Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Heldur Valgmäe IV mälestusturniir kiirmales   ( id=1618 )
05. juuli 2024 (kell 11:00) - 05. juuli 2024
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Viljandi
Viljandi Spordikeskus (www.viljandispordikeskus.ee) aadressil Vaksali 4, Viljandi (bussijaamast ca 500 m, Vabaduse platsi juures)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
01. juuli 2024, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Maleklubi Faalanks koostöös Eesti Maleliiduga
KontaktKONTAKT
ee.danisamudok@eamglav.samoot
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (08. juuni 2024 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
10 minutit + 3 lisasekundit igale käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
20 eurot;

15 eurot noortele (sünniaastaga 2006 ja nooremad), veteranidele (sünniaastaga 1959 ja vanemad)

Osavõtumaksust on vabastatud rahvusvahelised suurmeistrid (GM/WGM) ja rahvusvahelised meistrid (IM/WIM) ja Viljandimaa mängijad.
+372 5010523 (Toomas Valgmäe); +372 56471454 (Gert Elmaste)
25
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABondarenko Dmitry 1890 1943 1848 M 1976 - - - 130744 Tarmo Tuul
2024-06-20 11:25:24
2.AHaapsal Maria Ioanna 1575 1804 1681 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2024-06-16 10:14:26
3.AHansen Jüri 1983 1868 2006 M 1956 Vanad Olümpiaalad 060213 Jüri Hansen
2024-06-23 11:12:45
4.AJõgi Henry 1810 1809 1866 M 2007 MK Areng 150249 Henry Jõgi
2024-06-20 21:35:24
5.AKibe Marten 1041 1140 1112 M 2014 - - - 182743 Jüri Hansen
2024-06-23 11:13:13
6.AKodres Ottomar 0 0 0 M 2015 Viljandi Huvikool 182402 Margit Simenson
2024-06-14 22:07:16
7.AMelderis Uldis 1912 1910 1910 M 1961 11600845 Tarmo Tuul
2024-06-20 11:25:10
8.AMerivee Romet-Renee 1351 1675 1502 M 2010 - - - 182105 Romet-Renee Merivee
2024-06-09 00:25:31
9.AMiezis Normunds 2424 2383 2351 M 1971 GM 11600136 Tarmo Tuul
2024-06-20 11:25:02
10.AMikko Rondo 1887 2260 2191 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Rondo Mikko
2024-06-20 22:59:59
11.APalu Ene 1204 1358 1304 N 1973 - - - 182257 Ene Palu
2024-06-20 16:48:02
12.APedak Egert 1474 1601 1558 M 2007 MK Areng 181568 Egert Pedak
2024-06-22 00:38:00
13.APigul Simo 1000 1040 1054 M 2012 - - - 182639 Jüri Hansen
2024-06-23 11:13:26
14.ARanc Tristan 0 0 0 M 2014 - - - 182655 Jüri Hansen
2024-06-23 11:13:46
15.ARoht Kaarel 1152 1208 1229 M 2015 Viljandi Huvikool 181682 Margit Simenson
2024-06-13 12:10:24
16.ARuus Rein 1925 1911 1785 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Rein Ruus
2024-06-21 22:34:00
17.ASadivski Sander 0 0 0 M 2011 Tääksi kool u-49921 Jüri Hansen
2024-06-23 11:14:45
18.ASamberk Vahur 1678 1651 1604 M 1993 Harjumaa 141131 Rein Ruus
2024-06-21 22:33:16
19.ASarjas Eric 1000 1090 1095 M 2012 - - - 182659 Jüri Hansen
2024-06-23 11:13:36
20.ASepandi Jaak 1532 1513 1659 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2024-06-14 10:38:27
21.ASirel Karl-Kristjan 1073 1113 1102 M 2009 MK Areng 182289 Karl-Kristjan Sirel
2024-06-13 12:54:25
22.ATomson Mihkel 1778 1999 1906 M 2006 Tartu Kalev 160614 Mihkel Tomson
2024-06-21 00:08:21
23.ATuul Ando 1487 1556 1587 M 1982 - - - 182140 Tarmo Tuul
2024-06-20 11:26:57
24.AVerhni Vladimir 1885 1895 1830 M 1957 SK Diagonaal 160137 Vladimir Verhni
2024-06-19 12:01:35
25.AVorobjov Pavel 2255 2357 2236 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Pavel Vorobjov
2024-06-20 10:54:39