Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
21. mai
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

EV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (IV etapp)   ( id=222 )

Aeg 24. märts 2018 (kell 10:30) - 24. märts 2018 (kell 15:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

JuhendJuhend
KohtKoht
Paul Kerese Malemaja
VõistluspaikVõistluspaik
Vene 29, 10123 Tallinn
EelregistreerimineEelregistreerimine
23. märts 2018 (kell 19:00)
KorraldajaKorraldaja
Tallinna Maleklubi
KontaktKontakt
moc.liamg)t(ibulkelamannillat
Info sisestajaInfo sisestaja
Hendrik Olde  (19. jaanuar 2018 )
Viimati muutisViimati muutis
Hendrik Olde  (20. jaanuar 2018 )
LiikTurniiri liik
kiirmale
AjakontrollAjakontroll
15 min + 3 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEesti reitinguarvestus
Arvestatakse
LiikFIDE reitinguarvestus
Arvestatakse
OsavõtumaksOsalejad -6€; Tallinna MK liikmed - 3€
KontaktHendrik Olde - 5142625
Kokku
120
Grupp A
26
Grupp B
64
Grupp C
30
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAndreeva Olga 0 1100 0 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2018-03-22 13:43:54
2.ABalabonin Matvei 1196 1339 1415 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2018-03-22 18:52:16
3.ABlokhin Georg 1165 1084 0 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2018-03-23 07:46:40
4.ADerevjanko Denis 0 1038 0 M 2010 Maleklubi Lootus 171010 Sergey Titov
2018-03-22 13:43:21
5.ADudanov Mihhail 0 0 0 M 2010 MA Vabaettur u-6767 Natalia Glušakova
2018-03-18 13:16:52
6.ADukova Sofia 996 1037 0 N 2011 Vabaettur 080126 Rainer Raud
2018-03-13 11:43:33
7.AGerasimova Eva 0 0 0 N 2010 Maleklubi Lootus 171104 Sergey Titov
2018-03-22 13:45:09
8.AGroševa Sofia 0 0 0 N 2010 Lootus Maleklubi u-6873 Sergey Titov
2018-03-22 13:46:49
9.AJarts Nikita 1099 1186 0 M 2010 T. Truusi MKK 171202 Nikita Jarts
2018-03-20 22:32:32
10.AJepifanov Daniil 0 0 0 M 2010 MK Areng 171014 Monika Tsõganova
2018-03-23 14:48:17
11.AKamp Laura 0 1210 0 N 2010 MK Areng 180231 Laura Kamp
2018-03-10 18:39:58
12.ALehes Ott Oskar 1138 1360 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Ott Oskar Lehes
2018-03-19 21:35:54
13.ALuik Elo-Mirtel 969 1022 0 N 2010 Vabaettur 170813 Rainer Raud
2018-03-19 20:40:36
14.AMartirosian Tigran 1449 1676 1603 M 2010 Tartu Kalev 160131 Tigran Martirosian
2018-03-21 14:45:54
15.AMolotov Iko 0 0 0 M 2010 Tallinna MK 170528 Ian Molotov
2018-03-19 11:03:42
16.AMoskaljov Vladislav 0 0 0 M 2010 Lootus Maleklubi u-6881 Sergey Titov
2018-03-22 13:54:04
17.AOrlova Sofiya 1212 1446 1591 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2018-03-23 07:47:38
18.AProškin Artjom 0 0 0 M 2010 MK Areng u-6924 Monika Tsõganova
2018-03-23 13:10:22
19.ARatas Robin Roger 0 1133 0 M 2010 MK Areng 171125 Monika Tsõganova
2018-03-21 13:22:46
20.AReinsalu Timur 0 1271 1291 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2018-03-20 22:51:50
21.ARähn Ronan 0 0 0 M 2010 Rae Huvikool 180106 Rainer Raud
2018-03-22 12:49:42
22.ASkorokhod Deniss 0 1145 0 M 2010 MK Chess Continent 171221 Oleg Kortšagin
2018-03-13 10:57:59
23.ASnitsarenko Ilja 1351 1456 1458 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2018-03-21 09:00:23
