Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Hillar Hanssoo 22. mälestusvõistlus kiirmales noortele   ( id=1425 )
21. oktoober 2023 (kell 11:00) - 21. oktoober 2023 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Paide linn
Kooli 1
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
19. oktoober 2023, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Järva Noorte Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelametroonavraj
Info sisestajaSISESTAJA
Toomas Mihkelev  (30. september 2023 )
Muutis: Toomas Mihkelev  (18. oktoober 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
12 min + 3 sek
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Tasuta
Tähtajaks registreerituile tasuta
84
Kokku
45
Grupp A
29
Grupp B
10
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAlemaa Kärolin-Simona 0 0 0 N 2013 Järva Noorte Maleklubi u-43023 Toomas Mihkelev
2023-10-19 18:54:26
2.AArumäe Andero 0 0 0 M 2013 Viljandi Huvikool 181850 Margit Simenson
2023-10-19 12:28:38
3.ABammer Henri Niko 0 0 0 M 2014 Järva Noorte Maleklubi u-42984 Toomas Mihkelev
2023-10-18 21:16:05
4.ACheburashkina Viktoria 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181662 Sergey Titov
2023-10-18 19:12:03
5.AFilipchuk Ihnat 1000 1054 1119 M 2013 SK Valge Ratsu 182185 Svetlana Pritulina
2023-10-19 07:07:13
6.AGilden Kaspar 0 0 0 M 2016 MK Areng 181678 Monika Tsõganova
2023-10-11 16:22:12
7.AIvanov Kristjan 0 0 0 M 2014 Järva Noorte Maleklubi u-42985 Toomas Mihkelev
2023-10-18 21:18:16
8.AKaidja Matteas 0 0 0 M 2014 MK Areng 182405 Monika Tsõganova
2023-10-12 18:29:23
9.AKangur Artur 1000 1115 1086 M 2015 - - - 182574 Artur Kangur
2023-10-16 12:40:30
10.AKarba Kirke 0 0 0 N 2018 Tartu Kalev u-42935 Andres Karba
2023-10-17 22:49:42
11.AKarba Rasmus 0 0 0 M 2016 Tartu Kalev 182194 Andres Karba
2023-10-17 22:43:10
12.AKibe Marten 0 0 0 M 2014 Tääksi Kool u-42811 Jüri Hansen
2023-10-12 17:41:57
13.AKiritšenko Platon 1000 1074 1083 M 2016 MK Areng 181849 Monika Tsõganova
2023-10-12 18:30:03
14.AKodres Ottomar 0 0 0 M 2015 Viljandi Huvikool 182402 Margit Simenson
2023-10-19 15:15:33
15.AKojus Lukas 1000 1235 1108 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Hendrik Olde
2023-10-18 20:13:32
16.AKornilov Adrian 1000 1240 1064 M 2013 Vabaettur 182058 Adrian Kornilov
2023-10-19 20:29:08
17.AKrimberg Daniel 0 0 0 M 2014 Järva Noorte Maleklubi u-43019 Toomas Mihkelev
2023-10-19 18:42:43
18.ALauk Sten 0 0 0 M 2014 Järva Noorte Maleklubi u-42955 Toomas Mihkelev
2023-10-18 11:02:29
19.ALuik Steven 0 0 0 M 2013 Viljandi Huvikool 182129 Margit Simenson
2023-10-19 12:29:19
20.AMaidessoo Marten 0 0 0 M 2013 Rae Huvialakool u-43015 Rainer Raud
2023-10-19 18:24:41
21.AMaksimenko Vitalina 0 0 0 N 2014 Maleklubi Lootus 181821 Sergey Titov
2023-10-18 09:18:47
22.AMeerits Keitren 0 0 0 N 2013 Tääksi Kool u-42813 Jüri Hansen
2023-10-12 17:43:43
23.AMinyaylo Mila 0 0 0 N 2014 Maleklubi Lootus 182375 Sergey Titov
2023-10-18 09:18:00
