Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
10. Tallinna MK sari KEVAD`2024 STOKKERI auhindadele (III etapp)   ( id=1470 )
17. veebruar 2024 (kell 10:45) - 17. veebruar 2024 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Vene 29, Tallinn
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
16. veebruar 2024, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (06. november 2023 )
Muutis: Hendrik Olde  (13. veebruar 2024 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit mõlemale + igale käigule lisandub 3 sekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtumaks -10€, seeniorid (sa 1954 ja vanemad) ja korraldava klubi mängijad -5€. Kui ühest perest osaleb mitu mängijat (sh vähemalt üks laps) - a`8€ osaleja.
10. kiirturniiride sarja „KEVAD 2024“ STOKKERI auhindadele korraldab Tallinna MK koostöös toetajatega. Sarjas toimub kokku üheksa etappi. Sarja koondarvestusse läheb kuue parema etapi tulemus.

Sarja koondauhinnafond on vähemalt 2000 eurot, sh A-turniiri põhiauhinnad on 1. koht 400€, 2. koht 300€, 3. koht 200€ ja 4. koht 100€



Sarjas võivad osaleda kõik malehuvilised ja võisteldakse 3 vanuserühmas: A-turniir -kõik soovijad, sh täiskasvanud, noored, veteranid; B-turniir - sünniaeg 2010 ja nooremad (U14); C-turniir- sünniaeg 2014 ja nooremad (U10).

Võistlused mängitakse shveitsi süsteemis (7 vooru).

Osavõtumaks tasutakse Tallinna Maleklubi kontole EE541010220237168226 SEB Pangas hiljemalt etapi toimumisele eelneval päeval kella 19ks või võistluspäeval sularahas korraldajale.

Paul Kerese Malemajas toimuvad etapid lähevad Eesti ja FIDE kiirmale reitingu arvestusse.

Kõik osalejad saavad magusa auhinna ning igal turniiril loositakse välja üllatusauhinnad B- ja C-turniiril osalejatele.
IO Hendrik Olde - 5142625
128
Kokku
66
Grupp A
35
Grupp B
27
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AArikov Artem 1723 1976 1699 M 1979 - - - 182263 Artem Arikov
2024-02-16 18:28:36
2.ABlokhin Sofia 1945 2035 2004 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2024-02-14 10:22:52
3.ACherentsov Mikhail 1570 1792 1550 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2024-02-14 10:22:52
4.ADomoskanov Ivan 1739 1257 1286 M 1938 - - - 090503 Hendrik Olde
2024-02-12 22:25:56
5.ADukov Vladimir 1521 1776 1781 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Rainer Raud
2024-02-16 17:19:19
6.AGarber Vjatšeslav 2098 1919 1964 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Hendrik Olde
2024-02-12 22:25:42
7.AGilan Daniel 1000 1367 1093 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2024-02-14 14:14:26
8.AHaapsal Maria Ioanna 1630 1829 1675 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2024-02-11 18:54:50
9.AHermanson Egon 1487 1614 1622 M 1992 Järva Noorte MK 040062 Egon Hermanson
2024-02-15 13:35:23
10.AIlves Jüri 2028 1726 1902 M 1938 - - - mk 030086 Hendrik Olde
