Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
54. Ilmar Raua mälestusturniir males / Eesti meeste ja naiste meistrivõistluste valikturniir (sh U20 vanuseastme Eesti noormeeste ja neidude meistrivõistlused)   ( id=697 )
06. juuli 2020 (kell 15:30) - 12. juuli 2020
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Viljandi
Viljandi Spordikeskus (Vaksali 4). www.viljandispordikeskus.ee
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
03. juuli 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Maleklubi Faalanks, Viljandi Maleklubi CC Fellin, Eesti Male Toetusühing ja Eesti Maleliit koostöös
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (24. mai 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
1 tund 30 minutit 40-le käigule + 15 minutit partii lõpuni ning igale käigule alates 1. käigust lisandub 30 sekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
35€; Viljandimaa maletajad, veteranid, juuniorid ja noored - 25€; GM/WGM/IM/WIM on osavõtumaksust vabastatud
FIDE reitinguedetabelis Eesti maleföderatsiooni nimekirja kuuluvad 54. Ilmar Raua mälestusturniiri viis paremat meest ja viis paremat naist saavad õiguse osaleda vastavalt klassikalise male Eesti meeste ja naiste meistrivõistluste finaalturniiril. Loobumiste korral vabanevad kohad komplekteeritakse samuti Ilmar Raua mälestusturniiri tulemuste põhjal.
65
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAndrijaškin Deniss 1955 2086 1978 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Marek Kolk
2020-06-25 10:12:42
2.ABlokhin Sofia 1959 2024 1887 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2020-06-25 14:16:02
3.ABondarenko Dmitry 1913 1970 1970 M - - - 130744 Margus Sööt
2020-06-28 20:23:15
4.ABrokko Margit 2028 1968 1929 N 1973 Eesti MAK WFM 030539 Margit Brokko
2020-07-02 17:47:18
5.AChukavin Kirill 2327 2455 2362 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2020-06-26 12:36:19
6.ADubrovin Robert 2218 2309 2247 M 1986 MK Kuningas mk 030046 Robert Dubrovin
2020-06-27 16:55:35
7.AHaavamäe Henrik 2218 2147 2174 M 1998 Tallinna MK 080307 Henrik Haavamäe
2020-07-02 17:46:44
8.AHaitin Ilja 2328 2341 2230 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Haitin
2020-06-16 22:50:08
9.AIvanova Lidia 1601 1645 1668 N 1999 Vabaettur 110331 Lidia Ivanova
2020-06-17 12:18:23
10.AKanep Meelis 2464 2513 2404 M 1983 Võru MK GM 030123 Margus Sööt
2020-06-22 17:48:51
11.AKaris Fredi 1255 1571 1594 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2020-06-30 11:54:52
12.AKeso Elias 2301 2301 2301 M 2005 fm u-20829 Marek Kolk
2020-06-17 14:44:14
13.AKiik Kalle 2359 2332 2383 M 1963 Pühajärve MK IM 030143 Marek Kolk
2020-06-20 08:25:50
14.AKoykka Pekka 2390 2390 2390 M 1990 fm u-20819 Marek Kolk
2020-06-16 07:21:02
15.AKrivenko Dion 1899 1970 1814 M 2005 Kadrioru MK 130513 Dion Krivenko
2020-05-24 13:16:39
16.AKukk Sander 2218 2439 2418 M 1987 SK Reval-Sport mk 030183 Sander Kukk
2020-06-18 15:56:05
17.AKušnir Roman 1826 1893 1880 M 1983 - - - 030192 Marek Kolk
2020-06-28 08:45:57
18.AKülaots Kaido 2528 2587 2544 M 1976 K. Külaotsa MK GM 030203 Margus Sööt
2020-06-22 17:48:35
19.ALaurusas Tomas 2511 2511 2511 M 1996 IM u-20885 Marek Kolk
2020-06-25 09:55:54
20.ALiebert Robin 1303 1549 1495 M 2000 SK Reval-Sport 120152 Ervin Liebert
2020-06-22 11:23:08
21.ALinroos Monika 1565 1580 1540 N 1944 Pärnumaa MK 030574 Marek Kolk
2020-06-22 07:34:29
22.AMeshkovs Nikita 2582 2582 2582 M 1994 gm u-20814 Marek Kolk
2020-06-16 07:14:31
23.AMierins Emils Janis 1750 1750 1750 M 2005 u-21004 Marek Kolk
2020-07-01 07:53:55
24.AMiezis Normunds 2489 2489 2489 M 1971 gm u-20815 Marek Kolk
2020-06-16 07:15:39
25.ANarva Mai 2302 2301 2338 N 1999 SK Reval-Sport WIM 051004 Margus Sööt
2020-06-22 17:50:20
26.ANarva Triin 2117 2075 2031 N 1994 SK Reval-Sport WFM 030584 Margus Sööt
2020-06-22 17:50:20
