Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Ratsu Karikas/Balti Koolimale Olümpiaadi valikvõistluse II etapp   ( id=1539 )
16. veebruar 2024 (kell 15:45) - 16. veebruar 2024 (kell 20:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Tallinna Kesklinna Põhikool
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
15. veebruar 2024, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
MK Gambiit
KontaktKONTAKT
moc.liamg@tiibmagkm
Info sisestajaSISESTAJA
Grete Olde  (31. jaanuar 2024 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
10 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Ühe turniiri osavõtutasu on 7 eurot. Kõigi 3 turniiri eest korraga tasumise korral on tasu 18 eurot. Osavõtutasu palume tasuda Maleklubi Gambiit arveldusarvele EE421010220292766223 või enne turniiri avamist
Kevadel toimub Riias Balti Koolimale Olümpiaadi finaal. Võistlus toimub 3-s vanusklassis poistele ja tüdrukutele, kus igas vanuseklassis pääseb Eestit esindama 10 parimat. MK Gambiit korraldab traditsioonilise Ratsu Karika turniiri, kus viiakse läbi 3 etappi. Turniiridel võivad osaleda koolinoored, kelle FIDE reiting on alla 1500. Koondarvestusse läheb 2 parima etapi tulemus, mille põhjal selguvad finaali esindajad.

A- I-IV klass poisid; B- I-IV klass tüdrukud; C- V-IX klass poisid; D- V-IX klass tüdrukud; E- X-XII klass poisid; F- X-XII klass tüdrukud
81
Kokku
41
Grupp A
9
Grupp B
29
Grupp C
1
Grupp D
1
Grupp E
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAnvelt Henrik 0 0 0 M 2015 Tallinna Reaalkool u-45907 Grete Olde
2024-02-15 21:34:09
2.ABorohhov Daniel 0 0 0 M 2016 Emili Kool u-45909 Grete Olde
2024-02-15 21:35:17
3.ABulanov Ilia 1003 1167 1320 M 2013 MK Chess Continent 181695 Grete Olde
2024-01-31 15:58:46
4.ACymutta Matvej 1000 1000 1000 M 2015 Vabaettur 182550 Natalia Glušakova
2024-02-15 10:10:02
5.AEenmaa Anderson Aaron Ploppen Robert 0 0 0 M 2015 Emili Kool u-45906 Grete Olde
2024-02-15 21:33:28
6.AFrolov Prohor 0 0 0 M u-45916 Grete Olde
2024-02-15 21:38:38
7.AGilan Daniel 1000 1367 1093 M 2013 Vabaettur 181381 Grete Olde
2024-01-31 15:58:59
8.AGoroshin Georg 0 0 0 M 2013 MK Areng 181493 Grete Olde
2024-01-31 15:59:14
9.AHalistvee Harri 0 0 0 M 2015 - - - 182242 Grete Olde
2024-02-15 21:35:59
10.AHiie Hendry 0 0 0 M 2014 Mustamäe Huvikool 182093 Grete Olde
2024-01-31 15:59:38
11.AHolmar Paul 0 0 0 M 2015 Tallinna Prantsuse Lütseum u-45908 Grete Olde
2024-02-15 21:34:55
12.AJakovets Mihkel 0 0 0 M 2013 Rae Huvialakool 182673 Rainer Raud
2024-02-15 16:38:05
13.AKaldoja Frederik 1000 1052 1075 M 2013 Maleklubi Gambiit 181466 Grete Olde
2024-01-31 15:59:47
14.AKangur Artur 1000 1115 1086 M 2015 - - - 182574 Artur Kangur
2024-02-03 10:38:35
15.AKasatkin Konstantin 1000 1000 1024 M 2013 Vabaettur 181828 Natalia Glušakova
2024-02-13 16:55:28
16.AKaur Verner 0 0 0 M 2014 Tallinna Kesklinna Põhikool u-45779 Grete Olde
2024-02-13 11:35:35
