Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Paul Kerese tänava IX maleturniir   ( id=484 )
25. mai 2019 (kell 11:00) - 25. mai 2019 (kell 16:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Nõmme
Kerese tänava ja Lootuse puiestee nurgal asuv park
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
23. mai 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Jüri Ratas
KontaktKONTAKT
moc.liamg@enimireertsigerrj
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (06. mai 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
10 minutit kummalegi mängijale
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
tasuta
Toimub kaks turniiri - täiskasvanute (A) ja noorte (s/a 2007 või hiljem) turniir (B). Registreerimine kuni 23. maini kodulehel või e-posti teel - jrregistreerimine@gmail.com Võistluspäeval palume mängijatel kohale tulla ja oma nimi kirja panna hiljemalt kell 10:30.
343
Kokku
190
Grupp A
153
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAasma Allan 1485 1485 1621 M 1977 - - - 180551 Tarmo Tuul
2019-05-24 08:42:04
2.AAedla Mariel 1401 1527 1575 N 2006 Tallinna Nõmme Huvikool 140414 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:28:16
3.AAkimov Filipp 1937 1994 1958 M 1988 T. Truusi MKK 030010 Filipp Akimov
2019-05-16 00:54:46
4.AAksjonova Alisa 1377 1412 1539 N 2005 Maleklubi Lootus 130714 Tarmo Tuul
2019-05-24 18:39:57
5.AAlhimovics Valerijs 1260 1249 1360 M 1981 - - - 180970 Tarmo Tuul
2019-05-23 18:29:51
6.AAljas Kalle 1667 1717 1693 M 1949 Kose Male-kabeklubi 180400 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:28:45
7.AArefjev Georgi 0 0 0 M 2005 MA Vabaettur u-16136 Natalia Glušakova
2019-05-22 17:05:22
8.ABalabonin Sergey 1397 1397 1498 M - - - 180552 Tarmo Tuul
2019-05-23 18:24:20
9.ABeljajeva Diana 1477 1589 1659 N 2003 Maleklubi Lootus 121007 Sergey Titov
2019-05-15 16:33:59
10.ABerkman Albert 1320 1320 1411 M 2004 - - - 180553 Tatjana Fomina
2019-05-23 20:38:11
11.ABitkova Elizavetta 1697 1775 1784 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2019-05-15 16:27:10
12.AChapman Benedict A. 1709 1809 1807 M 1966 - - - 090401 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:11:22
13.ADanilina Diana 1393 1387 1607 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2019-05-15 23:31:43
14.ADavydenko Andrei 0 0 1928 M 1988 Venemaa 180926 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:20:15
15.ADemidov Vladislav 0 0 1550 M 1983 - - - 180950 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:33:12
16.ADomoskanov Ivan 1739 1543 1416 M 1938 - - - 090503 Tarmo Tuul
2019-05-18 18:22:06
17.ADrozdov Valeri 1598 1698 1698 M 1961 - - - 160624 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:11:05
18.ADukov Konstantin 0 0 0 M - - - 180785 Konstantin Dukov
2019-05-18 22:14:44
19.ADukov Vladimir 1583 1687 1730 M 2009 MK Kuningas 161230 Rainer Raud
2019-05-17 14:54:02
20.ADzjuba Jegor 1515 1604 1655 M 2006 T. Truusi MKK 180753 Jegor Dzjuba
2019-05-15 19:07:35
21.AEhrlich Sten Andreas 1766 1866 1878 M 1992 - - - 160715 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:05:08
22.AEnnok Heigo 1609 1702 1683 M 1956 - - - 160634 Heigo Ennok
2019-05-11 08:09:37
23.AGarber Vjatšeslav 2102 2105 2073 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Oleg Kortšagin
2019-05-19 17:24:55
24.AGiambrone Salvatore 1776 1759 1820 M 1982 - - - 140419 Salvatore Giambrone
2019-05-10 00:35:26
25.AGrigorjev Valeri 1699 1728 1852 M 1952 - - - 180758 Tarmo Tuul
2019-05-16 06:06:21
26.AGrosberg Martin 1892 2018 1977 M 1992 Tartumaa 090609 Martin Grosberg
2019-05-11 09:13:41
27.AGross Uku 1390 1482 1554 M 2003 SK Reval-Sport 140409 Ervin Liebert
2019-05-20 19:46:13
28.AGurney Josep 1159 1278 1267 M Rakvere 180801 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:26:04
29.AHaabu Aare 1644 1796 1729 M 1950 Nõmme P. Kerese MK 120705 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:14:39
30.AHaidak Meelis 1585 1697 1695 M 1987 - - - 060802 Meelis Haidak
2019-05-21 16:58:20
31.AHansson Markus 1829 1914 1855 M 2001 Pärnu Spordikool 110505 Markus Hansson
2019-05-16 22:37:52
32.AIlves Jüri 2028 1917 1972 M 1938 - - - mk 030086 Tarmo Tuul
2019-05-13 18:05:11
33.AIvanov Stepan 1923 1957 1924 M 1952 - - - 030090 Tarmo Tuul
2019-05-20 16:49:52
34.AJahu Heinar 1826 1926 1910 M 1933 - - - 131100 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:06:01
