E T K N R L P
23. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

27. kiirturniir MEENUTADES PAUL KEREST / 27th Paul Keres Memorial   ( id=197 )

Aeg 13. jaanuar 2018 (kell 09:00) - 14. jaanuar 2018 (kell 14:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik kiirmale
Koht Koht Original Sokos Hotell Viru konverentsikeskus Ajakontroll Ajakontroll 15 min + 5 sek käigule
Võistluspaik Võistluspaik https://www.sokoshotels.fi/et/tallinn/sokos-hotel-viru Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 25. november 2017 FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud arvestatakse
Korraldaja Korraldaja ESS Kalev koostöös Eesti Maleliiduga Info sisestaja Info sisestaja Anneli Saarma  (25. november 2017 )
Kontaktaadress Kontakt ee.velakitsee@serek Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (25. november 2017 )
 
Osavõtumaks 25€- 40€ (kehtivad soodustused)
LisainfoEelregistreerimine ja osamaksu tasumine tuleb teha enne 9.01.2018. Peale osamaksu tasumist lisab korraldaja mängija osalejate nimekirja.
KontaktESS Kalev - Mustamäe tee 4, 10621, Tallinn; Telefon +372 5802 6523 e-mail: keres@eestikalev.ee; www.eestikalev.ee

Turniirile registreeritud mängijad ( 137 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestas
1. Abozenko Georg 2099 2105 2132 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Anneli Saarma
2018-01-09 20:44:16
2. WIM Agrest Inna 2280 2280 2280 M 1991 SWE u-4974 Anneli Saarma
2017-12-07 12:16:25
3. Ahvenjärvi Jani 2388 2388 2388 M 1995 FIN u-5453 Anneli Saarma
2018-01-04 14:48:17
4. GM Aleksandrov Aleksei 2567 2567 2567 M 1973 BLR u-5584 Anneli Saarma
2018-01-09 18:46:36
5. GM Alekseev Evgeny 2616 2616 2616 M 1985 RUS u-4975 Anneli Saarma
2017-12-07 12:17:22
6. WGM Berzina Ilze   2307 2307 N Läti 110110 Anneli Saarma
2018-01-03 15:16:04
7. Bivrov Timur 1282 1298   M 2006 - - - 171216 Anneli Saarma
2018-01-09 15:03:56
8. Blokhin Sofia 1736 1853 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Anneli Saarma
2018-01-06 16:19:12
9. Burkevica Ilze       M 1971 LAT u-5251 Anneli Saarma
2017-12-22 13:46:53
10. GM Chigaev Maksim 2555 2555 2555 M 1996 RUS u-4981 Anneli Saarma
2017-12-07 13:24:37
11. Chukavin Kirill 2265 2307 2357 M 2002 Tallinna MK 080381 Anneli Saarma
2018-01-09 18:19:05
12. Domoskanov Ivan 1739 1596 1471 M 1938 - - - 090503 Anneli Saarma
2018-01-04 12:30:50
13. mk Dubrovin Robert 2239 2334 2322 M 1986 Kadrioru MK 030046 Anneli Saarma
2018-01-09 21:06:48
14. Dudakov Andrei 1482 1620 1613 M 2008 MA Vabaettur 160647 Hendrik Olde
2018-01-09 18:34:45
15. Dukov Vladimir 1470 1701 1695 M 2009 MA Vabaettur 161230 Anneli Saarma
2018-01-10 10:04:11
16. GM Ehlvest Jaan 2553 2601 2601 M 1962 Võru MK 110200 Anneli Saarma
2018-01-09 15:54:17
17. Ennok Heigo   1657 1685 M 1956 - - - 160634 Anneli Saarma
2018-01-09 13:08:30
