Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Kaksikodade kolmapäevad   ( id=1440 )
25. oktoober 2023 (kell 17:30) - 25. oktoober 2023 (kell 19:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese Malemaja, Vene 29
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
25. oktoober 2023, kell 16:00
KorraldajaKORRALDAJA
MK Kaksikodad
KontaktKONTAKT
ee.hcetlat@ssnahm
Info sisestajaSISESTAJA
Markus Hansson  (21. oktoober 2023 )
Muutis: Markus Hansson  (22. oktoober 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
5min+ 0 sek
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Kaksikodade ja Rae Huvialakooli liikmetele tasuta, ülejäänutele 4 eurot.
Registreerimine 17.15-17.25
12
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAljaste Mairo 1027 1005 1118 M 1992 MK Kaksikodad 182605 Tarmo Tuul
2023-10-24 12:06:42
2.AAllikmäe Karl-Mattias 1154 1257 1236 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 182294 Karl-Mattias Allikmäe
2023-10-24 19:07:26
3.AAnton Julius 1027 1192 1071 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 181627 Julius Anton
2023-10-23 22:41:32
4.AHaapsal Maria Ioanna 1630 1829 1675 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2023-10-23 08:49:30
5.AHansson Markus 1849 2020 2014 M 2001 MK Kaksikodad 110505 Markus Hansson
2023-10-21 13:21:38
6.AKull Tormi 1969 2128 2014 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tormi Kull
2023-10-21 18:58:57
7.ALoorand Martin 1034 1192 1125 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 181418 Martin Loorand
2023-10-25 10:31:18
8.APedoson Georg Aleksander 2280 2381 2409 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Markus Hansson
2023-10-22 21:43:15
9.ARajandu Aaron 1610 1848 1867 M 2010 MK Kaksikodad 180507 Aaron Rajandu
2023-10-23 12:37:02
10.AReren Alexis Miriam 1000 1144 1050 N 2013 Maleklubi Vektor 181903 Alexis Miriam Reren
2023-10-24 10:07:55
11.ARoots Lem-Leonhard 1435 1636 1516 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Rainer Raud
2023-10-23 18:37:28
12.ATeelem Lauri 2126 2172 2087 M 1983 T. Truusi MKK mk 030453 Lauri Teelem
2023-10-21 17:54:43