E T K N R L P
15. detsember
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

K-Järve Spordiselts Lahtiste male EV 2017   ( id=172 )

Aeg 04. november 2017 (kell 11:00) - 04. november 2017 (kell 15:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus    tabel 1    tabel 2    tabel 3   

Juhend Juhend Liik Liik kiirmale
Koht Koht Kohtla-Järve, Spordikeskus Ajakontroll Ajakontroll 15min + 3sek/k. kuni partii lõpuni iga maletajale
Võistluspaik Võistluspaik Järveküla tee 44 Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 01. november 2017 (kell 23:59) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud ---
Korraldaja Korraldaja K-Järve Spordiselts Kalev Info sisestaja Info sisestaja Svetlana Pritulina  (04. oktoober 2017 )
Kontaktaadress Kontakt ur.liam@ustareglav Viimati muutis Viimati muutis Svetlana Pritulina  (04. november 2017 )
 
Osavõtumaks A-turniir 5/3 euro, B-turniir 2 euro, C-turniir 1 euro
LisainfoA-turniir (täiskasvanud 5 €, õpilased s.a. 2001 ja nooremad 3 €)
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   C   

Turniirile registreeritud mängijad ( 62 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aksjonova Alisa 1432 1520 1581 N 2005 Maleklubi Lootus 130714 Sergey Titov
2017-10-31 08:58:11
A
2. Bondarevskaja Emilin 1634 1720 1712 N 2004 Maleklubi Lootus 120621 Sergey Titov
2017-10-31 09:11:31
A
3. Danilina Diana 1471 1572 1604 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 140417 Svetlana Pritulina
2017-10-31 21:44:40
A
4. Dunajev Nikolai 1753 1818 1824 M 1935 Maleklubi Lootus 050723 Sergey Titov
2017-10-31 09:12:56
A
5. Hudilainen Mihhail 1468 1577 1584 M 2008 Maleklubi Lootus 160640 Sergey Titov
2017-11-01 19:42:39
A
6. Kruusa Rein 1642 1653 1652 M 1958 Maleklubi Lootus 061209 Sergey Titov
2017-10-31 09:21:07
A
7. Kuldmaa Tanel 1678 1690 1697 M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 120115 Svetlana Zainetdinova
2017-10-29 19:33:22
A
8. Laanjärv Helmut 1636 1601 1591 M 1945 SK Diagonaal 110903 Svetlana Pritulina
2017-11-02 17:39:50
A
9. Leontjeva Aleksandra 1460 1554 1605 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 150625 Svetlana Zainetdinova
2017-10-31 22:11:16
A
10. Makarov Gleb 1612 1679 1665 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 121127 Svetlana Zainetdinova
2017-11-01 21:31:41
A
11. Nazarov Vladislav 1738 1692 1756 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Sergey Titov
2017-10-31 08:59:07
A
12. Nikitin Leonid 1425 1606 1625 M 2004 Maleklubi Lootus 120635 Sergey Titov
2017-10-31 08:58:38
A
13. Novikov Sergei 1729 1830 1847 M 1961 SK Diagonaal 100500 Svetlana Pritulina
2017-11-01 18:46:11
A
14. Ovsjannikov Daniil 1668 1767 1709 M 2001 Kohtla-Järve SK Kalev 121100 Svetlana Zainetdinova
2017-10-30 23:23:52
A
15. Pritulina Nadezda 1345 1515 1406 N 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 160653 Svetlana Pritulina
2017-10-31 21:44:40
A
16. Shvedov Andrei 1624 1704 1710 M 2002 Maleklubi Lootus 110327 Sergey Titov
2017-10-31 09:03:23
A
17. Sizov Lev 1534 1663 1593 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 150256 Svetlana Pritulina
2017-10-31 21:44:40
A
18. Skladtsikov Andrei 1963 2013 2000 M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 071214 Svetlana Zainetdinova
2017-10-29 19:33:39
A
19. Smirnov Dmitri 1351 1590 1544 M Maleklubi Lootus 160142 Sergey Titov
2017-10-31 09:15:51
A
20. Smirnova Jekaterina 1547 1649 1636 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2017-10-31 09:15:18
A
21. Vaino Einar 1909 1966 1904 M 1951 SK Diagonaal 030493 Svetlana Pritulina
2017-10-30 02:01:03
A
22. Šnurov Daniil 1619 1671 1634 M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 160433 Svetlana Zainetdinova
2017-10-30 23:20:28
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Andreev Vyacheslav   1184 1192 M 2008 Maleklubi Lootus 160644 Sergey Titov
2017-10-31 08:57:31
B
2. Andreeva Olga   1016   N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2017-10-31 08:44:30
B
3. Andrejev Arseni 1177 1227 1054 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Svetlana Zainetdinova
2017-10-30 23:22:38
B
4. Atamanov Aleksei       M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev u-4307 Svetlana Zainetdinova
2017-10-31 22:03:23
B
5. Balabonin Matvei 1247 1362 1415 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2017-10-27 14:08:00
B
6. Burakov Nikita   1224 1224 M 2008 SK Valge Ratsu 161260 Svetlana Pritulina
2017-10-31 21:54:20
B
7. East Marek 1333 1412 1392 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 161259 Svetlana Pritulina
2017-10-31 21:44:40
B
8. Filippova Evelina   1201   N 2008 Maleklubi Lootus 171003 Sergey Titov
2017-11-01 19:39:23
B
9. Gertsman Timur 1481 1483 1500 M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 150626 Svetlana Zainetdinova
2017-10-31 21:18:03
B
10. Linkevitš Jaroslav 1304 1412 1418 M 2008 SK Diagonaal 150624 Svetlana Zainetdinova
2017-10-30 23:21:05
B
11. Maksimova Irena   1310 1350 N 2007 Maleklubi Lootus 160646 Sergey Titov
2017-10-31 09:09:59
B
12. Mazajeva Liza   1157 1169 N 2009 Maleklubi Lootus 170553 Svetlana Pritulina
2017-11-02 21:36:37
B
13. Müürsepp Milena 1024 1127 1171 N 2009 Maleklubi Lootus 170244 Sergey Titov
2017-10-31 08:55:03
B
14. Ostrjakova Maria 1181 1346 1405 N 2008 Maleklubi Lootus 161223 Sergey Titov
2017-10-31 09:04:21
B
15. Parthal Rozalia 1205 1271 1310 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160659 Svetlana Zainetdinova
2017-10-31 21:14:18
B
16. Pepeliaev Andrei 1285 1253 1265 M 2009 Maleklubi Lootus 170242 Sergey Titov
2017-10-31 08:52:32
B
17. Pepeliaev Artem 1054 1245 1251 M 2009 Maleklubi Lootus 170243 Sergey Titov
2017-10-31 08:53:01
B
18. Petrov Kirill 1173 1286 1370 M 2007 Maleklubi Lootus 160443 Sergey Titov
2017-10-31 09:08:50
B
19. Skatškov Anton 1306 1337 1332 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 150530 Svetlana Pritulina
2017-10-31 21:44:40
B
20. Sobolev Evelin 1122 1203 1201 N 2008 Maleklubi Lootus 160642 Sergey Titov
2017-10-31 09:07:23
B
21. Taavet Martin       M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev u-4311 Svetlana Zainetdinova
2017-10-31 22:55:05
B
22. Taranov Mihhail 1432 1417 1427 M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 160436 Svetlana Zainetdinova
2017-10-31 21:17:26
B
23. Timofejeva Polina 1360 1267 1267 N 2004 SK Diagonaal 120619 Svetlana Zainetdinova
2017-10-31 21:07:17
B
24. Tsõganov Jaroslav 1217 1247   M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 170575 Svetlana Zainetdinova
2017-10-30 23:27:04
B
25. Valijev Aleksei 1213 1311 1295 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160115 Svetlana Zainetdinova
2017-10-31 21:16:18
B

