Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Lootus Karikas 2023   ( id=1434 )
04. november 2023 (kell 11:00) - 04. november 2023 (kell 16:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
PUUDUB
KohtKOHT
Narva
Narva Laste Loomemaja, Partisani 2
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
31. oktoober 2023, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
58118865
KontaktKONTAKT
ur.tsil@nitsrok_siram
Info sisestajaSISESTAJA
Maris Korstin  (17. oktoober 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
12 min + 3 sec
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
2 EUR
Turniir kuni 12 a. (2011 a. ja noorem)
39
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAndrejeva Anna 0 0 0 N 2014 Narva SK Maletäht 181953 Maris Korstin
2023-10-30 16:29:27
2.ABert Alisa 1000 1057 1057 N 2013 Narva SK Maletäht 181309 Maris Korstin
2023-11-02 13:13:44
3.ABorodkina Julia 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 181354 Maris Korstin
2023-11-02 11:54:39
4.AFilipchuk Ihnat 1000 1054 1119 M 2013 SK Valge Ratsu 182185 Maris Korstin
2023-11-02 15:31:27
5.AGavrilova Alesja 0 0 0 N 2014 Narva SK Maletäht 182060 Maris Korstin
2023-10-31 15:25:54
6.AGorkov Artjom 0 0 0 M 2015 Narva SK Maletäht 181880 Maris Korstin
2023-11-02 15:30:18
7.AGridin Mihail 1000 1100 1054 M 2013 SK Valge Ratsu 181404 Maris Korstin
2023-11-02 15:31:42
8.AHolter David 1072 1190 1196 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 182557 Maris Korstin
2023-11-03 12:08:54
9.AIstratova Nika 1000 1134 1029 N 2013 MK Areng 181753 Monika Tsõganova
2023-10-29 10:56:22
10.AKoroljov Dmitri 0 0 0 M 2014 Narva SK Maletäht 181950 Maris Korstin
2023-10-31 23:00:44
11.AKorstin Marta 1198 1185 1114 N 2012 Narva SK Maletäht 180463 Maris Korstin
2023-10-30 15:23:18
12.ALaur Mark 1000 1061 1176 M 2013 Maleklubi Lootus 181665 Sergey Titov
2023-10-31 07:50:17
13.AMaksimenko Daniela 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 182205 Sergey Titov
2023-10-31 07:48:46
14.AMaksimenko Vitalina 0 0 0 N 2014 Maleklubi Lootus 181821 Sergey Titov
2023-10-31 07:48:46
15.AMazajev Ilja 1000 1002 1000 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2023-10-31 07:50:30
16.AMelnikov Jüri 0 0 0 M 2015 SK Valge Ratsu 182597 Maris Korstin
2023-11-02 15:32:02
17.AMoskaltšuk Ilja 1024 1124 1063 M 2012 Narva SK Maletäht 181001 Maris Korstin
2023-10-30 16:30:12
18.AMäesepp Stella 1073 1006 1118 N 2013 Maleklubi Lootus 181592 Sergey Titov
2023-10-31 07:47:13
19.ANekipelova Nika 1000 1044 1091 N 2012 Maleklubi Lootus 182210 Maris Korstin
2023-11-02 11:55:21
20.ANikitina Anna 1057 1116 1113 N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Maris Korstin
2023-10-30 15:23:27
21.ANikolenko Elina 1000 1007 1018 N 2014 SK Valge Ratsu 181797 Maris Korstin
2023-11-02 15:31:50
22.APatrikejeva Sofia 1000 1085 1067 N 2013 Maleklubi Lootus 181422 Sergey Titov
2023-10-31 07:50:05
23.APavelkovits Timofei 1023 1034 1075 M 2012 Narva Keeltelütseum 181750 Maris Korstin
2023-10-30 15:23:10
24.APeus Mihhail 1000 1098 1000 M 2012 Maleklubi Lootus 181254 Sergey Titov
2023-10-31 07:48:28
25.APopov Emil-Aleksandr 0 1104 1003 M 2014 Narva SK Maletäht 182510 Maris Korstin
2023-10-31 10:12:34
26.ARassokhin Valery 1025 1010 1029 M 2011 Sillamäe SK Kalev 181007 Maris Korstin
2023-11-02 15:30:51
27.AReškin David 0 0 0 M 2014 SK Valge Ratsu 181859 Maris Korstin
2023-11-02 15:32:23
28.ARodionova Dominika 0 0 0 N 2016 Narva SK Maletäht 182519 Maris Korstin
2023-10-31 10:12:21
29.ASharkova Veronika 1043 1051 1046 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 180894 Maris Korstin
2023-11-03 12:09:04
30.AShvarkov Artemi 1049 1181 1127 M 2011 Narva SK Maletäht 181186 Maris Korstin
2023-10-31 10:12:45
31.ASulimov Anton 0 0 0 M 2011 Sillamäe SK Kalev 181402 Maris Korstin
2023-11-02 15:31:07
32.ASulimov Marat 0 0 0 M 2014 Sillamäe SK Kalev 182517 Maris Korstin
2023-11-02 15:31:07
33.ASulimova Valentina 0 0 0 N 2014 Sillamäe SK Kalev 182231 Maris Korstin
2023-11-02 15:31:07
34.AVinogradov Artjom 0 0 0 M 2015 Maleklubi Lootus 182382 Sergey Titov
2023-10-31 07:49:46
35.AVinogradov Jegor 1000 1000 1008 M 2015 MK Areng 182250 Maris Korstin
2023-11-01 16:46:44
36.AVinogradov Nikolai 1134 1095 1134 M 2013 MK Areng 182251 Maris Korstin
2023-11-01 16:46:44
37.AVoronova Anastassia 1042 1053 1100 N 2013 Maleklubi Lootus 181398 Sergey Titov
2023-10-31 07:46:44
38.AZaporoštšenko Dalia 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181423 Sergey Titov
2023-10-31 07:48:13
39.AZinovjev Timur 0 0 0 M 2015 Maleklubi Lootus 182240 Sergey Titov
2023-10-31 07:49:24
Hiljem registreeritud osalejad (17)
Bert Alisa (2023-11-02 13:13:44), Borodkina Julia (2023-11-02 11:54:39), Filipchuk Ihnat (2023-11-02 15:31:27), Gorkov Artjom (2023-11-02 15:30:18), Gridin Mihail (2023-11-02 15:31:42), Holter David (2023-11-03 12:08:54), Melnikov Jüri (2023-11-02 15:32:02), Nekipelova Nika (2023-11-02 11:55:21), Nikolenko Elina (2023-11-02 15:31:50), Rassokhin Valery (2023-11-02 15:30:51), Reškin David (2023-11-02 15:32:23), Sharkova Veronika (2023-11-03 12:09:04), Sulimov Anton (2023-11-02 15:31:07), Sulimov Marat (2023-11-02 15:31:07), Sulimova Valentina (2023-11-02 15:31:07), Vinogradov Jegor (2023-11-01 16:46:44), Vinogradov Nikolai (2023-11-01 16:46:44),