2024-02-12 22:25:27
11.AIspanov Natig 1565 1669 1662 M 1979 - - - 182001 Natig Ispanov
2024-02-02 01:14:45
12.AJevglevski Lev 1073 1354 1124 M 2017 MK Areng 182267 Monika Tsõganova
2024-02-13 16:23:52
13.AJärvet Jüri 1945 1863 2004 M 1955 Nõmme P. Kerese MK 110202 Mati Poom
2024-02-14 21:52:22
14.AJõgi Henry 1761 1764 1779 M 2007 MK Areng 150249 Henry Jõgi
2024-02-15 17:05:57
15.AKais Kaarel 1522 1640 1687 M 1974 Pühajärve MK 170526 Kaarel Kais
2024-02-12 09:05:41
16.AKais Kristofer 1304 1647 1395 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2024-02-12 09:06:01
17.AKallaste Ruben 0 0 0 M 2008 - - - 182418 Ruben Kallaste
2024-02-16 10:00:44
18.AKang Paul 1448 1703 1646 M 2005 T. Truusi MKK 131206 Paul Kang
2024-02-16 18:00:30
19.AKazakovskiy Alexey 1738 1854 1852 M 1975 - - - 170592 Hendrik Olde
2024-02-15 09:50:03
20.AKokk Karl Mattias 1760 1931 1828 M 2007 Tallinna MK 160709 Hendrik Olde
2024-02-14 23:35:36
21.AKrushevskaja Anna 1072 1122 1172 N 1978 Maleklubi Vektor 181965 Aleksander Dusman
2024-02-14 10:22:52
22.AKull Tormi 1969 2128 2014 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tormi Kull
2024-02-14 20:33:00
23.AKuzovkin Aleksei 1290 1543 1380 M 2007 MK Chess Continent 182384 Oleg Kortšagin
2024-02-12 21:07:49
24.AKöösel Hans-Georg 1611 1784 1652 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans-Georg Köösel
2024-02-14 08:56:08
25.ALatõshev Aleksandr 1496 1468 1596 M - - - 180561 Aleksandr Latõshev
2024-02-04 23:28:22
26.ALeht Karl Samuel 1251 1705 1416 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Karl Samuel Leht
2024-02-15 22:19:09
27.ALevchenko Marina 1673 1877 1774 N 2007 Vabaettur 140723 Marina Levchenko
2024-02-16 08:24:05
28.ALillend Fredi 1163 1342 1144 M 2008 Tallinna MK 180770 Hendrik Olde
2024-02-16 20:59:39
29.ALoy Konstantin 1989 2181 2114 M 1987 - - - 181936 Hendrik Olde
2024-02-16 19:34:38
30.AMaznitsa Leonid 1645 1621 1654 M 2001 Malekool 64 160148 Leonid Maznitsa
2024-02-13 13:47:11
31.AMendoza Jonathan 1525 1565 1672 M 1988 - - - 181244 Hendrik Olde
2024-02-16 15:41:32
32.AMerivee Romet-Renee 1277 1597 1448 M 2010 - - - 182105 Romet-Renee Merivee
2024-02-14 22:27:55
33.AMoossen Mait 0 1188 0 M 2008 - - - 182298 Mait Moossen
2024-01-31 11:44:31
34.AMägi Ramon 1420 1612 1532 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Ramon Mägi
2024-02-16 12:28:29
35.ANarva Jaan 2146 2116 1999 M 1958 Pühajärve MK FM 030262 Regina Narva
2024-02-14 22:19:49
36.ANarva Mart 1578 1725 1661 M 2003 SK Reval-Sport 101202 Regina Narva
2024-02-14 22:19:49
37.ANikitin Pjotr 2053 1749 1927 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Hendrik Olde
2024-02-12 22:25:35
38.ANorin Daniil 1120 1261 1220 M 1999 MA Šahh & Garde 080506 Daniil Norin
2024-01-27 18:05:19
39.APanfilov Sergei 1552 1165 1237 M 1935 - - - 111026 Hendrik Olde
2024-02-12 22:26:06
