Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
XXXIII rahvusvaheline välkmaleturniir "Meenutades Paul Kerest"   ( id=1438 )
05. jaanuar 2024 (kell 18:00) - 05. jaanuar 2024 (kell 21:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Original Hotell Sokos Viru konverentsikeskus, Viru Väljak 4, Tallinn, 10111, Eesti
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
29. november 2023, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Spordiselts Kalev koostöös Eesti Maleliiduga
KontaktKONTAKT
ee.velakitsee@serek
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (21. oktoober 2023 )
Muutis: Tarmo Tuul  (30. november 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
3 minutit + 2 sekundit igale käigule partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
10 eurot, GM tasuta
Regulations in English: https://eestikalev.ee/wp-content/uploads/2023/10/Keres-reglement_2024_eng.pdf



Eelregistreerimine toimub ainult korraldaja e-posti aadressil keres@eestikalev.ee. Mängija kantakse nimekirja korraldaja esindaja poolt pärast osavõtumaksu tasumist.
+372 615 4280
101
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAgafonov Yuri Dr 2063 2007 2013 M 1956 11602104 Mari Pärnpuu
2023-12-04 16:48:09
2.AAro Andres 1559 1636 1623 M 1970 - - - 140301 Mari Pärnpuu
2023-12-22 21:35:09
3.AAvakjan David 1214 1214 1292 M 2007 - - - 182685 Mari Pärnpuu
2024-01-04 13:17:03
4.ABlokhin Sofia 1945 2035 2004 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:31:11
5.ABondarenko Dmitry 1890 1940 1830 M 1976 - - - 130744 Mari Pärnpuu
2023-12-20 11:04:32
6.ABulanov Ilia 1003 1167 1320 M 2013 MK Chess Continent 181695 Mari Pärnpuu
2024-01-02 12:57:36
7.AChigaev Maksim 2622 2576 2542 M 1996 GM 4108116 Mari Pärnpuu
2023-11-23 12:10:47
8.AChukavin Kirill 2376 2432 2323 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Mari Pärnpuu
2024-01-04 13:52:09
9.AEhlvest Jaan 2553 2532 2555 M 1962 Võru MK GM 110200 Mari Pärnpuu
2023-11-23 12:09:31
10.AEngelberg Jan 1761 1745 1740 M 1971 504262 Tarmo Tuul
2023-12-13 15:54:01
11.AFrancs Marats 2081 2068 2069 M 2008 11615451 Mari Pärnpuu
2024-01-04 13:46:00
12.AFranssila Tommi 2162 2111 2165 M 1969 502162 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:23:35
13.AFridman Daniel 2593 2575 2496 M 1976 GM 11600454 Mari Pärnpuu
2023-11-23 12:10:16
14.AGobleja Karlis 1874 1907 1739 M 1968 11629789 Mari Pärnpuu
2024-01-04 13:48:06
15.AGolubovskis Maksims 2176 2229 2205 M 2003 FM 11608528 Mari Pärnpuu
2024-01-02 20:39:28
16.AGranath Jonas 1929 1888 1800 M 1976 1761013 Tarmo Tuul
2023-12-13 15:55:56
17.AGudovskis Konstantins 1994 1982 1962 M 1983 11609753 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:33:20
18.AHaapsal Maria Ioanna 1630 1829 1675 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Mari Pärnpuu
2023-12-20 11:00:49
19.AHaitin Ilja 2275 2389 2248 M 1988 - - - FM 030523 Mari Pärnpuu
2023-12-26 19:08:54