24.AMorozov Natali 0 0 0 N 2013 Järva Noorte Maleklubi u-43018 Toomas Mihkelev
2023-10-19 18:37:59
25.AMäesepp Stella 1073 1006 1118 N 2013 Maleklubi Lootus 181592 Sergey Titov
2023-10-18 19:13:16
26.ANikolenko Elina 1000 1007 1018 N 2014 SK Valge Ratsu 181797 Svetlana Pritulina
2023-10-19 07:07:13
27.APatrikejeva Sofia 1000 1085 1067 N 2013 Maleklubi Lootus 181422 Sergey Titov
2023-10-18 19:13:40
28.APrushinskii Gleb 1001 1000 1105 M 2013 MK Areng 181735 Monika Tsõganova
2023-10-12 18:59:44
29.ARander Egert 0 0 0 M 2014 Järva Noorte Maleklubi u-43020 Toomas Mihkelev
2023-10-19 18:46:15
30.AReren Alexis Miriam 1000 1144 1050 N 2013 Maleklubi Vektor 181903 Alexis Miriam Reren
2023-10-15 09:51:39
31.ARoos Romet 0 0 0 M 2014 Viljandi Huvikool 182600 Margit Simenson
2023-10-19 16:34:02
32.ASoon Kasper 0 0 0 M 2015 Tartu Kalev 182229 Andres Karba
2023-10-19 17:49:12
33.ASoosaar Eerik 0 0 0 M 2014 Järva Noorte Maleklubi u-42986 Toomas Mihkelev
2023-10-18 21:21:15
34.ATahur Heinrich 0 0 0 M 2014 Järva Noorte Maleklubi u-42987 Toomas Mihkelev
2023-10-18 21:27:38
35.ATamme Rait 0 0 0 M 2014 Järva Noorte Maleklubi u-42988 Toomas Mihkelev
2023-10-18 21:29:49
36.ATimošin Pavel 0 0 0 M 2017 MK Areng 182281 Juri Timošin
2023-10-08 14:53:08
37.ATimošina Marta 0 0 0 N 2015 Vabaettur 181876 Juri Timošin
2023-10-08 14:53:08
38.AToome Oskar 1014 1088 1087 M 2014 Tartu Kalev 182234 Andre Uibos
2023-10-19 21:56:09
39.AToots Lisandra 0 0 0 N 2013 Järva Noorte Maleklubi u-43025 Toomas Mihkelev
2023-10-19 19:11:22
40.AVedernykov Gennadi 1000 1084 1029 M 2013 T. Truusi MKK 181908 Toomas Mihkelev
2023-10-16 20:04:49
41.AVinogradov Artjom 0 0 0 M 2015 Maleklubi Lootus 182382 Sergey Titov
2023-10-18 09:15:49
42.AVinogradov Jegor 1000 1000 1008 M 2015 MK Areng 182250 Monika Tsõganova
2023-10-06 10:34:00
43.AVinogradov Nikolai 1134 1095 1134 M 2013 MK Areng 182251 Monika Tsõganova
2023-10-06 10:34:00
44.AVoronova Anastassia 1042 1053 1100 N 2013 Maleklubi Lootus 181398 Sergey Titov
2023-10-18 19:12:15
45.AZaporoštšenko Dalia 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181423 Sergey Titov
2023-10-18 19:14:54
46.BAnvelt Karl-Mathias 0 0 0 M 2012 Lahmuse Kool 181414 Jüri Hansen
2023-10-12 17:47:29
47.BDmitrijeva Laura-Valeria 1036 1122 1034 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2023-10-18 09:21:09
48.BGilden Lukas 0 0 0 M 2011 MK Areng 181679 Monika Tsõganova
2023-10-11 16:22:12
49.BHiiemäe Jaan 0 0 0 M 2012 Tääksi Kool u-42812 Jüri Hansen
2023-10-12 17:42:50
50.BJaanhold Sebastian 0 0 0 M 2012 Järva Noorte MK 181600 Toomas Mihkelev
2023-10-19 18:34:38
51.BJaaniste Gerret 1091 1214 1087 M 2012 Pärnu Spordikool 181460 Hendrik Olde
2023-10-18 20:14:17
52.BJürgenson Marten 0 0 0 M 2011 Järva Noorte Maleklubi u-43021 Toomas Mihkelev
2023-10-19 18:49:10
53.BJürisoo Kevin 0 0 0 M 2012 Viljandi Huvikool 182592 Margit Simenson
2023-10-19 12:30:19
54.BKahro Henri 1000 1059 1026 M 2012 Laagri Huvialakool 181843 Rainer Raud
