Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
3. Lydia Barbot de Marny mälestusturniir   ( id=1604 )
26. mai 2024 - 26. mai 2024
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese Malemaja (Vene 29)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
24. mai 2024, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
MTÜ „Vabaettur“ ning Lydia Barbot de Marny õpilased
KontaktKONTAKT
ee.rutteabav@rogi
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (06. mai 2024 )
Muutis: Tarmo Tuul  (24. mai 2024 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit mõlemale vastasele (+ 3 sekundit igale käigule)
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtumaks täiskasvanute turniiril on 15.- (suunatakse auhinnafondi), meistrid, suurmeistrid ning seeniorid (60+) on osavõtumaksust vabastatud.

Noorte turniiril osavõtumaks 10.- (Maleakadeemia „Vabaettur“ õpilased on vabastatud osavõtumaksust) .
Läbi viiakse täiskasvanute turniir algusega kell 10.00 ja noorteturniirid (U10, U12 ja U16) algusega kell 11.00



A - täiskasvanud

B - U10

C - U12

D - U16
Lisainfo: Robert Dubrovin, 56837993, robert.dubrovin1986@gmail.com (vene keeles) , Igor Krupenski, 58003989, igor@vabaettur.ee (eesti keeles)
91
Kokku
32
Grupp A
27
Grupp B
23
Grupp C
9
Grupp D
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Sofia 1966 2091 1989 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2024-05-22 14:32:10
2.ACherentsov Mikhail 1589 1832 1658 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2024-05-20 23:47:14
3.AChukavin Kirill 2376 2395 2314 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2024-05-15 15:03:26
4.ADunajev Nikolai 1734 1642 1553 M 1935 Maleklubi Lootus 050723 Sergey Titov
2024-05-21 16:10:56
5.ADzaniašvili Georgi 1960 1994 1994 M 1992 Vabaettur 030044 Georgi Dzaniašvili
2024-05-14 18:20:44
6.AGarber Vjatšeslav 2098 1835 1911 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Igor Krupenski
2024-05-20 10:14:15
7.AGomon Dmitri 2137 2123 2129 M 1985 - - - mk 030062 Igor Krupenski
2024-05-23 23:10:05
8.AGorkov Kirill 1778 2072 1643 M 2011 Kadrioru MK 180827 Roman Jezov
2024-05-23 13:10:51
9.AIlves Jüri 2028 1645 1902 M 1938 - - - mk 030086 Tarmo Tuul
2024-05-07 14:49:21
10.AKais Kaarel 1511 1681 1695 M 1974 Pühajärve MK 170526 Kaarel Kais
2024-05-24 19:23:53
11.AKais Kristofer 1341 1707 1441 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2024-05-24 19:24:13
12.AKrivenko Dion 2163 2317 2103 M 2005 Pühajärve MK FM 130513 Dion Krivenko
2024-05-20 00:04:43
13.AKrupenski Jüri 2374 2361 2274 M 1982 Vabaettur IM 030179 Jüri Krupenski
2024-05-06 11:58:32
14.AKukk Sander 2260 2335 2279 M 1987 SK Reval-Sport mk 030183 Sander Kukk
2024-05-23 01:42:03
15.AKuzmina Oleksandra 1308 1482 1324 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2024-05-21 16:11:34
16.AKütt Sulev 1781 1787 1778 M 1950 - - - 130722 Igor Krupenski
2024-05-17 12:23:32
17.ALevchenko Marina 1727 1918 1774 N 2007 Vabaettur 140723 Marina Levchenko
2024-05-17 19:46:23
18.AMägi Ramon 1470 1659 1611 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Ramon Mägi
2024-05-22 20:10:44
19.APanfilov Sergei 1552 1131 1222 M 1935 - - - 111026 Igor Krupenski
2024-05-20 10:14:28
20.APedoson Georg Aleksander 2262 2304 2339 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2024-05-23 19:13:28
21.APritulina Nadezda 1397 1521 1417 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2024-05-23 22:51:29
