Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
5. Tallinna Maleklubi üle-eestiline noorte kiirturniiride sari SÜGIS 2019 - II etapp   ( id=526 )
12. oktoober 2019 (kell 10:40) - 12. oktoober 2019 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Vene 29
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
11. oktoober 2019, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (17. september 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtumaks elektroonilisel eelregistreerimisel on 6 eurot. Tallinna MK lastele, kes maksavad klubile igakuist õppetasu, on osavõtumaks 3 eurot.
Sarjas võivad osaleda kõik soovijad 3 vanuserühmas: A turniir - sa. 2009 ja nooremad; B turniir - sa. 2005 ja nooremad; C turniir - sa. 2001 ja nooremad (erisused on toodud võistlusjuhendis). Noorte kiirturniiride sarjas toimub kokku seitse osavõistlust ning sarja vanusegruppide üldvõitjate selgitamiseks liidetakse 4 parema turniiri partiipunktid.
Võistlussarja korraldaja ja peakohtunik FA Hendrik Olde, telefon 5142625
71
Kokku
26
Grupp A
30
Grupp B
15
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAkulistõi Andrei 1135 1236 1111 M 2011 MK Areng 180760 Monika Tsõganova
2019-10-10 16:31:15
2.AAlhimovics Simon 0 0 0 M 2011 MK Areng 180849 Hendrik Olde
2019-10-11 22:02:55
3.ABeloshapkin Artur 1000 1028 1006 M 2010 Vabaettur 180761 Artur Beloshapkin
2019-10-03 21:51:49
4.ABlokhin Georg 1127 1305 1103 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2019-10-11 10:39:49
5.ADukova Sofia 1004 1110 1020 N 2011 MK Areng 080126 Monika Tsõganova
2019-10-10 18:31:37
6.AIvanov Denis 1092 1144 1202 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2019-10-10 18:36:30
7.AJepifanov Daniil 1085 1090 1185 M 2010 MK Areng 171014 Monika Tsõganova
2019-10-10 18:52:06
8.AKalju Evan 1000 1041 1046 M 2010 Vabaettur 180428 Natalia Glušakova
2019-10-11 13:23:49
9.AKarasjov Aleksei 0 0 0 M 2012 u-17800 Hendrik Olde
2019-10-12 13:11:32
10.AKokk Pirjo 1000 1058 1052 N 2011 Saku MK 180903 Margus Kokk
2019-10-10 23:13:34
11.AKunakhov Ilja 1000 1044 1039 M 2011 Vabaettur 180833 Natalia Glušakova
2019-10-09 17:33:35
12.ALeifer Anatoli 1000 1068 1063 M 2009 Vabaettur 180742 Hendrik Olde
2019-10-12 13:10:56
13.AMaks Daniel Henry 0 0 0 M 2009 MK Areng u-17777 Monika Tsõganova
2019-10-11 13:35:58
14.AMekler Matvei 1055 1181 1129 M 2012 MK Areng 180782 Monika Tsõganova
2019-10-10 18:46:23
15.AOzols Robert Taaniel 1000 1077 1083 M 2009 Rae Huvialakool 180938 Rainer Raud
2019-10-11 16:13:06
16.APihlak Artur 0 0 0 M 2009 MA Vabaettur u-17692 Natalia Glušakova
2019-10-06 12:17:56
17.APiir Kristjan 1193 1236 1317 M 2009 Vabaettur 180741 Natalia Glušakova
2019-10-07 17:29:42
18.ARajandu Aaron 1432 1391 1255 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2019-10-10 12:42:16
19.ARannaste Martin 0 0 0 M 2012 Vabaettur 180908 Natalia Glušakova
2019-09-20 11:14:03
20.ARebane Joonas 1028 1088 1151 M 2009 MK Kaksikodad 180531 Rainer Raud
2019-10-11 14:00:42
21.AReinsalu Timur 1149 1254 1277 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2019-10-11 17:24:26
22.AReintam Lennart 1095 1208 1090 M 2011 Eesti MAK 180825 Lennart Reintam
2019-10-10 22:43:44
23.ARoi Kristjan 0 0 0 M 2011 MK Areng 180884 Monika Tsõganova
2019-10-07 17:45:58
24.ARüdiger Maria Helena 1143 1171 1132 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2019-10-11 10:40:26
25.AUliutina Sofia 0 0 0 N 2012 u-17518 Roman Jezov
2019-09-29 17:57:38
26.AŠusta Vanessa 0 0 0 N 2009 MA Vabaettur u-17691 Natalia Glušakova
2019-10-06 12:16:42
27.BAleksejev Artjom 1376 1565 1572 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2019-10-06 12:15:28
28.BAnis Dinara 1474 1548 1570 N 2006 Vabaettur 140722 Natalia Glušakova
2019-10-10 20:46:42
29.BDudakov Andrei 1445 1534 1442 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2019-10-05 20:59:55
30.BDukov Vladimir 1411 1678 1655 M 2009 MK Kuningas 161230 Vladimir Dukov
2019-10-08 18:57:59
31.BDzjuba Jegor 1515 1600 1634 M 2006 T. Truusi MKK 180753 Hendrik Olde
2019-10-12 13:12:26