35.AJakobson Liida 0 0 0 N 1941 Mustamäe u-15733 Tatjana Fomina
2019-05-16 07:45:18
36.AJakovlev Jevgeni 1560 1660 1665 M 1985 - - - 180424 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:28:28
37.AJarts Stepan 1301 1301 1384 M 1978 - - - 180555 Stepan Jarts
2019-05-09 08:11:59
38.AJasnikovski Boriss 0 0 0 M 1938 Mustamäe u-15736 Tatjana Fomina
2019-05-16 07:57:48
39.AJorsh Jordan 1403 1503 1558 M 1997 MK Areng 161253 Tarmo Tuul
2019-05-24 08:42:43
40.AJürjo Holger 1493 1537 1593 M 2004 - - - 180956 Tarmo Tuul
2019-05-21 12:04:28
41.AJärv Margus 0 0 1541 M - - - 180556 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:23:27
42.AKaal Egert 0 0 0 M 1977 - - - 180959 Tarmo Tuul
2019-05-21 12:05:07
43.AKais Kaarel 1397 1532 1593 M 1974 Harjumaa 170526 Kaarel Kais
2019-05-08 23:42:53
44.AKalju Edvard 1462 1507 1554 M 2004 Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2019-05-23 17:19:44
45.AKalvet Tõnu 1602 1660 1691 M 1970 Kose Male-kabeklubi 130335 Tõnu Kalvet
2019-05-07 13:01:12
46.AKazakovskiy Alexey 1738 1838 1852 M 1975 - - - 170592 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:28:09
47.AKestlane Harry 1835 1850 1865 M 1965 - - - 030142 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:10:34
48.AKiisk Heino 1543 1644 1599 M 1943 Keila MK 150505 Hendrik Olde
2019-05-19 19:45:29
49.AKõiv Kustas 0 0 0 M 1988 - - - 180973 Tarmo Tuul
2019-05-23 18:30:27
50.AKõlar Karl-Ustav 1646 1737 1651 M 2004 MK Kaksikodad 150203 Karl-Ustav Kõlar
2019-05-13 10:18:01
51.AKoppel Enn 1962 1869 1816 M 1941 Rakvere MK 030165 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:11:36
52.AKotkas Ülo 1546 1646 1656 M 1943 - - - 130726 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:10:26
53.AKozlov Sergei 1814 1771 1767 M 1991 - - - 030171 Sergei Kozlov
2019-05-23 22:46:01
54.AKraini Juri 1913 1913 1947 M 1987 T. Truusi MKK 030174 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:09:51
55.AKrivenko Dion 1732 1906 1707 M 2005 Malekool 64 130513 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:23:52
56.AKruusiauk Kaupo 1900 1853 1859 M 1977 - - - 070512 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:09:02
57.AKubo Peeter-Erik 1633 1733 1700 M 1938 - - - 160714 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:22:23
58.AKuddi Johannes Peeter 0 1042 0 M 2006 Lääne-Virumaa 180434 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:25:53
59.AKurs Lembit 1802 1809 1780 M 1944 - - - 080211 Tarmo Tuul
2019-05-24 15:24:00
60.AKuum Rando 0 0 0 M - - - 180953 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:33:44
61.AKuuskmäe Sulev 0 1708 1708 M 1956 - - - 160721 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:06:41
62.AKütt Sulev 1781 1885 1875 M 1950 - - - 130722 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:12:45
63.AKäos Jaan 1686 1768 1785 M 1974 - - - 090305 Jaan Käos
2019-05-07 10:53:32
64.ALaanemets Emil 1491 1641 1616 M 2004 SK Reval-Sport 110712 Ervin Liebert
2019-05-20 19:45:52
65.ALainevool Mirko 1534 1626 1600 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Rainer Raud
2019-05-17 14:54:30
66.ALass Reigo 0 0 1487 M 1987 Saaremaa 180935 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:22:02
67.ALass Tarmo 1571 1571 1648 M 1974 - - - 180560 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:13:39
68.ALeito Priit 2344 2371 2369 M 1975 SK Reval-Sport m 030216 Tarmo Tuul
2019-05-24 08:41:04
69.ALesment Roald 1584 1684 1656 M 1938 - - - 160720 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:12:00
70.ALeuska Ester 1592 1663 1682 N 1977 Harjumaa 060209 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:24:01
71.ALevchenko Marina 1676 1804 1691 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2019-05-14 16:06:44
72.ALilleorg Tõnu 0 0 0 M - - - 180930 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:20:58
73.ALõgun Aleksei 1932 2046 2004 M 1985 Saku MK 030234 Aleksei Lõgun
2019-05-18 23:58:00
74.ALuik Ott-Robert 1569 1718 1712 M 2006 MK Kaksikodad 130328 Ott-Robert Luik
2019-05-16 13:50:00
75.ALunden Hannes 1311 1411 1389 M 1951 - - - 130733 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:12:22
76.ALunden Karl Martin 1205 1205 1292 M 2005 - - - 180562 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:12:22
77.ALuude Mihkel-Eduard 1550 1650 1655 M 1998 Saue MK 110208 Tarmo Tuul
2019-05-21 12:01:22
