Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Kadrioru Maleklubi lahtised MV-d kiirmales Vello Kiiveri mälestuseks   ( id=587 )
24. november 2019 (kell 10:45) - 24. november 2019 (kell 17:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Vene 29
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
22. november 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Kadrioru Maleklubi koostöös Tallinna Maleklubiga
KontaktKONTAKT
moc.liamg@namorvozej
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (07. november 2019 )
Muutis: Hendrik Olde  (22. november 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtutasu on -9€, hilinejatel -12€. Seeniorid (1954 ja vanemad), noored (2001 ja nooremad) ja naised -6€. Kadrioru MK liikmed -4€.
Korraldatakse üks turniir, millest saavad osa võtta kõik huvilised, kes on eelnevalt registreerunud ning tasuvad osavõtumaksu. Mängitakse šveitsi süsteemis 7 vooru. Võistluste kolme paremat autasustatakse karika ja auhinnaga (I koht 125€; II koht 100€; III koht 75€). Eriauhinnad (a`25€) parimale naisele, noorele ning seeniorile 65+ ja 75+ Kolme parimat Kadrioru MK mängijat autasustatakse klubi MV-te medaliga ning auhinnaga (I koht- 30€; II koht 25€ ja III koht 20€). NB! Kõik maletajad, kes registreeruvad võistlustele elektroonilises kalenderplaanis ja/või tasuvad enne võistlust osavõtutasu, annavad sellega nõusoleku, et võistluste korraldaja võib avaldada võistluste tulemused ning võistlustel tehtud fotod.
Roman Jezov (tel 55994495)
41
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AArus Robert 1447 1541 1547 M 1990 - - - 180867 Hendrik Olde
2019-11-23 18:33:20
2.ABlokhin Sofia 1959 2024 1887 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2019-11-20 23:19:04
3.AChukavin Kirill 2327 2455 2362 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2019-11-22 18:10:27
4.ADomoskanov Ivan 1739 1462 1339 M 1938 - - - 090503 Roman Jezov
2019-11-15 14:14:01
5.ADunajev Nikolai 1745 1878 1842 M 1935 Maleklubi Lootus 050723 Sergey Titov
2019-11-20 20:52:48
6.AEnnok Heigo 1633 1626 1607 M 1956 - - - 160634 Heigo Ennok
2019-11-14 16:35:54
7.AGarber Vjatšeslav 2102 2084 2092 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Roman Jezov
2019-11-09 13:20:41
8.AJezov Roman 2323 2345 2388 M 1990 Kadrioru MK FM 030101 Roman Jezov
2019-11-07 17:48:52
9.AJärvet Jüri 1945 1919 2004 M 1955 Nõmme P. Kerese MK 110202 Mati Poom
2019-11-21 12:44:34
10.AKalvet Tõnu 1602 1698 1651 M 1970 Kose Male-kabeklubi 130335 Tõnu Kalvet
2019-11-12 15:42:47
11.AKõlar Karl-Ustav 1646 1705 1656 M 2004 MK Kaksikodad 150203 Karl-Ustav Kõlar
2019-11-22 23:02:10
12.AKortšagin Oleg 2090 2126 2058 M 1965 MK Chess Continent mk 030167 Oleg Kortšagin
2019-11-19 22:24:23
13.ALevchenko Marina 1620 1758 1687 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2019-11-21 16:05:04
14.ALillmaa Ove 0 0 0 M - - - 180871 Ove Lillmaa
2019-11-21 18:58:47
15.ANeff Sergei 2170 2220 2218 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Roman Jezov
2019-11-14 21:14:27
16.ANikitin Pjotr 2053 1988 2049 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Roman Jezov
2019-11-14 21:14:27
17.AOrgse Karl Kristofer 1886 1997 1952 M 2003 MK Kaksikodad 120701 Karl Kristofer Orgse
2019-11-13 08:33:48
18.APaabo Priit 1826 1931 2001 M 1968 - - - 110304 Priit Paabo
2019-11-21 01:03:15
19.APanfilov Sergei 1552 1452 1363 M 1935 - - - 111026 Roman Jezov
2019-11-09 13:21:07
20.APedmanson Albert 1988 2056 1910 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2019-11-22 21:46:19
21.APedmanson Herman 1913 2070 1979 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2019-11-22 21:47:11
22.APedoson Georg Aleksander 2237 2352 2321 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2019-11-22 19:14:39
23.APetrov Aleksandr 1990 1965 1971 M 1941 Kadrioru MK mk 030310 Roman Jezov
2019-11-14 21:14:27
24.APetrov Dmitri 2238 2316 2291 M 1998 Kadrioru MK 060411 Dmitri Petrov
2019-11-18 21:20:55
25.APoom Mati 1775 1804 1756 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2019-11-14 00:27:17
26.ARauk Tõnu 2112 2186 2023 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Tõnu Rauk
2019-11-18 09:23:43
27.ARõtova Merike 1658 1697 1773 N 1936 Pühajärve MK m 030607 Regina Narva
2019-11-08 22:12:07
28.ARõtšagov Nikita 2044 2031 1951 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2019-11-22 20:09:33
29.ASabinov Aleksander 2194 2201 2184 M 1962 Kadrioru MK mk 030359 Roman Jezov
2019-11-14 21:14:27
30.ASchmidt Mait 1768 1658 1638 M 1960 Nõmme P. Kerese MK 160400 Mait Schmidt
2019-11-19 10:59:31
31.ASepandi Jaak 1699 1731 1757 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2019-11-07 10:48:19
32.ASmirnov Dmitri 1351 1544 1562 M 1977 Maleklubi Lootus 160142 Sergey Titov
2019-11-20 20:51:58
33.ASnitsarenko Igor 1784 1860 1778 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2019-11-20 09:08:17
34.ATarakanov Oleg 2127 2085 2083 M 1953 Kadrioru MK mk 030450 Roman Jezov
2019-11-14 21:14:27
35.ATedrema Ardi 2127 2104 2018 M 1967 Saue MK 101101 Roman Jezov
2019-11-09 13:21:29
36.ATomson Mihkel 1728 1816 1752 M 2006 Tartu Kalev 160614 Mihkel Tomson
2019-11-22 20:44:26
37.AUibokant Karl Oskar 1789 1759 1673 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2019-11-22 22:14:28
38.AUibokant Mathias Robert 2118 2130 2054 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2019-11-22 19:39:02
39.AVinnal Jüri 0 1335 0 M - - - 181050 Jüri Vinnal
2019-11-18 10:38:07
40.AŠiškov Andrei 2390 2402 2314 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2019-11-21 14:51:42
41.AŠvõrjov Igor 2362 2345 2375 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2019-11-17 09:39:18