Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
10. Tallinna MK sari KEVAD`2024 STOKKERI auhindadele (II etapp)   ( id=1469 )
27. jaanuar 2024 (kell 10:45) - 27. jaanuar 2024 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Vene 29, Tallinn
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
26. jaanuar 2024, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (06. november 2023 )
Muutis: Hendrik Olde  (03. jaanuar 2024 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit mõlemale + igale käigule lisandub 3 sekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtumaks -10€, seeniorid (sa 1954 ja vanemad) ja korraldava klubi mängijad -5€. Kui ühest perest osaleb mitu mängijat (sh vähemalt üks laps) - a`8€ osaleja.
10. kiirturniiride sarja „KEVAD 2024“ STOKKERI auhindadele korraldab Tallinna MK koostöös toetajatega. Sarjas toimub kokku üheksa etappi. Sarja koondarvestusse läheb kuue parema etapi tulemus.



Sarja koondauhinnafond on vähemalt 2000 eurot, sh A-turniiri põhiauhinnad on 1. koht 400€, 2. koht 300€, 3. koht 200€ ja 4. koht 100€



Sarjas võivad osaleda kõik malehuvilised ja võisteldakse 3 vanuserühmas: A-turniir -kõik soovijad, sh täiskasvanud, noored, veteranid; B-turniir - sünniaeg 2010 ja nooremad (U14); C-turniir- sünniaeg 2014 ja nooremad (U10).







Võistlused mängitakse shveitsi süsteemis (7 vooru).



Osavõtumaks tasutakse Tallinna Maleklubi kontole EE541010220237168226 SEB Pangas hiljemalt etapi toimumisele eelneval päeval kella 19ks või võistluspäeval sularahas korraldajale.



Paul Kerese Malemajas toimuvad etapid lähevad Eesti ja FIDE kiirmale reitingu arvestusse.



Kõik osalejad saavad magusa auhinna ning igal turniiril loositakse välja üllatusauhinnad B- ja C-turniiril osalejatele.
IO Hendrik Olde - 5142625
105
Kokku
51
Grupp A
25
Grupp B
29
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABalder Ian Gregor 1420 1553 1445 M 2005 Tallinna MK 181012 Ian Gregor Balder
2024-01-26 14:46:17
2.ABlokhin Sofia 1945 2035 2004 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2024-01-25 11:53:19
3.ACherentsov Mikhail 1570 1792 1550 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2024-01-25 11:53:19
4.ADomoskanov Ivan 1739 1257 1286 M 1938 - - - 090503 Hendrik Olde
2024-01-23 22:53:26
5.ADukov Vladimir 1521 1776 1781 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Rainer Raud
2024-01-26 17:44:40
6.AGilan Daniel 1000 1367 1093 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2024-01-23 16:40:36
7.AHaapsal Maria Ioanna 1630 1829 1675 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2024-01-21 10:16:45
8.AIlves Jüri 2028 1726 1902 M 1938 - - - mk 030086 Hendrik Olde
2024-01-23 22:53:47
9.AIspanov Natig 1565 1669 1662 M 1979 - - - 182001 Natig Ispanov
2024-01-17 00:34:46
10.AJaaniste Gerret 1091 1214 1087 M 2012 Pärnu Spordikool 181460 Eiki Lehemets
2024-01-25 10:02:56
11.AJevglevski Lev 1073 1354 1124 M 2017 MK Areng 182267 Monika Tsõganova
2024-01-26 14:15:32
