Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
SK Diagonaali kiirmale seeriavõistluse III etapp   ( id=1467 )
25. november 2023 (kell 10:30) - 25. november 2023 (kell 14:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Järveküla tee 44, kolmas korrus
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
23. november 2023, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Einar Vaino SK Diagonaal
KontaktKONTAKT
moc.liamg@oniav.ranie
Info sisestajaSISESTAJA
Einar Vaino  (06. november 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
12 min partiile ja 3 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
5€ ja registreerimine hiljem kui 23.11 7€
53401324
26
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAalund Daniel 1201 1389 1173 M 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181169 Einar Vaino
2023-11-23 10:29:02
2.AAbramov Roman 1926 1932 1883 M 1972 SK Diagonaal 110302 Einar Vaino
2023-11-19 19:27:21
3.ABessedin Aleksandr 0 0 0 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 180809 Einar Vaino
2023-11-16 16:14:53
4.ADunajev Nikolai 1734 1642 1553 M 1935 Maleklubi Lootus 050723 Einar Vaino
2023-11-19 19:27:41
5.AEast Marek 1392 1628 1643 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 161259 Einar Vaino
2023-11-23 10:28:20
6.AFilipchuk Ihnat 1000 1013 1086 M 2013 SK Valge Ratsu 182185 Svetlana Pritulina
2023-11-22 21:54:42
7.AGludina Alia 1021 1029 1082 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 180996 Einar Vaino
2023-11-23 10:29:13
8.AGolubenko Valeri 2281 2288 2224 M 1961 SK Diagonaal m 030061 Einar Vaino
2023-11-22 07:41:22
9.AGridin Mihail 1000 1060 1054 M 2013 SK Valge Ratsu 181404 Svetlana Pritulina
2023-11-21 21:03:15
10.AHolter David 1034 1165 1196 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 182557 Einar Vaino
2023-11-23 10:28:53
11.AIvanov Jaroslav 1154 1116 1099 M 2010 SK Valge Ratsu 171101 Svetlana Pritulina
2023-11-21 21:03:15
12.AKasela Sten 2135 2259 2208 M 1990 SK Diagonaal mk 040090 Sten Kasela
2023-11-23 19:40:36
13.AKonovalov Dmitri 0 0 0 M Jõhvi u-43675 Einar Vaino
2023-11-16 16:16:34
14.ALagoda Linda-Alisia 1148 1320 1249 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181174 Einar Vaino
2023-11-23 10:29:25
15.ALagoda Luna-Aleksandra 1000 1000 1060 M - - - 181940 Einar Vaino
2023-11-23 10:29:25
16.ANovikov Sergei 1633 1658 1609 M 1961 SK Diagonaal 100500 Einar Vaino
2023-11-16 16:14:33
17.APetrov Dmitri 2187 2322 2297 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2023-11-21 08:22:53
18.APitsevitš Georgi 1598 1516 1468 M 1947 SK Diagonaal 130342 Einar Vaino
2023-11-19 19:28:13
19.APritulina Nadezda 1397 1521 1443 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2023-11-21 21:03:15
20.ARassokhin Valery 1000 1089 1029 M 2011 Sillamäe SK Kalev 181007 Svetlana Pritulina
2023-11-21 21:02:50
21.ARobaltsenko Fjodor 1358 1318 1158 M 1986 SK Diagonaal 182136 Einar Vaino
2023-11-19 19:39:57
22.ARodin Robert 1544 1894 1864 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Monika Tsõganova
2023-11-18 15:20:17
23.ARõbaltsenko Vladimir 1759 1779 1748 M 1957 SK Diagonaal 080500 Einar Vaino
2023-11-19 19:39:57
24.AStashkevich Stefan 1083 1003 1090 M 2015 - - - 181628 Einar Vaino
2023-11-16 16:15:40
25.AVaino Einar 1883 1782 1729 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2023-11-16 16:14:14
26.AVerhni Vladimir 1885 1895 1830 M 1957 SK Diagonaal 160137 Einar Vaino
2023-11-16 16:17:23