Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
6. Tallinna MK üle-eestiline kiirturniiride sari KEVAD 2020 IV etapp - toimub ONLINE turniirina vint.ee keskkonnas!   ( id=641 )
11. aprill 2020 (kell 10:40) - 11. aprill 2020 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Vene 29
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
10. aprill 2020, kell 12:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (08. jaanuar 2020 )
Muutis: Hendrik Olde  (09. aprill 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtumaks 4 eurot, mis tuleb tasuda 10.aprilliks Tallinna Maleklubi kontole EE541010220237168226
Sarja IV etapp toimub 11. aprillil algusega kell 11:00 kooskõlas sarja üldjuhendiga, st mängitakse kolmel eraldi turniiril vastavalt Eesti kiirmale reitingule ja vanusele, ajakontroll on 15 min + 3 sek käigule ning mängitakse 7 vooru. Võistlustel osalemise tingimused: 1) Igal osalejal peab olema mänguportaalis vint.ee kasutajakonto. Kui mängijal ei ole oma kontot, on seda võimalik teha ise või saata vastav sooviavaldus meilile tallinnamaleklubi@gmail.com. Samuti peab iga konto kasutajanimega olema seotud tema pärisnimi (st kui kasutajanimi ei vasta mängija nimele, peab profiilile olema lisatud mängija pärisnimi). 2) Hiljemalt 10. aprilli kella 12ks tuleb teha registreerimine ja saata kasutajanimi aadressile tallinnamaleklubi@gmail.com. Seejärel sisestab korraldaja võistleja turniiritabelisse.
IO, FA Hendrik Olde 5142625
83
Kokku
28
Grupp A
37
Grupp B
18
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Georg 1127 1305 1103 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Hendrik Olde
2020-04-10 11:24:56
2.ADukova Sofia 1004 1110 1020 N 2011 MK Areng 080126 Rainer Raud
2020-04-09 22:22:18
3.AGorkov Kirill 1308 1168 1018 M 2011 Narva SK Maletäht 180827 Hendrik Olde
2020-04-08 11:30:10
4.AGridin Maksim 1267 1206 1021 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2020-04-10 09:24:07
5.AIvanov Denis 1092 1144 1202 M 2012 MK Areng 180591 Hendrik Olde
2020-04-10 11:25:13
6.AJakubov Lev 0 0 0 M 2010 Tartu Kalev u-20507 Hendrik Olde
2020-04-10 17:45:27
7.AJeltsov Artjom 0 0 0 M 2011 Maleklubi Lootus 180802 Hendrik Olde
2020-04-10 10:30:51
8.AJeltsova Jelizaveta 1060 0 0 N 2011 Maleklubi Lootus 180803 Hendrik Olde
2020-04-10 10:30:51
9.AKasiukevic Denis 0 0 0 M 2010 SK Valge Ratsu 181173 Svetlana Pritulina
2020-04-10 10:09:57
10.ALaurberg Andreas 0 0 0 M Rae Huvialakool 2011 u-20472 Rainer Raud
2020-04-09 15:39:25
11.ALuik Elo-Mirtel 1011 1154 1025 N 2010 MK Kaksikodad 170813 Hendrik Olde
2020-04-08 11:29:32
12.AMazajev Ilja 1005 1005 1000 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Hendrik Olde
2020-04-10 08:03:25
13.AMölder Atko Artvig 0 0 0 M u-20504 Hendrik Olde
2020-04-10 17:42:58
14.ANikiforov Rivo 0 0 0 M 2010 T. Truusi MKK 181158 Rivo Nikiforov
2020-04-09 21:41:31
15.APritulina Nadezda 1406 1432 1385 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2020-04-04 11:11:16
16.APunning Andero 1000 1105 1067 M 2010 Tartu Kalev 180720 Hendrik Olde
2020-04-10 17:44:26
17.APuusepp Roomet 0 0 0 M 2010 Tartu Kalev 181198 Hendrik Olde
2020-04-10 17:46:21
18.ARajandu Aaron 1432 1391 1255 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2020-04-08 22:41:58
