Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
AVRO-38; 46 Festival (kiirturniir+välkturniir)   ( id=1431 )
28. oktoober 2023 (kell 11:00) - 29. oktoober 2023
Avalik registreerimine on suletud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tartu
Turu 8
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
KorraldajaKORRALDAJA
Tartu Kalev
KontaktKONTAKT
moc.liamg@abrak.serdna
Info sisestajaSISESTAJA
Andres Karba  (16. oktoober 2023 )
Muutis: Andres Karba  (24. oktoober 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15min+3sek
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
15 EUR; soodustusega 10 EUR; GM, WGM, IM ja WIM tiitli hoidjad tasuta
30
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABarbu Eduard 0 0 0 M 1976 u-43129 Andres Karba
2023-10-25 19:25:40
2.ADubrovin Robert 2224 2276 2384 M 1986 MK Kuningas mk 030046 Robert Dubrovin
2023-10-21 11:57:10
3.AHaapsal Maria Ioanna 1630 1829 1675 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2023-10-23 09:58:13
4.AHansson Markus 1849 2020 2014 M 2001 MK Kaksikodad 110505 Markus Hansson
2023-10-23 15:06:25
5.AKarba Andres 1993 2055 2079 M 1980 Tartu Kalev 030129 Andres Karba
2023-10-17 16:16:23
6.AKarba Karoliina 1091 1187 1149 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2023-10-24 11:47:36
7.AKaris Fredi 1428 1680 1666 M 2009 Tartu Kalev 160604 Andres Karba
2023-10-21 13:05:45
8.ALain Sander 1816 1855 1862 M 2008 Tartu Kalev 161222 Andre Uibos
2023-10-24 20:59:41
9.ALevchenko Marina 1673 1877 1774 N 2007 Vabaettur 140723 Andres Karba
2023-10-21 20:10:20
10.AOrgse Karl Kristofer 1849 2002 1941 M 2003 MK Kaksikodad 120701 Karl Kristofer Orgse
2023-10-17 22:07:34
11.APani Hugo 1361 1573 1601 M 2003 Tartu Kalev 131120 Andres Karba
2023-10-26 16:59:50
12.APani Laivi 2037 1928 1859 N 1969 Tartumaa mk 030589 Andres Karba
2023-10-26 16:59:50
13.AParts Tiit 1676 1736 1539 M 1962 Tartumaa 030304 Andres Karba
2023-10-24 19:26:22
14.APedoson Georg Aleksander 2280 2381 2409 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Andres Karba
2023-10-22 19:57:28
15.APunning Andero 1158 1397 1483 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andre Uibos
2023-10-23 21:43:18
16.APõldoja Ants 1902 1711 1731 M 1959 Keila MK 030330 Andres Karba
2023-10-19 10:12:01
17.ARõtšagov Nikita 2193 2353 2213 M 2005 Malekool 64 CM 120118 Mihhail Rõtšagov
2023-10-26 13:23:38
18.ASadekov Maksim 2042 2124 2168 M 2007 Narva SK Maletäht 150242 Maksim Sadekov
2023-10-23 23:06:53
19.ASantos Ricardo Alexandre Luis 1966 1993 1816 M 1997 1916424 Andres Karba
2023-10-24 15:24:54
20.ASevastjanov Andre 1773 1699 1873 M 1980 Tartu Kalev 181991 Andres Karba
2023-10-18 09:45:48
21.ASild Aron 1387 1671 1359 M 2011 Tartu Kalev 180322 Andre Uibos
2023-10-24 19:59:51
22.ATiisler Ander 1422 1679 1643 M 1999 Tartu Kalev 110211 Ander Tiisler
2023-10-20 20:05:08
23.ATiisler Tanel 1783 2080 1929 M 1997 Tartu Kalev 100701 Tanel Tiisler
2023-10-20 20:04:35
24.ATimošin Andrei 2274 2309 2178 M 2003 SK Diagonaal 110122 Andrei Timošin
2023-10-21 17:04:06
25.ATomson Mihkel 1777 2035 1806 M 2006 Tartu Kalev 160614 Mihkel Tomson
2023-10-27 16:15:15
26.ATuul Ando 1487 1556 1587 M 1982 - - - 182140 Andres Karba
2023-10-28 10:34:27
27.AVorobjov Pavel 2263 2379 2202 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Pavel Vorobjov
2023-10-17 22:06:50
28.AÕim Mikk Kaarel 1780 2031 1918 M 2009 Tartu Kalev 180614 Andre Uibos
2023-10-24 20:18:23
29.AŠiškov Andrei 2355 2338 2311 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2023-10-21 13:01:47
30.AŠvõrjov Igor 2303 2267 2280 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2023-10-19 11:50:31