22.APritulina Svetlana 1992 1845 1804 N 1971 SK Valge Ratsu WCM 030596 Svetlana Pritulina
2024-05-23 22:51:29
23.ARõtova Merike 1625 1591 1685 N 1936 Pühajärve MK m 030607 Regina Narva
2024-05-06 20:55:50
24.ARõtšagov Nikita 2238 2348 2341 M 2005 Malekool 64 CM 120118 Mihhail Rõtšagov
2024-05-06 15:15:32
25.ARüdiger Maria Helena 1284 1434 1225 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2024-05-20 23:47:14
26.ASoosaar Ivo 1179 1493 1279 M 1985 - - - 182104 Igor Krupenski
2024-05-21 19:09:49
27.ASööt Margus 2189 2174 2213 M 1980 Viimsi MS Apones mk 030414 Margus Sööt
2024-05-16 19:00:56
28.AVolodin Aleksander 2460 2466 2508 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2024-05-15 22:41:22
29.AVoropaiev Illia 1281 1737 1440 M 2013 MK Areng 181838 Monika Tsõganova
2024-05-22 21:08:33
30.AŠiškov Andrei 2355 2306 2346 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2024-05-21 19:43:13
31.AŠleimovitš Viktor 2068 2063 2070 M 1985 Vabaettur 030428 Viktor Šleimovitš
2024-05-08 11:08:30
32.AŠvõrjov Igor 2303 2246 2264 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2024-05-19 14:24:14
33.BAntonenko Ervin 0 0 0 M 2014 Vabaettur 181834 Natalia Glušakova
2024-05-23 18:32:51
34.BChyrva Artur 1013 1075 1058 M 2014 Vabaettur 182544 Natalia Glušakova
2024-05-11 16:30:36
35.BChyrva Yurii 1045 1325 1089 M 2014 Vabaettur 182545 Natalia Glušakova
2024-05-11 16:30:36
36.BCymutta Matvej 1000 1000 1000 M 2015 Vabaettur 182550 Natalia Glušakova
2024-05-11 16:34:27
37.BHanzatjan Emilia 0 0 0 N 2014 Vabaettur 181878 Natalia Glušakova
2024-05-23 14:00:59
38.BKiritšenko Platon 1098 1213 1103 M 2016 MK Areng 181849 Monika Tsõganova
2024-05-21 16:45:37
39.BKorotajev Daniel 0 0 0 M 2015 Lootus Maleklubi u-49382 Sergey Titov
2024-05-21 16:30:14
40.BKulik Elisei 0 0 0 M 2017 Sillamäe SK Kalev 182805 Svetlana Pritulina
2024-05-23 22:50:28
41.BMaksimenko Vitalina 0 0 0 N 2014 Maleklubi Lootus 181821 Sergey Titov
2024-05-21 16:16:18
42.BNikolenko Elina 1000 1003 1018 N 2014 SK Valge Ratsu 181797 Svetlana Pritulina
2024-05-23 22:51:29
43.BPhilippov Roman 0 0 0 M 2015 Vabaettur 182217 Natalia Glušakova
2024-05-11 16:38:11
44.BPuchnina Veona 0 0 0 N 2017 MK Kaksikodad 182670 Rainer Raud
2024-05-24 21:17:55
45.BRebane Ruuben 0 0 0 M 2015 Viimsi MS Apones 181661 Margus Sööt
2024-05-10 10:07:41
46.BRodionova Dominika 0 0 0 N 2016 Narva SK Maletäht 182519 Maris Korstin
2024-05-15 19:50:50
47.BRüdiger Camilla Anna 1025 1050 1060 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2024-05-20 23:47:14
48.BSaunin Ratmir 0 0 0 M 2016 Vabaettur 182377 Natalia Glušakova
2024-05-12 12:09:10
49.BSulimova Valentina 0 0 0 N 2014 Sillamäe SK Kalev 182231 Svetlana Pritulina
2024-05-23 22:50:28
50.BSulla Martin 0 0 0 M 2014 Vabaettur 182467 Natalia Glušakova
2024-05-11 16:37:41
51.BSööt Mari 0 0 0 N 2016 Viimsi MS Apones 181706 Margus Sööt
2024-05-16 19:01:16
52.BTjuzen Kirill 0 0 0 M 2016 Lootus Maleklubi u-49380 Sergey Titov
2024-05-21 16:26:55
53.BToome Oskar 1158 1276 1103 M 2014 Tartu Kalev 182234 Andre Uibos
2024-05-22 11:07:09
54.BVedeshin Ivan 1000 1021 1005 M 2016 T. Truusi MKK 182731 Ivan Vedeshin
2024-05-23 20:53:30
55.BVinogradov Artjom 0 0 0 M 2015 Maleklubi Lootus 182382 Sergey Titov
2024-05-21 16:15:21
56.BVorobjova Anastassia 0 0 0 N 2016 Lootus Maleklubi u-49381 Sergey Titov
2024-05-21 16:28:01
57.BVoropaiev Vladyslav 1025 1268 1119 M 2016 MK Areng 181839 Monika Tsõganova
2024-05-22 21:08:33
