Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
XXXIII rahvusvaheline kiirmaleturniir "Meenutades Paul Kerest"   ( id=1439 )
06. jaanuar 2024 (kell 11:00) - 07. jaanuar 2024 (kell 14:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Original Hotell Sokos Viru konverentsikeskus, Viru Väljak 4, Tallinn, 10111, Eesti
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
29. november 2023, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Spordiselts Kalev koostöös Eesti Maleliiduga
KontaktKONTAKT
ee.velakitsee@serek
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (21. oktoober 2023 )
Muutis: Tarmo Tuul  (13. detsember 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 5 sekundit igale käigule partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Kiirmale reiting kuni 1799 45 eurot; 1800 – 1999 40 eurot; 2000 – 2299 35 eurot; 2300 – 2499 30 eurot; GM/WGM tasuta
Regulations in English: https://eestikalev.ee/wp-content/uploads/2023/10/Keres-reglement_2024_eng.pdf

Osavõtuõigus on kõigil maletajatel, kes registreeruvad võistlustele ning tasuvad selleks ajaks osavõtumaksu Eesti Spordiseltsi Kalev arveldusarvele. Eelregistreerimine toimub ainult korraldaja e-posti aadressil keres@eestikalev.ee. Mängija kantakse nimekirja korraldaja esindaja poolt pärast osavõtumaksu tasumist.

KIIRMALETURNIIRILE KEHTIVAD SOODUSTUSED varasel registreerumisel ja osavõtumaksu tasumisel kuni 22.12.2023:
+372 615 4280
120
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAgafonov Yuri Dr 2063 2007 2013 M 1956 11602104 Mari Pärnpuu
2023-12-04 16:50:23
2.AAllikmäe Karl-Mattias 1154 1257 1236 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 182294 Mari Pärnpuu
2023-12-26 20:10:24
3.AAnton Julius 1027 1192 1071 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 181627 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:55:36
4.ABarinova Marina 0 1684 0 N 1994 - - - 182667 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:44:20
5.ABlokhin Sofia 1945 2035 2004 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:58:37
6.ABondarenko Dmitry 1890 1940 1830 M 1976 - - - 130744 Mari Pärnpuu
2023-12-20 11:27:22
7.ABulanov Ilia 1003 1167 1320 M 2013 MK Chess Continent 181695 Mari Pärnpuu
2024-01-02 12:49:22
8.ABurkevica Ilze 1756 1490 1575 N 1971 11605642 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:45:55
9.AChigaev Maksim 2622 2576 2542 M 1996 GM 4108116 Mari Pärnpuu
2023-11-23 11:25:57
10.AEhlvest Jaan 2553 2532 2555 M 1962 Võru MK GM 110200 Mari Pärnpuu
2023-11-23 11:22:32
11.AEngelberg Jan 1761 1745 1740 M 1971 504262 Tarmo Tuul
2023-12-13 16:00:13
12.AFrancs Marats 2081 2068 2069 M 2008 11615451 Mari Pärnpuu
2024-01-04 13:46:59
13.AFranssila Tommi 2162 2111 2165 M 1969 502162 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:48:28
14.AFridman Daniel 2593 2575 2496 M 1976 GM 11600454 Mari Pärnpuu
2023-11-23 11:24:13