18. GM Fridman Daniel 2633 2633 2633 M 1976 GER u-4953 Anneli Saarma
2017-12-06 13:00:53
19. Gabovitš Ilja 1999 2010 2010 M 1995 MA Vabaettur 040048 Anneli Saarma
2017-12-21 14:47:20
20. FM Garanin Aleksei 2161 2107 2107 M 2001 MK Avesta 091000 Anneli Saarma
2018-01-09 21:30:41
21. Giambrone Salvatore 1776 1820 1820 M - - - 140419 Hendrik Olde
2018-01-02 17:51:16
22. Grents Joosep   1864 1856 M 1992 - - - 161237 Anneli Saarma
2018-01-09 16:10:06
23. Gutmann Christopher   1572 1572 M 2005 Rae Huvikool 170245 Anneli Saarma
2018-01-06 15:52:28
24. Haavamäe Henrik 2095 2170 2131 M 1998 Tallinna MK 080307 Anneli Saarma
2018-01-09 19:33:57
25. mk Ilves Jüri 2028 1964 1953 M 1938 - - - 030086 Anneli Saarma
2017-12-22 13:44:08
26. Isakovs Janis       M 1946 LAT u-5250 Anneli Saarma
2017-12-22 13:46:32
27. Ivanova Lidia 1613 1674 1634 N 1999 MA Vabaettur 110331 Anneli Saarma
2018-01-09 19:10:21
28. FM Jezov Roman 2304 2350 2298 M 1990 Narva SK Maletäht 030101 Anneli Saarma
2018-01-02 12:47:20
29. Järnström Henrik 2032 1949 1990 M - - - 090402 Anneli Saarma
2018-01-02 12:23:06
30. Järvet Jüri 1945 1990 2047 M 1955 Nõmme P. Kerese MK 110202 Anneli Saarma
2018-01-12 10:48:28
31. Kalvet Tõnu 1602 1692 1715 M 1970 MK Faalanks 130335 Anneli Saarma
2018-01-11 19:22:08
32. GM Kanep Meelis 2454 2537 2537 M 1983 Võru MK 030123 Anneli Saarma
2017-12-22 13:43:04
33. Kantans Toms   2499 2499 M - - - 110107 Anneli Saarma
2017-12-07 13:05:38
34. Kiisk Heino   1588 1621 M 1943 Keila MK 150505 Anneli Saarma
2018-01-03 15:52:40
35. Kipso Agu 2082 2116 2089 M 1977 Rapla MK 030147 Anneli Saarma
2018-01-03 10:43:21
36. Kõlar Johan-Eerik 1761 1784 1769 M 1994 MA Vabaettur 141220 Anneli Saarma
2018-01-09 14:21:31
37. Kõlar Karl-Ustav 1632 1725 1664 M 2004 MA Vabaettur 150203 Anneli Saarma
2018-01-09 14:21:31
38. mk Kortšagin Oleg 2162 2084 2101 M 1965 MK Chess Continent 030167 Anneli Saarma
2018-01-04 12:34:36
39. GM Kovalenko Igor 2639 2639 2639 M 1988 LAT u-5099 Anneli Saarma
2017-12-11 14:34:45
40. GM Kovalev Vladislav 2642 2642 2642 M 1994 BLR u-5633 Anneli Saarma
2018-01-11 19:12:28
41. Krivenko Dion 1784 1735 1680 M 2005 Malekool 64 130513 Anneli Saarma
2018-01-02 12:55:41
42. mk Kruusiauk Heda 1870 1813 1794 N 1949 T. Truusi MKK 030561 Anneli Saarma
2018-01-09 13:14:14
43. Kruusiauk Kaupo 1900 1853 1853 M - - - 070512 Anneli Saarma
2017-12-27 14:11:51
44. mk Kukk Sander 2219 2365 2414 M 1987 SK Reval-Sport 030183 Anneli Saarma
2017-12-27 13:55:22
45. Kuusik Jüri   2020 2020 M 1976 Viimsi MS Apones 061019 Anneli Saarma
2017-12-04 15:49:48
46. Kuzmin Mikhail V.       M 2006 RUS u-5217 Anneli Saarma
2017-12-21 13:56:18
47. GM Ladva Ottomar 2522 2449 2469 M 1997 T. Truusi MKK 040133 Anneli Saarma
2017-12-22 13:42:53
48. Laigna Marko 1863 1879 1879 M 1978 Saku MK 060201 Anneli Saarma