20.AHansson Markus 1849 2020 2014 M 2001 MK Kaksikodad 110505 Mari Pärnpuu
2023-12-20 10:59:57
21.AHermanson Egon 1487 1614 1622 M 1992 Järva Noorte MK 040062 Mari Pärnpuu
2024-01-02 13:51:43
22.AIsakovs Janis 1888 1778 1762 M 1960 4668030 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:20:01
23.AJõgi Henry 1761 1764 1779 M 2007 MK Areng 150249 Mari Pärnpuu
2023-12-20 11:07:01
24.AKais Kaarel 1522 1640 1687 M 1974 Pühajärve MK 170526 Mari Pärnpuu
2023-12-20 11:05:24
25.AKais Kristofer 1304 1647 1395 M 2014 MK Areng 181255 Mari Pärnpuu
2023-12-20 11:05:43
26.AKang Paul 1448 1703 1646 M 2005 T. Truusi MKK 131206 Mari Pärnpuu
2024-01-02 13:03:49
27.AKarvinen Kimmo 2002 1946 2045 M 1985 504742 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:36:21
28.AKather Yannick 2033 2019 2063 M 1992 12912085 Mari Pärnpuu
2023-11-23 12:12:28
29.AKiili Markus 2218 2060 2070 M 1973 502243 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:36:56
30.AKolesnikovs Ivans 2058 1952 1953 M 1986 11602244 Tarmo Tuul
2023-12-13 15:55:15
31.AKopsa Petri 1980 1880 1882 M 1969 1706594 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:29:23
32.AKorban-Filatov Katrina 1920 1794 1779 N 1997 Narva SK Maletäht 040107 Mari Pärnpuu
2023-12-20 11:03:43
33.AKrinitski Nikolai 1874 1867 1867 M 1989 Narva SK Maletäht 030177 Mari Pärnpuu
2024-01-02 20:40:23
34.AKrivenko Dion 2140 2218 2187 M 2005 Pühajärve MK CM 130513 Mari Pärnpuu
2024-01-03 15:33:49
35.AKull Tormi 1969 2128 2014 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Mari Pärnpuu
2024-01-02 20:38:58
36.AKuusik Jüri 1889 1909 1810 M 1976 Viimsi MS Apones 061019 Mari Pärnpuu
2023-12-21 10:33:21
37.AKuzubov Yuriy 2605 2601 2520 M 1990 GM 14112906 Mari Pärnpuu
2023-11-23 12:11:12
38.ALain Sander 1816 1855 1862 M 2008 Tartu Kalev 161222 Mari Pärnpuu
2024-01-02 13:04:09
39.ALaurusas Tomas 2587 2513 2506 M 1996 GM 12803731 Mari Pärnpuu
2023-12-20 14:58:59
40.ALeht Karl Samuel 1251 1705 1416 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Mari Pärnpuu
2023-12-20 11:01:25
41.ALevchenko Marina 1673 1877 1774 N 2007 Vabaettur 140723 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:24:50
42.AMannberg Henry 1895 1736 1806 M 1985 507423 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:37:48
43.AMedar Marti 2107 2155 2214 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Mari Pärnpuu
2023-12-11 19:35:59
44.AMerivee Romet-Renee 1277 1597 1448 M 2010 - - - 182105 Mari Pärnpuu
2024-01-03 13:40:43
45.AMikko Rondo 1887 2252 2201 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Mari Pärnpuu
2023-12-20 11:02:18
46.AMorkunas Gustas 2113 2163 2102 M 2009 FM 12831026 Tarmo Tuul
2023-12-13 15:55:25
47.AMägi Ramon 1420 1612 1532 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Mari Pärnpuu
2023-12-20 11:04:57
48.AMüütnik Ain-Valdo 2118 2036 1995 M 1961 Kadrioru MK mk 030260 Mari Pärnpuu
2024-01-03 14:54:31
49.ANarva Regina 2003 1961 1889 N 1970 SK Reval-Sport WFM 030583 Mari Pärnpuu