15.AGarber Vjatšeslav 2098 1919 1964 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Mari Pärnpuu
2024-01-02 11:33:11
16.AGobleja Karlis 1874 1907 1739 M 1968 11629789 Mari Pärnpuu
2024-01-04 13:47:26
17.AGolubovskis Maksims 2176 2229 2205 M 2003 FM 11608528 Mari Pärnpuu
2024-01-02 20:32:34
18.AGorkov Kirill 1715 1965 1590 M 2011 Kadrioru MK 180827 Mari Pärnpuu
2023-12-20 11:29:01
19.AGranath Jonas 1929 1888 1800 M 1976 1761013 Tarmo Tuul
2023-12-13 16:02:14
20.AGudovskis Konstantins 1994 1982 1962 M 1983 11609753 Mari Pärnpuu
2023-12-22 21:01:45
21.AHaapsal Maria Ioanna 1630 1829 1675 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Mari Pärnpuu
2023-12-20 11:24:37
22.AHaitin Ilja 2275 2389 2248 M 1988 - - - FM 030523 Mari Pärnpuu
2023-12-26 19:14:37
23.AHansson Markus 1849 2020 2014 M 2001 MK Kaksikodad 110505 Mari Pärnpuu
2023-12-20 11:24:21
24.AHermanson Egon 1487 1614 1622 M 1992 Järva Noorte MK 040062 Mari Pärnpuu
2024-01-02 13:52:42
25.AIlves Jüri 2028 1726 1902 M 1938 - - - mk 030086 Tarmo Tuul
2023-12-14 14:59:01
26.AIsakovs Janis 1888 1778 1762 M 1960 4668030 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:47:00
27.AJarnstrom Henrik 1658 1589 1698 M 1952 510572 Mari Pärnpuu
2023-11-23 12:29:55
28.AJevglevski Lev 1073 1354 1124 M 2017 MK Areng 182267 Mari Pärnpuu
2024-01-05 11:19:18
29.AJohansson Jukka 2052 2015 2016 M 1975 502448 Tarmo Tuul
2023-12-13 16:00:40
30.AJõgi Henry 1761 1764 1779 M 2007 MK Areng 150249 Mari Pärnpuu
2023-12-20 11:30:00
31.AKais Kaarel 1522 1640 1687 M 1974 Pühajärve MK 170526 Mari Pärnpuu
2023-12-20 11:29:32
32.AKais Kristofer 1304 1647 1395 M 2014 MK Areng 181255 Mari Pärnpuu
2023-12-20 11:29:32
33.AKarasmaki Seppo 1626 1573 1560 M 1962 508225 Mari Pärnpuu
2023-11-23 12:29:04
34.AKarvinen Kimmo 2002 1946 2045 M 1985 504742 Mari Pärnpuu
2023-12-22 21:05:43
35.AKather Yannick 2033 2019 2063 M 1992 12912085 Mari Pärnpuu
2023-11-23 11:36:19
36.AKiili Markus 2218 2060 2070 M 1973 502243 Mari Pärnpuu
2023-12-22 21:06:11
37.AKikkas Daniel 1328 1658 1532 M 2007 Rakvere MK 180123 Mari Pärnpuu
2023-12-23 18:53:08
38.AKokk Karl Mattias 1760 1931 1828 M 2007 Tallinna MK 160709 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:59:09
39.AKolesnikovs Ivans 2058 1952 1953 M 1986 11602244 Mari Pärnpuu
2023-12-20 11:20:43
40.AKopsa Petri 1980 1880 1882 M 1969 1706594 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:56:45
41.AKoykka Pekka 2350 2330 0 M 1990 IM 504319 Mari Pärnpuu
2023-12-22 21:10:27
42.AKrivenko Dion 2140 2218 2187 M 2005 Pühajärve MK CM 130513 Mari Pärnpuu
2024-01-03 13:43:46
43.AKrushevskaja Anna 1072 1122 1172 N 1978 Maleklubi Vektor 181965 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:58:09
44.AKruusiauk Heda 1780 1712 1724 N 1949 T. Truusi MKK mk 030561 Mari Pärnpuu
2023-12-26 19:18:51
45.AKull Tormi 1969 2128 2014 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Mari Pärnpuu
2024-01-02 20:31:17