24.AVili Uku 0 1032 0 M 2010 Vabaettur 180206 Rainer Raud
2018-03-14 11:35:03
25.AZagrijev Rafael 0 0 0 M MK Chess Continent u-6818 Oleg Kortšagin
2018-03-20 18:21:51
26.AŠamonin Feliks 0 0 0 M 2010 Rae Huvialakool u-6865 Rainer Raud
2018-03-22 12:47:53
27.BAleksejev Artjom 1510 1622 1617 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2018-03-19 13:37:31
28.BBlokhin Sofia 1792 1902 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2018-03-23 07:46:40
29.BBušujeva Jelizaveta 1555 1514 1504 N 2006 Vabaettur 140724 Natalia Glušakova
2018-03-21 17:06:13
30.BCherentsov Mikhail 1158 1370 0 M 2009 Tallinna MK 170949 Aleksander Dusman
2018-03-23 07:47:57
31.BDudakov Andrei 1543 1621 1581 M 2008 Vabaettur 160647 Rainer Raud
2018-03-21 18:49:33
32.BDukov Vladimir 1515 1736 1657 M 2009 Vabaettur 161230 Rainer Raud
2018-03-13 11:43:33
33.BFilippova Evelina 0 1184 0 N 2008 Maleklubi Lootus 171003 Sergey Titov
2018-03-22 13:50:00
34.BGrant Geron Alexander 0 0 0 M 2009 Tallinna MK 171015 Rainer Raud
2018-03-23 15:18:30
35.BHaapsal Maria Ioanna 1486 1552 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2018-03-21 14:10:54
36.BHajanen Oliver 0 1244 0 M 2008 Rae Huvikool 180222 Rainer Raud
2018-03-23 09:02:04
37.BHudilainen Mihhail 1486 1560 1584 M 2008 Maleklubi Lootus 160640 Sergey Titov
2018-03-22 13:48:02
38.BKarba Kertu 1143 1216 1218 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2018-03-23 15:36:51
39.BKaris Fredi 1362 1570 1561 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2018-03-23 11:16:06
40.BKidron Alfred 1385 1510 1611 M 2007 Nõmme Noortemaja 150517 Rainer Raud
2018-03-23 15:21:36
41.BKivi Akira 1406 1563 1657 M 2008 Nõmme Noortemaja 141223 Rainer Raud
2018-03-23 15:20:57
42.BKlais Markus 0 1010 0 M 2006 - - - 080127 Tiina Raud
2018-03-23 09:26:39
43.BKozlov Valeri 1376 1544 1528 M 2006 T. Truusi MKK 161247 Valeri Kozlov
2018-03-16 09:15:36
44.BKuhhareva Viktoria 0 1192 1261 N 2008 Vabaettur 170422 Natalia Glušakova
2018-03-21 13:37:09
45.BKull Tormi 1629 1752 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Tiina Raud
2018-03-23 09:25:13
46.BKuzmina Oleksandra 1062 1210 0 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2018-03-22 13:47:40
47.BKöösel Hans Georg 1421 1616 1641 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2018-03-19 08:33:00
48.BLaanemets Loit 0 1148 1150 M 2009 SK Reval-Sport 170203 Hendrik Olde
2018-03-23 11:47:30
49.BLehes Erik Johannes 1550 1612 1598 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2018-03-19 21:35:19
50.BLiebert Teodor 0 1017 0 M 2008 SK Reval-Sport 170437 Hendrik Olde
2018-03-23 11:47:09
51.BLiebert Tristjan 0 1103 0 M 2008 SK Reval-Sport 170438 Hendrik Olde
2018-03-23 11:47:09
52.BLiiv Karmen 1316 1306 1417 N 2008 Tallinna MK 160161 Daimar Liiv
2018-03-18 13:01:52
53.BLugantsev Anton 0 1050 0 M 2009 MK Chess Continent 180200 Oleg Kortšagin
2018-03-13 10:59:51
54.BLuts Jakob 1560 1563 1627 M 2006 Rae Huvikool 160109 Tiina Raud
2018-03-23 09:25:41
55.BMaksimova Irena 1099 1257 1350 N 2007 Maleklubi Lootus 160646 Sergey Titov
2018-03-22 13:49:14
56.BMertins Ostap 1447 1732 1636 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2018-03-23 07:47:13