2024-01-02 13:00:14
50.ANeff Sergei 2193 2147 2103 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Mari Pärnpuu
2024-01-02 13:03:04
51.ANiemi Mikko 2258 2258 2192 M 1988 FM 505374 Mari Pärnpuu
2024-01-04 13:52:50
52.ANieminen Oliver 1565 1659 1590 M 2012 518280 Mari Pärnpuu
2023-12-27 16:12:14
53.ANoorsalu Janar 1303 1403 1395 M 2006 - - - 182641 Mari Pärnpuu
2024-01-04 13:16:40
54.ANovik Maxim 2408 2369 2329 M 1970 GM 4102924 Mari Pärnpuu
2023-12-20 15:00:14
55.ANyback Tomi 2581 2574 2508 M 1985 GM 503142 Tarmo Tuul
2023-12-13 15:57:59
56.AObolonin Filipp 1932 2123 2151 M 1997 Malekool 64 061105 Mari Pärnpuu
2023-12-22 14:50:43
57.AOrgse Karl Kristofer 1849 2002 1941 M 2003 MK Kaksikodad 120701 Mari Pärnpuu
2023-12-26 19:11:59
58.AOzolins Aris 2147 2026 1910 M 1957 FM 11601671 Mari Pärnpuu
2023-12-20 10:57:46
59.APaasikangas Johanna 2040 2110 1975 N 1974 FM 500879 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:25:34
60.APajarinen Pyry 1387 1307 1387 M 2010 520578 Tarmo Tuul
2023-12-13 15:56:05
61.APallum Rasmus 1560 1811 1796 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Mari Pärnpuu
2024-01-02 20:07:14
62.APanarin Yaroslav 1008 1044 1096 M 2014 Kadrioru MK 181763 Mari Pärnpuu
2024-01-03 13:38:09
63.APanfilov Sergei 1552 1165 1237 M 1935 - - - 111026 Mari Pärnpuu
2024-01-04 12:59:42
64.APedoson Georg Aleksander 2280 2381 2409 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Mari Pärnpuu
2024-01-02 12:58:55
65.APovilaitis Tomas 2106 2112 2072 M 2005 12811700 Tarmo Tuul
2023-12-13 15:55:01
66.APultinevicius Paulius 2575 2600 2613 M 2001 GM 12809390 Mari Pärnpuu
2023-12-20 14:58:40
67.APuranik Abhimanyu 2635 2553 2533 M 2000 GM 5061245 Tarmo Tuul
2023-12-13 15:58:33
68.APuusepp Kaimar 2210 2118 2092 M 1976 Pühajärve MK CM 030328 Mari Pärnpuu
2023-12-20 10:58:34
69.ARajandu Aaron 1610 1848 1867 M 2010 MK Kaksikodad 180507 Mari Pärnpuu
2023-12-20 11:02:58
70.ARandma Kaur 1000 1045 1034 M 2011 - - - 182153 Mari Pärnpuu
2024-01-02 13:03:26
71.ARandma Urmas 1322 1422 1442 M 1960 Pühajärve MK 170463 Mari Pärnpuu
2024-01-04 16:59:45
72.ARebane Raul 1961 2054 1961 M 1953 Pühajärve MK 061116 Mari Pärnpuu
2023-12-26 19:07:43
73.ARosental Urmas 1626 1689 1520 M 1969 - - - 161236 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:34:41
74.ARõtšagov Anton 1778 2004 1971 M 2008 Malekool 64 140500 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:18:34
75.ARõtšagov Nikita 2193 2353 2213 M 2005 Malekool 64 CM 120118 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:17:47
76.ASadekov Maksim 2042 2124 2168 M 2007 Narva SK Maletäht 150242 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:30:21
77.ASamberk Vahur 1678 1683 1612 M 1993 Harjumaa 141131 Mari Pärnpuu
2024-01-04 18:08:19
78.ASchmidt Mait 1713 1574 1586 M 1960 MK Kaksikodad 160400 Rainer Raud
2023-12-17 16:57:03
79.ASchults Olev 2275 2235 2250 M 1963 Pühajärve MK FM 030369 Mari Pärnpuu