19.AReinholm Karl Kristjan 1000 1062 1121 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2020-04-09 11:53:29
20.AReintam Lennart 1095 1208 1090 M 2011 Eesti MAK 180825 Lennart Reintam
2020-04-08 21:43:00
21.AReinumägi Ruudi 0 0 0 M 2011 Põltsamaa Ühisgümnaasium 181009 Hendrik Olde
2020-04-08 11:33:30
22.ARosme Roger 0 0 0 M 2011 Järva Noorte MK u-20464 Toomas Mihkelev
2020-04-09 13:17:45
23.ASarapu Aron 0 0 0 M Rae Huvialakool 2012 u-20454 Rainer Raud
2020-04-09 11:54:29
24.ASild Aron 0 1266 0 M - - - 180322 Hendrik Olde
2020-04-10 15:29:06
25.ATamleht Erik 0 1006 0 M 2010 Rae Huvialakool 180509 Rainer Raud
2020-04-09 11:49:52
26.ATeder Ottomar 0 0 0 M 2010 Tartu Kalev 181070 Hendrik Olde
2020-04-10 17:46:41
27.ATee Tanel 1000 1057 1022 M - - - 180441 Hendrik Olde
2020-04-10 15:22:08
28.ATolmachev Artem 0 1271 0 M 2010 MK Areng 180946 Monika Tsõganova
2020-04-09 20:43:35
29.BAasma Sander 1133 1200 1130 M 2008 Rae Huvialakool 180504 Rainer Raud
2020-04-09 11:53:13
30.BAleksejev Artjom 1376 1565 1572 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2020-04-09 13:36:59
31.BDanilina Diana 1395 1443 1529 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2020-04-10 09:12:25
32.BDudakov Andrei 1445 1534 1442 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2020-04-06 22:43:18
33.BDukov Vladimir 1411 1678 1655 M 2009 MK Kuningas 161230 Rainer Raud
2020-04-09 12:09:39
34.BHaapsal Maria Ioanna 1558 1564 1418 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2020-04-04 10:39:45
35.BHajanen Oliver 1085 1298 1218 M 2008 Rae Huvialakool 180222 Rainer Raud
2020-04-09 12:14:23
36.BKompus Karl Erik 1109 1233 1279 M 2009 Rae Huvialakool 170945 Rainer Raud
2020-04-09 11:52:06
37.BKuzmina Oleksandra 1227 1363 1195 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Hendrik Olde
2020-04-08 21:39:01
38.BKällo Kaur 1164 1319 1288 M 2007 Rae Huvialakool 180220 Rainer Raud
2020-04-09 11:48:42
39.BKöösel Hans Georg 1579 1610 1590 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Eiki Lehemets
2020-04-09 13:01:12
40.BLeito Erik 1291 1355 1333 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 180516 Hendrik Olde
2020-04-10 11:31:49
41.BLiira Sten 0 0 0 M Rae Huvialakool 181180 Rainer Raud
2020-04-09 11:52:38
42.BLillemaa Raimond 1234 1315 1352 M 2009 Pärnu Spordikool 170552 Eiki Lehemets
2020-04-09 13:01:49
43.BLillend Fredi 1143 1268 1108 M 2008 Tallinna MK 180770 Hendrik Olde
2020-04-09 16:37:00
44.BLääne Gregor 1256 1291 1200 M 2008 Pärnu Spordikool 160652 Hendrik Olde
2020-04-09 21:07:03
45.BMaapalu Ralf 1409 1553 1530 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ralf Maapalu
2020-04-09 15:14:57
46.BMeidra Markus Harald 0 1018 0 M Rae Huvialakool 181181 Rainer Raud
2020-04-09 11:51:30
47.BNool Devis 1180 1211 1245 M 2006 Põltsamaa Ühisgümnaasium 170239 Hendrik Olde
2020-04-10 17:47:07
48.BÕigus Kristjan 1242 1283 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Kristjan Õigus
2020-04-09 19:35:22
49.BÕitspuu Grete 1000 1061 1055 N 2008 Järva Noorte MK 170567 Toomas Mihkelev
2020-04-09 16:59:16
50.BOzols Robert Taaniel 1000 1077 1083 M 2009 Rae Huvialakool 180938 Rainer Raud
2020-04-10 11:34:04
51.BPallum Rasmus 1549 1637 1475 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2020-04-09 11:50:12