12.AJuhkental-Rus Juuta 1000 1000 1071 N 2005 Tallinna MK 180619 Juuta Juhkental-Rus
2024-01-26 17:32:19
13.AJõgi Henry 1761 1764 1779 M 2007 MK Areng 150249 Henry Jõgi
2024-01-22 23:28:20
14.AKang Paul 1448 1703 1646 M 2005 T. Truusi MKK 131206 Paul Kang
2024-01-26 17:39:16
15.AKrushevskaja Anna 1072 1122 1172 N 1978 Maleklubi Vektor 181965 Aleksander Dusman
2024-01-25 11:53:19
16.AKull Tormi 1969 2128 2014 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tormi Kull
2024-01-23 18:20:04
17.AKuzovkin Aleksei 1290 1543 1380 M 2007 MK Chess Continent 182384 Oleg Kortšagin
2024-01-26 11:57:23
18.AKöösel Hans-Georg 1611 1784 1652 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans-Georg Köösel
2024-01-23 09:38:39
19.ALatõshev Aleksandr 1496 1468 1596 M - - - 180561 Aleksandr Latõshev
2024-01-21 15:17:43
20.ALillend Fredi 1163 1342 1144 M 2008 Tallinna MK 180770 Fredi Lillend
2024-01-26 15:27:56
21.ALoy Konstantin 1989 2181 2114 M 1987 - - - 181936 Hendrik Olde
2024-01-26 17:44:47
22.ALumiste Taavo 0 0 0 M 1977 Tallinn u-45531 Hendrik Olde
2024-01-26 17:46:32
23.AMarton Artur 1395 1181 1516 M 1996 Viimsi MS Apones 181900 Artur Marton
2024-01-26 18:30:34
24.AMartseniuk Artem 1173 1320 1273 M 2006 Vabaettur 182174 Natalia Glušakova
2024-01-25 17:06:14
25.AMäeots Jakob 0 1687 0 M 2001 - - - 182725 Jakob Mäeots
2024-01-26 17:24:26
26.AMägi Ramon 1420 1612 1532 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Hendrik Olde
2024-01-26 20:19:03
27.ANestor Kaarel 2175 2329 2280 M 1990 SK Reval-Sport mk 030269 Kaarel Nestor
2024-01-26 09:45:43
28.ANikitin Pjotr 2053 1749 1927 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Hendrik Olde
2024-01-23 22:53:35
29.ANorin Daniil 1120 1261 1220 M 1999 MA Šahh & Garde 080506 Daniil Norin
2024-01-16 18:45:56
30.APallum Rasmus 1560 1811 1796 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2024-01-25 12:09:23
31.APechonkin Andrii 1159 1378 1172 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2024-01-23 16:38:04
32.APedak Egert 1428 1596 1507 M 2007 MK Areng 181568 Egert Pedak
2024-01-24 18:35:51
33.APoom Mati 1775 1562 1710 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2024-01-26 17:50:09
34.ARoi Kristjan 1012 1126 1018 M 2011 Kadrioru MK 180884 Kristjan Roi
2024-01-04 17:18:01
35.ARüdiger Maria Helena 1295 1437 1194 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2024-01-25 11:53:19
36.ASandberg Laur-Markus 1044 1169 1062 M 2009 MK Areng 180817 Laur-Markus Sandberg
2024-01-25 09:43:00
37.ASaraikin Sergei 1917 1621 1761 M 1934 - - - mk 030365 Hendrik Olde
2024-01-23 22:53:17
38.ASchneider Uku 1513 1659 1610 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2024-01-26 13:56:26
39.ASepandi Jaak 1532 1545 1659 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2024-01-22 13:09:59
40.ASinenko Andrei 1442 1650 1542 M 1981 - - - 182547 Hendrik Olde
2024-01-23 08:14:50
41.ASlavinski Nikita 1643 1794 1718 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2024-01-17 10:40:48
