Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
5. üle-eestiline noorte sari SÜGIS`2019 - VI etapp / Tallinna MK lahtised MV-d kiirmales. NB! Võistlus toimub 15.dets 2019   ( id=598 )
15. detsember 2019 (kell 10:40) - 15. detsember 2019 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Vene 29
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
14. detsember 2019, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (28. november 2019 )
Muutis: Hendrik Olde  (05. detsember 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtumaks elektroonilisel eelregistreerimisel on 6 eurot. Tallinna MK lastele, kes maksavad klubile igakuist õppetasu, on osavõtumaks 3 eurot.
NB! Seoses asjaoluga, et P.Kerese Malemaja inventar on 7. dets Euroopa MV-l kasutada ning 8. dets on kõik P.Kerese Malemaja ruumid hõivatud, toimub sarja VI etapp 15. detsembril. VI etapil selgitatakse välja Tallinna Maleklubi parimad noored kiirmales. Osaleda võivad kõik soovijad 3 vanuserühmas: A turniir - sa. 2009 ja nooremad; B turniir - sa. 2005 ja nooremad; C turniir - sa. 2001 ja nooremad (erisused on toodud võistlusjuhendis). Noorte kiirturniiride sarjas toimub kokku seitse osavõistlust ning sarja vanusegruppide üldvõitjate selgitamiseks liidetakse 4 parema turniiri partiipunktid. NB! Kõik maletajad, kes registreeruvad võistlustele elektroonilises kalenderplaanis ja/või tasuvad enne võistlust osavõtutasu, annavad sellega nõusoleku, et võistluste korraldaja võib avaldada võistluste tulemused ning võistlustel tehtud fotod.
Hendrik Olde 5142625
60
Kokku
17
Grupp A
29
Grupp B
14
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAkulistõi Andrei 1136 1236 1111 M 2011 MK Areng 180760 Monika Tsõganova
2019-12-11 20:31:55
2.AAlhimovics Simon 0 0 0 M 2011 MK Areng 180849 Simon Alhimovics
2019-12-13 22:06:22
3.ABeloshapkin Artur 1000 1028 1006 M 2010 Vabaettur 180761 Artur Beloshapkin
2019-12-14 12:58:39
4.ABlokhin Georg 1176 1305 1103 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2019-12-13 20:12:13
5.AIvanov Denis 1141 1144 1202 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2019-12-14 09:17:15
6.AKolotygin Timur 0 0 0 M 2010 Kaksikodad u-19242 Rainer Raud
2019-12-13 21:28:49
7.ALuik Elo-Mirtel 1000 1154 1025 N 2010 MK Kaksikodad 170813 Elo-Mirtel Luik
2019-12-12 05:45:27
8.ANelovkov Ruslan 1000 1048 1021 M 2010 MK Chess Continent 180989 Oleg Kortšagin
2019-12-12 18:48:56
9.APihlak Artur 0 0 0 M 2009 Vabaettur 181072 Natalia Glušakova
2019-12-13 18:19:46
10.ARajandu Aaron 1422 1391 1255 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2019-12-13 22:42:19
11.AReinsalu Timur 1139 1254 1277 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2019-12-14 09:16:37
12.AReintam Lennart 1095 1208 1090 M 2011 Eesti MAK 180825 Lennart Reintam
2019-12-14 14:29:32
13.ARodik Konstantin 1048 1070 1148 M 2012 MK Areng 180883 Hendrik Olde
2019-12-15 12:04:58
14.ARoi Kristjan 0 0 0 M 2011 MK Areng 180884 Monika Tsõganova
2019-12-12 08:54:06
15.ARüdiger Maria Helena 1095 1171 1132 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2019-12-13 20:12:40
16.ASai Oskar 1065 1215 1060 M 2009 Rae Huvialakool 180810 Rainer Raud
2019-12-14 11:12:22
17.AŠusta Vanessa 0 0 0 M 2009 Vabaettur 181077 Natalia Glušakova
2019-12-13 22:19:02
18.BAleksejev Artjom 1403 1565 1572 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2019-12-12 17:58:34
19.BBalder Ian Gregor 1316 1448 1400 M 2005 Tallinna MK 181012 Ian Gregor Balder
2019-12-11 19:43:11
20.BBogovitš Daniel 1340 1433 1440 M 2005 Vabaettur 180333 Natalia Glušakova
2019-12-12 17:50:30
21.BCherentsov Mikhail 1305 1536 1376 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2019-12-13 20:13:09
22.BDzjuba Jegor 1515 1600 1634 M 2006 T. Truusi MKK 180753 Jegor Dzjuba
2019-12-10 13:31:16
23.BHaapsal Maria Ioanna 1533 1564 1418 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2019-12-04 09:19:48
