Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
5. Tallinna Maleklubi üle-eestiline noorte kiirturniiride sari SÜGIS 2019 - II etapp   ( id=526 )
12. oktoober 2019 (kell 10:40) - 12. oktoober 2019 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Vene 29
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
11. oktoober 2019, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (17. september 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtumaks elektroonilisel eelregistreerimisel on 6 eurot. Tallinna MK lastele, kes maksavad klubile igakuist õppetasu, on osavõtumaks 3 eurot.
Sarjas võivad osaleda kõik soovijad 3 vanuserühmas: A turniir - sa. 2009 ja nooremad; B turniir - sa. 2005 ja nooremad; C turniir - sa. 2001 ja nooremad (erisused on toodud võistlusjuhendis). Noorte kiirturniiride sarjas toimub kokku seitse osavõistlust ning sarja vanusegruppide üldvõitjate selgitamiseks liidetakse 4 parema turniiri partiipunktid.
Võistlussarja korraldaja ja peakohtunik FA Hendrik Olde, telefon 5142625
71
Kokku
26
Grupp A
30
Grupp B
15
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAkulistõi Andrei 1167 1108 1080 M 2011 MK Areng 180760 Monika Tsõganova
2019-10-10 16:31:15
2.AAlhimovics Simon 0 0 0 M 2011 MK Areng 180849 Hendrik Olde
2019-10-11 22:02:55
3.ABeloshapkin Artur 0 0 0 M 2010 Vabaettur 180761 Artur Beloshapkin
2019-10-03 21:51:49
4.ABlokhin Georg 1160 1332 1096 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2019-10-11 10:39:49
5.ADukova Sofia 1000 1097 1034 N 2011 MK Areng 080126 Monika Tsõganova
2019-10-10 18:31:37
6.AIvanov Denis 1119 1112 1219 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2019-10-10 18:36:30
7.AJepifanov Daniil 1085 1135 1185 M 2010 MK Areng 171014 Monika Tsõganova
2019-10-10 18:52:06
8.AKalju Evan 1000 1041 1046 M 2010 Vabaettur 180428 Natalia Glušakova
2019-10-11 13:23:49
9.AKarasjov Aleksei 0 0 0 M 2012 u-17800 Hendrik Olde
2019-10-12 13:11:32
10.AKokk Pirjo 0 1067 0 N 2011 - - - 180903 Margus Kokk
2019-10-10 23:13:34
11.AKunakhov Ilja 0 1039 0 M 2011 - - - 180833 Natalia Glušakova
2019-10-09 17:33:35
12.ALeifer Anatoli 1000 1022 1063 M 2009 Vabaettur 180742 Hendrik Olde
2019-10-12 13:10:56
13.AMaks Daniel Henry 0 0 0 M 2009 MK Areng u-17777 Monika Tsõganova
2019-10-11 13:35:58
14.AMekler Matvei 1055 1179 1129 M 2012 MK Areng 180782 Monika Tsõganova
2019-10-10 18:46:23
15.AOzols Robert Taaniel 1000 1031 1083 M 2009 Rae Huvialakool 180938 Rainer Raud
2019-10-11 16:13:06
16.APihlak Artur 0 0 0 M 2009 MA Vabaettur u-17692 Natalia Glušakova
2019-10-06 12:17:56
17.APiir Kristjan 1217 1287 1317 M 2009 Vabaettur 180741 Natalia Glušakova
2019-10-07 17:29:42
18.ARajandu Aaron 1266 1360 1242 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2019-10-10 12:42:16
19.ARannaste Martin 0 0 0 M 2012 - - - 180908 Natalia Glušakova
2019-09-20 11:14:03
20.ARebane Joonas 1028 1100 1151 M 2009 MK Kaksikodad 180531 Rainer Raud
2019-10-11 14:00:42
21.AReinsalu Timur 1159 1349 1286 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2019-10-11 17:24:26
22.AReintam Lennart 1095 1149 1079 M 2011 Eesti MAK 180825 Lennart Reintam
2019-10-10 22:43:44
23.ARoi Kristjan 0 0 0 M 2011 MK Areng 180884 Monika Tsõganova
2019-10-07 17:45:58
24.ARüdiger Maria Helena 1121 1161 1114 N 2010 Tallinna MK 180896 Aleksander Dusman
2019-10-11 10:40:26
25.AUliutina Sofia 0 0 0 N 2012 u-17518 Roman Jezov
2019-09-29 17:57:38
26.AŠusta Vanessa 0 0 0 N 2009 MA Vabaettur u-17691 Natalia Glušakova
2019-10-06 12:16:42
27.BAleksejev Artjom 1407 1550 1591 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2019-10-06 12:15:28
28.BAnis Dinara 1478 1580 1593 N 2006 Vabaettur 140722 Natalia Glušakova
2019-10-10 20:46:42
29.BDudakov Andrei 1492 1612 1550 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2019-10-05 20:59:55
30.BDukov Vladimir 1563 1674 1673 M 2009 MK Kuningas 161230 Vladimir Dukov
2019-10-08 18:57:59
31.BDzjuba Jegor 1515 1593 1655 M 2006 T. Truusi MKK 180753 Hendrik Olde
2019-10-12 13:12:26
32.BHaapsal Maria Ioanna 1549 1679 1474 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2019-10-09 08:09:42