57.BMihhailov Artur 1547 1647 1712 M 2007 Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2018-03-14 11:09:33
58.BMolotov Ian 1317 1441 1598 M 2008 Tallinna MK 160641 Ian Molotov
2018-03-19 11:03:58
59.BMäesalu Oliver 1443 1615 1648 M 2009 Tartu Kalev 150600 Oliver Mäesalu
2018-03-10 14:53:56
60.BÕigus Kristjan 1325 1433 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Kristjan Õigus
2018-03-23 14:43:06
61.BOrlova Darya 1447 1561 1571 N 2007 Tallinna MK 170204 Aleksander Dusman
2018-03-23 07:47:38
62.BOtt Karl Eric 1363 1540 1511 M 2008 Tartu Kalev 160610 Karl Eric Ott
2018-03-23 08:05:17
63.BOvtšinnikov Roman 0 1157 0 M 2008 MK Chess Continent 171222 Oleg Kortšagin
2018-03-13 11:02:48
64.BPallum Rasmus 1367 1504 1606 M 2008 Rae Huvikool 161220 Tiina Raud
2018-03-23 09:24:50
65.BPepeliaev Andrei 1289 1340 1265 M 2009 Maleklubi Lootus 170242 Sergey Titov
2018-03-22 13:42:49
66.BPepeliaev Artem 1072 1347 1251 M 2009 Maleklubi Lootus 170243 Sergey Titov
2018-03-22 13:41:52
67.BPljusnin Fjodor 0 1386 1407 M 2009 MK Chess Continent 170950 Oleg Kortšagin
2018-03-13 11:00:24
68.BPõld Martin 0 0 0 M 2009 Rae Huvialakool u-6889 Rainer Raud
2018-03-22 15:51:45
69.BPoleštšuk Arseni 0 1511 1554 M 2008 MK Areng 160705 Monika Tsõganova
2018-03-21 09:47:03
70.BPronin Arseni 1604 1735 1789 M 2007 Vabaettur 150314 Arseni Pronin
2018-03-21 14:54:02
71.BReisner Frank Rasmus 0 1194 0 M 2009 Rae Huvikool 180107 Rainer Raud
2018-03-22 15:33:16
72.BRiispapp Kert 0 1421 1383 M 2009 Vabaettur 170903 Monika Tsõganova
2018-03-21 09:46:32
73.BRõtšagov Anton 1547 1693 1715 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2018-03-23 14:36:51
74.BSaue Karl Elias 1422 1560 1617 M 2006 MK Areng 140416 Monika Tsõganova
2018-03-21 14:06:49
75.BSavustyan Arseniy 0 1561 0 M 2007 Vabaettur 080125 Natalia Glušakova
2018-03-21 17:07:35
76.BSchneider Uku 1541 1612 1624 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2018-03-19 09:41:29
77.BSlavinski Nikita 1735 1888 1751 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2018-03-16 09:05:35
78.BSobolev Evelin 1122 1129 1201 N 2008 Maleklubi Lootus 160642 Sergey Titov
2018-03-22 13:48:50
79.BSteblevski Daniel 0 1208 1177 M 2006 T. Truusi MKK 170306 Daniel Steblevski
2018-03-21 20:14:52
80.BSuhhanov Egor 1196 1230 1243 M 2006 MK Areng 140733 Monika Tsõganova
2018-03-23 09:16:51
81.BTalu Hella-Lee 0 1034 0 N 2008 MK Areng 171012 Monika Tsõganova
2018-03-23 15:17:28
82.BTampere Jürgen 1180 1362 1386 M 2007 Vabaettur 160442 Rainer Raud
2018-03-23 17:07:44
83.BTampere Mattis 1172 1147 1139 M 2007 Vabaettur 170201 Rainer Raud
2018-03-23 17:07:44
84.BTaro Marko 1576 1635 1583 M 2006 Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2018-03-17 18:49:58
85.BTšurakov Sergei 1252 1392 1559 M 2007 Vabaettur 140734 Natalia Glušakova
2018-03-17 18:48:51
86.BVassiljev Eric 1084 1073 0 M 2006 MK Areng 180205 Monika Tsõganova
2018-03-23 09:16:31
87.BVastšonok Artur 0 1262 1248 M 2008 Vabaettur 160404 Natalia Glušakova
2018-03-18 13:15:35
88.BVichterstein Andri 1376 1544 1633 M 2008 Nõmme Noortemaja 150621 Rainer Raud
2018-03-23 15:19:10
89.BVohli Fred 0 1332 0 M 2007 T. Truusi MKK 180117 Fred Vohli