46.AKuzubov Yuriy 2605 2601 2520 M 1990 GM 14112906 Mari Pärnpuu
2023-11-23 11:28:13
47.AKärner Kert 1159 1315 1377 M 2007 Tallinna Nõmme Huvikool 180526 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:54:38
48.AKöösel Hans-Georg 1611 1784 1652 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Mari Pärnpuu
2023-12-19 14:57:43
49.AKülaots Kaido 2510 2520 2534 M 1976 K. Külaotsa MK GM 030203 Mari Pärnpuu
2023-11-23 11:17:29
50.ALain Sander 1816 1855 1862 M 2008 Tartu Kalev 161222 Mari Pärnpuu
2024-01-02 12:56:53
51.ALaurusas Tomas 2587 2513 2506 M 1996 GM 12803731 Mari Pärnpuu
2023-12-20 14:55:35
52.ALeht Karl Samuel 1251 1705 1416 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Mari Pärnpuu
2023-12-20 11:26:25
53.ALevchenko Marina 1673 1877 1774 N 2007 Vabaettur 140723 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:50:08
54.ALusts Ricards Martins 1107 1339 1164 M 2011 11625430 Mari Pärnpuu
2023-12-20 11:28:10
55.ALätti Johannes 0 0 0 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 182436 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:56:07
56.AMannberg Henry 1895 1736 1806 M 1985 507423 Mari Pärnpuu
2023-12-22 21:07:08
57.AMedar Marti 2107 2155 2214 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2023-12-11 09:13:33
58.AMeshkovs Nikita 2548 2531 2556 M 1994 GM 11602740 Mari Pärnpuu
2023-12-26 20:19:28
59.AMiettinen Teemu 1896 1917 1965 M 1972 501050 Mari Pärnpuu
2023-11-23 11:35:26
60.AMorkunas Gustas 2113 2163 2102 M 2009 FM 12831026 Tarmo Tuul
2023-12-13 16:01:38
61.AMucenieks Marks 1596 1793 1527 M 2003 11622660 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:45:13
62.AMägi Ramon 1420 1612 1532 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Mari Pärnpuu
2023-12-20 11:28:37
63.AMüütnik Ain-Valdo 2118 2036 1995 M 1961 Kadrioru MK mk 030260 Mari Pärnpuu
2024-01-03 14:54:53
64.ANarva Regina 2003 1961 1889 N 1970 SK Reval-Sport WFM 030583 Mari Pärnpuu
2024-01-02 12:56:34
65.ANevanlinna Risto 2165 2122 2227 M 1960 FM 500259 Mari Pärnpuu
2023-12-20 11:22:37
66.ANiemi Mikko 2258 2258 2192 M 1988 FM 505374 Mari Pärnpuu
2023-12-20 11:31:17
67.ANieminen Oliver 1565 1659 1590 M 2012 518280 Mari Pärnpuu
2023-12-27 16:13:05
68.ANikitin Pjotr 2053 1749 1927 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Mari Pärnpuu
2024-01-02 11:30:17
69.ANovik Maxim 2408 2369 2329 M 1970 GM 4102924 Mari Pärnpuu
2023-12-20 14:54:42
70.ANyback Tomi 2581 2574 2508 M 1985 GM 503142 Tarmo Tuul
2023-12-13 15:59:25
71.ANyysti Sampsa 2347 2346 2335 M 1978 IM 502138 Mari Pärnpuu
2023-12-22 21:02:28
72.AObolonin Filipp 1932 2123 2151 M 1997 Malekool 64 061105 Mari Pärnpuu
2023-12-22 14:51:29
73.AOrgse Karl Kristofer 1849 2002 1941 M 2003 MK Kaksikodad 120701 Karl Kristofer Orgse
2023-12-10 23:26:15
74.AOtsmann Villu 1764 1783 1825 M 1974 - - - 111017 Tarmo Tuul
2023-12-27 13:14:51
75.AOzolins Aris 2147 2026 1910 M 1957 FM 11601671 Mari Pärnpuu