78.AMaznitsa Leonid 1686 1645 1654 M 2001 Vabaettur 160148 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:12:09
79.AMedar Marti 2050 2149 2269 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2019-05-07 10:15:53
80.AMesila Villem 1444 1544 1604 M 1992 - - - 160724 Tarmo Tuul
2019-05-21 12:01:01
81.AMikko Rondo 1807 2031 1878 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2019-05-14 22:53:49
82.AMoltšanov Ivan 2116 2226 2241 M 1992 Vabaettur mk 030251 Ivan Moltšanov
2019-05-23 22:00:38
83.AMorozyuk Pavel 1173 1248 1268 M 2004 Vabaettur 170205 Tarmo Tuul
2019-05-25 06:18:43
84.AMuld Tarmo 0 0 1899 M 1966 - - - 180929 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:20:49
85.AMuromski Aleks 1056 1239 1167 M 2004 - - - 170919 Tarmo Tuul
2019-05-24 08:40:22
86.AMurutalu Aavo 1747 1775 1847 M 1962 Harjumaa 071204 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:05:32
87.AMölder Ilo-Meeme 0 0 0 M 1936 - - - 180961 Tarmo Tuul
2019-05-22 19:05:51
88.AMölderkivi Rain 2053 2101 2077 M 1981 - - - 030259 Rain Mölderkivi
2019-05-10 09:22:14
89.ANarva Jaan Oskar 1394 1584 1654 M 2005 SK Reval-Sport 140441 Regina Narva
2019-05-13 23:09:22
90.ANarva Regina 2008 2036 2028 N 1970 SK Reval-Sport WFM 030583 Regina Narva
2019-05-13 23:09:22
91.ANassar Askold 1979 2051 2029 M 1984 Viimsi MS Apones 030264 Askold Nassar
2019-05-14 20:21:29
92.ANeff Sergei 2213 2323 2225 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Tatjana Fomina
2019-05-16 07:40:37
93.ANestor Kaarel 2196 2315 2300 M 1990 SK Reval-Sport mk 030269 Kaarel Nestor
2019-05-07 10:20:29
94.ANiinepuu Elmar 2061 1796 1832 M 1943 Keila MK 030272 Hendrik Olde
2019-05-19 19:45:43
95.ANikitin Leonid 1313 1364 1582 M 2004 Maleklubi Lootus 120635 Sergey Titov
2019-05-21 08:13:57
96.ANitsiportsik Maksim 1679 1761 1796 M 2001 Vabaettur 090304 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:23:43
97.AÕigus Märt 1517 1617 1633 M 1979 - - - 160719 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:07:24
98.AOleškevitš Daniil 1030 1146 1034 M 2006 MK Chess Continent 150620 Oleg Kortšagin
2019-05-14 21:00:04
99.APaabo Priit 1826 1967 1965 M 1968 - - - 110304 Priit Paabo
2019-05-22 20:14:31
100.APagar Kalev 2101 2089 1976 M 1949 Rakvere MK 030294 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:10:08
101.APanfilov Sergei 1570 1456 1377 M 1935 - - - 111026 Tarmo Tuul
2019-05-18 18:21:37
102.APetrischev Yury 1744 1770 1830 M 1949 - - - 160621 Tarmo Tuul
2019-05-21 11:59:28
103.APetrov Aleksander 1973 2010 1873 M 1941 Kadrioru MK mk 030310 Tarmo Tuul
2019-05-18 10:03:47
104.APodolski Savva 0 0 0 M 2006 MA Vabaettur u-15657 Natalia Glušakova
2019-05-14 16:08:19
105.APotapenko Deniss 1367 1298 1317 M 1994 Vabaettur 040384 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:11:52
106.APritulina Svetlana 2023 1997 1793 N 1971 SK Valge Ratsu mk 030596 Svetlana Pritulina
2019-05-15 23:31:43
107.AProvodin Aleksandr 1351 1533 1519 M 2005 Vabaettur 160150 Natalia Glušakova
2019-05-22 23:39:29
108.APukk Oskar 1138 1138 1228 M 2005 - - - 170922 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:09:39
109.APurk Tauri 0 0 0 M 1992 - - - 180969 Tarmo Tuul
2019-05-23 18:29:43
110.APuusepp Kaimar 2210 2307 2214 M 1976 Rapla MK CM 030328 Kaimar Puusepp
2019-05-07 16:33:27
111.ARaag Ardi 1767 1907 1747 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2019-05-07 21:03:51
112.ARamjalg Lembit 1334 1440 1388 M 1937 - - - 160401 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:14:28
113.ARauk Tõnu 2122 2105 2072 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Tõnu Rauk
2019-05-10 09:27:54
114.ARiit Pärtel 0 0 1729 M 1970 - - - 180932 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:21:23
115.ARistissaar Roger 1358 1540 1636 M 1980 Saue MK 080536 Karel Uurits
2019-05-21 18:46:54
116.ARoos Kalev 1371 1471 1447 M 1953 - - - 160728 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:24:59
117.ARõtova Merike 1690 1737 1773 N 1936 SK Reval-Sport m 030607 Regina Narva
2019-05-06 17:26:53
118.ARõtšagov Nikita 1829 2005 1868 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2019-05-14 21:38:37
119.ARozenblit David 1365 1922 1891 M 2001 T. Truusi MKK 061122 Tarmo Tuul
2019-05-23 18:24:50
120.ARudnik Viktoria 1630 1748 1668 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Sergei Rudnik
2019-05-16 11:04:51