2018-01-09 18:21:11
49. Lainevool Mirko 1396 1560 1600 M 2003 Rae Huvikool 160102 Anneli Saarma
2018-01-06 15:53:00
50. Lobonova Milana 1543 1543 1543 N 2005 RUS u-5212 Anneli Saarma
2017-12-21 13:22:28
51. Lumiste Rene 2097 2205 2145 M 1999 Tallinna MK 080309 Anneli Saarma
2018-01-06 16:19:34
52. Luts Jakob 1534 1567 1627 M 2006 Rae Huvikool 160109 Anneli Saarma
2018-01-06 15:53:33
53. Medar Marti 2053 2129 2227 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Anneli Saarma
2018-01-11 11:18:29
54. GM Meier Georg 2650 2650 2650 M 1987 GER u-4973 Anneli Saarma
2017-12-07 12:14:41
55. Melderis Uldis 2140 2117 2131 M - - - 071108 Anneli Saarma
2017-12-04 15:54:43
56. GM Meskovs Nikita 2538 2538 2538 M 1994 LAT u-4954 Anneli Saarma
2017-12-06 13:02:14
57. Mierins Emils Janis 1359 1359 1359 M 2005 LAT u-5556 Anneli Saarma
2018-01-09 16:41:18
58. Mierins Eriks   2177 2177 M - - - 110119 Anneli Saarma
2018-01-09 14:43:00
59. Murutalu Aavo   1832 1832 M 1962 Harjumaa 071204 Anneli Saarma
2018-01-10 09:24:18
60. mk Müütnik Ain-Valdo 2118 2125 2125 M 1961 Kadrioru MK 030260 Anneli Saarma
2018-01-09 20:04:39
61. Nahkur Madis 1971 1944 1934 M 1992 SK Reval-Sport 040180 Anneli Saarma
2018-01-09 15:11:44
62. Nakhodkin Gennadiy 1921 1921 1921 M 1959 RUS u-5588 Anneli Saarma
2018-01-09 19:59:12
63. FM Narva Jaan 2154 2242 2242 M 1958 MK Faalanks 030262 Anneli Saarma
2018-01-11 09:47:49
64. WIM Narva Mai 2201 2246 2268 N 1999 SK Reval-Sport 051004 Anneli Saarma
2018-01-11 09:47:49
65. Nebrin Johan 1811 1811 1811 M 1973 SWE u-5422 Anneli Saarma
2018-01-02 13:11:08
66. GM Neiksans Arturs       M 1983 - - - 170593 Anneli Saarma
2017-12-05 11:34:07
67. Nero Georg 1885 2014 2026 M 1999 T. Truusi MKK 040404 Anneli Saarma
2018-01-11 10:49:50
68. mk Nestor Kaarel 2177 2223 2237 M 1990 SK Reval-Sport 030269 Anneli Saarma
2018-01-02 13:25:36
69. Niinepuu Elmar 2061 1816 1837 M 1943 Keila MK 030272 Anneli Saarma
2018-01-03 15:52:28
70. Nikitin Arseni 1715 1851 1800 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Anneli Saarma
2018-01-03 11:10:08
71. mk Nikitin Pjotr 2053 2018 1960 M 1941 Kadrioru MK 030273 Anneli Saarma
2017-12-27 16:04:25
72. Obolonin Filipp 1871 1944 2051 M 1997 MA Vabaettur 061105 Anneli Saarma
2017-12-22 14:01:58
73. Olde Grete 1928 2118 2002 N 2002 Tallinna MK 080355 Anneli Saarma
2018-01-06 16:18:20
74. Olde Karl Erik 1691 1860 1802 M 2005 Tallinna MK 120608 Anneli Saarma
2018-01-12 09:57:16
75. WFM Olde Margareth 2105 2153 2199 N 2000 Tallinna MK 080354 Anneli Saarma
2018-01-06 16:18:03
76. Ozolins Aris   2132 2132 M - - - 110115 Anneli Saarma
2017-12-04 16:04:28
77. Padari Tuudur Jakob 1569 1548 1603 M 2006 Rae Huvikool 160163 Anneli Saarma
2018-01-06 15:53:53
78. IM Pakhomov Alexey 2324 2324 2324 M 1974 RUS u-4955 Anneli Saarma
2017-12-06 13:06:30
