Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
XI Viimsi valla malefestivali noorteturniir kuni 14-aastastele   ( id=1463 )
09. detsember 2023 (kell 12:00) - 09. detsember 2023 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Haabneeme alevik, Viimsi vald, Harjumaa.
Viimsi Kooli suure õppehoone aatrium, aadressil Randvere tee 8.
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
07. detsember 2023, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Viimsi Maleselts Apones
KontaktKONTAKT
moc.liamtoh@toossugram
Info sisestajaSISESTAJA
Margus Sööt  (04. november 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Tähtaegsel registreerimisel 7 eurot, hiljem 10 eurot.
Korraldatakse viis eraldi noorteturniiri: A-turniir kuni 14-aastastele (sünniaastaga 2009 ja nooremad), B-turniir kuni 12-aastastele (sünniaastaga 2011 ja nooremad), C-turniir kuni 10-aastastele (sünniaastaga 2013 ja nooremad), D-turniir kuni 8-aastastele (sünniaastaga 2015 ja nooremad) ja E-turniir kuni 6-aastastele (sünniaastaga 2017 ja nooremad).
53496452 - Margus Sööt
158
Kokku
21
Grupp A
34
Grupp B
51
Grupp C
40
Grupp D
12
Grupp E
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAndreeva Olga 1308 1280 1046 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2023-12-06 09:33:39
2.ADudanov Mihhail 0 0 0 M 2010 Vabaettur 180402 Lidia Ivanova
2023-12-06 19:11:45
3.AIvanov Ilja 1000 1000 1000 M 2010 Mustamäe Huvikool 180611 Tatjana Fomina
2023-12-04 13:45:03
4.AKarba Karoliina 1091 1187 1149 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2023-11-07 18:09:18
5.AKarba Kertu 1344 1512 1346 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2023-11-07 18:09:18
6.AKuzmina Oleksandra 1239 1410 1324 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2023-12-06 09:33:02
7.ALiivamägi Peeter 1080 1195 1178 M 2010 Tartu Kalev 181714 Andres Karba
2023-11-28 17:25:37
8.AMõttus Steven 0 0 0 M 2009 Viljandi Huvikool u-43780 Margit Simenson
2023-11-22 13:56:34
9.APantšenko Andrei 0 0 0 M 2009 Mustamäe Huvikool 182409 Tatjana Fomina
2023-12-04 13:45:49
10.AProshkin Artjom 1079 1127 1065 M 2010 - - - 180407 Artjom Proshkin
2023-12-05 10:32:51
11.APunning Andero 1158 1397 1483 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andero Punning
2023-12-05 19:16:21
12.APurge Rauno 0 0 0 M 2010 u-44206 Margus Sööt
2023-12-06 20:47:04
13.APõllendik Rait Roland 0 0 0 M 2010 Vanalinna Hariduskolleegium 182630 Tarmo Tuul
2023-11-29 06:21:54
14.ARüdiger Maria Helena 1295 1437 1194 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2023-12-04 21:33:16
15.ASandberg Laur-Markus 1044 1169 1062 M 2009 MK Areng 180817 Laur-Markus Sandberg
2023-12-07 21:27:39