40.APechonkin Andrii 1159 1378 1172 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2024-02-13 19:26:32
41.APedak Egert 1428 1596 1507 M 2007 MK Areng 181568 Egert Pedak
2024-02-14 22:22:11
42.APedoson Georg Aleksander 2280 2381 2409 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2024-02-16 17:37:41
43.APoom Mati 1775 1562 1710 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2024-02-14 21:52:45
44.APärna Martin 0 0 1428 M 2008 - - - 182295 Martin Pärna
2024-01-31 11:54:23
45.ARajandu Aaron 1610 1848 1867 M 2010 MK Kaksikodad 180507 Aaron Rajandu
2024-01-27 09:56:44
46.AReintam Lennart 1269 1443 1124 M 2011 Maleklubi Gambiit 180825 Lennart Reintam
2024-02-15 17:55:07
47.ARoi Kristjan 1012 1126 1018 M 2011 Kadrioru MK 180884 Kristjan Roi
2024-02-11 09:17:49
48.ARüdiger Maria Helena 1295 1437 1194 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2024-02-14 10:22:52
49.ASandberg Laur-Markus 1044 1169 1062 M 2009 MK Areng 180817 Laur-Markus Sandberg
2024-02-16 18:00:54
50.ASaraikin Sergei 1917 1621 1761 M 1934 - - - mk 030365 Hendrik Olde
2024-02-12 22:25:49
51.ASchneider Uku 1513 1659 1610 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2024-02-16 17:04:22
52.ASlavinski Nikita 1643 1794 1718 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2024-02-13 09:50:10
53.ASoosaar Ivo 1179 1462 1279 M 1985 - - - 182104 Hendrik Olde
2024-02-13 12:49:29
54.AStepanov Roman 1229 1295 1200 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2024-02-14 14:18:02
55.ATimošin Juri 2220 2162 2220 M 1984 - - - mk 030460 Juri Timošin
2024-02-14 13:04:29
56.AUurits Karel 1878 1652 1820 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2024-02-14 22:41:18
57.AUurits Karli Sven 1144 1146 1067 M 2007 MK Areng 182449 Karel Uurits
2024-02-14 22:41:18
58.AValdma Friida 0 1121 0 N 2009 - - - 182579 Hendrik Olde
2024-02-16 15:57:29
59.AVeski Rauno 1559 1758 1745 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Rauno Veski
2024-02-11 19:32:26
60.AVoropaiev Illia 1299 1575 1397 M 2013 MK Areng 181838 Monika Tsõganova
2024-02-14 19:20:39
61.AZafra Kim Yutangco 1692 1870 1900 M 1982 - - - 181912 Kim Yutangco Zafra
2024-02-11 05:50:58
62.AZavidei David 0 1541 0 M 2000 - - - 182361 David Zavidei
2024-02-14 09:59:50
63.AŠadrina Eva 1560 1772 1645 N 2008 Tallinna MK 160153 Eva Šadrina
2024-02-16 14:11:00
64.AŠiškov Andrei 2355 2338 2311 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2024-02-16 10:09:16
65.AŠnurov Daniil 2027 2149 2131 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2024-02-16 18:12:04
66.AŠvõrjov Igor 2303 2267 2280 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2024-02-14 11:28:24
67.BAtamanov Roman 1000 1057 1058 M 2012 MK Areng 182106 Monika Tsõganova
2024-02-14 19:19:22
68.BBlokhin Georg 1125 1213 1204 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2024-02-14 10:22:51