32.BHaapsal Maria Ioanna 1536 1564 1418 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2019-10-09 08:09:42
33.BJõgi Henry 1336 1409 1487 M 2007 MK Areng 150249 Monika Tsõganova
2019-09-29 12:32:09
34.BKatrechko Oskar 0 0 0 M 2008 MA Vabaettur u-17793 Natalia Glušakova
2019-10-11 18:59:34
35.BKällo Kaur 1164 1319 1288 M 2007 Rae Huvialakool 180220 Rainer Raud
2019-10-11 12:15:24
36.BKärner Kert 1178 1265 1336 M 2007 Tallinna Nõmme Huvikool 180526 Hendrik Olde
2019-10-11 16:15:13
37.BKöösel Hans Georg 1579 1610 1590 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2019-10-08 12:39:10
38.BLiebert Teodor 1000 1016 1007 M 2008 SK Reval-Sport 170437 Ervin Liebert
2019-10-11 16:52:18
39.BLiebert Tristjan 1016 1013 1106 M 2008 SK Reval-Sport 170438 Ervin Liebert
2019-10-11 16:52:18
40.BMaapalu Ralf 1409 1553 1530 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2019-10-11 16:51:42
41.BNaestema Joonas Aditya 1626 1739 1677 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2019-10-10 16:34:08
42.BÕigus Kristjan 1242 1283 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Kristjan Õigus
2019-10-07 18:48:55
43.BÕim Mikk Kaarel 1485 1700 1459 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2019-10-07 11:13:12
44.BOrlova Sofiya 1271 1303 1529 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2019-10-11 10:40:01
45.BPadari Tuudur Jakob 1630 1754 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Rainer Raud
2019-10-09 21:14:37
46.BPallum Rasmus 1549 1637 1475 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2019-10-09 21:15:25
47.BPronin Arseni 1492 1697 1769 M 2007 Vabaettur 150314 Natalia Glušakova
2019-10-06 12:21:20
48.BRannaste Marko 1208 1203 1308 M 2008 Vabaettur 170904 Natalia Glušakova
2019-09-20 11:14:03
49.BRoots Lem-Leonhard 1305 1348 1431 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Rainer Raud
2019-10-09 21:15:05
50.BSchneider Uku 1528 1671 1618 M 2007 Tallinna MK 150506 Hendrik Olde
2019-10-12 13:11:58
51.BSnitsarenko Ilja 1398 1458 1413 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2019-10-10 11:44:20
52.BStepanov Roman 1229 1340 1227 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2019-10-06 12:19:16
53.BTalu Hella-Lee 1000 1092 1014 N 2008 MK Areng 171012 Monika Tsõganova
2019-10-10 18:47:04
54.BTomingas Wilhelm 1348 1307 1268 M 2006 T. Truusi MKK 150270 Hendrik Olde
2019-10-12 13:12:12
55.BVernik Nelis 1240 1263 1248 M 2008 Rae Huvialakool 180727 Rainer Raud
2019-10-11 16:14:02
56.BŠadrina Eva 1550 1666 1595 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2019-10-11 12:11:57
57.CBlokhin Sofia 1959 2024 1887 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2019-10-11 10:39:49
58.CJürjo Holger 1619 1595 1593 M 2004 MK Areng 180956 Holger Jürjo
2019-09-20 22:32:31
59.CKalju Edvard 1462 1482 1535 M 2004 Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2019-10-11 12:55:18
60.CKang Paul 1439 1618 1577 M 2005 Saku MK 131206 Paul Kang
2019-10-11 18:49:20
61.CKokk Karl Mattias 1689 1819 1674 M 2007 Tallinna MK 160709 Karl Mattias Kokk
2019-10-07 21:35:07
62.CKull Tormi 1783 1867 1734 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2019-10-09 21:14:23
63.COlde Grete 1992 2189 2063 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Grete Olde
2019-10-11 18:57:07
64.CRaag Ardi 1866 1991 1857 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2019-10-11 08:17:26
65.CRaudväli Anders 1396 1488 1581 M 2003 Saku MK 130104 Anders Raudväli
2019-10-10 12:44:13
66.CRõtšagov Nikita 2044 2031 1951 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2019-10-11 16:17:36
67.CSlavinski Nikita 1659 1771 1699 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2019-09-18 15:55:01
68.CSnitsarenko Igor 1784 1860 1778 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2019-10-10 11:44:20
69.CTõnisson Trent Asso 1710 1885 1754 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2019-10-11 16:07:10
70.CUibokant Karl Oskar 1789 1759 1673 M 2004 Tallinna MK 130309 Hendrik Olde
2019-10-11 22:02:28
71.CŠnurov Daniil 1763 1926 1720 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2019-10-10 15:42:48