Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
SK Maletaht Karikas 6 etap   ( id=677 )
07. veebruar 2020 (kell 14:45) - 08. veebruar 2020 (kell 15:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
PUUDUB
KohtKOHT
Narva
Partisani 2
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
06. veebruar 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Narva SK Maletaht
KontaktKONTAKT
ur.tsil@nitsrok_siram
Info sisestajaSISESTAJA
Maris Korstin  (01. veebruar 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
35 min + 10 sec
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
A turniir - 4 EUR, B turniir - 3 EUR
A turniir kuni 2003 a. B turniir kuni 2010 a. ja 2009 a. kuni rtg. 1200.
58118865
25
Kokku
9
Grupp A
16
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ADanilina Diana 1395 1443 1529 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2020-02-06 20:09:46
2.AGasanbekov Miroslav 1299 1348 1382 M 2009 Narva SK Maletäht 170254 Maris Korstin
2020-02-05 15:32:04
3.AIvanova Ksenija 1365 1423 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Maris Korstin
2020-02-05 17:18:13
4.ALazojev Mark 1516 1607 1556 M 2006 Narva SK Maletäht 150241 Maris Korstin
2020-02-05 15:29:43
5.APoluektova Arina 1568 1712 1655 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Maris Korstin
2020-02-05 15:29:03
6.APritulina Nadezda 1406 1432 1385 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2020-02-06 20:09:46
7.ARodin Robert 1511 1635 1614 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Maris Korstin
2020-02-05 15:29:23
8.ARogaten Varvara 1452 1472 1524 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2020-02-05 15:32:50
9.ASizov Lev 1492 1592 1519 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2020-02-06 20:09:46
10.BDrozdov Nikolai 1000 1054 1054 M 2009 Narva SK Maletäht 181087 Maris Korstin
2020-02-06 16:48:36
11.BGorkov Kirill 1308 1168 1018 M 2011 Narva SK Maletäht 180827 Maris Korstin
2020-02-05 15:30:36
12.BGridin Maksim 1267 1206 1021 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2020-02-06 13:57:49
13.BGrigorjeva Vera 1050 1014 1035 N 2009 Narva SK Maletäht 180229 Maris Korstin
2020-02-05 15:32:21
14.BIvanichenko Gleb 1037 1109 1112 M 2009 Narva SK Maletäht 170255 Maris Korstin
2020-02-05 17:03:50
15.BIvanov Jaroslav 1142 1117 1111 M 2010 SK Valge Ratsu 171101 Svetlana Pritulina
2020-02-06 20:09:46
16.BKaletin Artjom 1044 1187 1033 M 2009 Narva SK Maletäht 180749 Maris Korstin
2020-02-05 15:31:49
17.BKasjukevits Denis 0 0 0 M 2010 SK Valge Ratsu 181173 Svetlana Pritulina
2020-02-06 20:09:46
18.BKorstin Marta 1140 1097 1100 N 2012 Narva SK Maletäht 180463 Maris Korstin
2020-02-05 15:31:15
19.BLantova Jaroslava 1000 1000 1037 N 2011 Narva SK Maletäht 180924 Maris Korstin
2020-02-05 15:30:21
20.BMaksimov Nikita 0 0 0 M 2009 SK Valge Ratsu 181128 Svetlana Pritulina
2020-02-06 20:09:46
21.BNikitina Anastasia 1000 1098 1053 N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Maris Korstin
2020-02-06 16:45:34
22.BNikitina Anna 1000 1036 1072 N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Maris Korstin
2020-02-06 16:45:34
23.BPetra Vladimir 1084 1184 1171 M 2011 Narva SK Maletäht 180826 Maris Korstin
2020-02-05 15:30:04
24.BProtassova Evelina 1165 1250 1212 N 2011 Narva SK Maletäht 171217 Maris Korstin
2020-02-05 15:32:37
25.BRodina Alisa 1265 1236 1219 N 2010 Narva SK Maletäht 170590 Maris Korstin
2020-02-05 15:29:23