Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
EESTI NOORTE 2020.a. VÄLKMALE MEISTRIVÕISTLUSED   ( id=703 )
25. juuli 2020 (kell 11:00) - 25. juuli 2020
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese malemajas (Vene 29, Tallinn)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
20. juuli 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (27. juuni 2020 )
Muutis: Georg Abozenko  (02. juuli 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
3 minutit + 2 sekundit igale käigule partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
5€ eelregistreerimisel, 8€ peale eelregisteerimist
Võistlema lubatakse maletajad, kes on võistluspaigas hiljemalt kell 10:30 A-U18 B-U16 C-U14 D-U12 E-U10 F-U8
82
Kokku
6
Grupp A
14
Grupp B
23
Grupp C
13
Grupp D
17
Grupp E
9
Grupp F
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAstashev Kirill 1268 1366 1362 M 2002 Vabaettur 180744 Natalia Glušakova
2020-07-19 15:25:49
2.ALainevool Mirko 1554 1735 1597 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Rainer Raud
2020-07-20 21:15:37
3.APedoson Georg Aleksander 2191 2352 2266 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2020-07-20 21:51:47
4.ATimošin Andrei 2171 2167 2283 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Andrei Timošin
2020-07-15 16:58:23
5.AUibokant Mathias Robert 2082 2137 2082 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2020-07-16 19:44:22
6.AVaino Nikita 1903 1991 1965 M 2002 Narva SK Maletäht 090508 Maris Korstin
2020-07-19 00:03:23
7.BAga Rihard 2015 2100 2066 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Rihard Aga
2020-07-01 14:32:28
8.BAndrijaškin Deniss 2031 2086 2003 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Georg Abozenko
2020-07-02 09:55:28
9.BKõlar Karl-Ustav 1646 1705 1615 M 2004 MK Kaksikodad 150203 Karl-Ustav Kõlar
2020-07-20 22:47:00
10.BMakarov Gleb 1558 1722 1621 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 121127 Svetlana Zainetdinova
2020-07-19 19:18:12
11.BNikanorov Erik 1196 1251 1236 M 2004 MK Areng 110713 Monika Tsõganova
2020-07-19 17:05:40
12.BOlde Karl Erik 1904 1965 1898 M 2005 Tallinna MK 120608 Margit Brokko
2020-07-18 14:48:36
13.BPedmanson Herman 2021 2048 2145 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2020-07-09 02:39:37
14.BProtassov Vlad 2064 2015 2026 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2020-07-08 17:42:55
15.BRaag Ardi 1955 1951 1819 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2020-07-18 18:12:55
16.BRaide Sivert 1726 1732 1801 M 2005 Tartu Kalev 131220 Sivert Raide
2020-07-04 21:43:46
17.BRikas Artur 1771 1787 1792 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Artur Rikas
2020-07-13 09:27:26
18.BRõtšagov Nikita 2054 2045 1987 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2020-07-20 00:37:09
19.BTõnisson Trent Asso 1710 1883 1735 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2020-07-18 22:55:39
20.BUibokant Karl Oskar 1792 1752 1715 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2020-07-16 19:45:54
21.CBivrov Timur 1230 1308 1272 M 2006 MK Kuningas 171216 Margus Sööt
2020-07-21 11:50:34
22.CDzjuba Jegor 1515 1600 1653 M 2006 T. Truusi MKK 180753 Jegor Dzjuba
2020-07-19 14:04:54
23.CJõgi Henry 1336 1409 1450 M 2007 MK Areng 150249 Monika Tsõganova
2020-07-15 13:21:52
24.CKull Tormi 1830 1867 1736 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2020-07-19 13:24:35
25.CKällo Kaur 1164 1319 1252 M 2007 Rae Huvialakool 180220 Rainer Raud
2020-07-20 20:49:46
26.CKärner Kert 1179 1265 1342 M 2007 Tallinna Nõmme Huvikool 180526 Kert Kärner
2020-07-20 13:54:37
27.CLazojev Mark 1480 1607 1499 M 2006 Narva SK Maletäht 150241 Maris Korstin
2020-07-05 23:47:26
28.CLehes Erik Johannes 1367 1645 1660 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2020-07-05 22:27:32
29.CLuik Ott-Robert 1501 1679 1702 M 2006 Tallinna MK 130328 Ott-Robert Luik
2020-07-11 21:52:25
30.CMikko Rondo 1761 2031 2032 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2020-07-20 10:13:02
31.CNaestema Joonas Aditya 1656 1739 1701 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2020-07-18 10:18:56
32.CNazarov Vladislav 1778 1789 1667 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2020-07-14 18:30:48
33.CNikitin Arseni 1702 2016 1972 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Maris Korstin
2020-07-10 13:20:14
34.CRebane Romet 1322 1452 1309 M 2006 Pärnu Spordikool 160411 Eiki Lehemets
2020-07-20 10:14:03
35.CRodin Robert 1511 1635 1626 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Maris Korstin
2020-07-06 16:15:01
36.CSadekov Maksim 1924 1916 1967 M 2007 - - - 150242 Maksim Sadekov