2023-12-20 11:23:33
76.APaasikangas Johanna 2040 2110 1975 N 1974 FM 500879 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:51:23
77.APajarinen Pyry 1387 1307 1387 M 2010 520578 Tarmo Tuul
2023-12-13 16:02:26
78.APallum Rasmus 1560 1811 1796 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Mari Pärnpuu
2024-01-02 20:07:44
79.APanfilov Sergei 1552 1165 1237 M 1935 - - - 111026 Mari Pärnpuu
2024-01-04 13:01:00
80.AParkkinen Jyrki 2069 1947 2079 M 1968 CM 502375 Mari Pärnpuu
2024-01-02 12:54:49
81.APedoson Georg Aleksander 2280 2381 2409 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Mari Pärnpuu
2024-01-02 12:55:17
82.APetrov Aleksandr 1937 1791 1808 M 1941 Kadrioru MK mk 030310 Mari Pärnpuu
2024-01-02 11:31:34
83.APietinen Pekka 1929 1898 1989 M 1961 502545 Mari Pärnpuu
2023-12-26 19:15:35
84.APomaznev Aleksei 1549 1640 1500 M 2008 Narva SK Maletäht 161269 Mari Pärnpuu
2023-12-22 16:30:29
85.APovilaitis Tomas 2106 2112 2072 M 2005 12811700 Tarmo Tuul
2023-12-13 16:01:28
86.APultinevicius Paulius 2575 2600 2613 M 2001 GM 12809390 Mari Pärnpuu
2023-12-20 14:57:12
87.APuranik Abhimanyu 2635 2553 2533 M 2000 GM 5061245 Tarmo Tuul
2023-12-13 15:59:49
88.APuroila Sippo 1774 1791 1807 M 1959 504572 Mari Pärnpuu
2023-12-26 19:16:05
89.ARajandu Aaron 1610 1848 1867 M 2010 MK Kaksikodad 180507 Mari Pärnpuu
2023-12-20 11:26:51
90.ARauk Tõnu 2117 2120 2023 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:41:16
91.ARebane Raul 1961 2054 1961 M 1953 Pühajärve MK 061116 Mari Pärnpuu
2023-12-26 19:14:09
92.ARosental Urmas 1626 1689 1520 M 1969 - - - 161236 Mari Pärnpuu
2023-12-22 21:04:41
93.ARõtšagov Anton 1778 2004 1971 M 2008 Malekool 64 140500 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:43:14
94.ARõtšagov Nikita 2193 2353 2213 M 2005 Malekool 64 CM 120118 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:43:15
95.ARüdiger Maria Helena 1295 1437 1194 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Mari Pärnpuu
2024-01-03 13:43:09
96.ASadekov Maksim 2042 2124 2168 M 2007 Narva SK Maletäht 150242 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:57:19
97.ASaks Mihkel 1624 1636 1722 M 1988 - - - 180111 Mari Pärnpuu
2023-12-26 19:15:05
98.ASaraikin Sergei 1917 1621 1761 M 1934 - - - mk 030365 Tarmo Tuul
2023-12-13 16:01:52
99.ASaveljevs Aleksandrs 1974 1806 0 M 1985 11601779 Mari Pärnpuu
2023-12-20 11:25:56
100.ASchmidt Mait 1713 1574 1586 M 1960 MK Kaksikodad 160400 Rainer Raud
2023-12-17 16:57:40
101.ASchults Olev 2275 2235 2250 M 1963 Pühajärve MK FM 030369 Mari Pärnpuu
2024-01-04 14:28:02
102.ASeeman Tarvo 2388 2309 2360 M 1969 Vändra Maleklubi IM 030371 Mari Pärnpuu
2023-12-20 11:30:23
103.ASepandi Jaak 1532 1545 1659 M 1939 - - - 030376 Mari Pärnpuu
2023-12-18 11:29:35
104.ASivuk Vitaly 2520 2500 2474 M 1992 GM 14116502 Mari Pärnpuu
2023-11-23 11:30:39