121.ARuus Rein 2038 2036 2036 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Rein Ruus
2019-05-12 22:32:49
122.ARüü Andreas 1226 1292 1310 M 2004 MK Areng 180743 Monika Tsõganova
2019-05-20 17:31:45
123.ASaarevet Taniel 0 0 1825 M 2000 - - - 180968 Tarmo Tuul
2019-05-23 18:29:27
124.ASaks Mihkel 1606 1614 1720 M 1988 - - - 180111 Mihkel Saks
2019-05-21 17:02:15
125.ASamberk Vahur 1630 1678 1657 M 1993 Harjumaa 141131 Rein Ruus
2019-05-12 22:32:06
126.ASandberg Martin 0 0 1380 M 1975 - - - 180965 Tarmo Tuul
2019-05-22 19:06:37
127.ASander Jaan 2047 1886 1942 M 1948 Nõmme P. Kerese MK 030363 Tatjana Fomina
2019-05-16 07:41:20
128.ASasjuk Ivan 0 0 0 M 1955 Mustamäe u-15732 Tatjana Fomina
2019-05-16 07:44:10
129.ASaue Karl Elias 1499 1444 1595 M 2006 MK Areng 140416 Karl Elias Saue
2019-05-21 21:12:55
130.ASavinov Matvei 1857 1934 1764 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2019-05-22 18:41:58
131.ASegasaar Sandri 0 1109 0 M 2006 Laagri Huvialakool 180523 Rainer Raud
2019-05-23 15:23:12
132.ASemjonov Anatoli 1800 1684 1706 M 1983 - - - 030375 Anatoli Semjonov
2019-05-20 12:43:13
133.ASepandi Jaak 1710 1765 1760 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2019-05-07 11:21:22
134.AShvedov Andrei 1695 1675 1743 M 2002 Maleklubi Lootus 110327 Sergey Titov
2019-05-15 16:33:29
135.ASiemer Tambet 2146 2339 2293 M 1969 Rapla MK mk 030385 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:23:10
136.ASild Tõnu 0 0 1551 M 1942 - - - 180952 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:33:34
137.ASildos Riin 1503 1603 1603 N 1969 - - - 180414 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:14:20
138.ASinitsõna Anastassija 2126 2011 1844 N 2004 Malekool 64 WFM 120178 Anastassija Sinitsõna
2019-05-15 13:18:37
139.ASirp Karl Aleksander 1978 2151 2172 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2019-05-07 14:05:39
140.ASirtse Marko 0 0 0 M 1977 Mustamäe u-15734 Tatjana Fomina
2019-05-16 07:46:07
141.ASlupitska Natalia 0 0 0 N 1974 u-15900 Natalia Glušakova
2019-05-18 18:39:26
142.ASlupitska Sofiya 1332 1463 1446 N 2006 Vabaettur 180715 Natalia Glušakova
2019-05-18 18:36:03
143.ASmirnov Dmitri 1351 1551 1562 M 1977 Maleklubi Lootus 160142 Sergey Titov
2019-05-20 07:58:30
144.ASmirnova Jekaterina 1651 1689 1641 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2019-05-15 16:27:34
145.ASnitsarenko Igor 1742 1951 1870 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2019-05-13 07:51:02
146.AStaub Madis 1704 1773 1716 M 1940 Viimsi MS Apones 100900 Tatjana Fomina
2019-05-16 07:39:49
147.AStrandson Siim 0 1147 1145 M 2006 - - - 161246 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:25:12
148.AStudentsov Andrei 2171 2049 2094 M 1956 MK Chess Continent mk 030407 Andrei Studentsov
2019-05-19 14:18:26
149.ATalu Margus 1366 1462 1474 M 1970 - - - 180416 Tarmo Tuul
2019-05-22 19:02:02
150.ATaro Marko 1456 1470 1591 M 2006 Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2019-05-22 13:41:24
151.ATarsalainen Martti 1268 1529 1508 M 2004 Surju valla SK 120639 Valter Tominga
2019-05-20 14:51:33
152.ATarto Tiit 1724 1824 1858 M 1950 - - - 051202 Tarmo Tuul
2019-05-13 18:05:22
153.ATeelem Lauri 2126 2204 2241 M 1983 T. Truusi MKK mk 030453 Lauri Teelem
2019-05-09 11:10:36
154.ATeemus Timm 0 0 0 M 1970 u-15731 Tatjana Fomina
2019-05-16 07:42:54
155.ATeemäe Leo 1914 1895 1898 M 1932 MK Chess Continent mk 030454 Tarmo Tuul
2019-05-13 18:04:56
156.ATenno Albert 0 0 1438 M 1942 - - - 180955 Tarmo Tuul
2019-05-21 12:04:18
157.ATerk Erik 1581 1681 1736 M 1952 - - - 160713 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:28:37
158.ATitov Sergey 1590 1684 1622 M 1969 Maleklubi Lootus 101000 Sergey Titov
2019-05-15 16:28:16
159.ATominga Ago 1849 1903 1903 M 1995 Surju valla SK 040348 Valter Tominga
2019-05-22 20:54:27
160.ATominga Uku 1269 1459 1425 M 2004 Surju valla SK 120633 Valter Tominga
2019-05-20 14:51:17
161.ATomingas Wilhelm 1193 1323 1248 M 2006 T. Truusi MKK 150270 Tarmo Tuul
2019-05-24 14:46:45
162.ATomson Mikk 1659 1727 1639 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Mikk Tomson
2019-05-08 22:57:43
163.ATõnisson Trent Asso 1780 1837 1763 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2019-05-18 12:10:14
164.ATõnso Liina 1923 2037 1983 N 2001 MK Kaksikodad 090506 Liina Tõnso
2019-05-20 16:10:14
165.AToots Kertu 0 0 1214 N 1967 - - - 180945 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:32:17