33.BJõgi Henry 1336 1484 1586 M 2007 MK Areng 150249 Monika Tsõganova
2019-09-29 12:32:09
34.BKatrechko Oskar 0 0 0 M 2008 MA Vabaettur u-17793 Natalia Glušakova
2019-10-11 18:59:34
35.BKällo Kaur 1193 1314 1285 M 2007 Rae Huvialakool 180220 Rainer Raud
2019-10-11 12:15:24
36.BKärner Kert 1178 1271 1351 M 2007 Tallinna Nõmme Huvikool 180526 Hendrik Olde
2019-10-11 16:15:13
37.BKöösel Hans Georg 1580 1596 1600 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2019-10-08 12:39:10
38.BLiebert Teodor 1000 1045 1007 M 2008 SK Reval-Sport 170437 Ervin Liebert
2019-10-11 16:52:18
39.BLiebert Tristjan 1016 1015 1106 M 2008 SK Reval-Sport 170438 Ervin Liebert
2019-10-11 16:52:18
40.BMaapalu Ralf 1428 1504 1530 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2019-10-11 16:51:42
41.BNaestema Joonas Aditya 1563 1729 1677 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2019-10-10 16:34:08
42.BÕigus Kristjan 1242 1300 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Kristjan Õigus
2019-10-07 18:48:55
43.BÕim Mikk Kaarel 1320 1599 1431 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2019-10-07 11:13:12
44.BOrlova Sofiya 1239 1345 1563 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2019-10-11 10:40:01
45.BPadari Tuudur Jakob 1629 1750 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Rainer Raud
2019-10-09 21:14:37
46.BPallum Rasmus 1399 1630 1604 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2019-10-09 21:15:25
47.BPronin Arseni 1492 1697 1769 M 2007 Vabaettur 150314 Natalia Glušakova
2019-10-06 12:21:20
48.BRannaste Marko 1208 1203 1308 M 2008 - - - 170904 Natalia Glušakova
2019-09-20 11:14:03
49.BRoots Lem-Leonhard 1288 1473 1488 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Rainer Raud
2019-10-09 21:15:05
50.BSchneider Uku 1566 1630 1633 M 2007 Tallinna MK 150506 Hendrik Olde
2019-10-12 13:11:58
51.BSnitsarenko Ilja 1385 1466 1392 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2019-10-10 11:44:20
52.BStepanov Roman 1170 1278 1225 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2019-10-06 12:19:16
53.BTalu Hella-Lee 1000 1082 1014 N 2008 MK Areng 171012 Monika Tsõganova
2019-10-10 18:47:04
54.BTomingas Wilhelm 1268 1307 1268 M 2006 T. Truusi MKK 150270 Hendrik Olde
2019-10-12 13:12:12
55.BVernik Nelis 1240 1238 1240 M 2008 Rae Huvialakool 180727 Rainer Raud
2019-10-11 16:14:02
56.BŠadrina Eva 1535 1718 1597 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2019-10-11 12:11:57
57.CBlokhin Sofia 1950 1996 1833 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2019-10-11 10:39:49
58.CJürjo Holger 1540 1609 1606 M 2004 MK Areng 180956 Holger Jürjo
2019-09-20 22:32:31
59.CKalju Edvard 1462 1495 1554 M 2004 Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2019-10-11 12:55:18
60.CKang Paul 1499 1552 1577 M 2005 Saku MK 131206 Paul Kang
2019-10-11 18:49:20
61.CKokk Karl Mattias 1689 1853 1689 M 2007 Tallinna MK 160709 Karl Mattias Kokk
2019-10-07 21:35:07
62.CKull Tormi 1668 1893 1691 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2019-10-09 21:14:23
63.COlde Grete 1970 2132 2069 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Grete Olde
2019-10-11 18:57:07
64.CRaag Ardi 1803 1933 1835 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2019-10-11 08:17:26
65.CRaudväli Anders 1372 1474 1581 M 2003 Saku MK 130104 Anders Raudväli
2019-10-10 12:44:13
66.CRõtšagov Nikita 1953 2019 1938 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2019-10-11 16:17:36
67.CSlavinski Nikita 1659 1786 1716 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2019-09-18 15:55:01
68.CSnitsarenko Igor 1818 1909 1810 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2019-10-10 11:44:20
69.CTõnisson Trent Asso 1748 1824 1763 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2019-10-11 16:07:10
70.CUibokant Karl Oskar 1714 1760 1680 M 2004 Tallinna MK 130309 Hendrik Olde
2019-10-11 22:02:28
71.CŠnurov Daniil 1752 1938 1739 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2019-10-10 15:42:48