16.ASirel Karl-Kristjan 1073 1091 1072 M 2009 MK Areng 182289 Karl-Kristjan Sirel
2023-11-25 17:48:30
17.AStepanov Roman 1229 1295 1200 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2023-12-07 23:20:35
18.ATamme Kert 1000 1005 1032 M 2009 MK Areng 182439 Monika Tsõganova
2023-11-28 19:31:40
19.ATamme Koit 1045 1066 1145 M 2009 MK Areng 182452 Monika Tsõganova
2023-11-28 19:31:40
20.AVares Bagrat 1041 1168 1089 M 2009 Mustamäe Huvikool 180519 Margus Sööt
2023-12-03 10:45:51
21.AVälba Rauno 1017 1083 1045 M 2009 Rae Huvialakool 170825 Tiina Raud
2023-12-06 11:15:46
22.BAllik Oskar 0 0 0 M 2012 Viimsi MS Apones u-43723 Margus Sööt
2023-11-19 15:10:08
23.BAndre Gren 1000 1007 1009 M 2011 Mustamäe Huvikool 180979 Tatjana Fomina
2023-12-04 13:38:05
24.BAstafjev Maksim 0 0 0 M 2011 Mustamäe Huvikool 181915 Tatjana Fomina
2023-12-04 13:38:51
25.BBorodkina Julia 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 181354 Sergey Titov
2023-12-06 09:38:30
26.BDmitrijeva Laura-Valeria 1036 1122 1034 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2023-12-06 09:34:32
27.BGilden Lukas 0 0 0 M 2011 MK Areng 181679 Monika Tsõganova
2023-11-26 22:01:01
28.BHerchykau Stanislav 0 0 0 M 2012 - - - 182573 Monika Tsõganova
2023-12-04 21:45:52
29.BIonashku Anneli 0 0 0 N 2012 Mustamäe Huvikool u-44085 Tatjana Fomina
2023-12-04 13:42:40
30.BJulge Karl 0 0 0 M 2012 - - - 181720 Karl Julge
2023-12-07 09:20:14
31.BJänt Laur Jakob 1000 1169 1034 M 2011 Haabneeme Kool 181938 Margus Sööt
2023-11-19 14:36:25
32.BJürisoo Kevin 0 0 0 M 2012 Viljandi Huvikool 182592 Margit Simenson
2023-11-24 10:46:14
33.BKahro Henri 1000 1059 1026 M 2012 Laagri Huvialakool 181843 Rainer Raud
2023-12-06 14:55:01
34.BKalda Aksel 0 0 0 M 2011 Haabneeme Kool u-43717 Margus Sööt
2023-11-19 14:36:01
35.BKatlerova Sofia 0 0 0 N 2012 Mustamäe Huvikool u-44086 Tatjana Fomina
2023-12-04 13:43:49
36.BKharkhan Igor 1094 1317 1254 M 2012 Vabaettur 181163 Natalia Glušakova
2023-12-04 20:56:54
37.BKupper Liis-Marii 0 0 0 N 2012 Haabneeme Kool u-43719 Margus Sööt
2023-11-19 14:37:53
38.BLeego Hugo-Alexander 0 0 0 M 2012 Haabneeme Kool 181656 Margus Sööt
2023-12-08 14:36:08
39.BLehtoja Mairo 1000 1002 1005 M 2011 Elva Valla Mõttemängude Klubi 182433 Anna Lütsepp
2023-12-06 22:17:53
40.BLill Hendrik Markus 0 0 0 M 2011 u-44234 Margus Sööt
2023-12-07 20:28:43
41.BLillepruun Aleksander 1020 1240 1210 M 2011 MK Kaksikodad 181349 Rainer Raud
2023-12-05 13:38:35
42.BMaksimenko Daniela 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 182205 Sergey Titov
2023-12-06 09:39:50
43.BMazajev Ilja 1000 1002 1000 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2023-12-06 09:35:14