166.AToots Kristo 0 0 1039 M 1998 - - - 180934 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:21:52
167.ATruus Tõnu 2080 2044 2049 M 1946 T. Truusi MKK mk 030469 Tarmo Tuul
2019-05-20 07:46:29
168.ATustanovski Aleksander 0 0 0 M - - - 180949 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:33:00
169.ATähepõld Mart 0 0 0 M 1961 u-15735 Tatjana Fomina
2019-05-16 07:46:45
170.ATšemisov Lev 0 0 1824 M 1936 - - - 180948 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:32:53
171.AUibokant Karl Oskar 1686 1789 1700 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2019-05-09 18:54:31
172.AUibokant Mathias Robert 2092 2152 2034 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2019-05-09 18:53:06
173.AUrakchin Juri 1445 1445 1522 M 1940 - - - 180567 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:06:27
174.AUrgas Jaan 1675 1805 1803 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2019-05-07 19:56:37
175.AUurits Karel 1878 1919 1869 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2019-05-08 22:25:24
176.AVahar Valve 1478 1569 1535 N 1939 Saue MK 110315 Tarmo Tuul
2019-05-21 11:58:16
177.AVaher Eino 2240 2161 2169 M 1961 Rakvere MK mk 030490 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:25:31
178.AValdna Eino 0 1246 1247 M 1937 - - - 160742 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:10:50
179.AVallaste Indrek 1795 1895 1903 M 1973 - - - 130717 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:28:55
180.AVallaste Markus Karl 1350 1420 1394 M 2004 Tallinna Nõmme Huvikool 130725 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:28:55
181.AVeevel Ergo 1701 1801 1787 M 1988 - - - 130719 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:10:42
182.AVeitsurs Ervins 1514 1594 1612 M 1951 Rakvere MK 131212 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:09:59
183.AVerhni Vladimir 1784 1924 1879 M 1957 - - - 160137 Tarmo Tuul
2019-05-21 12:01:31
184.AVeski Rauno 1516 1787 1600 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Rauno Veski
2019-05-16 02:12:12
185.AVohla Mihkel 1620 1720 1777 M 1989 - - - 110314 Tarmo Tuul
2019-05-22 19:00:59
186.AVäli Jakko 0 0 0 M - - - 180958 Tarmo Tuul
2019-05-21 12:04:49
187.AVällo Sten 1000 1086 1108 M 2004 Tallinna Nõmme Huvikool 160162 Rainer Raud
2019-05-22 06:21:56
188.AZablotski Juri 1359 1459 1455 M 1953 - - - 180427 Tarmo Tuul
2019-05-21 12:02:14
189.AZarovski Mihhail 1824 1771 1650 M 1947 - - - 030441 Tarmo Tuul
2019-05-18 10:04:00
190.AŠvõrjov Igor 2362 2366 2323 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2019-05-07 20:39:17
191.BAas Hugo 0 0 0 M 2011 Jakob Westholmi Gümnaasium u-15780 Jaan Narva
2019-05-17 09:27:01
192.BAasma Sander 1133 1212 1130 M 2008 Rae Huvialakool 180504 Tarmo Tuul
2019-05-24 08:42:04
193.BAlhimovics Simon 0 0 0 M 2011 MK Areng 180849 Monika Tsõganova
2019-05-20 07:38:36
194.BAmisepp  Dexter 0 0 0 M 2010 Jakob Westholmi Gümnaasium u-15783 Jaan Narva
2019-05-17 09:34:10
195.BAndre Gren 0 0 0 M 2011 - - - 180979 Tarmo Tuul
2019-05-24 08:47:38
196.BApsolon Kristofer 1188 1265 1283 M 2009 - - - 161238 Tarmo Tuul
2019-05-21 12:00:28
197.BApsolon Markus 0 1465 1496 M 2009 - - - 170315 Tarmo Tuul
2019-05-21 12:00:28
198.BBalabonin Matvei 1147 1354 1364 M 2010 MK Areng 161206 Tarmo Tuul
2019-05-23 18:24:20
199.BBuklov Stepan 1112 1167 1212 M 2009 MK Chess Continent 180822 Oleg Kortšagin
2019-05-14 20:56:47
200.BDerevjanko Denis 1000 1147 1046 M 2010 Maleklubi Lootus 171010 Sergey Titov
2019-05-23 19:41:22
201.BDmitrijeva Laura-Valeria 1000 1112 1117 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2019-05-15 16:35:12
202.BDudakov Andrei 1492 1654 1565 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Rainer Raud
2019-05-16 23:37:44
203.BDukova Sofia 1011 1000 1018 N 2011 Vabaettur 080126 Tarmo Tuul
2019-05-21 12:00:00
204.BEast Marek 1441 1476 1432 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2019-05-15 23:31:43
205.BEesmaa Herbert 1000 1025 1024 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180506 Tarmo Tuul
2019-05-23 18:25:01
206.BEesmaa Verner 0 0 0 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180508 Tarmo Tuul
2019-05-23 18:25:01
207.BEllam Andris 1123 1221 1216 M 2009 Lääne-Virumaa 180444 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:27:58