79. Parkkinen Jyrki 2182 2155 2164 M - - - 080707 Anneli Saarma
2018-01-10 09:50:19
80. Pedmanson Albert 1714 1945 1950 M 2007 Tartu Kalev 130734 Anneli Saarma
2018-01-09 16:57:34
81. Pedmanson Herman 1783 1943 1910 M 2005 Tartu Kalev 130735 Anneli Saarma
2018-01-09 16:58:34
82. Pedoson Georg Aleksander 2170 2254 2176 M 2004 MA Vabaettur 110715 Anneli Saarma
2018-01-10 11:47:22
83. Petrov Dmitri 2216 2241 2266 M 1998 SK Diagonaal 060411 Anneli Saarma
2018-01-04 12:02:03
84. GM Petursson Margeir 2387 2387 2387 M 1960 ISL u-5355 Anneli Saarma
2017-12-29 14:49:48
85. Põldoja Ants 1942 1945 1933 M 1959 Keila MK 030330 Anneli Saarma
2018-01-02 13:39:39
86. Poltan Jüri 1976 2004 2004 M Pärnumaa 030318 Anneli Saarma
2018-01-06 14:53:21
87. Poom Mati 1775 1822 1882 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Anneli Saarma
2018-01-12 10:48:09
88. GM Potkin Vladimir 2574 2574 2574 M 1982 RUS u-4976 Anneli Saarma
2017-12-07 12:29:15
89. Põvvat Aalo 1593 1616 1468 N 1932 - - - 070622 Anneli Saarma
2017-12-04 15:54:13
90. Protassov Vlad 1818 1966 1948 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Anneli Saarma
2018-01-03 11:20:51
91. Raag Ardi 1745 1722 1687 M 2004 SK Reval-Sport 150202 Anneli Saarma
2018-01-09 14:52:10
92. Ramjalg Lembit   1427 1416 M 1937 - - - 160401 Anneli Saarma
2018-01-08 12:54:57
93. mk Rauk Tõnu 2171 2129 2083 M 1970 Kadrioru MK 030339 Anneli Saarma
2018-01-06 15:18:00
94. mk Remmel Anto 2248 2252 2154 M 1946 SK Reval-Sport 030346 Anneli Saarma
2017-12-22 13:44:28
95. WGM Rogule Laura 2314 2314 2314 M 1988 LAT u-5539 Anneli Saarma
2018-01-09 14:39:31
96. Roots Lem-Leonhard 1396 1489 1488 M 2007 Rae Huvikool 160106 Anneli Saarma
2018-01-06 15:54:20
97. m Rõtova Merike 1711 1743 1733 N 1936 SK Reval-Sport 030607 Anneli Saarma
2017-12-21 14:29:22
98. Rozenblit David 1365 1813 1804 M 2001 T. Truusi MKK 061122 Anneli Saarma
2018-01-11 17:35:24
99. Ruus Rein 2038 1998 2003 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Anneli Saarma
2018-01-11 10:29:43
100. Rönkä Erik 2120 2120 2120 M 1995 FIN u-5452 Anneli Saarma
2018-01-04 14:42:51
101. Saar Ivari   1642 1621 M - - - 140302 Anneli Saarma
2018-01-12 11:27:52
102. Samberk Vahur   1660 1660 M 1993 - - - 141131 Anneli Saarma
2018-01-11 10:30:02
103. mk Saraikin Sergei 1917 1841 1857 M 1934 - - - 030365 Anneli Saarma
2017-12-06 14:59:05
104. WFM Sazonova Anastasia 2127 2127 2127 M 1996 RUS u-5020 Anneli Saarma
2017-12-08 11:08:54
105. Schmidt Mait 1656 1745 1720 M 1960 Nõmme P. Kerese MK 160400 Anneli Saarma
2017-12-29 14:26:32
106. FM Schults Olev 2311 2261 2261 M 1963 - - - 030369 Anneli Saarma
2018-01-09 15:58:43
107. IM Seeman Tarvo 2391 2453 2461 M 1969 Laagri MAEKK 030371 Anneli Saarma
2018-01-06 15:35:37
108. Sepandi Jaak 1687 1842 1800 M 1939 - - - 030376 Anneli Saarma
2018-01-03 10:43:38
