Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti noorte 2020. aasta meistrivõistlusted - U10 ja G10   ( id=631 )
27. veebruar 2020 (kell 12:00) - 01. märts 2020
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Narva
Narva Laste Loomemaja, Partisani 2
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
20. veebruar 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Spordiklubi Maletäht koostöös EML
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (06. jaanuar 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
1 tund 30 minutit + 30 sekundit iga sooritatud käigu eest.
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Võistlejate nimeline kontroll võistluspaigas lõpetatakse kell 11 45 . Kui võistleja on eelregistreeritud, kuid hilineb võistluste avapäeval nimelisele kontrollile, siis teda lubatakse osalema alates II voorust ainult peakohtuniku otsusel. Otsus peab tulema enne I vooru algust ja mängija poolt peab olema esitatud kirjalik avaldus hilinemise põhjuse ja turniirist osavõtu soovi kohta. A-U10 B-G10
40
Kokku
21
Grupp A
19
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Georg 1146 1307 1103 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2020-02-06 11:44:30
2.AGorkov Kirill 1279 1168 1018 M 2011 Narva SK Maletäht 180827 Maris Korstin
2020-02-01 11:35:21
3.AGridin Maksim 1180 1206 1021 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2020-02-06 13:58:58
4.AGvozdev Artjom 1116 0 0 M 2012 - - - 181093 Svetlana Zainetdinova
2020-02-18 22:55:32
5.AIvanov Denis 1077 1143 1202 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2020-02-13 00:29:42
6.AIvanov Jaroslav 1149 1117 1111 M 2010 SK Valge Ratsu 171101 Svetlana Pritulina
2020-02-02 17:08:26
7.AJarts Nikita 1175 1178 1238 M 2010 T. Truusi MKK 171202 Nikita Jarts
2020-02-08 22:15:00
8.AKolotygin Timur 0 0 0 M MK Kaksikodad 181136 Tiina Raud
2020-02-17 16:29:04
9.AKöösel Hans Georg 1579 1635 1590 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Eiki Lehemets
2020-02-17 19:04:12
10.AMartirosian Tigran 1389 1645 1523 M 2010 Tartu Kalev 160131 Tigran Martirosian
2020-01-28 09:34:38
11.AMazajev Ilja 1008 1005 1000 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2020-02-17 21:00:48
12.APetra Vladimir 1079 1184 1171 M 2011 Narva SK Maletäht 180826 Maris Korstin
2020-02-01 11:35:35
13.APunning Andero 1017 1096 1037 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andres Karba
2020-01-27 20:54:21
14.ARajandu Aaron 1373 1388 1255 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Rainer Raud
2020-02-11 20:25:50
15.AReinholm Karl Kristjan 1041 1031 1121 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2020-02-11 20:26:13
16.AReinsalu Timur 1139 1261 1277 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2020-02-16 14:20:55
17.AShchiry Roman 1151 1130 1259 M 2010 Maleklubi Vektor 170557 Aleksander Dusman
2020-02-06 11:44:49
18.ASnitsarenko Ilja 1397 1455 1407 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2020-02-05 11:06:00
19.AStepanov Roman 1193 1291 1227 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2020-02-02 13:46:59
20.ATsõganov Vladislav 1000 1066 1004 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171100 Svetlana Zainetdinova
2020-02-12 23:14:50
21.AZaitsev Serafim 1166 1202 1240 M 2010 Narva SK Maletäht 170941 Maris Korstin
2020-02-12 17:18:42
22.BAndreeva Olga 1006 1067 1077 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2020-02-17 21:01:17
23.BDadon Eva 1000 1000 1005 N 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 180502 Svetlana Zainetdinova
2020-02-12 23:15:37
24.BDmitrijeva Laura-Valeria 1000 1102 1080 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2020-02-17 21:01:45
25.BDukova Sofia 1078 1110 1020 N 2011 MK Areng 080126 Monika Tsõganova
2020-02-01 22:58:39
26.BJeltsova Jelizaveta 0 0 0 N 2011 Maleklubi Lootus 180803 Sergey Titov
2020-02-17 21:02:11
27.BKarba Karoliina 1000 1090 1103 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2020-01-27 20:56:58
28.BKornoljeva Taissia 0 0 0 N 2011 - - - 180923 Svetlana Zainetdinova
2020-02-12 23:16:15
29.BKorstin Marta 1088 1097 1100 N 2012 Narva SK Maletäht 180463 Maris Korstin
2020-02-01 11:35:52
30.BLantova Jaroslava 1000 1000 1037 N 2011 - - - 180924 Maris Korstin
2020-02-01 11:36:07
31.BLuik Elo-Mirtel 1000 1165 1025 N 2010 MK Kaksikodad 170813 Rainer Raud
2020-02-11 20:26:50
32.BNikitina Anna 1049 1036 1072 N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Maris Korstin
2020-02-01 11:37:59
33.BOrlova Sofiya 1273 1281 1529 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2020-02-06 11:45:25
34.BPritulina Nadezda 1359 1432 1385 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2020-02-02 17:08:26
35.BProtassova Evelina 1202 1250 1212 N 2011 Narva SK Maletäht 171217 Maris Korstin
2020-02-01 11:37:24
36.BRodina Alisa 1270 1236 1219 N 2010 Narva SK Maletäht 170590 Maris Korstin
2020-02-01 11:37:38
37.BRüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2020-02-18 11:12:10
38.BRüdiger Maria Helena 1062 1175 1095 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2020-02-06 11:45:47
39.BSharkova Veronika 1000 1020 1022 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 180894 Svetlana Zainetdinova
2020-02-12 23:17:25
40.BŠvarkova Janika 0 0 0 N 2010 MK Avesta u-19897 Maris Korstin
2020-02-01 13:26:21