2023-10-19 18:21:24
55.BKangur Karl-Markus 0 0 0 M 2009 Lahmuse Kool 181415 Jüri Hansen
2023-10-12 17:48:58
56.BKibe Hanna-Liisa 0 0 0 N 2011 Tääksi Kool u-42816 Jüri Hansen
2023-10-12 17:46:20
57.BKjaernested Alex 1000 1022 1080 M 2010 MK Areng 182387 Alex Kjaernested
2023-10-15 11:48:24
58.BLauk Steven 1000 1047 1038 M 2012 Järva Noorte MK 181602 Toomas Mihkelev
2023-10-18 11:03:20
59.BMaaten Britta 1000 1092 1136 N 2010 Viljandi Huvikool 181484 Margit Simenson
2023-10-19 12:27:57
60.BMaksimenko Daniela 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 182205 Sergey Titov
2023-10-18 09:18:27
61.BMazajev Ilja 1000 1002 1000 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2023-10-18 09:21:29
62.BNekipelova Nika 1000 1044 1091 N 2012 Maleklubi Lootus 182210 Sergey Titov
2023-10-18 09:25:33
63.BPeus Mihhail 1000 1098 1000 M 2012 Maleklubi Lootus 181254 Sergey Titov
2023-10-18 09:21:57
64.BPigul Simo 0 0 0 M 2012 Tääksi Kool u-42814 Jüri Hansen
2023-10-12 17:44:50
65.BPlaks Magnus 1000 1027 1027 M 2010 Lahmuse Kool 180513 Jüri Hansen
2023-10-12 17:48:10
66.BPruler Uku-Pärt 0 0 0 M 2012 Rakvere 181601 Uku-Pärt Pruler
2023-10-19 21:55:28
67.BRassokhin Valery 1025 1010 1029 M 2011 Sillamäe SK Kalev 181007 Svetlana Pritulina
2023-10-19 07:07:49
68.BSarjas Eric 0 0 0 M 2012 Tääksi Kool u-42815 Jüri Hansen
2023-10-12 17:45:37
69.BSulimov Anton 0 0 0 M 2011 Sillamäe SK Kalev 181402 Svetlana Pritulina
2023-10-19 07:07:49
70.BSutt Jakob 1000 1044 1097 M 2012 Pärnu Spordikool 181981 Hendrik Olde
2023-10-18 20:13:46
71.BToomepuu Erik 0 0 0 M 2012 Viimsi MS Apones 181490 Monika Tsõganova
2023-10-12 22:46:36
72.BToots Oliver 0 0 0 M 2010 Järva Noorte Maleklubi u-43022 Toomas Mihkelev
2023-10-19 18:51:18
73.BVaar Mart 1040 1079 1063 M 2012 Pärnu Spordikool 181253 Hendrik Olde
2023-10-18 20:14:06
74.BZauram Crisjan 1000 1019 1009 M 2012 Järva Noorte MK 181326 Toomas Mihkelev
2023-10-19 18:33:56
75.CAleksejev Sander 0 0 0 M 2006 Järva Noorte Maleklubi u-42852 Toomas Mihkelev
2023-10-16 20:20:13
76.CAndreeva Olga 1308 1280 1046 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2023-10-18 09:20:09
77.CGlase Markus 0 0 0 M 2008 Järva Noorte Maleklubi u-42954 Toomas Mihkelev
2023-10-18 10:59:09
78.CKarba Kertu 1344 1512 1346 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2023-10-17 22:43:10
79.CKaris Fredi 1428 1680 1666 M 2009 Tartu Kalev 160604 Andres Karba
2023-10-19 17:32:59
80.CKuzmina Oleksandra 1239 1410 1324 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2023-10-18 09:19:36
81.CMaksimova Irena 1000 1160 1297 N 2007 Maleklubi Lootus 160646 Sergey Titov
2023-10-18 09:20:41
82.CPriks Andre 1029 1047 1122 M 2006 Järva Noorte MK 140710 Toomas Mihkelev
2023-10-18 21:10:48
83.CPritulina Nadezda 1454 1535 1419 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2023-10-19 07:07:13
84.CRüdiger Maria Helena 1295 1437 1194 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2023-10-18 19:27:58