44.BNekipelova Nika 1000 1044 1091 N 2012 Maleklubi Lootus 182210 Sergey Titov
2023-12-06 09:39:21
45.BPechonkin Andrii 1159 1378 1172 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2023-12-04 20:56:10
46.BPeus Mihhail 1000 1098 1000 M 2012 Maleklubi Lootus 181254 Sergey Titov
2023-12-06 09:34:03
47.BPivovarova Alisa 0 0 0 N 2011 T. Truusi MKK u-44230 Margus Sööt
2023-12-07 18:10:04
48.BRaudsepp Marie 1000 1021 1016 N 2012 Elva Valla Mõttemängude Klubi 182149 Anna Lütsepp
2023-12-06 22:17:33
49.BReintam Lennart 1269 1443 1124 M 2011 Maleklubi Gambiit 180825 Lennart Reintam
2023-12-07 17:55:09
50.BRoi Kristjan 1012 1126 1018 M 2011 Kadrioru MK 180884 Kristjan Roi
2023-12-02 11:52:46
51.BSagalaev Milan 0 0 0 M 2011 Mustamäe Huvikool 181691 Tatjana Fomina
2023-12-04 13:40:01
52.BToomast Nora 1051 1198 1131 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2023-12-04 19:41:34
53.BToomepuu Erik 0 0 0 M 2012 Viimsi MS Apones 181490 Margus Sööt
2023-11-19 14:13:20
54.BTuul Tristan Tormi 1000 1121 1041 M 2011 Laagri Huvialakool 181417 Rainer Raud
2023-12-06 14:50:52
55.BYurov Maxim 1000 1113 1081 M 2012 Vabaettur 181364 Natalia Glušakova
2023-12-04 14:22:21
56.CBulanov Ilia 1003 1167 1320 M 2013 MK Chess Continent 181695 Oleg Kortšagin
2023-12-04 21:26:37
57.CBõsuk Rastislav 0 0 0 M 2013 Mustamäe Huvikool u-44076 Tatjana Fomina
2023-12-04 13:30:17
58.CCheburashkina Viktoria 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181662 Sergey Titov
2023-12-06 09:42:17
59.CChyrva Artur 1000 1049 1043 M 2014 Vabaettur 182544 Natalia Glušakova
2023-12-07 23:18:25
60.CChyrva Yurii 1000 1172 1082 M 2014 Vabaettur 182545 Natalia Glušakova
2023-12-07 23:18:25
61.CDjomin Aaron 0 0 0 M 2014 Laagri Huvialakool u-44233 Rainer Raud
2023-12-07 20:09:00
62.CGilan Daniel 1000 1367 1093 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2023-12-04 14:22:05
63.CHainas Andero 0 0 0 M 2013 Rae Huvialakool u-44244 Margus Sööt
2023-12-08 12:49:26
64.CHanniotti Mirell 0 0 0 N 2014 Vanalinna Hariduskolleegium 182595 Rainer Raud
2023-12-05 20:13:09
65.CHerodes Karl Julius 0 0 0 M 2014 - - - 181505 Margus Sööt
2023-11-27 11:05:25
66.CHiie Hendry 0 0 0 M 2014 Mustamäe Huvikool 182093 Hendry Hiie
2023-11-22 18:40:27
67.CIstratova Nika 1000 1134 1029 N 2013 MK Areng 181753 Monika Tsõganova
2023-12-04 10:33:18
68.CJakovets Mihkel 0 0 0 M 2013 Rae Huvialakool 182673 Tarmo Tuul
2023-12-05 15:58:44
69.CJuhkam Eleonora 0 0 0 N 2013 Vanalinna Hariduskolleegium 182672 Tarmo Tuul
2023-12-05 14:46:57
70.CKanger Saskia Lee 1000 1038 1064 N 2014 Tartu Kalev 181766 Andres Karba
2023-12-06 12:37:18
71.CKasatkin Konstantin 1000 1000 1024 M 2013 Vabaettur 181828 Natalia Glušakova
2023-12-04 14:22:45