52.BPolkovnikov Marcus 0 1073 0 M 2009 Järva Noorte MK 180745 Toomas Mihkelev
2020-04-10 10:49:52
53.BPriks Andre 1029 1086 1122 M 2006 Järva Noorte MK 140710 Toomas Mihkelev
2020-04-09 13:02:45
54.BRebane Romet 1327 1452 1287 M 2006 Pärnu Spordikool 160411 Eiki Lehemets
2020-04-09 20:56:34
55.BSai Oskar 1065 1215 1060 M 2009 Rae Huvialakool 180810 Rainer Raud
2020-04-09 14:22:57
56.BSirotkin Anton 1304 1335 1252 M 2007 Sillamäe SK Kalev 150613 Svetlana Pritulina
2020-04-09 20:48:38
57.BSizov Lev 1492 1592 1519 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2020-04-08 20:50:52
58.BSmirnova Jekaterina 1616 1710 1598 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Hendrik Olde
2020-04-10 20:48:53
59.BSooväli Markus 1347 1503 1517 M 2006 Pärnu Spordikool 151000 Eiki Lehemets
2020-04-09 13:01:30
60.BTaro Marko 1424 1470 1576 M 2006 Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2020-04-09 13:29:02
61.BTee Martin 1022 1120 1122 M 2008 - - - 161209 Hendrik Olde
2020-04-10 15:22:08
62.BTomingas Wilhelm 1348 1307 1268 M 2006 T. Truusi MKK 150270 Hendrik Olde
2020-04-10 15:23:42
63.BUljas Rasmus 1039 1224 1064 M 2007 Rae Huvialakool 161224 Rainer Raud
2020-04-09 12:13:46
64.BVija Mattias 1241 1281 1285 M 2009 Tartu Kalev 180717 Hendrik Olde
2020-04-10 17:44:11
65.BVilk Juss 1207 1278 1346 M 2006 Põltsamaa Ühisgümnaasium 161225 Hendrik Olde
2020-04-10 10:31:50
66.CBlokhin Sofia 1959 2024 1887 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Hendrik Olde
2020-04-10 11:24:56
67.CKokk Karl Mattias 1689 1819 1674 M 2007 Tallinna MK 160709 Hendrik Olde
2020-04-10 08:03:07
68.CKull Tormi 1783 1867 1734 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2020-04-09 11:49:29
69.CKurs Karl Markus 1372 1438 1436 M 2003 Tartu Kalev 130320 Hendrik Olde
2020-04-10 17:46:00
70.CLainevool Mirko 1554 1735 1588 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Rainer Raud
2020-04-09 11:49:01
71.CLevchenko Marina 1620 1758 1687 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2020-04-09 13:28:36
72.CLuik Ott-Robert 1552 1679 1700 M 2006 Tallinna MK 130328 Hendrik Olde
2020-04-08 11:29:32
73.CMertins Ostap 1600 1772 1674 M 2009 Maleklubi Vektor 170220 Hendrik Olde
2020-04-09 16:37:28
74.CMikko Rondo 1888 2012 2048 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2020-04-09 13:00:52
75.CMoppel Miko 1509 1594 1623 M 2004 Järva Noorte MK 130106 Toomas Mihkelev
2020-04-09 20:40:05
76.CÕim Mikk Kaarel 1570 1700 1459 M 2009 Tartu Kalev 180614 Hendrik Olde
2020-04-08 11:30:00
77.COlde Karl Erik 1909 1965 1924 M 2005 Tallinna MK 120608 Hendrik Olde
2020-04-09 20:36:53
78.CPadari Tuudur Jakob 1630 1754 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Rainer Raud
2020-04-09 14:25:05
79.CRikas Artur 1771 1787 1684 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Artur Rikas
2020-04-04 16:44:58
80.CRosme Margo 1269 1329 1369 M 2004 Järva Noorte MK 141218 Toomas Mihkelev
2020-04-09 13:05:09
81.CTammesalu Martin Ilmar 1129 1185 1202 M 2005 MK Kaksikodad 171207 Hendrik Olde
2020-04-10 21:46:18
82.CŠadrina Eva 1550 1666 1595 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2020-04-09 14:44:25
83.CŠnurov Daniil 1763 1926 1720 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2020-04-10 10:41:44