17.AKiiver Gustav 0 0 0 M 2015 - - - 182303 Margit Brokko
2024-02-15 14:39:25
18.AKornilov Adrian 1000 1240 1064 M 2013 Vabaettur 182058 Grete Olde
2024-01-31 16:00:37
19.ALillend Otto 1034 1037 1135 M 2015 Tallinna MK 182252 Otto Lillend
2024-02-12 07:21:05
20.ALuberg Loits 0 0 0 M 2014 Tallinna Inglise Kolledž u-45875 Margit Brokko
2024-02-15 14:37:27
21.AMaidessoo Marten 0 0 0 M 2013 Rae Huvialakool 182674 Rainer Raud
2024-02-13 16:35:38
22.AMarshanski Jaroslav 0 0 0 M u-45917 Grete Olde
2024-02-15 21:38:54
23.APanarin Yaroslav 1008 1044 1096 M 2014 Kadrioru MK 181763 Grete Olde
2024-01-31 16:01:24
24.APukk Simeon 1018 1090 1118 M 2014 Tallinna Reaalkool 182130 Grete Olde
2024-02-13 11:34:45
25.APurre Jaan 0 0 0 M 2013 - - - 182715 Grete Olde
2024-01-31 16:01:35
26.ARaska Ruudi 0 0 0 M 2016 Tallinna Prantsuse Lütseum u-45874 Margit Brokko
2024-02-15 14:35:24
27.ARasmann Karl Mattias 0 0 0 M 2014 Tallinna Tehnikagümnaasium u-45913 Grete Olde
2024-02-15 21:37:09
28.ARebane Ruuben 0 0 0 M 2015 Harjumaa 181661 Grete Olde
2024-02-13 11:33:24
29.ASemenenko Tihon 0 0 0 M u-45914 Grete Olde
2024-02-15 21:37:56
30.ASemenenko Tykhon 0 0 0 M 2015 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium u-45876 Margit Brokko
2024-02-15 14:38:16
31.ASinisaar Karl Joosep 0 0 0 M 2015 Tallinna tehnikagümnaasium u-45781 Grete Olde
2024-02-13 11:36:24
32.ASonts Mati Sören 0 0 0 M 2015 Maleklubi Gambiit 182591 Grete Olde
2024-01-31 16:01:46
33.ASööt Kaspar 0 0 0 M 2014 - - - 181427 Margit Brokko
2024-02-15 14:33:55
34.ASööt Mihkel 0 0 0 M 2014 - - - 181426 Margit Brokko
2024-02-15 14:33:55
35.ATali Toomas 0 0 0 M 2013 Harjumaa 181469 Margit Brokko
2024-02-15 14:26:43
36.ATender Mattius 0 0 0 M 2015 Tallinna Prantsuse Lütseum u-45877 Margit Brokko
2024-02-15 14:39:07
37.AToompalu Märten 0 0 0 M 2013 - - - 182175 Grete Olde
2024-01-31 16:02:11
38.AVedernykov Gennadi 1000 1084 1029 M 2013 T. Truusi MKK 181908 Grete Olde
2024-01-31 16:02:25
39.AVoropaiev Illia 1299 1575 1397 M 2013 MK Areng 181838 Monika Tsõganova
2024-02-01 18:29:31
40.AVoropaiev Vladyslav 1000 1189 1124 M 2016 MK Areng 181839 Monika Tsõganova
2024-02-01 18:29:31
41.AVähk Jan 0 0 0 M 2016 Vanalinna Hariduskolleegium u-45590 Grete Olde
2024-01-31 16:02:51
42.BDanil Teiti 0 0 0 N 2014 Tallinna Reaalkool u-45775 Grete Olde
2024-02-13 11:34:00
43.BNafthal Brita 0 0 0 N 2013 Maleklubi Gambiit 181871 Grete Olde
2024-02-15 21:35:44
44.BRemmet Keitly 0 0 0 N 2014 Tallinna Reaalkool u-45591 Grete Olde
2024-01-31 16:03:21
45.BReren Alexis Miriam 1000 1144 1050 N 2013 Maleklubi Vektor 181903 Grete Olde
2024-01-31 16:03:30
46.BRuzanova Mila 0 0 0 N 2015 Maleklubi Gambiit 182596 Grete Olde
2024-02-13 11:35:53
47.BSturza Ecaterina 0 0 0 N 2015 Tallinna Inglise Kolledz u-45912 Grete Olde
2024-02-15 21:36:40
48.BToomast Nora 1051 1198 1131 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2024-01-31 19:28:45
49.BToompalu Mirtel 0 0 0 N 2014 - - - 182282 Grete Olde