2024-01-04 18:09:35
80.ASeeman Tarvo 2388 2309 2360 M 1969 Vändra Maleklubi IM 030371 Mari Pärnpuu
2023-12-20 11:08:44
81.ASiemer Tambet 2146 2245 2181 M 1969 Rapla MK mk 030385 Mari Pärnpuu
2024-01-03 13:41:40
82.ASpicher Sebastian 0 1715 1818 M 1987 34661476 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:16:20
83.ASööt Margus 2189 2177 2213 M 1980 Viimsi MS Apones mk 030414 Margus Sööt
2023-12-11 17:28:00
84.ATarakanov Oleg 2119 2004 2032 M 1953 Kadrioru MK mk 030450 Mari Pärnpuu
2024-01-04 13:00:26
85.ATaranov Mihhail 1411 1429 1379 M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 160436 Mari Pärnpuu
2024-01-04 13:44:36
86.ATeelem Lauri 2126 2172 2087 M 1983 T. Truusi MKK mk 030453 Mari Pärnpuu
2023-12-26 19:09:52
87.ATella Vilho 0 1317 1562 M 2003 521701 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:26:26
88.AToktomushev Teimur 2268 2175 2176 M 2009 FM 14176726 Mari Pärnpuu
2024-01-02 12:59:40
89.ATsaregorodtsev Daniel 1407 1407 1502 M 2004 - - - 182686 Mari Pärnpuu
2024-01-04 13:16:20
90.ATsaregorodtsev David 0 0 0 M EST u-44787 Mari Pärnpuu
2024-01-02 20:48:57
91.AUurits Karel 1878 1652 1820 M 1970 Saue MK 071202 Tarmo Tuul
2023-12-13 15:55:40
92.AUurits Karli Sven 1144 1146 1067 M 2007 MK Areng 182449 Tarmo Tuul
2023-12-13 15:55:40
93.AVardanyan Aras 2299 2259 2284 M 2001 FM 12808792 Mari Pärnpuu
2023-12-27 16:11:15
94.AViks Artur 1313 1371 1417 M 2000 - - - 181516 Mari Pärnpuu
2024-01-04 13:16:00
95.AVoropaiev Illia 1298 1438 1536 M 2013 34175083 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:28:02
96.AVoropaiev Vladyslav 0 1102 1256 M 2016 34175091 Mari Pärnpuu
2023-12-22 20:28:02
97.AÕim Mikk Kaarel 1780 2031 1918 M 2009 Tartu Kalev 180614 Tarmo Tuul
2023-12-13 15:54:23
98.AŠabarov Fjodor 1879 1965 1734 M 1949 Kadrioru MK 070800 Mari Pärnpuu
2024-01-02 13:02:47
99.AŠiškov Andrei 2355 2338 2311 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Tarmo Tuul
2023-12-13 15:54:40
100.AŠnurov Daniil 2027 2149 2131 M 2006 Vabaettur 160433 Mari Pärnpuu
2024-01-02 13:00:32
101.AŠvõrjov Igor 2303 2267 2280 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Tarmo Tuul
2023-12-21 11:12:19
Hiljem registreeritud osalejad (96)
Agafonov Yuri Dr (2023-12-04 16:48:09), Aro Andres (2023-12-22 21:35:09), Avakjan David (2024-01-04 13:17:03), Blokhin Sofia (2023-12-22 20:31:11), Bondarenko Dmitry (2023-12-20 11:04:32), Bulanov Ilia (2024-01-02 12:57:36), Chukavin Kirill (2024-01-04 13:52:09), Engelberg Jan (2023-12-13 15:54:01), Francs Marats (2024-01-04 13:46:00), Franssila Tommi (2023-12-22 20:23:35), Gobleja Karlis (2024-01-04 13:48:06), Golubovskis Maksims (2024-01-02 20:39:28), Granath Jonas (2023-12-13 15:55:56), Gudovskis Konstantins (2023-12-22 20:33:20), Haapsal Maria Ioanna (2023-12-20 11:00:49), Haitin Ilja (2023-12-26 19:08:54), Hansson Markus (2023-12-20 10:59:57), Hermanson Egon (2024-01-02 13:51:43), Isakovs Janis (2023-12-22 20:20:01), Jõgi