72.CKiil Aron 0 0 0 M 2013 Haabneeme Kool u-44051 Margus Sööt
2023-12-01 15:52:06
73.CKornilov Adrian 1000 1240 1064 M 2013 Vabaettur 182058 Adrian Kornilov
2023-12-04 10:31:24
74.CKuusesaar Kaspar 1000 1034 1035 M 2013 Elva Valla Mõttemängude Klubi 182197 Anna Lütsepp
2023-12-06 22:18:47
75.CKuzmin Miron 0 0 0 M 2014 Mustamäe Huvikool 181693 Tatjana Fomina
2023-12-04 13:31:40
76.CLaur Mark 1000 1061 1176 M 2013 Maleklubi Lootus 181665 Sergey Titov
2023-12-06 09:41:07
77.CLoginov Mark 0 0 0 M 2014 Vabaettur 182095 Lidia Ivanova
2023-12-04 19:11:47
78.CMaidessoo Marten 0 0 0 M 2013 Rae Huvialakool 182674 Tarmo Tuul
2023-12-05 15:58:55
79.CMaksimenko Vitalina 0 0 0 N 2014 Maleklubi Lootus 181821 Sergey Titov
2023-12-06 09:39:50
80.CMihhailov Maksim 0 0 0 M 2013 Mustamäe Huvikool 181699 Tatjana Fomina
2023-12-04 13:33:07
81.CMinyaylo Mila 0 0 0 N 2014 Maleklubi Lootus 182375 Sergey Titov
2023-12-06 09:43:07
82.CMäesepp Stella 1073 1006 1118 N 2013 Maleklubi Lootus 181592 Sergey Titov
2023-12-06 09:36:05
83.CMüürsepp Aksel Valter 0 0 0 M 2014 Mustamäe Huvikool u-44079 Tatjana Fomina
2023-12-04 13:34:42
84.CPaas Johan 0 0 0 M 2014 Rae Huvialakool 182590 Tiina Raud
2023-12-04 16:19:57
85.CPanarin Yaroslav 1008 1044 1096 M 2014 Kadrioru MK 181763 Margus Sööt
2023-12-04 08:31:27
86.CPatrikejeva Sofia 1000 1085 1067 N 2013 Maleklubi Lootus 181422 Sergey Titov
2023-12-06 09:39:00
87.CPivovarov Robert 0 0 0 M 2013 T. Truusi MKK u-44229 Margus Sööt
2023-12-07 18:09:33
88.CPlatonov Adrian 0 0 0 M 2014 Mustamäe Huvikool 182408 Tatjana Fomina
2023-12-04 13:37:08
89.CPlatonov Miron 0 0 0 M 2014 Mustamäe Huvikool 182094 Tatjana Fomina
2023-12-04 13:37:08
90.CPrushinskii Gleb 1001 1000 1105 M 2013 MK Areng 181735 Monika Tsõganova
2023-12-07 17:20:33
91.CRaudsik Oliver 0 0 0 M 2014 Harjumaa 182585 Tiina Raud
2023-12-04 13:06:18
92.CReren Alexis Miriam 1000 1144 1050 N 2013 Maleklubi Vektor 181903 Alexis Miriam Reren
2023-11-06 19:08:31
93.CRoos Romet 0 0 0 M 2014 Viljandi Huvikool 182600 Margit Simenson
2023-11-22 13:45:25
94.CSilla Frederick 0 0 0 M 2013 - - - 181581 Margus Sööt
2023-12-06 23:38:43
95.CSilla Patrick 0 0 0 M 2013 - - - 181579 Margus Sööt
2023-12-06 23:38:43
96.CTamm Lisette 0 0 0 N 2014 Viimsi MS Apones u-43589 Margus Sööt
2023-11-13 12:01:49
97.CTamm Richard 0 0 0 M 2014 Rae Huvialakool 182586 Tiina Raud
2023-12-04 13:07:58
98.CTilling Rasmus 1000 1022 1004 M 2013 Elva Valla Mõttemängude Klubi 181967 Anna Lütsepp
2023-12-06 22:18:10
99.CTõnisson Andry 0 0 0 M 2014 u-43970 Margit Simenson
2023-11-28 16:25:59
100.CValdmets Hannes 1000 1000 1006 M 2013 MK Areng 182386 Monika Tsõganova
2023-12-07 14:34:45
101.CVedernykov Gennadi 1000 1084 1029 M 2013 T. Truusi MKK 181908 Gennadi Vedernykov