2024-01-31 16:02:11
50.BVals Eva Greta 0 0 0 N 2012 Tallinna Kesklinna Põhikool u-45595 Grete Olde
2024-01-31 16:04:53
51.CFrolov Tihon 0 0 0 M u-45915 Grete Olde
2024-02-15 21:38:26
52.CGomez Kõlar Kennet Nikola 1123 1220 1261 M 2007 MK Kaksikodad 181589 Grete Olde
2024-02-13 11:33:09
53.CHaljand Henrik 0 1091 0 M - - - 182737 Grete Olde
2024-02-13 11:32:44
54.CJaamu Roger 0 0 0 M 2012 Tallinna Reaalkool u-45596 Grete Olde
2024-01-31 16:05:23
55.CJänt Laur Jakob 1000 1169 1034 M 2011 Haabneeme Kool 181938 Grete Olde
2024-02-13 11:34:59
56.CKahro Henri 1000 1059 1026 M 2012 Laagri Huvialakool 181843 Grete Olde
2024-01-31 16:05:37
57.CKarilaid Patrik Sebastian 0 0 0 M 2010 Tallinna Reaalkool u-45782 Grete Olde
2024-02-13 11:37:01
58.CKharkhan Igor 1094 1317 1254 M 2012 Vabaettur 181163 Natalia Glušakova
2024-02-13 16:54:28
59.CKlauson Harald 0 0 0 M 2012 Vabaettur 181916 Margit Brokko
2024-02-15 14:34:47
60.CKotkas Ramses 0 1192 0 M - - - 182736 Margit Brokko
2024-02-15 14:30:15
61.CKuklev Robert 0 0 0 M Tallinna Reaalkool u-45599 Grete Olde
2024-01-31 16:06:41
62.CKuznetsov Erik 1000 1109 1032 M 2011 Rae Huvialakool 181122 Rainer Raud
2024-02-13 16:35:05
63.CLehtpuu Lucas 1195 1147 1295 M 2009 Maleklubi Gambiit 181875 Margit Brokko
2024-02-15 19:25:52
64.CLillend Fredi 1163 1342 1144 M 2008 Tallinna MK 180770 Fredi Lillend
2024-02-12 07:21:58
65.CMell Hendrik 1000 1046 1032 M - - - 181346 Margit Brokko
2024-02-15 14:32:58
66.CMugur Henri 1187 1191 1287 M 2009 Maleklubi Gambiit 180851 Margit Brokko
2024-02-15 14:39:48
67.CMäepõld Markus 0 0 0 M Kohila Mõisakool u-45600 Grete Olde
2024-01-31 16:07:14
68.CPanin Jelisei 0 0 0 M u-45918 Grete Olde
2024-02-15 21:39:26
69.CPechonkin Andrii 1159 1378 1172 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2024-02-13 16:54:50
70.CPihl Oskar 1000 1031 1055 M 2012 Maleklubi Gambiit 182128 Grete Olde
2024-01-31 16:07:28
71.CPuusepp Richard 1000 1123 1069 M 2010 - - - 180907 Richard Puusepp
2024-02-12 17:06:55
72.CRandma Kaur 1000 1045 1034 M 2011 - - - 182153 Margit Brokko
2024-02-15 14:26:24
73.CRannaste Marko 1208 1169 1309 M 2008 Vabaettur 170904 Margit Brokko
2024-02-15 14:30:32
74.CReinholm Karl Kristjan 1241 1392 1170 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2024-02-13 16:33:20
75.CReintam Lennart 1269 1443 1124 M 2011 Maleklubi Gambiit 180825 Lennart Reintam
2024-02-15 17:53:16
76.CRiispapp Kert 1184 1320 1378 M 2009 - - - 170903 Grete Olde
2024-01-31 16:08:01
77.CRuus Kalev Johannes 0 1030 0 M - - - 182739 Margit Brokko
2024-02-15 14:33:20
78.CSiinmaa Ander 0 1287 0 M - - - 182735 Margit Brokko
2024-02-15 14:33:38
79.CTuulemäe Tõnn 0 0 0 M 2011 Tallinna Kesklinna Põhikool u-45784 Grete Olde
2024-02-13 11:37:56
80.DUrva Karolin 0 0 0 M 2009 Kohila Mõisakool u-45603 Grete Olde
2024-01-31 16:08:24
81.ERuubas Karl Hans 1237 1321 1337 M - - - 182180 Margit Brokko
2024-02-15 14:27:45