Henry (2023-12-20 11:07:01), Kais Kaarel (2023-12-20 11:05:24), Kais Kristofer (2023-12-20 11:05:43), Kang Paul (2024-01-02 13:03:49), Karvinen Kimmo (2023-12-22 20:36:21), Kiili Markus (2023-12-22 20:36:56), Kolesnikovs Ivans (2023-12-13 15:55:15), Kopsa Petri (2023-12-22 20:29:23), Korban-Filatov Katrina (2023-12-20 11:03:43), Krinitski Nikolai (2024-01-02 20:40:23), Krivenko Dion (2024-01-03 15:33:49), Kull Tormi (2024-01-02 20:38:58), Kuusik Jüri (2023-12-21 10:33:21), Lain Sander (2024-01-02 13:04:09), Laurusas Tomas (2023-12-20 14:58:59), Leht Karl Samuel (2023-12-20 11:01:25), Levchenko Marina (2023-12-22 20:24:50), Mannberg Henry (2023-12-22 20:37:48), Medar Marti (2023-12-11 19:35:59), Merivee Romet-Renee (2024-01-03 13:40:43), Mikko Rondo (2023-12-20 11:02:18), Morkunas Gustas (2023-12-13 15:55:25), Mägi Ramon (2023-12-20 11:04:57), Müütnik Ain-Valdo (2024-01-03 14:54:31), Narva Regina (2024-01-02 13:00:14), Neff Sergei (2024-01-02 13:03:04), Niemi Mikko (2024-01-04 13:52:50), Nieminen Oliver (2023-12-27 16:12:14), Noorsalu Janar (2024-01-04 13:16:40), Novik Maxim (2023-12-20 15:00:14), Nyback Tomi (2023-12-13 15:57:59), Obolonin Filipp (2023-12-22 14:50:43), Orgse Karl Kristofer (2023-12-26 19:11:59), Ozolins Aris (2023-12-20 10:57:46), Paasikangas Johanna (2023-12-22 20:25:34), Pajarinen Pyry (2023-12-13 15:56:05), Pallum Rasmus (2024-01-02 20:07:14), Panarin Yaroslav (2024-01-03 13:38:09), Panfilov Sergei (2024-01-04 12:59:42), Pedoson Georg Aleksander (2024-01-02 12:58:55), Povilaitis Tomas (2023-12-13 15:55:01), Pultinevicius Paulius (2023-12-20 14:58:40), Puranik Abhimanyu (2023-12-13 15:58:33), Puusepp Kaimar (2023-12-20 10:58:34), Rajandu Aaron (2023-12-20 11:02:58), Randma Kaur (2024-01-02 13:03:26), Randma Urmas (2024-01-04 16:59:45), Rebane Raul (2023-12-26 19:07:43), Rosental Urmas (2023-12-22 20:34:41), Rõtšagov Anton (2023-12-22 20:18:34), Rõtšagov Nikita (2023-12-22 20:17:47), Sadekov Maksim (2023-12-22 20:30:21), Samberk Vahur (2024-01-04 18:08:19), Schmidt Mait (2023-12-17 16:57:03), Schults Olev (2024-01-04 18:09:35), Seeman Tarvo (2023-12-20 11:08:44), Siemer Tambet (2024-01-03 13:41:40), Spicher Sebastian (2023-12-22 20:16:20), Sööt Margus (2023-12-11 17:28:00), Tarakanov Oleg (2024-01-04 13:00:26), Taranov Mihhail (2024-01-04 13:44:36), Teelem Lauri (2023-12-26 19:09:52), Tella Vilho (2023-12-22 20:26:26), Toktomushev Teimur (2024-01-02 12:59:40), Tsaregorodtsev Daniel (2024-01-04 13:16:20), Tsaregorodtsev David (2024-01-02 20:48:57), Uurits Karel (2023-12-13 15:55:40), Uurits Karli Sven (2023-12-13 15:55:40), Vardanyan Aras (2023-12-27 16:11:15), Viks Artur (2024-01-04 13:16:00), Voropaiev Illia (2023-12-22 20:28:02), Voropaiev Vladyslav (2023-12-22 20:28:02), Õim Mikk Kaarel (2023-12-13 15:54:23), Šabarov Fjodor (2024-01-02 13:02:47), Šiškov Andrei (2023-12-13 15:54:40), Šnurov Daniil (2024-01-02 13:00:32), Švõrjov Igor (2023-12-21 11:12:19),