2023-11-26 10:59:21
102.CVinogradov Nikolai 1134 1095 1134 M 2013 MK Areng 182251 Monika Tsõganova
2023-12-04 19:46:05
103.CVooremäe Elsa Maria 0 0 0 N 2014 Laagri Huvialakool 182603 Rainer Raud
2023-12-04 20:01:05
104.CVoronova Anastassia 1042 1053 1100 N 2013 Maleklubi Lootus 181398 Sergey Titov
2023-12-06 09:35:41
105.CZakharchenko Heorhii 0 0 0 M 2014 Viljandi Huvikool 182629 Tarmo Tuul
2023-11-22 17:41:17
106.CZaporoštšenko Dalia 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181423 Sergey Titov
2023-12-06 09:37:27
107.DAben Tobias 0 0 0 M 2016 MK Areng 182675 Tarmo Tuul
2023-12-06 07:24:56
108.DAnnikve Adele-Marie 0 0 0 N 2015 Haabneeme Kool u-43807 Margus Sööt
2023-11-23 08:29:05
109.DCymutta Matvej 1000 1000 1000 M 2015 Vabaettur 182550 Natalia Glušakova
2023-12-03 11:54:37
110.DGilden Kaspar 0 0 0 M 2016 MK Areng 181678 Monika Tsõganova
2023-11-26 22:01:01
111.DGuliyev Nursaid 0 0 0 M 2015 Vanalinna Hariduskolleegium u-44236 Rainer Raud
2023-12-07 21:10:39
112.DHallikmaa Elizabeth 0 0 0 N 2015 Rae Huvialakool u-44160 Tiina Raud
2023-12-06 11:17:57
113.DJuhkam Gustav Henri 0 0 0 M 2016 Vanalinna Hariduskolleegium 182671 Tarmo Tuul
2023-12-05 08:25:04
114.DKaha Hans Jasper 0 0 0 M 2015 MK Kaksikodad 182098 Rainer Raud
2023-12-04 20:03:51
115.DKangur Artur 1000 1115 1086 M 2015 - - - 182574 Artur Kangur
2023-12-06 20:32:07
116.DKarba Rasmus 0 0 0 M 2016 Tartu Kalev 182194 Andres Karba
2023-11-07 18:09:18
117.DKarpova Marija 0 0 0 N 2015 u-44262 Margus Sööt
2023-12-08 19:48:01
118.DKask Adeele 0 0 0 N 2015 Elva Valla Mõttemängude Klubi 182533 Anna Lütsepp
2023-12-06 22:18:31
119.DKiritšenko Platon 1000 1074 1083 M 2016 MK Areng 181849 Monika Tsõganova
2023-12-07 16:19:39
120.DKirsimäe Kristofer 0 0 0 M 2016 Habneeme Kool u-43721 Margus Sööt
2023-11-19 14:47:00
121.DKodres Ottomar 0 0 0 M 2015 Viljandi Huvikool 182402 Margit Simenson
2023-11-22 13:44:51
122.DKärner Rasmus 0 0 0 M 2015 MK Areng 182371 Monika Tsõganova
2023-12-06 23:16:12
123.DLaanemäe Lysandra 0 0 0 N 2015 Viljandi Huvikool u-43779 Margit Simenson
2023-11-22 13:55:40
124.DLepik Einar 0 0 0 M 2016 Haabneeme Kool u-43773 Margus Sööt
2023-11-22 08:08:07
125.DLepik Oliver 0 0 0 M 2016 Haabneeme Kool u-43772 Margus Sööt
2023-11-22 08:07:25
126.DLiiber Renar 0 0 0 M 2016 Rae Huvialakool 182528 Tiina Raud
2023-12-06 11:23:22
127.DMinayev Fedor 0 0 0 M 2015 u-44097 Lidia Ivanova
2023-12-04 19:35:05
128.DMolok Ella-Mai 0 0 0 N 2015 MK Kaksikodad 182669 Tarmo Tuul
2023-12-05 06:52:12
129.DMust Henri 0 0 0 M 2016 Viljandi Huvikool u-44048 Margit Simenson
2023-12-01 09:59:18
130.DMändmaa Albert 0 0 0 M 2016 Viljandi Huvikool u-44157 Margit Simenson