2018-03-23 12:53:36
90.BŠadrina Eva 1513 1689 1621 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2018-03-23 07:46:59
91.CAksjonova Alisa 1446 1529 1581 N 2005 Maleklubi Lootus 130714 Sergey Titov
2018-03-22 13:50:43
92.CBeda Pjotor 1535 1520 1599 M 2004 Vabaettur 121111 Natalia Glušakova
2018-03-21 17:06:34
93.CGross Uku 1469 1489 1603 M 2003 SK Reval-Sport 140409 Hendrik Olde
2018-03-23 11:47:39
94.CHirvi Jüri 1106 1245 1265 M 2005 Vabaettur 170246 Natalia Glušakova
2018-03-17 18:48:32
95.CHirvi Katarina 1550 1699 1665 N 2005 Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2018-03-17 18:48:32
96.CJõerand Jenna 1581 1593 1653 N 2004 MK Areng 120617 Monika Tsõganova
2018-03-20 18:22:18
97.CKang Paul 1428 1584 1577 M 2005 Saku MK 131206 Paul Kang
2018-03-22 19:19:03
98.CKõlar Karl-Ustav 1692 1747 1664 M 2004 Vabaettur 150203 Karl-Ustav Kõlar
2018-03-21 19:12:22
99.CKuznetsova Valeria 1524 1578 1605 N 2005 Vabaettur 131133 Natalia Glušakova
2018-03-17 18:49:30
100.CLevchenko Marina 1643 1793 1717 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2018-03-17 18:49:14
101.CLiebert Robin 1251 1491 1495 M 2000 SK Reval-Sport 120152 Hendrik Olde
2018-03-23 11:47:09
102.CLiiv Kristiina 1720 1859 1789 N 2003 Tallinna MK 120210 Daimar Liiv
2018-03-18 13:01:34
103.CLuik Ott-Robert 1557 1728 1692 M 2006 Vabaettur 130328 Rainer Raud
2018-03-19 20:40:36
104.CNazarov Vladislav 1822 1745 1756 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2018-03-21 20:20:51
105.CNikitin Leonid 1328 1532 1625 M 2004 Maleklubi Lootus 120635 Sergey Titov
2018-03-22 13:51:08
106.COlde Karl Erik 1722 1923 1795 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2018-03-22 20:49:11
107.COrgse Karl Kristofer 1825 1951 1892 M 2003 Vabaettur 120701 Karl Kristofer Orgse
2018-03-20 18:37:28
108.CProvodin Aleksandr 1328 1549 1502 M 2005 Vabaettur 160150 Natalia Glušakova
2018-03-21 13:36:24
109.CRaag Ardi 1805 1832 1655 M 2004 Vabaettur 150202 Rainer Raud
2018-03-14 07:50:23
110.CRaudväli Anders 1399 1501 1581 M 2003 Saku MK 130104 Anders Raudväli
2018-03-19 09:27:26
111.CRõtšagov Nikita 1708 1867 1798 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2018-03-23 14:37:25
112.CSavinov Matvei 1694 1762 1720 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2018-03-18 12:07:08
113.CSnitsarenko Igor 1735 1821 1846 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2018-03-21 09:00:23
114.CTammesalu Martin Ilmar 0 1202 0 M 2005 - - - 171207 Rainer Raud
2018-03-19 16:13:59
115.CTomson Mikk 1557 1728 1645 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Hendrik Olde
2018-03-23 11:46:40
116.CTõnisson Trent Asso 1711 1788 1722 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2018-03-23 14:10:04
117.CTõnso Hannes 1669 1708 1683 M 2005 Vabaettur 140440 Rainer Raud
2018-03-19 18:19:16
118.CTõnso Liina 1843 1892 1874 N 2001 Vabaettur 090506 Rainer Raud
2018-03-19 18:19:16
119.CVeski Rauno 1493 1643 0 M 2001 - - - 180331 Rainer Raud
2018-03-19 16:15:57
120.CVolkodavov Vladislav 1258 1330 1315 M 2005 Vabaettur 140315 Natalia Glušakova
2018-03-21 13:37:54
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017