Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Suvine malelaager Otepääl Marguse Spordibaasis   ( id=1567 )
15. juuni 2024 (kell 13:00) - 20. juuni 2024 (kell 14:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Marguse Spordibaas; www.marguse.ee
Nüpli küla, Otepää vald Valgamaa 67408
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
01. mai 2024, kell 12:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (12. märts 2024 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
- kuni 14-aastase lapse kohta on 225€ (kuni 01.05.2024);

- 15-aastase ja vanema osaleja kohta on 265€ (kuni 01.05.2024);

- alates 02. maist on laagri maksumus 255€ / 295€;

- alates 02. juunist – 315€
Tallinna Maleklubi korraldab Marguse Spordibaasis 15.-20. juunil 2024 suvise harrastajate malelaagri. Laager sobib igas vanuses ja tasemel lastele/noortele/täiskasvanutele, kes soovivad malet harrastada ja osaleda teistes sportlikes tegevustes. Lisaks maletreeningutele ja -turniiridele külastame laagri ajal Tehvandi Spordikeskust, Pühajärve randa, ronime Munamäel, turnime huvilistega Otepää seikluspargis, mängime jalgpalli jne. Jõukohast tegevust jagub kõigile!

Laagrisse on oodatud ka täiskasvanud harrastajad ja/või lapsevanemad. Kui soovite maletarkusi omandada, sh osaleda treeningtöös, siis on see võimalus olemas - lapsed treenivad laste grupis, täiskasvanud harrastajate grupis.

Meie meeskond - Laagris töötavad treeneritena Hendrik Olde (meistertreener), naiste rahvusvaheline meister Margareth Olde ja Karl Erik (spordiinstruktor).

Laagripakett sisaldab - Majutust (5 ööd), toitlustust 3 x päevas (alates 15.06 lõunasöök kell 14.00 kuni 20.06 lõunasöök), treeningtööd ning spordiprogrammi Margusel.

NB! Kui teie laps või ka täiskasvanu soovib kindlasti laagris osaleda, siis palun ärge oodake registreerimisega kuni viimase hetkeni, vaid andke soovist teada esimesel võimalusel, sest kohtade arv on piiratud. 2023. aastal osales laagris kokku üle 50-ne huvilise ja kohad täitusid kiiresti.