2023-12-06 10:19:17
131.DOjamaa Kaspar 0 0 0 M 2016 Viimsi MS Apones u-44245 Margus Sööt
2023-12-08 12:52:37
132.DRebane Ruuben 0 0 0 M 2015 Harjumaa 181661 Margus Sööt
2023-12-06 10:20:08
133.DRoht Kaarel 1214 1203 1229 M 2015 Viljandi Huvikool 181682 Margit Simenson
2023-11-22 13:46:10
134.DSeema Karl 1010 1070 1110 M 2015 MK Areng 181654 Monika Tsõganova
2023-12-05 16:17:38
135.DSööt Mari 0 0 0 N 2016 Viimsi MS Apones 181706 Margus Sööt
2023-11-19 14:47:25
136.DTimošina Marta 0 0 0 N 2015 Vabaettur 181876 Juri Timošin
2023-12-06 07:45:35
137.DTomson Daniel 0 0 0 M 2015 Viimsi MS Apones 182601 Margus Sööt
2023-11-30 09:53:10
138.DVahter Hugo 0 0 0 M 2016 Haabneeme Kool u-44050 Margus Sööt
2023-12-01 15:51:10
139.DVedesin Ivan 0 0 0 M 2016 T. Truusi MKK u-44207 Margus Sööt
2023-12-06 20:55:23
140.DVendel Frederik 0 0 0 M 2015 Rae Huvialakool 182322 Tiina Raud
2023-12-04 16:21:11
141.DViikmäe Adeele 0 0 0 N 2016 Viimsi MS Apones u-43808 Margus Sööt
2023-11-23 08:31:02
142.DVinogradov Artjom 0 0 0 M 2015 Maleklubi Lootus 182382 Sergey Titov
2023-12-06 09:41:48
143.DVinogradov Jegor 1000 1000 1008 M 2015 MK Areng 182250 Monika Tsõganova
2023-12-04 19:46:05
144.DVoropaiev Vladyslav 1000 1189 1124 M 2016 MK Areng 181839 Monika Tsõganova
2023-11-26 21:28:53
145.DZinovjev Timur 0 0 0 M 2015 Maleklubi Lootus 182240 Sergey Titov
2023-12-06 09:40:39
146.DÕuekallas Herta 0 0 0 N 2015 Rae Huvialakool u-44235 Tiina Raud
2023-12-07 20:48:46
147.EBorkmann Hendrik 0 0 0 M 2017 Laagri Huvialakool 182097 Rainer Raud
2023-11-15 18:54:30
148.EKarba Kirke 0 0 0 N 2018 u-43463 Andres Karba
2023-11-07 18:10:00
149.EKaremäe Theodor 0 0 0 M 2018 Viimsi MS Apones u-44226 Margus Sööt
2023-12-07 16:56:51
150.EKirillova Elizaveta 0 0 0 N 2017 Viimsi MS Apones u-44220 Margus Sööt
2023-12-07 09:40:42
151.EKorjus Iko 0 0 0 M 2017 MK Kaksikodad 182676 Tarmo Tuul
2023-12-06 08:40:55
152.EKärner Kaspar 0 0 0 M 2017 MK Areng u-44218 Monika Tsõganova
2023-12-07 01:35:28
153.ELaidoner Martin 0 0 0 M 2017 Viimsi MS Apones u-43952 Margus Sööt
2023-11-27 14:13:07
154.EMolok Märten 0 0 0 M 2017 MK Kaksikodad 182668 Tarmo Tuul
2023-12-05 06:52:12
155.ETamm Katleen 0 0 0 N 2017 Viimsi MS Apones u-43588 Margus Sööt
2023-11-13 12:00:57
156.ETimošin Pavel 0 0 0 M 2017 MK Areng 182281 Juri Timošin
2023-12-06 07:44:09
157.EToomast Aron 0 0 0 M 2018 MK Areng u-44201 Monika Tsõganova
2023-12-06 16:47:26
158.EViikmäe Brent 0 0 0 M 2018 Viimsi MS Apones u-43794 Margus Sööt
2023-11-22 17:46:42
Hiljem registreeritud osalejad (4)
Leego Hugo-Alexander (2023-12-08 14:36:08), Hainas Andero (2023-12-08 12:49:26), Karpova Marija (2023-12-08 19:48:01), Ojamaa Kaspar (2023-12-08 12:52:37),