Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Tartu meistrivõistlused 2023   ( id=1482 )
29. detsember 2023 (kell 14:00) - 30. detsember 2023 (kell 20:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tartu
Turu tn 8 (Turu spordihoone)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
27. detsember 2023, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Tartu Spordiselts Kalev
KontaktKONTAKT
Info sisestajaSISESTAJA
Karl Aleksander Sirp  (10. november 2023 )
Muutis: Karl Aleksander Sirp  (28. november 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
60 min + 30 sek
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
5 eurot kõigile mängijatele, alates 28.12.2023 7 eurot
55584574
24
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAlas Märt Mattias 1386 1387 1337 M 2013 Tartu Kalev 181948 Märt Mattias Alas
2023-12-15 07:07:02
2.AKala Carlos 1000 1164 1113 M 2008 Tartu Kalev 170569 Andre Uibos
2023-12-26 22:30:22
3.AKalm Simon 1093 1115 1164 M 2012 Tartu Kalev 181774 Karl Aleksander Sirp
2023-12-28 00:22:56
4.AKikas Olari 1319 1440 1278 M 2001 Tartu Kalev 181235 Olari Kikas
2023-12-26 23:36:56
5.AKülvet Kutt Kaarel 1158 1236 1262 M 2008 Tartu Kalev 170570 Karl Aleksander Sirp
2023-12-28 22:03:45
6.ALain Sander 1816 1855 1862 M 2008 Tartu Kalev 161222 Andre Uibos
2023-12-10 15:08:47
7.ALiivamägi Peeter 1080 1195 1178 M 2010 Tartu Kalev 181714 Andre Uibos
2023-12-11 16:05:22
8.ALill Madis 1000 1077 1077 M 2013 Tartu Kalev 182202 Karl Aleksander Sirp
2023-12-29 13:27:29
9.AMalenik Miroslav 1000 1149 1097 M 2011 Tartu Kalev 182006 Karl Aleksander Sirp
2023-12-29 13:54:41
10.AParvelo Artur 1000 1121 1092 M 2011 Tartu Kalev 182615 Andre Uibos
2023-12-14 22:00:25
11.APunning Andero 1158 1397 1483 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andero Punning
2023-12-27 15:58:05
12.ARunnel Simo 1750 1763 1726 M 1977 Tartumaa 030354 Karl Aleksander Sirp
2023-12-18 11:02:30
13.ASaar Lembit 1882 1949 1949 M 1984 - - - 080359 Karl Aleksander Sirp
2023-12-21 10:34:51
14.ASokk Kristjan 0 0 0 M 2012 Tartu Kalev 182226 Andre Uibos
2023-12-18 16:38:05
15.ATarkus Remo 1097 1143 1173 M 2010 Tartu Kalev 182614 Karl Aleksander Sirp
2023-12-29 13:54:46
16.ATiisler Ander 1422 1679 1643 M 1999 Tartu Kalev 110211 Ander Tiisler
2023-12-16 20:18:09
17.ATiisler Tanel 1783 2080 1929 M 1997 Tartu Kalev 100701 Tanel Tiisler
2023-12-16 20:18:22
18.ATomson Mihkel 1777 2035 1806 M 2006 Tartu Kalev 160614 Mihkel Tomson
2023-11-14 07:45:42
19.AToome Oskar 1014 1088 1087 M 2014 Tartu Kalev 182234 Andre Uibos
2023-12-11 16:04:20
20.AUurits Karli Sven 1144 1146 1067 M 2007 MK Areng 182449 Karel Uurits
2023-12-20 22:43:19
21.AVinogradov Jegor 1000 1000 1008 M 2015 MK Areng 182250 Monika Tsõganova
2023-12-26 18:46:57
22.AVinogradov Nikolai 1134 1095 1134 M 2013 MK Areng 182251 Monika Tsõganova
2023-12-26 18:46:57
23.AVorobjov Pavel 2263 2379 2202 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Pavel Vorobjov
2023-12-14 05:51:50
24.AÕim Mikk Kaarel 1780 2031 1918 M 2009 Tartu Kalev 180614 Andre Uibos
2023-12-10 15:07:10
Hiljem registreeritud osalejad (5)
Kalm Simon (2023-12-28 00:22:56), Külvet Kutt Kaarel (2023-12-28 22:03:45), Lill Madis (2023-12-29 13:27:29), Malenik Miroslav (2023-12-29 13:54:41), Tarkus Remo (2023-12-29 13:54:46),