58.BZinovjev Timur 0 0 0 M 2015 Maleklubi Lootus 182240 Sergey Titov
2024-05-21 16:16:59
59.BŠablinski Miron 0 0 0 M 2015 MA Vabaettur u-48937 Natalia Glušakova
2024-05-12 12:10:53
60.CBorodkina Julia 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 181354 Sergey Titov
2024-05-21 16:22:10
61.CBulanov Ilia 1003 1210 1319 M 2013 MK Chess Continent 181695 Oleg Kortšagin
2024-05-15 06:11:57
62.CCheburashkina Viktoria 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181662 Sergey Titov
2024-05-21 16:20:08
63.CGilan Daniel 1052 1467 1100 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2024-05-21 16:22:59
64.CJakimov Aleksei 0 0 0 M 2013 SK Valge Ratsu 182804 Svetlana Pritulina
2024-05-23 22:51:29
65.CKasatkin Konstantin 1018 1008 1022 M 2013 Vabaettur 181828 Natalia Glušakova
2024-05-11 16:36:38
66.CKharkhan Igor 1118 1433 1243 M 2012 Vabaettur 181163 Natalia Glušakova
2024-05-11 16:33:56
67.CKornilov Adrian 1042 1357 1150 M 2013 Vabaettur 182058 Adrian Kornilov
2024-05-07 18:23:21
68.CLaur Mark 1000 1059 1176 M 2013 Maleklubi Lootus 181665 Sergey Titov
2024-05-21 17:11:25
69.CMoskaltšuk Ilja 1000 1135 1063 M 2012 Narva SK Maletäht 181001 Maris Korstin
2024-05-22 18:51:23
70.CMäesepp Stella 1008 1052 1118 N 2013 Maleklubi Lootus 181592 Sergey Titov
2024-05-21 16:18:23
71.CPatrikejeva Sofia 1000 1071 1067 N 2013 Maleklubi Lootus 181422 Sergey Titov
2024-05-21 16:19:42
72.CPechonkin Andrii 1201 1521 1199 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2024-05-11 16:33:17
73.CPeus Mihhail 1000 1054 1000 M 2012 Maleklubi Lootus 181254 Sergey Titov
2024-05-21 16:22:43
74.CReren Alexis Miriam 1058 1273 1038 N 2013 Maleklubi Vektor 181903 Alexis Miriam Reren
2024-05-06 21:09:17
75.CSkidan Roman 0 0 0 M 2012 MA Vabaettur u-49513 Natalia Glušakova
2024-05-23 17:00:50
76.CSkidan Roman 0 0 0 M 2012 - - - 182380 Natalia Glušakova
2024-05-12 12:10:14
77.CVedernykov Gennadi 1009 1096 1050 M 2013 T. Truusi MKK 181908 Gennadi Vedernykov
2024-05-10 09:42:42
78.CVoronova Anastassia 1035 1047 1100 N 2013 Maleklubi Lootus 181398 Sergey Titov
2024-05-21 16:18:40
79.CYurov Maxim 1000 1072 1084 M 2012 Vabaettur 181364 Natalia Glušakova
2024-05-11 16:33:39
80.CZaporoštšenko Dalia 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181423 Sergey Titov
2024-05-21 16:21:38
81.CŠorikov Miron 0 0 0 M 2013 MA Vabaettur u-49521 Natalia Glušakova
2024-05-23 19:14:56
82.CŠorikov Miron 0 0 0 M 2013 MA Vabaettur u-48939 Natalia Glušakova
2024-05-12 12:13:59
83.DDmitrijeva Laura-Valeria 1000 1113 1034 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2024-05-21 16:12:50
84.DErshov Andrei 0 0 0 M 2010 Vabaettur 181630 Igor Krupenski
2024-05-23 16:22:19
85.DJakobson Merten 1044 1129 1155 M 2010 MK Kaksikodad 181583 Rainer Raud
2024-05-25 11:10:36
86.DMazajev Ilja 1000 1000 1000 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2024-05-21 16:14:08
87.DNeziri Brandon 1000 1039 1051 M 2007 Vabaettur 180837 Natalia Glušakova
2024-05-12 12:13:00
88.DPanarin Yaroslav 1045 1110 1101 M 2014 Kadrioru MK 181763 Yaroslav Panarin
2024-05-24 21:06:29
89.DPopov Daniil 0 0 0 M 2011 - - - 182937 Natalia Glušakova
2024-05-24 19:40:47
90.DRassokhin Valery 1000 1082 1029 M 2011 Sillamäe SK Kalev 181007 Svetlana Pritulina
2024-05-23 22:50:28
91.DSulimov Anton 0 0 0 M 2011 Sillamäe SK Kalev 181402 Svetlana Pritulina
2024-05-23 22:50:28
Hiljem registreeritud osalejad (1)
Jakobson Merten (2024-05-25 11:10:36),