27.ANeiksans Arturs 2557 2557 2557 M 1983 gm u-20816 Marek Kolk
2020-06-16 07:16:19
28.ANyysti Sampsa 2336 2336 2336 M 1978 im u-20817 Marek Kolk
2020-06-16 07:18:51
29.AObolonin Filipp 1913 2096 2089 M 1997 Vabaettur 061105 Marek Kolk
2020-06-25 10:12:32
30.AOlde Grete 2008 2189 2063 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Hendrik Olde
2020-07-02 22:27:50
31.AOlde Karl Erik 1909 1965 1924 M 2005 Tallinna MK 120608 Margit Brokko
2020-07-02 17:49:45
32.AOlde Margareth 2196 2211 2183 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Margus Sööt
2020-06-22 17:50:40
33.APedmanson Albert 1988 2056 1910 M 2007 Tartu Kalev 130734 Margus Sööt
2020-06-22 17:49:32
34.APedmanson Herman 1913 2070 1979 M 2005 Tartu Kalev 130735 Margus Sööt
2020-06-22 17:49:32
35.APedoson Georg Aleksander 2237 2352 2321 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2020-07-03 12:50:26
36.APohjala Henri 2358 2358 2358 M 1992 fm u-20818 Marek Kolk
2020-06-16 07:20:03
37.APõvvat Aalo 1411 1386 1176 N 1932 Tartu Kalev 070622 Silvi Salupere
2020-06-07 20:05:29
38.AProtassov Vlad 2017 2015 2087 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2020-06-15 14:47:47
39.AProtassova Evelina 1165 1250 1212 N 2011 Narva SK Maletäht 171217 Maris Korstin
2020-06-15 14:47:47
40.ARaide Sivert 1710 1702 1716 M 2005 Tartu Kalev 131220 Sivert Raide
2020-06-13 12:32:06
41.ARõtšagov Nikita 2044 2031 1951 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2020-06-22 18:34:43
42.ARuus Rein 2038 2027 1954 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Rein Ruus
2020-06-22 23:59:46
43.ASakalauskas Vaidas 2335 2335 2335 M 1971 IM u-20886 Marek Kolk
2020-06-25 09:56:58
44.ASamberk Vahur 1630 1629 1607 M 1993 Harjumaa 141131 Vahur Samberk
2020-06-30 16:00:17
45.ASeeman Tarvo 2388 2480 2403 M 1969 Pühajärve MK IM 030371 Tarvo Seeman
2020-06-10 20:58:02
46.ASepandi Jaak 1699 1731 1757 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2020-06-19 20:11:23
47.ASepp Olav 2450 2390 2437 M 1969 Pühajärve MK IM 030379 Marek Kolk
2020-06-16 07:12:02
48.ASinitsõna Anastassija 2181 2087 1864 N 2004 Malekool 64 WFM 120178 Margus Sööt
2020-06-22 17:50:50
49.ASirp Karl Aleksander 1959 2135 2146 M 1999 Tartu Kalev 070701 Karl Aleksander Sirp
2020-06-12 15:09:39
50.AStaub Madis 1712 1773 1706 M 1940 Viimsi MS Apones 100900 Margus Sööt
2020-06-20 08:52:08
51.ATimošin Andrei 2165 2158 2234 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Andrei Timošin
2020-06-25 14:54:12
52.ATobre Andres 1713 1669 1669 M 1959 Valgamaa 030464 Marek Kolk
2020-07-01 16:46:30
53.ATolmaceva Alona 0 0 0 N 2013 u-20889 Marek Kolk
2020-06-25 09:59:32
54.ATolmacevs Artjoms 1610 1610 1610 M 2009 u-20887 Marek Kolk
2020-06-25 09:57:56
55.ATolmacevs Romans 1173 1173 1173 M 2011 u-20888 Marek Kolk
2020-06-25 09:58:44
56.ATomson Mikk 1649 1714 1583 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Mikk Tomson
2020-06-22 10:10:15
57.ATõnso Liina 1918 2014 1929 N 2001 MK Kaksikodad 090506 Rainer Raud
2020-07-02 16:44:32
58.ATsõganova Monika 2082 2061 2078 N 1969 MK Areng WIM 030620 Monika Tsõganova
2020-06-11 20:38:27
59.AUibokant Karl Oskar 1789 1759 1673 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2020-07-02 00:07:36
60.AUibokant Mathias Robert 2118 2130 2054 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2020-07-02 00:08:24
61.AValner Uku 2326 2282 2322 M 1990 SK Reval-Sport FM 030497 Uku Valner
2020-06-17 10:35:17
62.AVolodin Aleksander 2479 2506 2444 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Margus Sööt
2020-06-22 17:49:02
63.AVorobjov Pavel 2325 2379 2347 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Pavel Vorobjov
2020-06-23 13:26:12
64.AWartiovaara Oliver 2190 2190 2190 M 2004 u-21025 Marek Kolk
2020-07-02 08:42:47
65.AŠiškov Andrei 2390 2402 2314 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Marek Kolk
2020-06-17 14:42:47