E T K N R L P
23. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Eesti meeste ja naiste meistrivõistlused   ( id=144 )

Aeg 01. august 2017 (kell 15:30) - 06. august 2017 (kell 15:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik tavamale
Koht Koht Paul Kerese Malemaja, Tallinn Ajakontroll Ajakontroll 90 minutit 40. käigule + 15 minutit partii lõpuni
Võistluspaik Võistluspaik Vene 29, Tallinn Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 26. juuli 2017 (kell 23:59) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud arvestatakse
Korraldaja Korraldaja Eesti Maleliit Info sisestaja Info sisestaja Hendrik Olde  (05. juuli 2017 )
Kontaktaadress Kontakt ee.tiilelam )ta( tiilelam Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (18. juuli 2017 )
 
Osavõtumaks Vastavalt FIDE reitingule (10€ - 40€)
LisainfoA- meeste meistrivõistlused; B- naiste meistrivõistlused
KontaktHendrik Olde +3725251623
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   

Turniirile registreeritud mängijad ( 29 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Chukavin Kirill 2265 2307 2357 M 2002 Tallinna MK 080381 Kirill Chukavin
2017-07-11 14:29:33
A
2. Derevjanko Dmitri 1688 1780 1780 M 2002 Maleklubi Lootus 110326 Sergey Titov
2017-07-09 10:55:34
A
3. FM Garanin Aleksei 2161 2107 2107 M 2001 MK Avesta 091000 Mihhail Tereštšuk
2017-07-10 14:40:53
A
4. Haavamäe Henrik 2095 2170 2131 M 1998 Tallinna MK 080307 Hendrik Olde
2017-07-28 13:24:54
A
5. Ivanov Platon-Jaan 2174 1875 1875 M 2000 Narva MK Kaissa 060505 Platon-Jaan Ivanov
2017-07-05 22:07:41
A
6. FM Jezov Roman 2304 2350 2298 M 1990 Narva SK Maletäht 030101 Roman Jezov
2017-07-09 11:53:55
A
7. Kõlar Johan-Eerik 1761 1784 1769 M 1994 MA Vabaettur 141220 Johan-Eerik Kõlar
2017-07-18 19:41:00
A
8. mk Kortšagin Oleg 2162 2084 2101 M 1965 MK Chess Continent 030167 Oleg Kortšagin
2017-07-25 21:18:22
A
9. IM Krupenski Jüri 2393 2439 2486 M 1982 MA Vabaettur 030179 Jüri Krupenski
2017-07-26 18:16:11
A
10. mk Lelumees Brait 2107 2150 2150 M 1981 MA Vabaettur 030217 Brait Lelumees
2017-07-26 09:49:58
A
11. Medar Marti 2053 2129 2227 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2017-07-18 19:12:16
A
12. mk Neff Sergei 2272 2253 2237 M 1954 Kadrioru MK 030265 Andres Aro
2017-07-19 15:16:27
A
13. Orgse Karl Kristofer 1879 1891 1910 M 2003 MA Vabaettur 120701 Rainer Raud
2017-07-26 09:50:20
A
14. Pedoson Georg Aleksander 2170 2254 2176 M 2004 MA Vabaettur 110715 Rainer Raud
2017-07-11 15:35:59
A
15. Petrov Dmitri 2216 2241 2266 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2017-07-24 16:41:36
A
16. Shvedov Andrei 1614 1710 1710 M 2002 Maleklubi Lootus 110327 Sergey Titov
2017-07-09 10:56:08
A
17. Sild Eero Kristjan 1463 1595 1622 M 1998 MK Areng 061101 Monika Tsõganova
2017-07-14 23:33:18
A
18. FM Siroš Ilja 2335 2265 2265 M 1998 Sillamäe SK Kalev 050525 Ilja Siroš
2017-07-11 01:18:12
A
19. mk Teemäe Leo 1914 1897 1991 M 1932 MK Chess Continent 030454 Hendrik Olde
2017-07-28 13:24:44
A
20. Vaino Nikita 1862 1952 1956 M 2002 Narva SK Maletäht 090508 Maris Korstin
2017-07-17 10:26:45
A
21. FM Vovk Ilja 2309 2333 2279 M 1988 MA Vabaettur 030523 Ilja Vovk
2017-07-24 09:22:03
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Bitkova Elizavetta 1652 1740 1791 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2017-07-09 10:51:58
B
2. Blokhin Sofia 1736 1853 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2017-07-26 13:11:12
B
3. Bondarevskaja Emilin 1575 1723 1712 N 2004 Maleklubi Lootus 120621 Sergey Titov
2017-07-09 10:54:09
B
4. WIM Narva Mai 2201 2246 2268 N 1999 SK Reval-Sport 051004 Mai Narva
2017-07-26 21:33:21
B
5. Nazarova Veronika 1586 1715 1617 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Sergey Titov
2017-07-09 10:54:48
B
6. Olde Grete 1928 2118 2002 N 2002 Tallinna MK 080355 Grete Olde
2017-07-26 22:59:02
B
7. WFM Olde Margareth 2105 2153 2199 N 2000 Tallinna MK 080354 Margareth Olde
2017-07-26 23:04:03
B
8. Tõnso Liina 1845 1874 1870 N 2001 MA Vabaettur 090506 Rainer Raud
2017-07-11 15:36:32
B
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017