109. Sharankov Grigoriy 2231 2231 2231 M 1986 RUS u-5493 Anneli Saarma
2018-01-06 15:48:27
110. Sirp Karl Aleksander 1934 2103 2053 M 1999 Tallinna MK 070701 Anneli Saarma
2018-01-06 16:51:30
111. IM Smirnov Artem 2300 2300 2300 M 1985 RUS u-5531 Anneli Saarma
2018-01-09 13:26:51
112. Snitsarenko Igor 1684 1840 1846 M 2007 MA Vabaettur 150623 Anneli Saarma
2018-01-04 11:37:27
113. IM Sotsky Alexander 2134 2134 2134 M 1967 RUS u-5534 Anneli Saarma
2018-01-09 13:52:23
114. GM Stupak Kirill 2527 2527 2527 M 1990 BLR u-5634 Anneli Saarma
2018-01-11 19:17:17
115. Stupak S Artemiy       M 2007 RUS u-5215 Anneli Saarma
2017-12-21 13:24:18
116. Sviridov Leon 1350 1350 1350 M 1350 RUS u-5488 Anneli Saarma
2018-01-06 15:10:57
117. mk Teemäe Leo 1914 1897 1991 M 1932 MK Chess Continent 030454 Anneli Saarma
2017-12-27 16:03:52
118. Timoshin Andrei 1960 1960 1960 M 2003 EST u-5597 Anneli Saarma
2018-01-09 21:59:27
119. Tõnisson Trent Asso 1631 1770 1722 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Anneli Saarma
2018-01-03 11:34:20
120. Tõnso Hannes 1686 1723 1683 M 2005 MA Vabaettur 140440 Anneli Saarma
2018-01-09 18:02:33
121. Tõnso Liina 1845 1874 1870 N 2001 MA Vabaettur 090506 Anneli Saarma
2017-12-29 14:58:42
122. FM tronenkovs Valdis 2252 2252 2252 M 1985 LAT u-5480 Anneli Saarma
2018-01-06 14:24:12
123. GM Turov Maxim 2640 2640 2640 M 1979 RUS u-5602 Anneli Saarma
2018-01-10 10:32:35
124. Tšurakov Sergei 1314 1444 1559 M 2007 MA Vabaettur 140734 Anneli Saarma
2017-12-27 14:14:16
125. Uibokant Karl Oskar 1649 1717 1716 M 2004 Tallinna MK 130309 Anneli Saarma
2018-01-06 16:18:47
126. Uibokant Mathias Robert 1932 2071 2096 M 2002 Tallinna MK 121006 Anneli Saarma
2018-01-06 16:18:47
127. Uurits Karel 1875 1913 1913 M 1970 Saue MK 071202 Anneli Saarma
2018-01-10 11:44:38
128. Vaino Nikita 1862 1952 1956 M 2002 Narva SK Maletäht 090508 Anneli Saarma
2018-01-09 14:59:06
129. mk Valner Uku 2266 2348 2335 M 1990 SK Reval-Sport 030497 Anneli Saarma
2018-01-11 17:05:57
130. Verhni Vladimir   1882 1882 M 1957 - - - 160137 Anneli Saarma
2018-01-11 15:53:04
131. Vernuks Vjaceslavs       M 1966 LAT u-5252 Anneli Saarma
2017-12-22 13:47:15
132. GM Volodin Aleksander 2461 2478 2464 M 1990 MA Vabaettur 030519 Anneli Saarma
2018-01-04 10:53:27
133. m Vorobjov Pavel 2294 2376 2392 M 1981 Tartu Kalev 030700 Anneli Saarma
2018-01-09 16:47:23
134. FM Vovk Ilja 2309 2333 2279 M 1988 MA Vabaettur 030523 Anneli Saarma
2018-01-06 15:01:54
135. FM Šiškov Andrei 2369 2380 2377 M 1978 T. Truusi MKK 030425 Anneli Saarma
2018-01-04 10:57:42
136. mk Šlõkov Vitali 2295 2303 2303 M 1987 MK Chess Continent 030429 Anneli Saarma
2018-01-06 14:28:32
137. GM Švõrjov Igor 2352 2409 2328 M 1955 T. Truusi MKK 030432 Hendrik Olde
2018-01-02 17:51:55
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017