Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
SK Maletaht Karikas 4   ( id=604 )
19. detsember 2019 (kell 15:45) - 19. detsember 2019 (kell 19:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
PUUDUB
KohtKOHT
Narva
Partisani 2
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
18. detsember 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Narva SK Maletaht
KontaktKONTAKT
ur.tsil@nitsrok_siram
Info sisestajaSISESTAJA
Maris Korstin  (10. detsember 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 min + 3 sec.
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
A turniir - 4 EUR, B turniir - 3 EUR
A turniir kuni 2003 a. B turniir kuni 2010 a. ja kuni 1451 rtg., ja 2009 a., kuni 1200 rtg.
58118865
24
Kokku
11
Grupp A
13
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ADukatš Ivan 1508 1545 1577 M 2007 Narva SK Maletäht 150523 Maris Korstin
2019-12-17 15:29:56
2.AEvsina Maria 1088 1222 1320 N 2008 Narva SK Maletäht 160656 Maris Korstin
2019-12-17 15:29:47
3.AGasanbekov Miroslav 1274 1348 1382 M 2009 Narva SK Maletäht 170254 Maris Korstin
2019-12-17 15:30:07
4.AIvanova Ksenija 1349 1423 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Maris Korstin
2019-12-17 15:29:15
5.ALazojev Mark 1481 1607 1556 M 2006 Narva SK Maletäht 150241 Maris Korstin
2019-12-12 17:07:18
6.AMassalin Artjom 1214 1045 1009 M 2007 Narva SK Maletäht 180228 Maris Korstin
2019-12-17 15:30:35
7.AMukonin Maksim 1135 1122 1144 M 2008 Narva SK Maletäht 161213 Maris Korstin
2019-12-17 15:30:17
8.APoluektova Arina 1545 1712 1655 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Maris Korstin
2019-12-17 15:29:27
9.AProtassov Vlad 2009 2015 2087 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2019-12-12 17:07:35
10.ARogaten Varvara 1439 1472 1524 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2019-12-17 15:29:37
11.ATimohhin Daniel 1258 1281 1279 M 2008 Narva SK Maletäht 160437 Maris Korstin
2019-12-17 15:30:26
12.BDrozdov Nikolai 1019 1054 1054 M 2009 - - - 181087 Maris Korstin
2019-12-17 15:32:24
13.BGorkov Kirill 1279 1168 1018 M 2011 Narva SK Maletäht 180827 Maris Korstin
2019-12-12 17:09:41
14.BGridin Maksim 1180 1206 1021 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2019-12-14 21:59:30
15.BKaletin Artjom 1004 1187 1033 M 2009 Narva SK Maletäht 180749 Maris Korstin
2019-12-12 17:08:15
16.BKorstin Marta 1088 1097 1100 N 2012 Narva SK Maletäht 180463 Maris Korstin
2019-12-12 17:07:53
17.BKossenko Tihhon 1191 1136 1196 M 2009 Narva SK Maletäht 170942 Maris Korstin
2019-12-17 15:31:57
18.BLantova Jaroslava 1000 1000 1037 N 2011 - - - 180924 Maris Korstin
2019-12-12 17:08:28
19.BMoskaltsuk Ilja 0 1000 0 M 2012 - - - 181001 Maris Korstin
2019-12-12 17:09:24
20.BNikitina Anastasia 1000 1098 1053 N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Maris Korstin
2019-12-12 17:09:06
21.BNikitina Anna 1049 1036 1072 N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Maris Korstin
2019-12-12 17:09:06
22.BPetra Vladimir 1079 1184 1171 M 2011 Narva SK Maletäht 180826 Maris Korstin
2019-12-17 15:32:11
23.BProtassova Evelina 1202 1250 1212 N 2011 Narva SK Maletäht 171217 Maris Korstin
2019-12-12 17:07:35
24.BRodina Alisa 1270 1236 1219 N 2010 Narva SK Maletäht 170590 Maris Korstin
2019-12-12 17:08:45