Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
24. mai
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti meistrivõistlused males (sh. U20)   ( id=228 )

Aeg 25. aprill 2018 (kell 15:00) - 01. mai 2018 (kell 15:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

JuhendJuhend
KohtKoht
Paul Kerese Malemaja
VõistluspaikVõistluspaik
Tallinn, Vene 29
EelregistreerimineEelregistreerimine
16. aprill 2018 (kell 23:59)
KorraldajaKorraldaja
Eesti Maleliit
KontaktKontakt
ee.tiilelam)ta(tiilelam
Info sisestajaInfo sisestaja
Hendrik Olde  (04. veebruar 2018 )
Viimati muutisViimati muutis
Hendrik Olde  (05. veebruar 2018 )
LiikTurniiri liik
tavamale
AjakontrollAjakontroll
90 min 40-le käigule, 15 min lõpuni + 30 sek käigu
Eesti reitinguarvestusEesti reitinguarvestus
Arvestatakse
LiikFIDE reitinguarvestus
Arvestatakse
OsavõtumaksVastavalt FIDE reitingule 10€-40€
Kokku
29
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AChukavin Kirill 2299 2326 2366 M 2002 Tallinna MK 080381 Kirill Chukavin
2018-04-15 13:35:47
2.ADubrovin Robert 2248 2393 2357 M 1986 Kadrioru MK mk 030046 Robert Dubrovin
2018-04-16 19:35:27
3.AGaranin Aleksei 2154 2173 2107 M 2001 MK Avesta FM 091000 Natalia Glušakova
2018-04-08 18:46:34
4.AHaavamäe Henrik 2203 2222 2103 M 1998 Tallinna MK 080307 Henrik Haavamäe
2018-04-02 12:36:29
5.AIvanov Platon-Jaan 2163 1922 1875 M 2000 Narva MK Kaissa 060505 Platon-Jaan Ivanov
2018-04-15 17:09:41
6.AJezov Roman 2301 2337 2296 M 1990 Narva SK Maletäht FM 030101 Roman Jezov
2018-04-04 20:14:01
7.AKortšagin Oleg 2127 2104 2101 M 1965 MK Chess Continent mk 030167 Oleg Kortšagin
2018-04-15 21:39:12
8.AKrupenski Jüri 2381 2394 2486 M 1982 Vabaettur IM 030179 Jüri Krupenski
2018-04-13 14:23:48
9.AKukk Sander 2240 2338 2418 M 1987 SK Reval-Sport mk 030183 Sander Kukk
2018-03-25 16:54:39
10.ALadva Ottomar 2520 2472 2454 M 1997 SK Reval-Sport GM 040133 Ottomar Ladva
2018-04-15 18:06:09
11.ALumiste Rene 2124 2254 2178 M 1999 Tallinna MK 080309 Rene Lumiste
2018-04-08 18:13:56
12.AMedar Marti 2061 2123 2218 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2018-04-02 15:29:10
13.ANarva Jaan 2166 2238 2252 M 1958 MK Faalanks FM 030262 Jaan Narva
2018-04-16 20:25:14
14.ANeff Sergei 2238 2197 2251 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Hendrik Olde
2018-04-16 17:42:23
15.AObolonin Filipp 1874 2105 2043 M 1997 Vabaettur 061105 Filipp Obolonin
2018-03-30 23:28:28
16.APedoson Georg Aleksander 2214 2303 2188 M 2004 Vabaettur 110715 Rainer Raud
2018-04-06 11:33:54
17.APetrov Dmitri 2243 2267 2250 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2018-04-15 21:19:25
18.ASaar Ivari 1542 1643 1608 M 1985 - - - 140302 Hendrik Olde
2018-04-23 10:34:19
19.ASeeman Tarvo 2392 2454 2441 M 1969 - - - IM 030371 Tarvo Seeman
2018-04-08 16:05:47
20.ASnitsarenko Igor 1735 1821 1846 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2018-04-16 21:40:01
21.ATimošin Andrei 1982 2079 2118 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Svetlana Zainetdinova
2018-04-02 20:32:51
22.AVaher Eino 2240 2180 2204 M 1961 Rakvere MK mk 030490 Hendrik Olde
2018-04-07 22:05:09
23.AValner Uku 2274 2370 2335 M 1990 SK Reval-Sport mk 030497 Uku Valner
2018-04-07 10:26:52
24.AVeski Rauno 1493 1643 0 M 2001 - - - 180331 Rainer Raud
2018-04-16 18:19:41
25.AVolodin Aleksander 2459 2474 2464 M 1990 Vabaettur GM 030519 Aleksander Volodin
2018-04-15 21:54:40
26.AVorobjov Pavel 2313 2348 2344 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Hendrik Olde
2018-04-16 17:43:03
27.AVovk Ilja 2281 2367 2278 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Vovk
2018-04-11 15:21:32
28.AŠiškov Andrei 2370 2332 2376 M 1978 T. Truusi MKK FM 030425 Andrei Šiškov
2018-04-14 21:33:42
29.AŠvõrjov Igor 2342 2400 2315 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Hendrik Olde
2018-04-16 15:51:32
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017