Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Tallinna Tehnikakõrgkooli 2018.a lahtised meistrivõistlused välkmales   ( id=344 )
20. oktoober 2018 (kell 17:00) - 20. oktoober 2018 (kell 21:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Tallinna Tehnikakõrgkool, Pärnu mnt. 62, aula
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
17. oktoober 2018, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
TTK üliõpilasesindus, Triin Lumiste; Rein Ruus
KontaktKONTAKT
ee.ktkt@nier
Info sisestajaSISESTAJA
Rein Ruus  (20. september 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
3+2
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtumaks 5 € , veteranid (sünd. 1957 või varem) ja noored (sünd. 2001 või hiljem) 3 €. TTK üliõpilased ja töötajad ning rahvusvahelised suurmeistrid on osavõtumaksust vabastatud. Neile, kes ei ole eelnevalt registreerunud (vt.p.3), on osavõtumaks 10 €.
35
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAkimov Filipp 1937 2027 2008 M 1988 T. Truusi MKK 030010 Rein Ruus
2018-10-11 10:34:16
2.AAstashev Kirill 0 0 0 M 2002 Vabaettur 180744 Natalia Glušakova
2018-10-14 12:29:54
3.ABrokko Margit 2028 2039 1967 N 1973 Eesti MAK WFM 030539 Rein Ruus
2018-09-23 10:50:17
4.ADubrovin Robert 2248 2372 2401 M 1986 Kadrioru MK mk 030046 Robert Dubrovin
2018-10-08 18:54:51
5.AIvanova Lidia 1614 1676 1669 N 1999 Vabaettur 110331 Natalia Glušakova
2018-10-14 12:33:20
6.AJõgis Toomas 0 0 0 M u-11165 Rein Ruus
2018-10-17 07:32:10
7.AKalvet Tõnu 1602 1770 1705 M 1970 Kose Male-kabeklubi 130335 Rein Ruus
2018-09-21 21:25:17
8.AKazakovskiy Alexey 0 1838 1847 M 1975 - - - 170592 Rein Ruus
2018-10-16 16:47:47
9.AKunitsõn Nikolai 2218 2381 2406 M 1989 MK Faalanks mk 030188 Nikolai Kunitsõn
2018-10-16 08:11:13
10.AMedar Marti 2062 2168 2239 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2018-10-14 18:33:38
11.ANarva Jaan 2146 2248 2155 M 1958 MK Faalanks FM 030262 Regina Narva
2018-10-16 14:25:25
12.AParviste Janek 1916 1839 1866 M 1970 Rakvere MK 070317 Rein Ruus
2018-10-17 13:57:25
13.APedmanson Albert 1945 1961 1964 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2018-10-15 15:23:14
14.APedmanson Herman 1849 1969 1979 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2018-10-15 15:24:43
15.APõldma Janar 0 0 0 M u-11179 Rein Ruus
2018-10-17 16:46:27
16.APoom Mati 1775 1811 1862 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2018-10-01 21:46:01
17.APuusepp Kaimar 2210 2256 2231 M 1976 Rapla MK CM 030328 Kaimar Puusepp
2018-10-10 20:22:40
18.ARamjalg Lembit 0 1434 1441 M 1937 - - - 160401 Rein Ruus
2018-10-17 16:53:48
19.AReiland Indrek 1717 1780 1712 M 1984 - - - 180119 Rein Ruus
2018-10-07 22:15:42
20.ARõtšagov Nikita 1853 1838 1822 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2018-10-17 15:10:27
21.ASamberk Vahur 0 1730 1654 M 1993 - - - 141131 Vahur Samberk
2018-09-20 22:45:27
22.ASeeman Tarvo 2378 2453 2395 M 1969 - - - IM 030371 Tarvo Seeman
2018-10-17 23:58:16
23.ASiemer Tambet 2130 2359 2280 M 1969 Rapla MK mk 030385 Rein Ruus
2018-10-17 07:33:42
24.ASnitsarenko Igor 1770 1836 1865 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2018-10-17 07:55:08
25.ASnitsarenko Ilja 1268 1458 1436 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2018-10-17 07:55:08
26.ASnitsarenko Tarass 0 0 0 M - - - 170302 Tarass Snitsarenko
2018-10-17 07:55:08
27.AStaub Madis 1704 1749 1726 M 1940 Viimsi MS Apones 100900 Rein Ruus
2018-10-10 08:23:47
28.ATiidemann Mart 0 0 0 M u-11178 Rein Ruus
2018-10-17 16:46:00
29.ATruus Tõnu 2080 2087 2068 M 1946 T. Truusi MKK mk 030469 Rein Ruus
2018-10-10 08:23:25
30.ATurov Maxim 2610 2617 2509 M 1979 Venemaa GM 180548 Hendrik Olde
2018-10-16 15:23:54
31.AUibokant Mathias Robert 2093 2117 2023 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2018-10-16 21:30:28
32.AUrgas Jaan 1693 1857 1820 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2018-10-17 00:01:04
33.AŠarankov Grigori 2170 2327 2332 M 1986 Tallinna MK 071107 Grigori Šarankov
2018-10-03 12:08:53
34.AŠiškov Andrei 2384 2341 2410 M 1978 T. Truusi MKK FM 030425 Andrei Šiškov
2018-10-06 21:47:41
35.AŠvõrjov Igor 2355 2342 2278 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2018-10-15 20:16:54