Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
XI Viimsi valla malefestivali kiirmaleturniir   ( id=1464 )
10. detsember 2023 (kell 11:00) - 10. detsember 2023 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Haabneeme alevik, Viimsi vald, Harjumaa.
Viimsi Kooli suure õppehoone aatrium, aadressil Randvere tee 8.
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
08. detsember 2023, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Viimsi Maleselts Apones
KontaktKONTAKT
moc.liamtoh@toossugram
Info sisestajaSISESTAJA
Margus Sööt  (04. november 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
15 eurot, soodustust omavatele osalejatele 10 eurot.
Mängitakse 7 vooru šveitsi süsteemis. Korraldajad jätavad endale õiguse piirata osalejate arvu 100 mängijaga.
53496452 - Margus Sööt
32
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Georg 1125 1213 1204 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2023-12-08 17:43:47
2.ABlokhin Sofia 1945 2035 2004 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2023-12-08 17:43:47
3.ABulanov Ilia 1003 1167 1320 M 2013 MK Chess Continent 181695 Oleg Kortšagin
2023-12-04 21:31:05
4.ACherentsov Mikhail 1570 1792 1550 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2023-12-06 09:37:04
5.ADzjuba Jegor 1584 1827 1899 M 2006 Tallinna MK 180753 Jegor Dzjuba
2023-12-05 14:00:06
6.AEhrlich Sten Andreas 1772 1849 1910 M 1992 Pühajärve MK 160715 Sten Andreas Ehrlich
2023-12-08 21:36:34
7.AHaapsal Maria Ioanna 1630 1829 1675 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2023-12-04 11:48:46
8.AJevglevski Lev 1073 1354 1124 M 2017 MK Areng 182267 Monika Tsõganova
2023-12-08 18:33:56
9.AJärvet Jüri 1945 1863 2004 M 1955 Nõmme P. Kerese MK 110202 Mati Poom
2023-12-08 10:20:02
10.AKais Kaarel 1522 1640 1687 M 1974 Pühajärve MK 170526 Kaarel Kais
2023-12-07 12:26:04
11.AKais Kristofer 1304 1647 1395 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2023-12-07 12:26:24
12.AKalvet Tõnu 1589 1631 1690 M 1970 Kose Male-kabeklubi 130335 Margus Sööt
2023-12-08 19:42:50
13.AKanep Meelis 2411 2348 2338 M 1983 T. Truusi MKK GM 030123 Margus Sööt
2023-12-03 13:50:32
14.AKarba Andres 1993 2055 2079 M 1980 Tartu Kalev 030129 Andres Karba
2023-12-06 13:07:11
15.AKarba Karoliina 1091 1187 1149 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2023-12-06 13:07:11
16.AKarba Kertu 1344 1512 1346 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2023-12-06 13:07:11
17.AKazakovskiy Alexey 1738 1854 1852 M 1975 - - - 170592 Margus Sööt
2023-12-07 18:10:51
18.AKrupenski Jüri 2374 2385 2274 M 1982 Vabaettur IM 030179 Jüri Krupenski
2023-12-07 18:30:53
19.AKrushevskaja Anna 1072 1122 1172 N 1978 Maleklubi Vektor 181965 Aleksander Dusman
2023-12-08 17:43:47
20.AKuzovkin Aleksei 1290 1543 1380 M 2007 MK Chess Continent 182384 Oleg Kortšagin
2023-12-04 21:34:21
21.AMarton Artur 1395 1181 1516 M 1996 Viimsi MS Apones 181900 Artur Marton
2023-12-03 20:45:25
22.AMedar Marti 2107 2155 2214 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2023-12-05 14:47:16
23.AMoisto Mairon 0 1483 0 M 2006 - - - 170921 Margus Sööt
2023-12-09 08:15:42
24.ANarva Mart 1578 1725 1661 M 2003 SK Reval-Sport 101202 Margus Sööt
2023-12-09 08:15:30
25.APoom Mati 1775 1562 1710 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2023-12-08 10:20:25
26.ARüdiger Maria Helena 1295 1437 1194 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2023-12-08 17:43:47
27.ASarapik Kristjan 2167 2134 2110 M 1990 Vabaettur mk 030366 Kristjan Sarapik
2023-12-08 12:18:12
28.ASirp Karl Aleksander 2030 2181 2108 M 1999 Tartu Kalev 070701 Karl Aleksander Sirp
2023-11-28 11:42:40
29.ASööt Margus 2189 2177 2213 M 1980 Viimsi MS Apones mk 030414 Margus Sööt
2023-12-03 13:50:19
30.AUngefug Erick 1000 1049 1091 M 2007 Haabneeme Kool 182160 Erick Ungefug
2023-12-01 21:17:36
31.AŠiškov Andrei 2355 2338 2311 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2023-12-08 16:26:29
32.AŠvõrjov Igor 2303 2267 2280 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2023-12-04 13:08:42
Hiljem registreeritud osalejad (2)
Moisto Mairon (2023-12-09 08:15:42), Narva Mart (2023-12-09 08:15:30),