Väike fotomeenutus eelmise aasta laagrist: https://photos.google.com/share/AF1QipM9HV7MnxJS1y5NGu3iGz9Rq5glEdrVEoc8A-NzkInKAPC7dJXOfxkrW0Ubraajng?key=SUlYcXlHdmlVMlB0RnRRZUk2MDhUM2daMnUzMzVn
Hendrik Olde (tel 5142625)
34
Kokku
34
Grupp A
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAvistu Ralf 1066 1066 1166 M 2012 Pärnu Spordikool 182084 Hendrik Olde
2024-05-15 13:07:51
2.AEHANDI Rasmus 0 0 0 M 2010 u-49049 Hendrik Olde
2024-05-15 13:07:31
3.AHOFFMANN Theodor Juulius 0 0 0 M 2016 u-49060 Hendrik Olde
2024-05-15 13:10:33
4.AHaapsal Maria Ioanna 1575 1830 1653 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Hendrik Olde
2024-05-15 13:17:24
5.AILIA Magnus 0 0 0 M 2010 u-49064 Hendrik Olde
2024-05-15 13:15:23
6.AJAANISTE Rein 0 0 0 M u-49044 Hendrik Olde
2024-05-15 13:05:39
7.AJaaniste Gerret 1091 1317 1087 M 2012 Pärnu Spordikool 181460 Hendrik Olde
2024-05-15 13:05:19
8.AJÄRV Tobias 0 0 0 M 2010 u-49048 Hendrik Olde
2024-05-15 13:06:52
9.AJÕGI Kärt Lisett 0 0 0 N 2014 u-49039 Hendrik Olde
2024-05-15 13:04:33
10.AJürivete Egert 1000 1052 1025 M 2015 Pärnu Spordikool 181977 Hendrik Olde
2024-05-15 13:12:33
11.AKARI Adele 0 0 0 N 2014 u-49040 Hendrik Olde
2024-05-15 13:04:46
12.AKULJUS Henri 0 0 0 M 2016 u-49061 Hendrik Olde
2024-05-15 13:11:21
13.AKaldoja Frederik 1000 1057 1075 M 2013 Maleklubi Gambiit 181466 Hendrik Olde
2024-05-15 13:16:16
14.AKangur Artur 1000 1132 1092 M 2015 - - - 182574 Hendrik Olde
2024-05-15 13:06:00
15.AKerno Kristo 1138 1183 1229 M 2009 - - - 180859 Hendrik Olde
2024-05-15 13:08:00
16.AKojus Lukas 1000 1171 1108 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Hendrik Olde
2024-05-15 13:09:47
17.AKöösel Hans-Georg 1565 1756 1652 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hendrik Olde
2024-05-15 13:08:38
18.AMägi Ramon 1470 1633 1581 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Hendrik Olde
2024-05-15 13:08:32
19.AOlde Hendrik 2294 2247 2201 M 1966 Tallinna MK FM 030281 Hendrik Olde
2024-05-15 13:17:49
20.AOlde Karl Erik 1901 2052 2162 M 2005 Tallinna MK 120608 Hendrik Olde
2024-05-15 13:17:49
21.AOlde Margareth 2218 2159 2112 N 2000 Tallinna MK WIM 080354 Hendrik Olde
2024-05-15 13:17:49
22.AOrgse Kalev 1076 1510 1136 M 2006 Tallinna MK 180429 Hendrik Olde
2024-05-15 13:16:24
23.ARajandu Aaron 1679 1857 1867 M 2010 MK Kaksikodad 180507 Hendrik Olde
2024-05-15 13:08:53
24.ARuus Kalev Johannes 1000 1016 1030 M - - - 182739 Hendrik Olde
2024-05-15 13:06:26
25.ASchneider Uku 1577 1730 1610 M 2007 Tallinna MK 150506 Hendrik Olde
2024-05-15 13:15:52
26.ASeier Henri 1132 1209 1232 M - - - 182176 Hendrik Olde
2024-05-15 13:08:14
27.ASoosaar Eerik 0 0 0 M 2014 - - - 182498 Hendrik Olde
2024-05-15 13:09:55
28.ASoosaar Ivo 1179 1497 1279 M 1985 - - - 182104 Hendrik Olde
2024-05-15 13:09:55
29.ASutt Jakob 1052 1123 1097 M 2012 Pärnu Spordikool 181981 Hendrik Olde
2024-05-15 13:05:10
30.ATIIVITS Edward 0 0 0 M 2014 Pärnu Spordikool u-49056 Hendrik Olde
2024-05-15 13:09:31
31.AVaar Mart 1040 1083 1063 M 2012 Pärnu Spordikool 181253 Hendrik Olde
2024-05-15 13:15:59
32.AValdma Friida 1021 1138 1121 N 2009 - - - 182579 Hendrik Olde
2024-05-15 13:05:03
33.AVeski Uku Rudolf 1167 1365 1340 M 2009 - - - 171013 Hendrik Olde
2024-05-15 13:12:42
34.AÕIS Markus 0 0 0 M 2016 u-49069 Hendrik Olde
2024-05-15 13:17:13
Hiljem registreeritud osalejad (34)
Avistu Ralf (2024-05-15 13:07:51), EHANDI Rasmus (2024-05-15 13:07:31), HOFFMANN Theodor Juulius (2024-05-15 13:10:33), Haapsal Maria Ioanna (2024-05-15 13:17:24), ILIA Magnus (2024-05-15 13:15:23), JAANISTE Rein (2024-05-15 13:05:39), Jaaniste Gerret (2024-05-15 13:05:19), JÄRV Tobias (2024-05-15 13:06:52), JÕGI Kärt Lisett (2024-05-15 13:04:33), Jürivete Egert (2024-05-15 13:12:33), KARI Adele (2024-05-15 13:04:46), KULJUS Henri (2024-05-15 13:11:21), Kaldoja Frederik (2024-05-15 13:16:16), Kangur Artur (2024-05-15 13:06:00), Kerno Kristo (2024-05-15 13:08:00), Kojus Lukas (2024-05-15 13:09:47), Köösel Hans-Georg (2024-05-15 13:08:38), Mägi Ramon (2024-05-15 13:08:32), Olde Hendrik (2024-05-15 13:17:49), Olde Karl Erik (2024-05-15 13:17:49), Olde Margareth (2024-05-15 13:17:49), Orgse Kalev (2024-05-15 13:16:24), Rajandu Aaron (2024-05-15 13:08:53), Ruus Kalev Johannes (2024-05-15 13:06:26), Schneider Uku (2024-05-15 13:15:52), Seier Henri (2024-05-15 13:08:14), Soosaar Eerik (2024-05-15 13:09:55), Soosaar Ivo (2024-05-15 13:09:55), Sutt Jakob (2024-05-15 13:05:10), TIIVITS Edward (2024-05-15 13:09:31), Vaar Mart (2024-05-15 13:15:59), Valdma Friida (2024-05-15 13:05:03), Veski Uku Rudolf (2024-05-15 13:12:42), ÕIS Markus (2024-05-15 13:17:13),