Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti meistrivõistlused males (sh. U20)   ( id=228 )
25. aprill 2018 (kell 15:00) - 01. mai 2018 (kell 15:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Paul Kerese Malemaja
Tallinn, Vene 29
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
16. aprill 2018, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam)ta(tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (04. veebruar 2018 )
Muutis: Hendrik Olde  (05. veebruar 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
90 min 40-le käigule, 15 min lõpuni + 30 sek käigu
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Vastavalt FIDE reitingule 10€-40€
27
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AChukavin Kirill 2318 2360 2372 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2018-04-15 13:35:47
2.ADubrovin Robert 2248 2372 2401 M 1986 Kadrioru MK mk 030046 Robert Dubrovin
2018-04-16 19:35:27
3.AGaranin Aleksei 2240 2173 2154 M 2001 MK Avesta FM 091000 Natalia Glušakova
2018-04-08 18:46:34
4.AHaavamäe Henrik 2189 2234 2178 M 1998 Tallinna MK 080307 Henrik Haavamäe
2018-04-02 12:36:29
5.AIvanov Platon-Jaan 2162 1922 1875 M 2000 Narva MK Kaissa 060505 Platon-Jaan Ivanov
2018-04-15 17:09:41
6.AJezov Roman 2314 2360 2274 M 1990 Narva SK Maletäht FM 030101 Roman Jezov
2018-04-04 20:14:01
7.AKortšagin Oleg 2092 2116 2100 M 1965 MK Chess Continent mk 030167 Oleg Kortšagin
2018-04-15 21:39:12
8.AKrupenski Jüri 2393 2424 2442 M 1982 Vabaettur IM 030179 Jüri Krupenski
2018-04-13 14:23:48
9.ALadva Ottomar 2505 2502 2476 M 1997 SK Reval-Sport GM 040133 Ottomar Ladva
2018-04-15 18:06:09
10.ALumiste Rene 2088 2246 2208 M 1999 Tallinna MK 080309 Rene Lumiste
2018-04-08 18:13:56
11.AMedar Marti 2062 2168 2239 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2018-04-02 15:29:10
12.ANarva Jaan 2146 2248 2155 M 1958 MK Faalanks FM 030262 Jaan Narva
2018-04-16 20:25:14
13.ANeff Sergei 2238 2217 2211 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Hendrik Olde
2018-04-16 17:42:23
14.APedoson Georg Aleksander 2205 2362 2250 M 2004 Vabaettur 110715 Rainer Raud
2018-04-06 11:33:54
15.APetrov Dmitri 2234 2293 2277 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2018-04-15 21:19:25
16.ASaar Ivari 1542 1643 1594 M 1985 - - - 140302 Hendrik Olde
2018-04-23 10:34:19
17.ASeeman Tarvo 2378 2453 2395 M 1969 - - - IM 030371 Tarvo Seeman
2018-04-08 16:05:47
18.ASnitsarenko Igor 1770 1836 1865 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2018-04-16 21:40:01
19.ATimošin Andrei 2115 2079 2143 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Svetlana Zainetdinova
2018-04-02 20:32:51
20.AVaher Eino 2240 2180 2134 M 1961 Rakvere MK mk 030490 Hendrik Olde
2018-04-07 22:05:09
21.AValner Uku 2273 2370 2335 M 1990 SK Reval-Sport mk 030497 Uku Valner
2018-04-07 10:26:52
22.AVeski Rauno 1481 1689 1600 M 2001 Vabaettur 180331 Rainer Raud
2018-04-16 18:19:41
23.AVolodin Aleksander 2454 2493 2467 M 1990 Vabaettur GM 030519 Aleksander Volodin
2018-04-15 21:54:40
24.AVorobjov Pavel 2309 2378 2392 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Hendrik Olde
2018-04-16 17:43:03
25.AVovk Ilja 2319 2348 2296 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Vovk
2018-04-11 15:21:32
26.AŠiškov Andrei 2384 2341 2410 M 1978 T. Truusi MKK FM 030425 Andrei Šiškov
2018-04-14 21:33:42
27.AŠvõrjov Igor 2355 2342 2278 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Hendrik Olde
2018-04-16 15:51:32