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Bessan Ivan       M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev u-4301 Svetlana Pritulina
2017-10-31 21:53:44
C
2. Derevjanko Denis       M 2010 Maleklubi Lootus 171010 Sergey Titov
2017-10-31 08:43:14
C
3. Gerasimova Eva       N 2010 Lootus Maleklubi u-4335 Sergey Titov
2017-11-01 19:57:41
C
4. Gildi Matvei       M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 171009 Svetlana Pritulina
2017-10-31 21:44:40
C
5. Gridin Maksim       M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev u-4309 Svetlana Zainetdinova
2017-10-31 22:06:07
C
6. Gussev Ivan       M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev u-4298 Svetlana Pritulina
2017-10-31 21:51:04
C
7. Ivanova Anna       N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev u-4305 Svetlana Zainetdinova
2017-10-31 22:00:42
C
8. Kotkas David       M 2008 SK Valge Ratsu u-4300 Svetlana Pritulina
2017-10-31 21:52:44
C
9. Kuzmina Oleksandra       N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2017-10-31 09:19:49
C
10. Matskevitš Daniil       M 2010 Lootus Maleklubi u-4256 Sergey Titov
2017-10-31 08:48:53
C
11. Prikhodko Jegor       M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev u-4297 Svetlana Pritulina
2017-10-31 21:49:38
C
12. Tero Ruslan       M 2009 u-4308 Svetlana Zainetdinova
2017-10-31 22:03:49
C
13. Verhovski Grigori       M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev u-4299 Svetlana Pritulina
2017-10-31 21:51:46
C
14. Šeiko Jaroslav       M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev u-4296 Svetlana Pritulina
2017-10-31 21:48:45
C
15. Šmutov Ivan       M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev u-4306 Svetlana Zainetdinova
2017-10-31 22:02:05
C
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017