69.BBulanov Ilia 1003 1167 1320 M 2013 MK Chess Continent 181695 Oleg Kortšagin
2024-02-16 18:46:38
70.BDanilov Nikita 1000 1075 1063 M 2011 - - - 182617 Hendrik Olde
2024-02-16 19:35:26
71.BDukova Sofia 1088 1155 1112 N 2011 MK Kaksikodad 080126 Rainer Raud
2024-02-16 17:19:19
72.BHiiemae Riin 0 0 0 N 2012 - - - 182648 Jüri Hansen
2024-02-08 18:25:49
73.BHiiemäe Jaan 0 0 0 M 2012 Tääksi Kool u-45652 Jüri Hansen
2024-02-08 18:29:18
74.BKangur Artur 1000 1115 1086 M 2015 - - - 182574 Artur Kangur
2024-02-11 18:41:38
75.BKarulaas Silver Rene 0 0 0 M 2013 MK Areng 182575 Hendrik Olde
2024-02-13 13:45:22
76.BKasatkin Konstantin 1000 1000 1024 M 2013 Vabaettur 181828 Natalia Glušakova
2024-02-14 14:16:00
77.BKharkhan Igor 1094 1317 1254 M 2012 Vabaettur 181163 Natalia Glušakova
2024-02-13 19:27:09
78.BKibe Hanna-Liisa 0 0 0 N 2011 - - - 182651 Jüri Hansen
2024-02-08 18:22:49
79.BKiritšenko Platon 1000 1074 1083 M 2016 MK Areng 181849 Monika Tsõganova
2024-02-13 17:57:03
80.BKjaernested Alex 1000 1022 1080 M 2010 MK Areng 182387 Monika Tsõganova
2024-02-12 18:58:28
81.BKojus Lukas 1000 1235 1108 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Eiki Lehemets
2024-02-16 16:15:14
82.BKornilov Adrian 1000 1240 1064 M 2013 Vabaettur 182058 Adrian Kornilov
2024-01-27 19:35:12
83.BLosek Artem 0 0 0 M 2013 - - - 182620 Hendrik Olde
2024-02-16 19:34:50
84.BMeerits Keitren 0 1077 0 N 2013 - - - 182653 Jüri Hansen
2024-02-08 18:25:03
85.BNikiforov Rivo 1105 1160 1075 M 2010 T. Truusi MKK 181158 Rivo Nikiforov
2024-02-16 07:56:38
86.BPavlov Jan 1003 1174 1009 M 2013 Kadrioru MK 182048 Jan Pavlov
2024-01-24 13:52:07
87.BPeeduli Mathias 0 0 0 M 2010 Viimsi MS Apones 182748 Hendrik Olde
2024-02-14 10:00:20
88.BPigul Simo 0 1054 0 M 2012 - - - 182639 Jüri Hansen
2024-02-08 18:24:14
89.BPunning Andero 1158 1397 1483 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andero Punning
2024-02-13 19:44:21
90.BPuusepp Richard 1000 1123 1069 M 2010 - - - 180907 Richard Puusepp
2024-02-12 17:07:15
91.BRaudsepp Kalev 0 0 0 M 2013 MA Vabaettur u-45832 Natalia Glušakova
2024-02-14 17:05:03
92.BReinsalu Timur 1092 1231 1217 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2024-02-15 16:24:23
93.BReren Alexis Miriam 1000 1144 1050 N 2013 Maleklubi Vektor 181903 Alexis Miriam Reren
2024-02-10 19:12:51
94.BSarjas Eric 0 0 0 M 2012 - - - 182659 Jüri Hansen
2024-02-08 18:24:34
95.BSutt Jakob 1000 1044 1097 M 2012 Pärnu Spordikool 181981 Eiki Lehemets
2024-02-16 16:15:40
96.BTeearu Carita 0 0 0 N 2012 - - - 182661 Tarmo Tuul
2024-02-10 10:05:07
97.BVedernykov Gennadi 1000 1084 1029 M 2013 T. Truusi MKK 181908 Gennadi Vedernykov
2024-02-14 09:54:25
98.BVinogradov Jegor 1000 1000 1008 M 2015 MK Areng 182250 Monika Tsõganova
2024-02-12 18:57:11
99.BVinogradov Nikolai 1134 1095 1134 M 2013 MK Areng 182251 Monika Tsõganova
2024-02-12 18:57:11