42.ASoosaar Ivo 1179 1462 1279 M 1985 - - - 182104 Hendrik Olde
2024-01-23 15:49:32
43.AStepanov Roman 1229 1295 1200 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2024-01-23 16:40:51
44.ATimošin Juri 2220 2162 2220 M 1984 - - - mk 030460 Juri Timošin
2024-01-25 07:19:14
45.AUurits Karel 1878 1652 1820 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2024-01-25 22:17:38
46.AUurits Karli Sven 1144 1146 1067 M 2007 MK Areng 182449 Karel Uurits
2024-01-25 22:17:38
47.AValdma Friida 0 1121 0 N 2009 - - - 182579 Hendrik Olde
2024-01-26 09:12:48
48.AVeski Rauno 1559 1758 1745 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Rauno Veski
2024-01-23 14:07:04
49.AVoropaiev Illia 1299 1575 1397 M 2013 MK Areng 181838 Monika Tsõganova
2024-01-26 17:57:58
50.AŠnurov Daniil 2027 2149 2131 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2024-01-26 17:47:24
51.AŠvõrjov Igor 2303 2267 2280 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2024-01-26 11:50:08
52.BBlokhin Georg 1125 1213 1204 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2024-01-25 11:53:19
53.BDanilov Nikita 1000 1075 1063 M 2011 - - - 182617 Hendrik Olde
2024-01-26 17:45:11
54.BDeforge Miron 0 0 0 M 2013 MK Areng 181591 Monika Tsõganova
2024-01-21 12:28:04
55.BDudanov Mihhail 0 0 0 M 2010 Vabaettur 180402 Lidia Ivanova
2024-01-24 19:08:32
56.BDukova Sofia 1088 1155 1112 N 2011 MK Kaksikodad 080126 Rainer Raud
2024-01-26 17:44:40
57.BJulge Karl 0 0 0 M 2012 - - - 181720 Karl Julge
2024-01-23 13:45:15
58.BKarulaas Silver Rene 0 0 0 M 2013 MK Areng 182575 Hendrik Olde
2024-01-23 22:52:23
59.BKharkhan Igor 1094 1317 1254 M 2012 Vabaettur 181163 Natalia Glušakova
2024-01-23 16:40:02
60.BKiritšenko Platon 1000 1074 1083 M 2016 MK Areng 181849 Monika Tsõganova
2024-01-23 16:32:16
61.BKjaernested Alex 1000 1022 1080 M 2010 MK Areng 182387 Monika Tsõganova
2024-01-21 12:25:21
62.BKojus Lukas 1000 1235 1108 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Eiki Lehemets
2024-01-25 10:02:14
63.BKornilov Adrian 1000 1240 1064 M 2013 Vabaettur 182058 Natalia Glušakova
2024-01-23 16:38:18
64.BNikiforov Rivo 1105 1160 1075 M 2010 T. Truusi MKK 181158 Rivo Nikiforov
2024-01-24 23:02:08
65.BPavlov Jan 1003 1174 1009 M 2013 Kadrioru MK 182048 Jan Pavlov
2024-01-24 13:39:23
66.BPeeduli Mathias 0 0 0 M 2010 Viimsi Kool u-45476 Hendrik Olde
2024-01-25 16:45:47
67.BPurre Jaan 0 0 0 M 2013 - - - 182715 Hendrik Olde
2024-01-26 16:38:20
68.BPuusepp Richard 1000 1123 1069 M 2010 - - - 180907 Richard Puusepp
2024-01-22 17:14:14
69.BReren Alexis Miriam 1000 1144 1050 N 2013 Maleklubi Vektor 181903 Alexis Miriam Reren
2024-01-23 07:12:39
70.BSutt Jakob 1000 1044 1097 M 2012 Pärnu Spordikool 181981 Eiki Lehemets
2024-01-25 10:02:38
71.BSüld Erik 1028 1038 1128 M 2011 Rae Huvialakool 182290 Erik Süld
2024-01-26 11:05:44
72.BToomast Nora 1051 1198 1131 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2024-01-21 12:24:43
