Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Forrest:Seasons kiirmaleturniir - Sügis   ( id=511 )
13. oktoober 2019 (kell 11:00) - 13. oktoober 2019 (kell 17:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tartu, Rüütli 7
Forrest Tartu
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
11. oktoober 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Forrest Tartu (Priit Lumi) koostöös Eesti Maleliiduga. Kohtunikud (Askold Nassar, Georg Abozenko)
KontaktKONTAKT
moc.liamg@imultiirp
Info sisestajaSISESTAJA
Lauri Teelem  (28. august 2019 )
Muutis: Lauri Teelem  (12. oktoober 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15min +3 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Turniiri mängudest tehakse ka Live ülekanded (esimesed 6 lauda).
Priit Lumi +372 5690 5951
45
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbdulaev Albert 1958 2049 2077 M 1961 - - - 081102 Lauri Teelem
2019-10-02 20:36:19
2.AAlakbarov Emin 1707 1707 1707 M 2001 u-17798 Lauri Teelem
2019-10-12 10:01:27
3.ABentes Carlos 0 0 0 M 1983 u-17723 Lauri Teelem
2019-10-08 14:22:25
4.ABlokhin Sofia 1950 1996 1833 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2019-10-07 21:06:20
5.AHaavamäe Henrik 2218 2198 2177 M 1998 Tallinna MK 080307 Henrik Haavamäe
2019-10-10 23:11:04
6.AHaitin Ilja 2328 2333 2235 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Haitin
2019-10-10 19:26:15
7.AJuškov Aleksander 1614 1574 1574 M 1996 MK Avesta 050506 Lauri Teelem
2019-10-08 17:18:46
8.AKokk Karl Mattias 1689 1853 1689 M 2007 Tallinna MK 160709 Karl Mattias Kokk
2019-10-07 21:34:35
9.AKrupenski Jüri 2374 2420 2445 M 1982 Vabaettur IM 030179 Jüri Krupenski
2019-09-25 17:37:25
10.AKruusiauk Heda 1819 1759 1716 N 1949 T. Truusi MKK mk 030561 Lauri Teelem
2019-09-30 15:31:57
11.AKukk Sander 2218 2400 2394 M 1987 SK Reval-Sport mk 030183 Sander Kukk
2019-09-23 11:53:04
12.AKülaots Kaido 2530 2554 2574 M 1976 K. Külaotsa MK GM 030203 Kaido Külaots
2019-10-08 21:37:22
13.ALehes Erik Johannes 1406 1676 1721 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2019-10-10 21:06:17
14.ALutsar Enriko 1000 1095 1111 M 2009 Põlva MK 171114 Lauri Teelem
2019-10-08 00:10:06
15.ANarusberg Peep 1959 1994 1910 M 1961 - - - 030263 Peep Narusberg
2019-10-07 17:12:12
16.ANero Georg 1910 2080 1996 M 1999 T. Truusi MKK 040404 Georg Nero
2019-10-04 04:25:36
17.ANorlamo Sarabella Rita 1724 1785 1723 N 2003 Tartu Kalev 130321 Lauri Teelem
2019-10-04 15:21:58
18.AÕim Mikk Kaarel 1320 1599 1431 M 2009 Tartu Kalev 180614 Lauri Teelem
2019-10-05 21:16:51
19.AOts Heikki 1755 1719 1803 M 1952 Põlva MK 030290 Lauri Teelem
2019-10-11 09:17:13
20.APedmanson Albert 1935 1975 1963 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2019-09-20 13:22:50
21.APedmanson Herman 1949 2079 2049 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2019-09-20 13:23:31
22.APedoson Georg Aleksander 2241 2365 2358 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2019-10-03 10:48:49
23.APeebo Kalle 2239 2192 2091 M 1949 Tartu Kalev mk 030306 Lauri Teelem
2019-10-05 15:26:10
24.APõdersalu Aivar 1761 1926 1866 M 1956 - - - 160440 Aivar Põdersalu
2019-09-23 08:39:13
25.APõvvat Aalo 1465 1433 1261 N 1932 Tartu Kalev 070622 Silvi Salupere
2019-10-06 22:22:41
26.ARosental Urmas 1720 1768 1738 M 1969 - - - 161236 Lauri Teelem
2019-09-27 11:22:54
27.ARõtova Merike 1658 1737 1773 N 1936 SK Reval-Sport m 030607 Regina Narva
2019-09-20 16:46:17
28.ASamsonov Svyatoslav 2181 2181 2181 M 1986 Pihkva u-17697 Lauri Teelem
2019-10-07 10:30:41
29.ASeeman Tarvo 2385 2408 2412 M 1969 T. Truusi MKK IM 030371 Tarvo Seeman
2019-09-30 12:27:41
30.ASepp Olav 2459 2390 2437 M 1969 MK Faalanks IM 030379 Lauri Teelem
2019-10-10 20:01:08
31.ASirp Karl Aleksander 1959 2135 2146 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2019-09-18 12:57:28
32.ATeelem Lauri 2126 2204 2169 M 1983 T. Truusi MKK mk 030453 Lauri Teelem
2019-09-19 11:57:53
33.ATiisler Ander 1553 1720 1749 M 1999 Tartu Kalev 110211 Ander Tiisler
2019-10-08 20:17:00
34.ATiisler Tanel 1802 2134 2102 M 1997 Tartu Kalev 100701 Tanel Tiisler
2019-10-08 20:16:35
35.ATobre Andres 1713 1669 1669 M 1959 Valgamaa 030464 Lauri Teelem
2019-10-11 09:16:54
36.ATomson Mihkel 1665 1828 1728 M 2006 Tartu Kalev 160614 Lauri Teelem
2019-10-12 21:00:31
37.ATrohhelev Boris 2041 2085 2143 M 1960 Tartumaa 030468 Lauri Teelem
2019-09-27 11:24:23
38.ATätte Meelis 1871 1824 1822 M 1976 - - - 030482 Lauri Teelem
2019-10-08 14:22:58
39.AUibokant Mathias Robert 2126 2106 2074 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2019-10-11 22:47:13
40.AVolodin Aleksander 2474 2490 2460 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2019-09-26 21:02:05
41.AVorobjov Pavel 2325 2406 2391 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Pavel Vorobjov
2019-09-27 22:50:00
42.AZakharov Alexey O. 1623 1623 1623 M 2007 u-17713 Lauri Teelem
2019-10-07 21:57:27
43.AŠarankov Grigori 2190 2351 2336 M 1986 Tallinna MK 071107 Grigori Šarankov
2019-10-07 17:51:46
44.AŠiškov Andrei 2390 2428 2412 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2019-09-19 14:22:03
45.AŠvõrjov Igor 2362 2322 2344 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2019-09-21 14:58:27