100.BVoropaiev Vladyslav 1000 1189 1124 M 2016 MK Areng 181839 Monika Tsõganova
2024-02-14 19:20:39
101.BYurov Maxim 1000 1113 1081 M 2012 Vabaettur 181364 Natalia Glušakova
2024-02-14 14:17:47
102.CChyrva Artur 1000 1049 1043 M 2014 Vabaettur 182544 Natalia Glušakova
2024-02-13 19:26:16
103.CChyrva Yurii 1000 1172 1082 M 2014 Vabaettur 182545 Natalia Glušakova
2024-02-13 19:26:16
104.CCymutta Matvej 1000 1000 1000 M 2015 Vabaettur 182550 Natalia Glušakova
2024-02-13 19:27:48
105.CHarbuziuk Matvii 1000 1015 1021 M 2015 MK Areng 182089 Monika Tsõganova
2024-02-13 18:01:49
106.CJankowsky Alex 0 0 0 M 2014 - - - 181647 Hendrik Olde
2024-02-17 08:33:41
107.CKaidja Matteas 0 0 0 M 2014 MK Areng 182405 Monika Tsõganova
2024-02-16 09:08:48
108.CKibe Marten 0 1112 0 M - - - 182743 Jüri Hansen
2024-02-08 18:22:49
109.CKochetov Vadym 0 0 0 M 2014 MK Areng 181801 Monika Tsõganova
2024-02-12 18:58:05
110.CKorabelštšikov Lev 0 0 0 M 2014 MA Vabaettur u-45826 Natalia Glušakova
2024-02-14 14:15:34
111.CKruus Emily 0 0 0 N 2014 Tääksi Kool u-45905 Jüri Hansen
2024-02-15 20:31:37
112.CLillend Otto 1034 1037 1135 M 2015 Tallinna MK 182252 Hendrik Olde
2024-02-16 20:59:39
113.CLoginov Mark 0 0 0 M 2014 Vabaettur 182095 Lidia Ivanova
2024-02-16 14:12:13
114.CMazurtchak Frank 0 0 0 M 2015 MK Areng 181734 Monika Tsõganova
2024-02-12 18:58:52
115.CMelnychuk Volodymyr 0 0 0 M 2016 MK Areng 182530 Monika Tsõganova
2024-02-12 18:56:31
116.CMihhaltšenkov Viktor 0 0 0 M 2015 MK Areng 181683 Monika Tsõganova
2024-02-14 19:21:05
117.CMinayev Fedor 0 0 0 M 2015 - - - 182159 Lidia Ivanova
2024-02-16 14:13:10
118.CMirko Lev 0 0 0 M 2015 - - - 182742 Hendrik Olde
2024-02-16 19:35:14
119.CPhilippov Roman 0 0 0 M 2015 Vabaettur 182217 Natalia Glušakova
2024-02-14 14:14:40
120.CRanc Tristan 0 0 0 M 2014 - - - 182655 Jüri Hansen
2024-02-15 20:30:29
121.CRüdiger Camilla Anna 1005 1087 1060 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2024-02-14 10:22:52
122.CSeema Karl 1010 1070 1110 M 2015 MK Areng 181654 Monika Tsõganova
2024-02-06 18:18:48
123.CSulla Martin 0 0 0 M 2014 Vabaettur 182467 Natalia Glušakova
2024-02-14 14:16:52
124.CTimošin Pavel 0 0 0 M 2017 MK Areng 182281 Juri Timošin
2024-02-14 13:04:29
125.CTimošina Marta 0 0 0 N 2015 Vabaettur 181876 Juri Timošin
2024-02-14 13:04:29
126.CVedeshin Ivan 0 0 0 M 2016 T. Truusi MKK 182731 Ivan Vedeshin
2024-02-11 18:32:14
127.CVolkov Dmitri 0 0 0 M 2016 - - - 182580 Monika Tsõganova
2024-02-12 18:55:54
128.CZinchenko Marat 0 0 0 M 2014 Vabaettur 182080 Natalia Glušakova
2024-02-14 14:16:31
Hiljem registreeritud osalejad (7)
Lillend Fredi (2024-02-16 20:59:39), Loy Konstantin (2024-02-16 19:34:38), Danilov Nikita (2024-02-16 19:35:26), Losek Artem (2024-02-16 19:34:50), Jankowsky Alex (2024-02-17 08:33:41), Lillend Otto (2024-02-16 20:59:39), Mirko Lev (2024-02-16 19:35:14),