208.BHaapsal Maria Ioanna 1562 1643 1450 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2019-05-08 12:57:19
209.BHaav Angelika 0 0 0 N - - - 180951 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:33:23
210.BHõbemägi Gren 1407 1407 1495 M 2007 T. Truusi MKK 180575 Tarmo Tuul
2019-05-21 11:58:37
211.BIslentjev Ruslan 0 0 0 M 2011 - - - 180964 Tarmo Tuul
2019-05-22 19:06:29
212.BIvanov Ilja 0 0 1006 M 2010 - - - 180611 Tarmo Tuul
2019-05-21 12:02:05
213.BJarts Nikita 1033 1199 1213 M 2010 T. Truusi MKK 171202 Nikita Jarts
2019-05-09 08:13:36
214.BJeltsov Artjom 0 0 0 M 2011 Maleklubi Lootus 180802 Sergey Titov
2019-05-23 19:41:50
215.BJepihhin Georgi 1194 1284 1258 M 2009 - - - 180900 Natalia Glušakova
2019-05-22 14:55:14
216.BKaal Jaan-Evert 0 0 0 M 2011 - - - 180960 Tarmo Tuul
2019-05-21 12:05:07
217.BKaal Karl Villem 0 1253 0 M 2007 MK Areng 180877 Tarmo Tuul
2019-05-21 12:02:33
218.BKaasik Meelis Markus 0 0 0 M 2011 Tallinna Nõmme Huvikool 180918 Rainer Raud
2019-05-22 06:22:15
219.BKaev Imre 0 0 0 M 2006 - - - 180967 Tarmo Tuul
2019-05-23 18:29:16
220.BKaev Markus 0 0 1279 M 2007 - - - 180980 Tarmo Tuul
2019-05-24 18:42:53
221.BKalmaru Freya Maria 0 0 0 N 2011 Jakob Westholmi Gümnaasium u-15779 Jaan Narva
2019-05-17 09:26:26
222.BKamp Laura 1172 1354 1238 N 2010 MK Areng 180231 Laura Kamp
2019-05-08 12:07:32
223.BKatrechko Oskar 0 0 0 M 2008 MA Vabaettur u-16129 Natalia Glušakova
2019-05-22 12:39:34
224.BKeres Harriet 0 0 0 N 2010 Jakob Westholmi Gümnaasium u-15750 Jaan Narva
2019-05-16 16:27:08
225.BKikkas Daniel 1134 1288 1255 M 2007 Rakvere MK 180123 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:26:32
226.BKivi Akira 1442 1516 1628 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 141223 Rainer Raud
2019-05-22 06:23:37
227.BKleinert Gerli 0 0 0 N 2009 - - - 180583 Tarmo Tuul
2019-05-22 19:03:41
228.BKlement Marten 1000 1076 1067 M 2009 Lääne-Virumaa 180442 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:27:48
229.BKokorev Gleb 0 0 0 M 2009 MK Chess Continent u-15879 Oleg Kortšagin
2019-05-17 22:30:34
230.BKõrver Maarja-Liis 0 0 0 N 2011 Jakob Westholmi Gümnaasium u-15775 Jaan Narva
2019-05-17 09:22:24
231.BKozõreva Anastasia 0 0 0 N 2007 Mustamäe Loomingumaja 180527 Tarmo Tuul
2019-05-23 18:25:20
232.BKrivonogov Kristo 1000 1064 1057 M 2008 Surju valla SK 170235 Valter Tominga
2019-05-20 14:52:42
233.BKruusiauk Uma Maria 0 0 0 N - - - 180927 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:20:26
234.BKunakhov Ilja 0 0 0 M 2011 - - - 180833 Natalia Glušakova
2019-05-22 18:19:41
235.BKurakin Kirill 0 0 0 M 2008 MK Areng u-15928 Monika Tsõganova
2019-05-19 22:35:25
236.BKuristik Marie Elise 1167 1267 1353 N 2007 - - - 180578 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:05:24
237.BKutsar Karmen 0 0 0 N 2009 Jakob Westholmi Gümnaasium u-15748 Jaan Narva
2019-05-16 16:25:20
238.BKutsar  Grete 0 0 0 N 2011 Jakob Westholmi Gümnaasium u-15777 Jaan Narva
2019-05-17 09:24:01
239.BKuum Henri 0 1122 0 M Lääne-Virumaa 180917 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:27:37
240.BKuzmina Oleksandra 1164 1297 1194 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2019-05-15 16:29:41
241.BKütt Andreas-Gert 0 0 0 M 2010 Jakob Westholmi Gümnaasium u-16195 Jaan Narva
2019-05-23 16:59:19
242.BKäis Romet 0 0 0 M 2008 - - - 180594 Tarmo Tuul
2019-05-23 18:26:33
243.BKärner Kert 1178 1305 1351 M 2007 Tallinna Nõmme Huvikool 180526 Rainer Raud
2019-05-22 06:22:41
244.BLaanemets Loit 1048 1096 1122 M 2009 SK Reval-Sport 170203 Ervin Liebert
2019-05-20 19:45:52
245.BLaeks Grete 0 0 0 N 2010 Rakvere MK 180450 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:26:43
246.BLaeks Loore 1171 1263 1255 N 2007 Rakvere MK 171220 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:26:43
247.BLakspere Jaagup 0 0 0 M 2009 - - - 180977 Tarmo Tuul
2019-05-24 08:47:00
248.BLaur Uko Johan 0 0 0 M 2010 - - - 180962 Tarmo Tuul
2019-05-22 19:06:13
249.BLednei Nikita 0 0 0 M 2009 MK Chess Continent u-15878 Oleg Kortšagin
2019-05-17 22:28:01
250.BLeht Karl-Eerik 1000 1013 1016 M 2007 Rakvere MK 180580 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:27:20
251.BLeito Erik 1290 1408 1352 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 180516 Tarmo Tuul
2019-05-22 19:02:15
252.BLeontjeva Aleksandra 1458 1483 1605 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 150625 Svetlana Zainetdinova
