32
B
12. Naestema Leen 1168 1449 1489 N 2008 MK Areng 150101 Monika Tsõganova
2017-05-11 23:31:27
B
13. Õigus Kristjan 1349 1526 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Kristjan Õigus
2017-05-08 17:50:20
B
14. Orlova Darya 1440 1576 1571 N 2007 Tallinna MK 170204 Aleksander Dusman
2017-05-12 09:56:06
B
15. Pallum Rasmus 1442 1549 1606 M 2008 Rae Huvikool 161220 Tiina Raud
2017-05-13 19:23:36
B
16. Poleštšuk Arseni   1588 1554 M 2008 MK Areng 160705 Monika Tsõganova
2017-05-11 09:55:05
B
17. Pronin Arseni 1639 1773 1815 M 2007 MA Vabaettur 150314 Natalia Glušakova
2017-05-10 18:56:22
B
18. Rajangu Iiob 1200 1541 1541 M 2007 MA Vabaettur 160425 Rainer Raud
2017-05-11 22:25:32
B
19. Rajangu Miikael 1256 1579 1579 M 2007 MA Vabaettur 160708 Rainer Raud
2017-05-11 22:25:32
B
20. Rõtšagov Anton 1582 1724 1715 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2017-05-09 22:53:47
B
21. Schneider Uku 1516 1580 1624 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2017-05-08 19:28:44
B
22. Slavinski Nikita 1636 1875 1745 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2017-05-08 10:12:15
B
23. Snitsarenko Igor 1684 1840 1846 M 2007 MA Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2017-05-10 15:53:28
B
24. Tell Simona       N 2007 MK Areng u-1941 Monika Tsõganova
2017-05-12 09:56:04
B
25. Turo Ralf 1191 1565 1565 M 2007 Tallinna MK 160128 Ralf Turo
2017-05-10 18:55:42
B
26. Tšurakov Sergei 1314 1444 1559 M 2007 MA Vabaettur 140734 Natalia Glušakova
2017-05-08 23:44:06
B
27. Veges Pärtel 1354 1390 1405 M 2007 MK Areng 150100 Monika Tsõganova
2017-05-12 16:54:36
B
28. Šadrina Eva 1580 1716 1621 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2017-05-12 09:56:24
B

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aedla Mariel 1533 1581 1593 N 2006 Nõmme Noortemaja 140414 Rainer Raud
2017-05-12 16:04:42
C
2. Anis Dinara 1605 1603 1593 N 2006 MA Vabaettur 140722 Natalia Glušakova
2017-05-11 20:29:39
C
3. Blokhin Sofia 1736 1853 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2017-05-12 09:56:44
C
4. Bromrah Edward 1341 1454 1503 M 2006 MA Vabaettur 140732 Natalia Glušakova
2017-05-09 16:02:38
C
5. Filimonov Ilja   1680 1666 M 2001 MK Areng 160632 Monika Tsõganova
2017-05-07 13:23:48
C
6. Gross Uku 1466 1538 1603 M 2003 SK Reval-Sport 140409 Ervin Liebert
2017-05-11 12:44:11
C
7. Hirvi Jüri 1106 1282 1265 M 2005 MA Vabaettur 170246 Natalia Glušakova
2017-05-08 23:43:40
C
8. Hirvi Katarina 1613 1626 1665 N 2005 MA Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2017-05-08 23:43:40
C
9. Jõerand Jenna 1525 1575 1653 N 2004 MK Areng 120617 Monika Tsõganova
2017-05-07 12:37:18
C
10. Kalju Edvard 1542 1556 1610 M 2004 MA Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2017-05-09 16:16:32
C
11. Kõlar Karl-Ustav 1632 1725 1664 M 2004 MA Vabaettur 150203 Karl-Ustav Kõlar
2017-05-09 20:31:06
C
12. Kozlov Valeri   1479 1526 M 2006 T. Truusi MKK 161247 Valeri Kozlov
2017-05-08 18:06:48
C
13. Krivenko Dion 1784 1735 1680 M 2005 Malekool 64 130513 Mihhail Rõtšagov
2017-05-09 22:54:02
C
14. Laanemets Emil 1529 1684 1640 M 2004 SK Reval-Sport 110712 Ervin Liebert
