E T K N R L P
23. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Pärnumaa MK noorte lahtised meistrivõistlused   ( id=147 )

Aeg 18. august 2017 (kell 00:00) - 19. august 2017 (kell 00:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik tavamale
Koht Koht Kilingi-Nõmme klubi Ajakontroll Ajakontroll Kummalegi 45.minutit ja iga käiguga lisandub 30.se
Võistluspaik Võistluspaik Pärnu mnt. 73, Kilingi-Nõmme Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 15. august 2017 FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud ---
Korraldaja Korraldaja Pärnumaa maleklubi Info sisestaja Info sisestaja Eiki Lehemets  (31. juuli 2017 )
Kontaktaadress Kontakt moc.liamg@stemehel.ikie Viimati muutis Viimati muutis Eiki Lehemets  (31. juuli 2017 )
 
Osavõtumaks Osavõtumaks 3.-eurot
LisainfoKuni 10.a.-A turniir, kuni 12.a.-B turniir, kuni 16.a.- C turniir
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   C   

Turniirile registreeritud mängijad ( 19 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aus Andreas 1303 1413 1469 M 2009 Pärnu Spordikool 160649 Eiki Lehemets
2017-08-07 20:38:11
A
2. Babris Rihards 1100 1100 1100 M 2010 LAT u-3336 Eiki Lehemets
2017-08-10 17:05:21
A
3. Haapsal Maria Ioanna 1327 1494 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2017-08-08 11:20:37
A
4. Kokk Karl Mattias 1669 1736 1670 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2017-08-14 22:47:28
A
5. Lääne Gregor 1306 1232 1200 M 2008 Pärnu Spordikool 160652 Eiki Lehemets
2017-08-07 20:40:10
A
6. Mertins Ostap 1405 1724 1655 M 2009 Tallinna MK 170220 Eiki Lehemets
2017-08-15 22:55:07
A
7. Mikko Rondo 1653 1876 1839 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2017-08-07 22:33:53
A
8. Oriehov Dagne 1333 1340 1335 N 2007 Pärnumaa MK 161208 Eiki Lehemets
2017-08-14 15:38:55
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Einmann Anette 1182 1244 1212 N 2006 Pärnumaa MK 161266 Eiki Lehemets
2017-08-14 15:39:33
B
2. Luik Ott-Robert 1636 1798 1692 M 2006 MA Vabaettur 130328 Eiki Lehemets
2017-08-08 20:01:49
B
3. Rebane Romet 1360 1278 1287 M 2006 Pärnumaa MK 160411 Eiki Lehemets
2017-08-07 20:38:28
B
4. Sooväli Markus 1466 1494 1517 M 2006 Pärnu Spordikool 151000 Eiki Lehemets
2017-08-08 20:02:07
B

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Gromov Ragne 1645 1467 1490 N 2003 Pärnumaa MK 120102 Eiki Lehemets
2017-08-07 20:38:51
C
2. Hansson Markus 1771 1765 1817 M 2001 Pärnu Spordikool 110505 Markus Hansson
2017-08-09 00:53:18
C
3. Knjazevits Amiran 1390 1240 1240 M 2004 Pärnumaa MK 131221 Eiki Lehemets
2017-08-11 20:42:37
C
4. Kõlar Karl-Ustav 1632 1725 1664 M 2004 MA Vabaettur 150203 Eiki Lehemets
2017-08-16 17:16:55
C
5. Raag Ardi 1745 1722 1687 M 2004 SK Reval-Sport 150202 Eiki Lehemets
2017-08-15 10:23:08
C
6. Rätsep Randar 1404 1342 1244 M 2003 Pärnumaa MK 120805 Eiki Lehemets
2017-08-07 20:39:31
C
7. Tõnisson Trent Asso 1631 1770 1722 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Eiki Lehemets
2017-08-14 19:09:08
C
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017