105.ASoosaar Ivo 1179 1462 1279 M 1985 - - - 182104 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:49:13
106.ASpicher Sebastian 0 1715 1818 M 1987 34661476 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:42:00
107.ASööt Margus 2189 2177 2213 M 1980 Viimsi MS Apones mk 030414 Margus Sööt
2023-12-11 17:28:22
108.ATarakanov Oleg 2119 2004 2032 M 1953 Kadrioru MK mk 030450 Mari Pärnpuu
2024-01-04 13:01:15
109.ATella Vilho 0 1317 1562 M 2003 521701 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:52:28
110.ATelliskivi Sven 1945 1961 1986 M 1985 - - - 030455 Mari Pärnpuu
2023-12-20 11:27:45
111.AToktomushev Teimur 2268 2175 2176 M 2009 FM 14176726 Mari Pärnpuu
2024-01-02 12:55:52
112.AUurits Karel 1878 1652 1820 M 1970 Saue MK 071202 Tarmo Tuul
2023-12-13 16:01:59
113.AUurits Karli Sven 1144 1146 1067 M 2007 MK Areng 182449 Tarmo Tuul
2023-12-13 16:01:59
114.AVardanyan Aras 2299 2259 2284 M 2001 FM 12808792 Mari Pärnpuu
2023-12-27 16:13:59
115.AVolodin Aleksander 2459 2511 2520 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Tarmo Tuul
2023-12-21 16:42:09
116.AVoropaiev Illia 1298 1438 1536 M 2013 34175083 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:53:55
117.AÕim Mikk Kaarel 1780 2031 1918 M 2009 Tartu Kalev 180614 Tarmo Tuul
2023-12-13 16:00:51
118.AŠiškov Andrei 2355 2338 2311 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Tarmo Tuul
2023-12-13 16:01:11
119.AŠtšelin Jelissei 0 0 0 M 2006 u-44642 Mari Pärnpuu
2023-12-23 18:42:20
120.AŠvõrjov Igor 2303 2267 2280 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Tarmo Tuul
2023-12-21 11:12:48
Hiljem registreeritud osalejad (110)
Agafonov Yuri Dr (2023-12-04 16:50:23), Allikmäe Karl-Mattias (2023-12-26 20:10:24), Anton Julius (2023-12-22 20:55:36), Barinova Marina (2023-12-22 20:44:20), Blokhin Sofia (2023-12-22 20:58:37), Bondarenko Dmitry (2023-12-20 11:27:22), Bulanov Ilia (2024-01-02 12:49:22), Burkevica Ilze (2023-12-22 20:45:55), Engelberg Jan (2023-12-13 16:00:13), Francs Marats (2024-01-04 13:46:59), Franssila Tommi (2023-12-22 20:48:28), Garber Vjatšeslav (2024-01-02 11:33:11), Gobleja Karlis (2024-01-04 13:47:26), Golubovskis Maksims (2024-01-02 20:32:34), Gorkov Kirill (2023-12-20 11:29:01), Granath Jonas (2023-12-13 16:02:14), Gudovskis Konstantins (2023-12-22 21:01:45), Haapsal Maria Ioanna (2023-12-20 11:24:37), Haitin Ilja (2023-12-26 19:14:37), Hansson Markus (2023-12-20 11:24:21), Hermanson Egon (2024-01-02 13:52:42), Ilves Jüri (2023-12-14 14:59:01), Isakovs Janis (2023-12-22 20:47:00), Jevglevski Lev (2024-01-05 11:19:18), Johansson Jukka (2023-12-13 16:00:40), Jõgi Henry (2023-12-20 11:30:00), Kais Kaarel (2023-12-20 11:29:32), Kais Kristofer (2023-12-20 11:29:32), Karvinen Kimmo (2023-12-22 21:05:43), Kiili Markus (2023-12-22 21:06:11), Kikkas Daniel (2023-12-23 18:53:08), Kokk Karl Mattias (2023-12-22 20:59:09), Kolesnikovs Ivans (2023-12-20 11:20:43), Kopsa Petri (2023-12-22 20:56:45), Koykka Pekka (2023-12-22 21:10:27), Krivenko Dion (2024-01-03 13:43:46), Krushevskaja Anna (2023-12-22 20:58:09), Kruusiauk Heda (2023-12-26 19:18:51), Kull Tormi (2024-01-02 20:31:17), Kärner Kert (2023-12-22 20:54:38), Köösel Hans-Georg (2023-12-19 14:57:43), Lain Sander (2024-01-02 12:56:53), Laurusas Tomas (2023-12-20 14:55:35), Leht Karl Samuel (2023-12-20 11:26:25), Levchenko Marina (2023-12-22 20:50:08), Lusts Ricards Martins (2023-12-20 11:28:10), Lätti Johannes (2023-12-22 20:56:07), Mannberg Henry (2023-12-22 21:07:08), Medar Marti (2023-12-11 09:13:33), Meshkovs Nikita (2023-12-26 20:19:28), Morkunas Gustas (2023-12-13 16:01:38), Mucenieks Marks (2023-12-22 20:45:13), Mägi Ramon (2023-12-20 11:28:37), Müütnik Ain-Valdo (2024-01-03 14:54:53), Narva Regina (2024-01-02 12:56:34), Nevanlinna Risto (2023-12-20 11:22:37), Niemi Mikko (2023-12-20 11:31:17), Nieminen Oliver (2023-12-27 16:13:05), Nikitin Pjotr (2024-01-02 11:30:17), Novik Maxim (2023-12-20 14:54:42), Nyback Tomi (2023-12-13 15:59:25), Nyysti Sampsa (2023-12-22 21:02:28), Obolonin Filipp (2023-12-22 14:51:29), Orgse Karl Kristofer (2023-12-10 23:26:15), Otsmann Villu (2023-12-27 13:14:51), Ozolins Aris (2023-12-20 11:23:33), Paasikangas Johanna (2023-12-22 20:51:23), Pajarinen Pyry (2023-12-13 16:02:26), Pallum Rasmus (2024-01-02 20:07:44), Panfilov Sergei (2024-01-04 13:01:00), Parkkinen Jyrki (2024-01-02 12:54:49), Pedoson Georg Aleksander (2024-01-02 12:55:17), Petrov Aleksandr (2024-01-02 11:31:34), Pietinen Pekka (2023-12-26 19:15:35), Pomaznev Aleksei (2023-12-22 16:30:29), Povilaitis Tomas (2023-12-13 16:01:28), Pultinevicius Paulius (2023-12-20 14:57:12), Puranik Abhimanyu (2023-12-13 15:59:49), Puroila Sippo (2023-12-26 19:16:05), Rajandu Aaron (2023-12-20 11:26:51), Rauk Tõnu (2023-12-22 20:41:16), Rebane Raul (2023-12-26 19:14:09), Rosental Urmas (2023-12-22 21:04:41), Rõtšagov Anton (2023-12-22 20:43:14), Rõtšagov Nikita (2023-12-22 20:43:15), Rüdiger Maria Helena (2024-01-03 13:43:09), Sadekov Maksim (2023-12-22 20:57:19), Saks Mihkel (2023-12-26 19:15:05), Saraikin Sergei (2023-12-13 16:01:52), Saveljevs Aleksandrs (2023-12-20 11:25:56), Schmidt Mait (2023-12-17 16:57:40), Schults Olev (2024-01-04 14:28:02), Seeman Tarvo (2023-12-20 11:30:23), Sepandi Jaak (2023-12-18 11:29:35), Soosaar Ivo (2023-12-22 20:49:13), Spicher Sebastian (2023-12-22 20:42:00), Sööt Margus (2023-12-11 17:28:22), Tarakanov Oleg (2024-01-04 13:01:15), Tella Vilho (2023-12-22 20:52:28), Telliskivi Sven (2023-12-20 11:27:45), Toktomushev Teimur (2024-01-02 12:55:52), Uurits Karel (2023-12-13 16:01:59), Uurits Karli Sven (2023-12-13 16:01:59), Vardanyan Aras (2023-12-27 16:13:59), Volodin Aleksander (2023-12-21 16:42:09), Voropaiev Illia (2023-12-22 20:53:55), Õim Mikk Kaarel (2023-12-13 16:00:51), Šiškov Andrei (2023-12-13 16:01:11), Štšelin Jelissei (2023-12-23 18:42:20), Švõrjov Igor (2023-12-21 11:12:48),