Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
P.Keres-103 mälestusturniir males noortele   ( id=500 )
12. juuli 2019 (kell 13:00) - 14. juuli 2019 (kell 15:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Pärnu Keskraamatukogu
Akadeemia 3 Pärnu
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
07. juuli 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Pärnumaa maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@stemehel.ikie
Info sisestajaSISESTAJA
Eiki Lehemets  (25. juuni 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
Kummalegi 1 t ja lisandub iga käiguga 30.sek.
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Noortel 5.-eurot, hilinejatel 8.-eurot
A-grupp- kuni 16.a. noored, B grupp- kuni 12.a. noored, C grupp -kuni 10.a. noored
43
Kokku
7
Grupp A
20
Grupp B
16
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AEinmann Anette 1222 1286 1212 N 2006 Pärnumaa MK 161266 Eiki Lehemets
2019-07-02 14:40:28
2.ARaide Sivert 1575 1683 1685 M 2005 Valga MK 131220 Aivar Koemets
2019-07-02 16:35:49
3.ARebane Romet 1342 1393 1287 M 2006 Pärnu Spordikool 160411 Eiki Lehemets
2019-06-28 21:43:46
4.ARudnik Viktoria 1630 1748 1668 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Sergei Rudnik
2019-07-04 20:48:22
5.ARätsep Randar 1404 1327 1244 M 2003 Pärnumaa MK 120805 Eiki Lehemets
2019-07-07 13:31:42
6.ASooväli Markus 1372 1480 1517 M 2006 Pärnu Spordikool 151000 Eiki Lehemets
2019-06-30 14:30:44
7.ATomingas Wilhelm 1193 1323 1248 M 2006 T. Truusi MKK 150270 Eiki Lehemets
2019-07-04 09:36:38
8.BDudakov Andrei 1492 1654 1565 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2019-07-01 21:03:12
9.BDukov Vladimir 1583 1687 1730 M 2009 MK Kuningas 161230 Vladimir Dukov
2019-07-07 10:15:58
10.BHaapsal Maria Ioanna 1562 1643 1450 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2019-06-27 09:27:32
11.BJõgi Henry 1377 1498 1605 M 2007 MK Areng 150249 Monika Tsõganova
2019-07-06 12:25:43
12.BKöösel Hans Georg 1556 1637 1615 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2019-07-03 09:37:55
13.BLehes Ott Oskar 1311 1324 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Ott Oskar Lehes
2019-07-06 17:43:51
14.BLeontjeva Aleksandra 1458 1483 1605 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 150625 Sergei Rudnik
2019-07-04 20:45:19
15.BLillend Fredi 1023 1184 1113 M 2008 Tallinna MK 180770 Eiki Lehemets
2019-07-07 13:31:12
16.BLääne Gregor 1256 1291 1200 M 2008 Pärnu Spordikool 160652 Eiki Lehemets
2019-06-28 21:43:22
17.BMaapalu Ralf 1443 1483 1553 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2019-07-01 18:52:30
18.BMihhailov Artur 1473 1655 1714 M 2007 Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2019-06-26 13:51:40
19.BMikko Rondo 1807 2031 1878 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2019-07-07 18:57:13
20.BÕim Mikk Kaarel 1286 1528 1409 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2019-07-03 15:06:36
21.BPoleštšuk Arseni 1359 1486 1524 M 2008 MK Areng 160705 Monika Tsõganova
2019-07-07 14:28:30
22.BPomaznev Aleksei 1460 1557 1419 M 2008 MK Avesta 161269 Aleksei Pomaznev
2019-07-05 19:32:27
23.BPool Linda Maria 1461 1566 1590 N 2007 Tartu Kalev 141126 Linda Maria Pool
2019-07-04 19:58:14
24.BRõtšagov Anton 1502 1713 1762 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2019-07-04 22:30:07
25.BSala Ellen 1146 1247 1381 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160122 Sergei Rudnik
2019-07-04 20:45:56
26.BSnitsarenko Ilja 1384 1419 1415 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2019-07-04 10:45:48
27.BTagobert Elisabeth 1306 1340 1406 N 2007 Pärnu Spordikool 180306 Eiki Lehemets
2019-07-05 18:07:48
28.CAndrejev Arseni 1255 1336 1054 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Sergei Rudnik
2019-07-04 20:43:42
29.CBabris Rihards 1165 1239 1144 M 2010 - - - 170954 Eiki Lehemets
2019-07-08 10:38:10
30.CBalabonin Matvei 1147 1354 1364 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2019-07-07 22:35:39
31.CBlokhin Georg 1075 1317 1067 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2019-07-05 14:26:34
32.CDukova Sofia 1011 1000 1018 N 2011 Vabaettur 080126 Eiki Lehemets
2019-07-07 20:40:43
33.CKamp Laura 1172 1354 1238 N 2010 MK Areng 180231 Laura Kamp
2019-06-26 14:35:45
34.CNikitina Anastasia 1000 1029 1057 N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Eiki Lehemets
2019-07-05 18:07:00
35.CNikitina Anna 1000 1000 1075 N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Eiki Lehemets
2019-07-05 18:07:00
36.CPikkmets Harri 0 0 0 M 2011 Pärnumaa Maleklubi u-16798 Eiki Lehemets
2019-07-09 19:21:51
37.CPikkmets Lilli 0 0 0 N 2010 Pärnumaa Maleklubi u-16799 Eiki Lehemets
2019-07-09 19:23:00
38.CRand Tuuli 0 0 0 N 2010 Pärnu Maleklubi u-16800 Eiki Lehemets
2019-07-09 19:25:17
39.CRatut Hanna-Loore 0 0 0 N 2010 - - - 181008 Eiki Lehemets
2019-07-04 09:37:44
40.CReinsalu Timur 1145 1277 1286 M 2010 MK Areng 170541 Eiki Lehemets
2019-07-08 10:38:30
41.CRüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Tallinna MK u-16703 Aleksander Dusman
2019-07-01 21:10:18
42.CRüdiger Maria Helena 1103 1087 1047 N 2010 Tallinna MK 180896 Aleksander Dusman
2019-07-01 21:09:12
43.CSharkova Veronika 0 0 0 N 2012 Narva SK Maletäht 180894 Sergei Rudnik
2019-07-04 20:44:46