73.BVedernykov Gennadi 1000 1084 1029 M 2013 T. Truusi MKK 181908 Gennadi Vedernykov
2024-01-23 21:16:52
74.BVinogradov Nikolai 1134 1095 1134 M 2013 MK Areng 182251 Monika Tsõganova
2024-01-24 17:02:38
75.BVoropaiev Vladyslav 1000 1189 1124 M 2016 MK Areng 181839 Monika Tsõganova
2024-01-26 17:57:58
76.BYurov Maxim 1000 1113 1081 M 2012 Vabaettur 181364 Natalia Glušakova
2024-01-23 16:41:13
77.CChyrva Artur 1000 1049 1043 M 2014 Vabaettur 182544 Natalia Glušakova
2024-01-23 20:08:06
78.CChyrva Yurii 1000 1172 1082 M 2014 Vabaettur 182545 Natalia Glušakova
2024-01-23 20:08:06
79.CCymutta Matvej 1000 1000 1000 M 2015 Vabaettur 182550 Natalia Glušakova
2024-01-23 16:40:21
80.CHarbuziuk Matvii 1000 1015 1021 M 2015 MK Areng 182089 Monika Tsõganova
2024-01-23 18:12:37
81.CIkim David 0 0 0 M 2014 Kadrioru MK 181883 Roman Jezov
2024-01-22 00:58:44
82.CJankowsky Alex 0 0 0 M 2014 - - - 181647 Alex Jankowsky
2024-01-25 21:23:55
83.CJankowsky Peter 0 0 0 M 2015 - - - 181885 Alex Jankowsky
2024-01-25 21:24:45
84.CJürivete Egert 1000 1035 1025 M 2015 Pärnu Spordikool 181977 Eiki Lehemets
2024-01-25 10:03:15
85.CKaidja Matteas 0 0 0 M 2014 MK Areng 182405 Monika Tsõganova
2024-01-23 16:32:34
86.CKasatkin Konstantin 1000 1000 1024 M 2013 Vabaettur 181828 Natalia Glušakova
2024-01-23 16:44:18
87.CLillend Otto 1034 1037 1135 M 2015 Tallinna MK 182252 Otto Lillend
2024-01-26 15:29:03
88.CLoginov Mark 0 0 0 M 2014 Vabaettur 182095 Lidia Ivanova
2024-01-24 12:01:11
89.CMazurtchak Frank 0 0 0 M 2015 MK Areng 181734 Monika Tsõganova
2024-01-26 10:59:55
90.CMedvedev Martin 0 0 0 M 2015 MK Areng 182158 Monika Tsõganova
2024-01-24 19:03:36
91.CMelnychuk Volodymyr 0 0 0 M 2016 MK Areng 182530 Monika Tsõganova
2024-01-25 16:46:25
92.CMihhaltšenkov Viktor 0 0 0 M 2015 MK Areng 181683 Monika Tsõganova
2024-01-24 17:01:59
93.CMinayev Fedor 0 0 0 M 2015 - - - 182159 Lidia Ivanova
2024-01-24 19:10:16
94.CMirko Lev 0 0 0 M 2015 u-45525 Hendrik Olde
2024-01-26 17:44:34
95.CPhilippov Roman 0 0 0 M 2015 Vabaettur 182217 Natalia Glušakova
2024-01-24 15:12:53
96.CRoomet Otto 0 0 0 M 2014 Tallinna Nõmme Huvikool 182297 Otto Roomet
2024-01-20 08:42:01
97.CRudak Eva 0 0 0 N u-45530 Hendrik Olde
2024-01-26 17:45:49
98.CRüdiger Camilla Anna 1005 1087 1060 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2024-01-25 11:53:19
99.CSoosaar Eerik 0 0 0 M 2014 - - - 182498 Hendrik Olde
2024-01-23 15:49:32
100.CSulla Martin 0 0 0 M 2014 Vabaettur 182467 Natalia Glušakova
2024-01-24 17:03:25
101.CTimošin Pavel 0 0 0 M 2017 MK Areng 182281 Juri Timošin
2024-01-25 07:19:14
102.CTimošina Marta 0 0 0 N 2015 Vabaettur 181876 Juri Timošin
2024-01-25 07:19:14
103.CVedeshin Ivan 0 0 0 M 2016 T.Truusi MKK u-45508 Hendrik Olde
2024-01-26 14:14:52
104.CVinogradov Jegor 1000 1000 1008 M 2015 MK Areng 182250 Monika Tsõganova
2024-01-24 17:02:38
105.CVolkov Dmitri 0 0 0 M 2016 - - - 182580 Monika Tsõganova
2024-01-21 12:24:16
Hiljem registreeritud osalejad (1)
Mägi Ramon (2024-01-26 20:19:03),