Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti noorte 2020. aasta meistrivõistlusted - U16 ja G16   ( id=630 )
27. veebruar 2020 (kell 12:00) - 01. märts 2020
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Narva
Narva Laste Loomemaja, Partisani 2
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
20. veebruar 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Spordiklubi Maletäht koostöös EML
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (06. jaanuar 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
1 tund 30 minutit + 30 sekundit iga sooritatud käigu eest.
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Võistlejate nimeline kontroll võistluspaigas lõpetatakse kell 11 45 . Kui võistleja on eelregistreeritud, kuid hilineb võistluste avapäeval nimelisele kontrollile, siis teda lubatakse osalema alates II voorust ainult peakohtuniku otsusel. Otsus peab tulema enne I vooru algust ja mängija poolt peab olema esitatud kirjalik avaldus hilinemise põhjuse ja turniirist osavõtu soovi kohta. A-U16 B-G16
43
Kokku
30
Grupp A
13
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAga Rihard 2109 2100 2046 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Rihard Aga
2020-01-16 14:08:36
2.AAndrijaškin Deniss 2013 2086 1978 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Maris Korstin
2020-02-01 11:30:12
3.ADesjatnikov Svetoslav 1108 1263 1166 M 2005 Tartu Kalev 180787 Andres Karba
2020-02-14 20:53:30
4.AKaris Fredi 1301 1571 1594 M 2009 Tartu Kalev 160604 Andres Karba
2020-02-18 22:22:25
5.AKrivenko Dion 1811 1961 1814 M 2005 Kadrioru MK 130513 Dion Krivenko
2020-02-03 17:59:20
6.AKull Tormi 1722 1828 1734 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2020-02-11 20:28:49
7.ALazojev Mark 1481 1607 1556 M 2006 Narva SK Maletäht 150241 Maris Korstin
2020-02-05 17:04:31
8.ALuik Ott-Robert 1538 1658 1700 M 2006 Tallinna MK 130328 Rainer Raud
2020-02-14 11:34:49
9.AMakarov Gleb 1600 1722 1633 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 121127 Svetlana Zainetdinova
2020-02-12 23:12:46
10.AMertins Ostap 1588 1772 1674 M 2009 Maleklubi Vektor 170220 Aleksander Dusman
2020-02-20 17:45:45
11.AMikko Rondo 1859 2012 2048 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2020-02-17 19:03:08
12.ANaestema Joonas Aditya 1614 1739 1677 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2020-02-01 22:57:15
13.ANazarov Vladislav 1754 1821 1637 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Sergey Titov
2020-02-17 21:03:51
14.ANikitin Arseni 1834 2000 1997 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Maris Korstin
2020-02-01 11:30:33
15.AOlde Karl Erik 1887 1939 1924 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2020-02-16 17:09:55
16.APadari Tuudur Jakob 1593 1754 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Rainer Raud
2020-02-11 20:29:45
17.APallum Rasmus 1453 1627 1475 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2020-02-20 21:50:11
18.APedmanson Albert 1935 2056 1910 M 2007 Tartu Kalev 130734 Andres Karba
2020-02-06 21:22:40
19.APedmanson Herman 1922 2070 1979 M 2005 Tartu Kalev 130735 Andres Karba
2020-02-06 21:22:40
20.APedoson Georg Aleksander 2196 2352 2321 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2020-02-11 20:28:14
21.APomaznev Aleksei 1470 1548 1403 M 2008 MK Avesta 161269 Aleksei Pomaznev
2020-02-18 22:19:33
22.AProtassov Vlad 2009 2015 2087 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2020-02-01 11:30:53
23.ARaag Ardi 1821 1991 1875 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2020-02-13 16:23:48
24.ARikas Artur 1803 1787 1684 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Maris Korstin
2020-02-01 11:32:11
25.ARodin Robert 1562 1635 1614 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Maris Korstin
2020-02-05 17:20:59
26.ARõtšagov Nikita 1984 2013 1903 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2020-02-19 12:52:44
27.ASadekov Maksim 1921 1900 1856 M 2007 - - - 150242 Maksim Sadekov
2020-02-17 09:42:33
28.ASnitsarenko Igor 1780 1848 1789 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2020-02-05 11:07:15
29.ATõnisson Trent Asso 1777 1864 1754 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2020-02-16 17:07:03
30.AŠnurov Daniil 1782 1925 1725 M 2006 Vabaettur 160433 Natalia Glušakova
2020-01-31 18:46:45
31.BBarkaševa Sofia 1577 1761 1610 N 2008 Malekool 64 150609 Mihhail Rõtšagov
2020-02-17 12:38:48
32.BBlokhin Sofia 1962 1988 1881 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2020-02-06 11:43:49
33.BGrigorjeva Vera 1000 1014 1035 N 2009 Narva SK Maletäht 180229 Maris Korstin
2020-02-15 11:15:29
34.BHannus Lola 1667 1668 1616 N 2007 Tartu Kalev 140425 Andres Karba
2020-02-06 21:24:45
35.BIvanova Ksenija 1349 1423 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Maris Korstin
2020-02-05 17:21:58
36.BLevchenko Marina 1568 1758 1687 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2020-01-31 18:47:25
37.BNikitina Anastasia 1000 1098 1053 N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Maris Korstin
2020-02-18 17:25:37
38.BPoluektova Arina 1545 1712 1655 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Maris Korstin
2020-02-01 11:32:45
39.BRogaten Varvara 1439 1472 1524 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2020-02-01 11:33:03
40.BRubina Mari 1546 1593 1604 N 2004 MK Avesta 120709 Maris Korstin
2020-02-18 17:23:58
41.BRudnik Viktoria 1572 1683 1655 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Svetlana Zainetdinova
2020-02-12 23:13:42
42.BSmirnova Jekaterina 1615 1710 1598 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2020-02-17 21:04:13
43.BTimofejeva Juliana 1270 1277 1377 N 2008 Narva SK Maletäht 161270 Maris Korstin
2020-02-10 17:19:58