2019-05-22 22:59:42
253.BLeppik Franz 0 0 0 M 2010 Jakob Westholmi Gümnaasium u-15774 Jaan Narva
2019-05-17 09:21:15
254.BLiebert Teodor 1000 1027 1007 M 2008 SK Reval-Sport 170437 Ervin Liebert
2019-05-21 21:05:03
255.BLiebert Tristjan 1016 1044 1106 M 2008 SK Reval-Sport 170438 Ervin Liebert
2019-05-21 21:05:03
256.BLillend Fredi 1023 1184 1113 M 2008 Tallinna MK 180770 Tarmo Tuul
2019-05-24 18:40:31
257.BLugantsev Anton 1000 1054 1059 M 2009 MK Chess Continent 180200 Oleg Kortšagin
2019-05-14 20:56:47
258.BLuik Elo-Mirtel 1047 1048 1028 N 2010 MK Kaksikodad 170813 Elo-Mirtel Luik
2019-05-16 13:49:39
259.BLukaševitš Ilja 0 0 0 M 2010 - - - 180971 Tarmo Tuul
2019-05-23 18:30:01
260.BMakarskiy Ivan 1154 1254 1286 M 2007 Mustamäe Loomingumaja 170444 Tarmo Tuul
2019-05-21 12:00:46
261.BMaks Daniel Henry 0 0 0 M 2009 MK Areng u-15929 Monika Tsõganova
2019-05-19 22:37:17
262.BMazajev Ilja 1000 1029 1024 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2019-05-15 16:35:34
263.BMellis Villem Frederik 0 0 0 M 2010 Jakob Westholmi Gümnaasium u-15772 Jaan Narva
2019-05-17 09:19:03
264.BMikultshik Vladimir 0 0 0 M 2010 MK Chess Continent 180905 Oleg Kortšagin
2019-05-14 20:56:47
265.BMilchev Vladislav 0 0 0 M 2009 - - - 180963 Tarmo Tuul
2019-05-22 19:06:21
266.BMohnja Keijo 0 0 0 M 2010 Surju Valla SK u-15956 Valter Tominga
2019-05-20 14:55:16
267.BMurumaa Mikael Olaf 0 0 0 M 2010 - - - 180596 Tarmo Tuul
2019-05-22 19:00:49
268.BMutso Allika 0 0 0 N 2010 - - - 180976 Tarmo Tuul
2019-05-24 08:46:52
269.BMäepõld Markus 0 0 0 M 2011 MK Areng u-15985 Monika Tsõganova
2019-05-21 10:53:43
270.BMölderkivi Alex 0 0 0 M 2011 MK Areng 180710 Rain Mölderkivi
2019-05-10 09:23:30
271.BMöller Mihkel 1259 1308 1159 M 2008 Tallinna MK 170905 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:10:17
272.BNeitov Sander 0 0 0 M 2013 Harjumaa 180597 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:14:10
273.BNelovkov Ruslan 0 0 0 M 2010 MK Chess Continent u-15678 Oleg Kortšagin
2019-05-14 22:35:30
274.BOrlova Sofiya 1239 1372 1563 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2019-05-22 23:59:32
275.BOrman Amalia 1085 1191 1185 N 2009 MK Areng 171210 Monika Tsõganova
2019-05-19 14:58:37
276.BPepeliaev Andrei 1289 1296 1276 M 2009 Maleklubi Lootus 170242 Sergey Titov
2019-05-15 16:31:52
277.BPepeliaev Artem 1107 1187 1260 M 2009 Maleklubi Lootus 170243 Sergey Titov
2019-05-15 16:31:52
278.BPetrochenko Kirill 0 0 0 M 2011 MK Chess Continent 180906 Oleg Kortšagin
2019-05-14 20:56:47
279.BPihlak Artur 0 0 0 M 2009 MA Vabaettur u-15660 Natalia Glušakova
2019-05-14 16:14:03
280.BPiirisild Trevis 0 0 0 M 2010 Harjumaa 180975 Tarmo Tuul
2019-05-24 08:46:43
281.BPljusnin Fjodor 1243 1273 1407 M 2009 MK Chess Continent 170950 Oleg Kortšagin
2019-05-14 20:56:47
282.BPoleštšuk Arseni 1359 1486 1524 M 2008 MK Areng 160705 Monika Tsõganova
2019-05-22 12:33:44
283.BPoolamets Helis 0 0 0 N 2010 - - - 180459 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:26:52
284.BPrihodko Jegor 0 0 0 M 2009 SK Valge Ratsu 180114 Svetlana Pritulina
2019-05-22 08:18:44
285.BPritulina Nadezda 1383 1543 1438 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2019-05-15 23:31:43
286.BPukk Martin 0 0 1207 M 2008 - - - 180601 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:09:39
287.BPuusepp Richard 0 0 0 M 2010 - - - 180907 Richard Puusepp
2019-05-07 20:09:20
288.BRajandu Aaron 1266 1349 1242 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2019-05-07 10:17:43
289.BRandla Robin 0 0 0 M 2008 - - - 180586 Tarmo Tuul
2019-05-23 18:26:23
290.BRatas Robin Roger 1033 1084 1131 M 2010 MK Areng 171125 Tarmo Tuul
2019-05-22 19:00:40
291.BReiman Fred 0 0 0 M 2010 Harjumaa 180603 Tarmo Tuul
2019-05-22 19:03:26
292.BReiman Laur 0 0 0 M 2008 Harjumaa 180587 Tarmo Tuul
2019-05-22 19:03:26
293.BReinholm Karl Kristjan 1041 1017 1128 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2019-05-22 15:06:26
294.BReinsalu Ralf 0 0 0 M 2008 Jakob Westholmi Gümnaasium u-15745 Jaan Narva
2019-05-16 16:15:02
295.BReisel Stella 0 0 0 N 2011 Jakob Westholmi Gümnaasium u-15776 Jaan Narva
2019-05-17 09:23:13
296.BReisner Frank Rasmus 1097 1174 1181 M 2009 Rae Huvialakool 180107 Tarmo Tuul
2019-05-24 08:56:15
297.BReitsakas Niilo 0 0 0 M - - - 180928 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:20:40