24.BKidron Alfred 1347 1406 1611 M 2007 Tallinna Nõmme Huvikool 150517 Rainer Raud
2019-12-13 12:15:17
25.BKirtjanov Svjatoslav 1238 1292 1342 M 2006 Vabaettur 160710 Hendrik Olde
2019-12-15 12:05:46
26.BKosinski Marek 0 0 0 M 2006 MA Vabaettur u-19218 Natalia Glušakova
2019-12-12 17:54:35
27.BLiebert Teodor 1000 1016 1007 M 2008 SK Reval-Sport 170437 Ervin Liebert
2019-12-14 15:26:01
28.BLiebert Tristjan 1016 1013 1106 M 2008 SK Reval-Sport 170438 Ervin Liebert
2019-12-14 15:26:01
29.BLillend Fredi 1143 1268 1108 M 2008 Tallinna MK 180770 Fredi Lillend
2019-12-12 19:44:55
30.BMaapalu Ralf 1400 1553 1530 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Hendrik Olde
2019-12-15 12:05:55
31.BMussagalee Amir 1163 1264 1321 M 2007 MK Areng 180340 Hendrik Olde
2019-12-15 12:06:35
32.BNaestema Joonas Aditya 1614 1739 1677 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2019-12-12 19:20:13
33.BÕigus Kristjan 1242 1283 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Kristjan Õigus
2019-12-14 09:43:40
34.BOrgse Kalev 1000 1143 1098 M 2006 SK Reval-Sport 180429 Ervin Liebert
2019-12-14 15:26:32
35.BOrlova Sofiya 1279 1303 1529 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2019-12-13 20:12:54
36.BPadari Tuudur Jakob 1593 1754 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Rainer Raud
2019-12-13 13:50:27
37.BPallum Rasmus 1489 1637 1475 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2019-12-13 12:15:34
38.BPoleštšuk Arseni 1359 1380 1524 M 2008 MK Areng 160705 Hendrik Olde
2019-12-15 12:06:19
39.BRoots Lem-Leonhard 1305 1348 1431 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Rainer Raud
2019-12-13 23:39:37
40.BRõtšagov Anton 1513 1571 1555 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2019-12-14 17:30:05
41.BSchneider Uku 1528 1671 1618 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2019-12-04 13:17:45
42.BTammesalu Martin Ilmar 1129 1185 1202 M 2005 MK Kaksikodad 171207 Rainer Raud
2019-12-14 14:57:45
43.BTaro Marko 1424 1470 1576 M 2006 Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2019-12-12 17:52:19
44.BTomingas Wilhelm 1324 1307 1268 M 2006 T. Truusi MKK 150270 Hendrik Olde
2019-12-15 12:05:20
45.BŠadrina Eva 1536 1666 1595 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2019-12-09 11:26:58
46.BŠafigullin Raul 1266 1252 1366 M 2008 MK Chess Continent 170926 Oleg Kortšagin
2019-12-06 23:25:20
47.CAstashev Kirill 1313 1366 1381 M 2002 Vabaettur 180744 Hendrik Olde
2019-12-15 12:08:10
48.CBlokhin Sofia 1988 2024 1887 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2019-12-13 20:12:13
49.CGross Uku 1390 1454 1554 M 2003 SK Reval-Sport 140409 Ervin Liebert
2019-12-14 15:26:52
50.CJürjo Holger 1619 1595 1593 M 2004 MK Areng 180956 Holger Jürjo
2019-12-11 16:24:47
51.CKalju Edvard 1462 1482 1535 M 2004 Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2019-12-12 17:53:36
52.CKokk Karl Mattias 1689 1832 1674 M 2007 Tallinna MK 160709 Karl Mattias Kokk
2019-12-14 18:53:34
53.CKull Tormi 1687 1867 1734 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2019-12-13 12:15:52
54.CLainevool Mirko 1550 1735 1588 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Rainer Raud
2019-12-13 14:16:24
55.CLillemets Karl Otto 0 0 0 M 2003 u-19259 Hendrik Olde
2019-12-14 17:05:25
56.CLuik Ott-Robert 1538 1679 1700 M 2006 Tallinna MK 130328 Ott-Robert Luik
2019-12-12 05:44:37
57.CProvodin Aleksandr 1351 1446 1499 M 2005 Vabaettur 160150 Natalia Glušakova
2019-12-12 17:57:45
58.CRõtšagov Nikita 2030 2031 1951 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2019-12-14 17:29:45
59.CSnitsarenko Igor 1816 1860 1778 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2019-12-13 08:56:41
60.CVeski Rauno 1544 1694 1600 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Rauno Veski
2019-12-12 22:04:02