Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Tallinna Tehnikakõrgkooli 2018.a lahtised meistrivõistlused välkmales   ( id=344 )
20. oktoober 2018 (kell 17:00) - 20. oktoober 2018 (kell 21:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Tallinna Tehnikakõrgkool, Pärnu mnt. 62, aula
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
17. oktoober 2018, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
TTK üliõpilasesindus, Triin Lumiste; Rein Ruus
KontaktKONTAKT
ee.ktkt@nier
Info sisestajaSISESTAJA
Rein Ruus  (20. september 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
3+2
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtumaks 5 € , veteranid (sünd. 1957 või varem) ja noored (sünd. 2001 või hiljem) 3 €. TTK üliõpilased ja töötajad ning rahvusvahelised suurmeistrid on osavõtumaksust vabastatud. Neile, kes ei ole eelnevalt registreerunud (vt.p.3), on osavõtumaks 10 €.
23
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAstashev Kirill 1281 1393 1381 M 2002 Vabaettur 180744 Natalia Glušakova
2018-10-14 12:29:54
2.AJõgis Toomas 0 0 0 M u-11165 Rein Ruus
2018-10-17 07:32:10
3.AKazakovskiy Alexey 0 1838 1847 M 1975 - - - 170592 Rein Ruus
2018-10-16 16:47:47
4.AKunitsõn Nikolai 2218 2381 2406 M 1989 MK Faalanks mk 030188 Nikolai Kunitsõn
2018-10-16 08:11:13
5.AMedar Marti 2062 2166 2282 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2018-10-14 18:33:38
6.ANarva Jaan 2146 2199 2164 M 1958 MK Faalanks FM 030262 Regina Narva
2018-10-16 14:25:25
7.AParviste Janek 1916 1787 1866 M 1970 Rakvere MK 070317 Rein Ruus
2018-10-17 13:57:25
8.APedmanson Albert 1945 1927 1975 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2018-10-15 15:23:14
9.APedmanson Herman 1849 1970 1986 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2018-10-15 15:24:43
10.APõldma Janar 0 0 0 M u-11179 Rein Ruus
2018-10-17 16:46:27
11.ARamjalg Lembit 1334 1434 1383 M 1937 - - - 160401 Rein Ruus
2018-10-17 16:53:48
12.ARõtšagov Nikita 1814 1946 1824 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2018-10-17 15:10:27
13.ASeeman Tarvo 2374 2461 2396 M 1969 - - - IM 030371 Tarvo Seeman
2018-10-17 23:58:16
14.ASiemer Tambet 2130 2339 2291 M 1969 Rapla MK mk 030385 Rein Ruus
2018-10-17 07:33:42
15.ASnitsarenko Igor 1725 1892 1865 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2018-10-17 07:55:08
16.ASnitsarenko Ilja 1281 1492 1436 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2018-10-17 07:55:08
17.ASnitsarenko Tarass 1624 1701 1724 M 1982 - - - 170302 Tarass Snitsarenko
2018-10-17 07:55:08
18.ATiidemann Mart 0 0 0 M u-11178 Rein Ruus
2018-10-17 16:46:00
19.ATurov Maxim 2610 2628 2535 M 1979 Venemaa GM 180548 Hendrik Olde
2018-10-16 15:23:54
20.AUibokant Mathias Robert 2098 2114 2034 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2018-10-16 21:30:28
21.AUrgas Jaan 1675 1818 1820 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2018-10-17 00:01:04
22.AVõssotskaja Lidia 1614 1678 1669 N 1999 Vabaettur 110331 Natalia Glušakova
2018-10-14 12:33:20
23.AŠvõrjov Igor 2361 2379 2305 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2018-10-15 20:16:54