298.BRizenkamf Martin 0 0 0 M 2010 MK Chess Continent u-15681 Oleg Kortšagin
2019-05-15 01:12:51
299.BRoi Kristjan 0 0 0 M 2011 MK Areng 180884 Monika Tsõganova
2019-05-22 20:14:15
300.BRoomets Ats 0 0 0 M 2009 - - - 180972 Tarmo Tuul
2019-05-23 18:30:14
301.BRoomets Märt 1237 1337 1305 M 2007 Harjumaa 180732 Tarmo Tuul
2019-05-23 18:25:57
302.BRõtšagov Anton 1502 1713 1762 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2019-05-14 21:39:16
303.BRüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Tallinna MK u-16178 Aleksander Dusman
2019-05-23 00:00:41
304.BRüdiger Maria Helena 1103 1087 1047 N 2010 Tallinna MK 180896 Aleksander Dusman
2019-05-21 08:51:45
305.BRämmar Märt 1162 1328 1273 M 2008 Rakvere MK 170917 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:26:18
306.BRömer Mirtel 0 0 0 N 2009 Lääne-Virumaa 180604 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:27:00
307.BSamat Yeskendir 0 0 0 M 2008 Mustamäe Laste Loomingu Maja u-16070 Tatjana Fomina
2019-05-21 22:04:22
308.BSandberg Laur-Markus 1053 1077 1063 M 2009 MK Areng 180817 Monika Tsõganova
2019-05-20 18:11:24
309.BSavustyan Arseniy 0 1561 1564 M 2007 Vabaettur 080125 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:13:50
310.BSigur Lennart 0 0 0 M 2011 MK Areng 180409 Tarmo Tuul
2019-05-21 11:59:40
311.BSild Markus 0 0 0 M 2010 - - - 180966 Tarmo Tuul
2019-05-22 19:06:47
312.BSimagin Daniel 0 0 0 M 2009 - - - 180605 Tarmo Tuul
2019-05-21 12:00:12
313.BSimagin Nikita 0 0 0 M 2011 - - - 180957 Tarmo Tuul
2019-05-21 12:04:38
314.BSizov Lev 1507 1614 1574 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2019-05-15 23:31:43
315.BSlepak Jaromir 0 0 0 M 2009 MK Chess Continent u-15674 Oleg Kortšagin
2019-05-14 21:11:13
316.BSnitsarenko Ilja 1384 1419 1415 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2019-05-13 07:51:02
317.BSokk Holger 0 0 0 M 2011 Jakob Westholmi Gümnaasium u-15781 Jaan Narva
2019-05-17 09:27:54
318.BSõtšjov Gleb 1140 1244 1227 M 2007 - - - 170924 Tarmo Tuul
2019-05-23 18:26:47
319.BStepanov Roman 1170 1252 1157 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2019-05-14 16:11:21
320.BSuhhov Leon 0 0 0 M 2009 MK Chess Continent u-15877 Oleg Kortšagin
2019-05-17 22:26:20
321.BSusi Mattias Johan 0 0 0 M 2010 - - - 180978 Tarmo Tuul
2019-05-24 08:47:14
322.BSüvari Kristofer 0 0 0 M 2008 - - - 180608 Tarmo Tuul
2019-05-22 19:02:38
323.BTalu Hella-Lee 1000 1063 1014 N 2008 MK Areng 171012 Tarmo Tuul
2019-05-22 19:02:02
324.BTampere Jürgen 1164 1360 1386 M 2007 MK Kaksikodad 160442 Rainer Raud
2019-05-22 23:08:12
325.BTampere Mattis 1000 1129 1139 M 2007 MK Kaksikodad 170201 Rainer Raud
2019-05-22 23:08:12
326.BTeliman Aleksandr 0 0 0 M 2010 Mustamäe Laste Loomingu Maja u-16071 Tatjana Fomina
2019-05-21 22:06:03
327.BTitov Dmitri 0 0 0 M 2011 MK Chess Continent u-16065 Oleg Kortšagin
2019-05-21 19:27:21
328.BTohver Darja 0 0 0 N 2011 - - - 180933 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:21:43
329.BTolmachev Artem 0 0 0 M 2010 - - - 180946 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:32:30
330.BTrempel Vladislav 1000 1100 1106 M 2010 Maleklubi Lootus 180457 Sergey Titov
2019-05-15 16:31:26
331.BTšernov Mihhail 1310 1381 1228 M 2008 Mustamäe Loomingumaja 180589 Tarmo Tuul
2019-05-21 11:59:15
332.BUuetoa Gerd 0 0 0 M 2008 - - - 180609 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:22:47
333.BVaher Iris 0 0 0 N 2010 - - - 180931 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:21:14
334.BValk Mairold 0 0 0 M 2009 Jakob Westholmi Gümnaasium u-15746 Jaan Narva
2019-05-16 16:20:26
335.BVares Bagrat 1081 1162 1060 M 2009 Mustamäe Loomingumaja 180519 Tarmo Tuul
2019-05-22 19:03:00
336.BViikmäe Melissa Saskia 0 0 0 N 2011 Jakob Westholmi Gümnaasium u-15782 Jaan Narva
2019-05-17 09:30:59
337.BVõsa Helery 0 0 0 N 2008 - - - 180947 Tarmo Tuul
2019-05-17 16:32:43
338.BZaneva Alissa 0 0 0 N 2009 - - - 180981 Tarmo Tuul
2019-05-24 18:43:04
339.BZherdev Dmitri 0 0 0 M 2009 MA Vabaettur u-16164 Natalia Glušakova
2019-05-22 21:04:22
340.BZikunov Giselle 0 0 0 N 2010 - - - 180610 Tarmo Tuul
2019-05-21 12:01:13
341.BŠadrina Eva 1579 1717 1585 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2019-05-20 14:10:53
342.BŠafigullin Raul 1266 1338 1366 M 2008 MK Chess Continent 170926 Oleg Kortšagin
2019-05-14 20:56:47
343.BŠitkauskas Alina 0 0 0 N 2010 - - - 180574 Tarmo Tuul
2019-05-14 13:14:01