2020-07-20 18:52:03
37.CSchneider Uku 1500 1671 1619 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2020-07-16 14:13:00
38.CSnitsarenko Igor 1766 1860 1812 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2020-07-15 11:43:57
39.CSooväli Markus 1329 1503 1487 M 2006 Pärnu Spordikool 151000 Eiki Lehemets
2020-07-20 10:13:25
40.CTaro Marko 1405 1470 1557 M 2006 Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2020-07-17 22:26:36
41.CTomingas Wilhelm 1348 1326 1295 M 2006 T. Truusi MKK 150270 Georg Abozenko
2020-07-23 00:07:21
42.CTomson Mihkel 1800 1816 1752 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andres Karba
2020-07-20 12:38:27
43.CŠnurov Daniil 1768 1926 1789 M 2006 Vabaettur 160433 Natalia Glušakova
2020-07-17 22:25:19
44.DCherentsov Mikhail 1335 1536 1438 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2020-07-18 15:27:31
45.DDudakov Andrei 1455 1534 1480 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2020-07-19 22:25:21
46.DKaldmaa Janis 1443 1560 1507 M 2008 Tartu Kalev 130736 Janis Kaldmaa
2020-07-20 15:37:39
47.DKaris Fredi 1315 1550 1525 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2020-06-29 09:43:33
48.DLain Sander 1233 1428 1451 M 2008 Tartu Kalev 161222 Andre Uibos
2020-07-20 18:38:42
49.DMertins Ostap 1600 1772 1674 M 2009 Maleklubi Vektor 170220 Aleksander Dusman
2020-07-19 14:51:31
50.DÕim Mikk Kaarel 1558 1697 1474 M 2009 Tartu Kalev 180614 Andres Karba
2020-07-18 22:36:54
51.DOtt Karl Eric 1384 1562 1558 M 2008 Tartu Kalev 160610 Karl Eric Ott
2020-07-01 10:39:55
52.DPallum Rasmus 1545 1637 1513 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2020-07-19 13:25:19
53.DPomaznev Aleksei 1428 1548 1379 M 2008 MK Avesta 161269 Georg Abozenko
2020-07-23 23:41:02
54.DRõtšagov Anton 1475 1571 1574 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2020-07-20 00:39:19
55.DSai Oskar 1065 1215 1061 M 2009 Rae Huvialakool 180810 Rainer Raud
2020-07-20 21:52:26
56.DVija Mattias 1241 1322 1279 M 2009 Tartu Kalev 180717 Georg Abozenko
2020-07-24 13:58:22
57.EAkulistõi Andrei 1135 1236 1115 M 2011 MK Areng 180760 Monika Tsõganova
2020-07-19 20:12:56
58.EBalabonin Matvei 1223 1321 1340 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2020-07-13 13:44:41
59.EBlokhin Georg 1127 1343 1071 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2020-07-18 15:27:30
60.EGorkov Kirill 1308 1168 1110 M 2011 Narva SK Maletäht 180827 Maris Korstin
2020-07-07 16:10:16
61.EGridin Maksim 1267 1206 1064 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2020-07-10 00:21:03
62.EJarts Nikita 1219 1178 1236 M 2010 T. Truusi MKK 171202 Nikita Jarts
2020-07-14 08:44:06
63.EJeltsov Artjom 0 0 0 M 2011 Maleklubi Lootus 180802 Sergey Titov
2020-07-08 20:50:10
64.EKöösel Hans Georg 1571 1613 1621 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Eiki Lehemets
2020-07-20 10:14:40
65.ELehes Ott Oskar 1182 1414 1375 M 2010 Tartu Kalev 161210 Ott Oskar Lehes
2020-07-05 22:29:51
66.EMartirosian Tigran 1413 1645 1517 M 2010 Tartu Kalev 160131 Tigran Martirosian
2020-07-09 14:12:48
67.EMazajev Ilja 1005 1005 1000 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2020-07-08 20:51:04
68.EPunning Andero 1030 1129 1077 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andre Uibos
2020-07-20 14:09:31
69.EReintam Lennart 1095 1208 1107 M 2011 Eesti MAK 180825 Lennart Reintam
2020-07-19 18:07:54
70.ERoi Kristjan 0 0 0 M 2011 MK Areng 180884 Monika Tsõganova
2020-07-20 15:51:16
71.EShchiry Roman 1188 1115 1195 M 2010 Maleklubi Vektor 170557 Roman Shchiry
2020-07-14 21:15:26
72.ESnitsarenko Ilja 1417 1458 1347 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2020-07-15 11:43:57
73.EStepanov Roman 1229 1340 1200 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2020-07-20 23:57:38
74.FGvozdev Artjom 1139 1116 1154 M 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181093 Svetlana Zainetdinova
2020-07-13 22:16:13
75.FIvanov Denis 1078 1151 1189 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2020-07-19 14:54:48
76.FKais Kristofer 0 0 0 M 2014 MK Areng u-21358 Monika Tsõganova
2020-07-18 12:33:41
77.FKharkhan Igor 0 1400 0 M 2012 - - - 181163 Georg Abozenko
2020-07-02 11:24:08
78.FKojus Lukas 0 0 0 M 2013 Pärnu Spordikool u-21428 Eiki Lehemets
2020-07-20 17:11:28
79.FMartirosian David 1043 1171 1151 M 2012 - - - 181060 Andres Karba
2020-07-20 12:35:56
80.FMoskaltsuk Ilja 1000 1000 1001 M 2012 Narva SK Maletäht 181001 Maris Korstin
2020-07-10 15:05:26
81.FPeus Mihhail 0 0 0 M 2012 Lootus Maleklubi u-21123 Sergey Titov
2020-07-08 20:55:15
82.FVaar Mart 0 0 0 M 2012 Pärnu Spordikool u-21404 Eiki Lehemets
2020-07-20 10:16:56