2017-05-11 12:43:29
C
15. Lainevool Mirko 1396 1560 1600 M 2003 Rae Huvikool 160102 Tiina Raud
2017-05-13 19:24:02
C
16. Luik Ott-Robert 1636 1798 1692 M 2006 MA Vabaettur 130328 Rainer Raud
2017-05-11 21:45:59
C
17. Maznitsa Leonid 1686 1662 1654 M 2001 MA Vabaettur 160148 Natalia Glušakova
2017-05-10 18:55:13
C
18. Naestema Joonas Aditya 1693 1717 1678 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2017-05-11 23:31:27
C
19. Nazarov Vladislav 1720 1684 1756 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2017-05-11 17:55:29
C
20. Nazarova Veronika 1586 1715 1617 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Veronika Nazarova
2017-05-11 17:55:49
C
21. Nitsiportsik Maksim 1654 1763 1796 M 2001 MA Vabaettur 090304 Natalia Glušakova
2017-05-10 18:56:02
C
22. Olde Grete 1928 2118 2002 N 2002 Tallinna MK 080355 Hendrik Olde
2017-05-11 18:54:12
C
23. Olde Karl Erik 1691 1860 1802 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2017-05-13 15:40:42
C
24. Orgse Karl Kristofer 1879 1891 1910 M 2003 MA Vabaettur 120701 Rainer Raud
2017-05-11 21:44:34
C
25. Ossipov Aleksei 1227 1564 1564 M 2004 MA Vabaettur 120625 Natalia Glušakova
2017-05-09 16:16:55
C
26. Paat Karl   1444 1444 M 2005 MK Areng 131204 Monika Tsõganova
2017-05-12 11:59:56
C
27. Pedoson Georg Aleksander 2170 2254 2176 M 2004 MA Vabaettur 110715 Rainer Raud
2017-05-11 21:44:16
C
28. Peegel Henrik 1369 1499 1543 M 2005 MA Vabaettur 140421 Rainer Raud
2017-05-12 21:03:17
C
29. Provodin Aleksandr 1315 1505 1502 M 2005 MA Vabaettur 160150 Natalia Glušakova
2017-05-09 16:02:12
C
30. Raag Ardi 1745 1722 1687 M 2004 SK Reval-Sport 150202 Ardi Raag
2017-04-29 09:10:45
C
31. Raudväli Anders 1327 1492 1581 M 2003 Saku MK 130104 Enno Arulaid
2017-05-12 15:33:50
C
32. Rikas Artur 1660 1694 1648 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Artur Rikas
2017-05-11 11:45:19
C
33. Rõtšagov Nikita 1726 1899 1798 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2017-05-09 22:53:26
C
34. Sade Carolina 1609 1601 1600 N 2005 Tallinna MK 130307 Carolina Sade
2017-05-12 19:54:26
C
35. Saue Karl Elias 1451 1562 1617 M 2006 MK Areng 140416 Monika Tsõganova
2017-05-11 17:50:35
C
36. Savin Danil 1344 1545 1605 M 2004 MA Vabaettur 121118 Natalia Glušakova
2017-05-10 17:02:03
C
37. Savinov Matvei 1693 1728 1720 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2017-04-24 19:21:32
C
38. Steblevski Daniel   1200 1177 M 2006 T. Truusi MKK 170306 Hendrik Olde
2017-05-09 12:07:49
C
39. Tomson Mihkel 1558 1647 1694 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andres Karba
2017-05-10 20:08:56
C
40. Tõnisson Trent Asso 1631 1770 1722 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2017-05-11 11:15:29
C
41. Tõnso Hannes 1686 1723 1683 M 2005 MA Vabaettur 140440 Rainer Raud
2017-05-11 21:45:09
C
42. Tõnso Liina 1845 1874 1870 N 2001 MA Vabaettur 090506 Rainer Raud
2017-05-11 21:45:09
C
43. Tähiste Marc-Joosep 1512 1690 1662 M 2003 T. Truusi MKK 130113 Marc-Joosep Tähiste
2017-05-11 09:31:36
C
44. Värton Eva 1541 1621 1621 N 2004 Tallinna MK 120203 Hendrik Olde
2017-05-11 18:54:00
C
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017