Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti noorte meistrivõistlused 2019 (U14 noored)   ( id=454 )
18. aprill 2019 (kell 11:30) - 21. aprill 2019 (kell 15:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Paul Kerese Malemaja
Tallinn, Vene 29
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
10. aprill 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (27. märts 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
90 minutit + 30 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtumaks on 10€ tingimusel, et osavõtutasu maksab võistlejat esindav klubi EML-i poolt esitatud arve alusel. Kui osavõtumaksu tasub võistleja või tema esindaja, siis on osavõtumaks 15€.
U14 vanuseastme Eesti meistrivõistlustele kvalifitseerunud noorte nimekiri on lisatud turniiritabelite alla. Võistlustel osalemise registreerimine tuleb teha kas sportlasel, treeneril või lapsevanemal kooskõlas võistlusjuhendiga. 2019. aasta Eesti MV-l kehtib arstliku kontrolli läbimise nõue, mille kohta tuleb teha kinnitus sportlase registreerimisel. A-turniirile registreeritakse noorte meistrivõistlustel osalejad ning B-turniirile neidude meistrivõistlustel osalejad.
47
Kokku
36
Grupp A
11
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAleksejev Artjom 1461 1568 1591 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2019-04-04 18:08:50
2.AAndrijaškin Deniss 2031 2001 1912 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Maris Korstin
2019-04-03 12:16:56
3.ADukov Vladimir 1579 1694 1715 M 2009 Vabaettur 161230 Rainer Raud
2019-04-10 10:54:24
4.AKang Paul 1499 1579 1577 M 2005 Saku MK 131206 Enno Arulaid
2019-04-08 10:40:18
5.AKokk Karl Mattias 1704 1847 1685 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2019-04-08 20:17:18
6.AKrivenko Dion 1746 1906 1673 M 2005 Malekool 64 130513 Dion Krivenko
2019-03-28 23:06:56
7.AKull Tormi 1615 1764 1651 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tiina Raud
2019-04-02 11:51:11
8.AKöösel Hans Georg 1528 1645 1615 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2019-04-05 11:11:39
9.ALazojev Mark 1543 1592 1570 M 2006 Narva SK Maletäht 150241 Maris Korstin
2019-03-29 14:52:26
10.ALevchenko Marina 1704 1790 1690 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2019-03-31 10:58:20
11.ALuik Ott-Robert 1539 1712 1716 M 2006 Vabaettur 130328 Ott-Robert Luik
2019-04-01 06:17:48
12.AMikko Rondo 1807 2043 1867 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2019-04-10 21:27:57
13.ANaestema Joonas Aditya 1582 1712 1648 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2019-04-01 23:00:54
14.ANarva Jaan Oskar 1394 1575 1650 M 2005 SK Reval-Sport 140441 Ervin Liebert
2019-04-02 11:00:29
15.ANazarov Vladislav 1755 1797 1731 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Sergey Titov
2019-04-03 22:58:33
16.ANikitin Arseni 1883 1966 1873 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Maris Korstin
2019-03-29 14:52:13
17.AOlde Karl Erik 1772 2023 1835 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2019-04-09 15:10:52
18.APadari Tuudur Jakob 1592 1662 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Tiina Raud
2019-04-02 11:50:40
19.APallum Rasmus 1413 1605 1572 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Tiina Raud
2019-04-02 11:50:15
20.APedmanson Albert 1861 1955 1975 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2019-04-02 02:26:20
21.APedmanson Herman 1916 2069 1986 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2019-04-02 02:27:17
22.APronin Arseni 1497 1718 1789 M 2007 Vabaettur 150314 Natalia Glušakova
2019-03-31 10:55:59
23.AProtassov Vlad 2006 1968 2036 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2019-03-29 14:52:44
24.AProvodin Aleksandr 1351 1547 1519 M 2005 Vabaettur 160150 Natalia Glušakova
2019-03-31 10:55:29
25.ARaide Sivert 1561 1674 1663 M 2005 Valga MK 131220 Aivar Koemets
2019-03-28 13:19:19
26.ARajandu Aaron 1248 1337 1214 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2019-04-08 21:50:20
27.ARikas Artur 1756 1810 1671 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Maris Korstin
2019-04-01 15:54:39
28.ARõtšagov Anton 1448 1693 1766 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2019-04-09 14:55:47
29.ARõtšagov Nikita 1798 1961 1824 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2019-04-09 14:55:15
30.ASadekov Maksim 1820 1918 1707 M 2007 Narva SK Maletäht 150242 Maksim Sadekov
2019-04-01 15:12:29
31.ASavinov Matvei 1805 1939 1764 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2019-04-01 23:01:28
32.ASizov Lev 1567 1625 1571 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2019-03-29 21:08:04
33.ASnitsarenko Igor 1768 1920 1865 M 2007 Vabaettur 150623 Hendrik Olde
2019-04-11 22:04:51
34.ASnitsarenko Ilja 1379 1447 1436 M 2010 Vabaettur 161212 Hendrik Olde
2019-04-11 22:04:51
35.ATomson Mihkel 1767 1775 1669 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andres Karba
2019-04-09 22:04:51
36.AŠnurov Daniil 1719 1925 1674 M 2006 Vabaettur 160433 Natalia Glušakova
2019-03-31 10:59:43
37.BAksjonova Alisa 1383 1387 1533 N 2005 Maleklubi Lootus 130714 Sergey Titov
2019-04-10 07:06:43
38.BAnis Dinara 1478 1582 1593 N 2006 Vabaettur 140722 Natalia Glušakova
2019-03-31 10:57:03
39.BBlokhin Sofia 1915 2005 1836 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2019-04-07 22:37:37
40.BDanilina Diana 1393 1403 1604 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2019-03-29 21:08:04
41.BKuzmina Oleksandra 1180 1280 1207 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2019-04-03 22:59:30
42.BPoluektova Arina 1552 1757 1705 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Maris Korstin
2019-04-03 12:20:21
43.BPool Linda Maria 1480 1566 1590 N 2007 Tartu Kalev 141126 Andres Karba
2019-04-10 16:50:01
44.BRudnik Viktoria 1630 1752 1665 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Svetlana Zainetdinova
2019-04-02 09:59:12
45.BSmirnova Jekaterina 1624 1691 1626 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2019-04-03 22:59:04
46.BTammepõld Laureta 1359 1497 1508 N 2005 Rae Huvialakool 150305 Tiina Raud
2019-04-08 16:25:33
47.BVahtras Elisabeth 1000 1106 1093 N 2006 Rae Huvialakool 170803 Tiina Raud
2019-04-08 16:24:56