Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Kohtla-Järve linna noorte MV males (U10) 2023   ( id=1403 )
06. oktoober 2023 (kell 16:00) - 07. oktoober 2023 (kell 16:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Kohtla-Järve
Järveküla tee 44, Spordikeskus
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
03. oktoober 2023, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Svetlana Pritulina (SK Valge Ratsu)
KontaktKONTAKT
ur.liam@ustareglav
Info sisestajaSISESTAJA
Svetlana Pritulina  (05. september 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
Mõtlemisaeg: 3 esimest vooru mängitakse ajakontrolliga 20 minutit mõlemale vastasele (vooru pikkus 40 minutit), 4.-7. voorus on 45 minutit mõlemale vastasele (vooru pikkus 1,5 tundi).
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
3 euro
Maletajatele, kes registreeruvad pärast 03.10.2023.a. maksnud on +3 euro (trahv).
25
Kokku
15
Grupp A
10
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAnohhin David 0 0 0 M 2015 Kohtla-Järve SK Kalev 182520 Svetlana Zainetdinova
2023-10-03 22:00:02
2.ABažkov Deniss 0 0 0 M 2015 Sillamäe SK Kalev 182404 Svetlana Pritulina
2023-10-02 22:04:02
3.AFedirko Fodor 1037 1016 1041 M 2016 Kohtla-Järve SK Kalev 182367 Svetlana Zainetdinova
2023-10-02 20:53:53
4.AFilipchuk Ihnat 1000 1054 1119 M 2013 SK Valge Ratsu 182185 Svetlana Pritulina
2023-10-02 22:06:50
5.AGoloulin Stepan 0 0 0 M 2013 Kohtla-Järve SK Kalev 182466 Svetlana Zainetdinova
2023-10-03 22:06:38
6.AGridin Mihail 1000 1100 1054 M 2013 SK Valge Ratsu 181404 Svetlana Pritulina
2023-10-02 22:06:50
7.AKoroljov Dmitri 0 0 0 M 2014 Narva SK Maletäht 181950 Maris Korstin
2023-09-29 14:51:23
8.AKorotajev Daniel 0 0 0 M 2015 Maleklubi Lootus u-42395 Svetlana Pritulina
2023-10-02 22:24:31
9.AMakovski Egor 0 0 0 M 2015 Kohtla-Järve SK Kalev 181960 Svetlana Zainetdinova
2023-10-02 20:54:09
10.AMelnikov Jüri 0 0 0 M 2015 SK Valge Ratsu u-42385 Svetlana Pritulina
2023-10-02 22:08:53
11.AMihhaltšenkov Viktor 0 0 0 M 2015 MK Areng 181683 Svetlana Pritulina
2023-10-05 13:45:05
12.AReškin David 0 0 0 M 2014 SK Valge Ratsu 181859 Svetlana Pritulina
2023-10-02 22:06:50
13.AVinogradov Artjom 0 0 0 M 2015 Maleklubi Lootus 182382 Svetlana Pritulina
2023-10-02 22:03:13
14.AVoinov Vadim 0 0 0 M 2014 Kohtla-Järve SK Kalev 182239 Svetlana Zainetdinova
2023-10-02 20:53:30
15.AŽilkin Daniil 0 0 0 M 2016 Kohtla-Järve SK Kalev 182353 Svetlana Zainetdinova
2023-10-02 20:54:44
16.BAga Mia 0 0 0 N 2015 SK Valge Ratsu 182518 Svetlana Pritulina
2023-10-02 22:06:50
17.BCheburashkina Viktoria 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181662 Svetlana Pritulina
2023-10-02 22:03:13
18.BKhlyamova Anastassia 0 0 0 N 2015 Kohtla-Järve SK Kalev 182372 Svetlana Zainetdinova
2023-10-02 20:53:08
19.BMinyaylo Mila 0 0 0 N 2014 Maleklubi Lootus 182375 Svetlana Pritulina
2023-10-02 22:03:13
20.BMäesepp Stella 1073 1006 1118 N 2013 Maleklubi Lootus 181592 Svetlana Pritulina
2023-10-02 22:03:13
21.BNikolenko Elina 1000 1007 1018 N 2014 SK Valge Ratsu 181797 Svetlana Pritulina
2023-10-02 22:06:50
22.BPatrikejeva Sofia 1000 1085 1067 N 2013 Maleklubi Lootus 181422 Svetlana Pritulina
2023-10-02 22:03:13
23.BSolodova Maria 0 0 0 N 2015 Kohtla-Järve SK Kalev 182227 Svetlana Zainetdinova
2023-10-02 20:49:45
24.BVoronova Anastassia 1042 1053 1100 N 2013 Maleklubi Lootus 181398 Svetlana Pritulina
2023-10-02 22:03:13
25.BZaporoštšenko Dalia 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181423 Svetlana Pritulina
2023-10-05 14:17:21
Hiljem registreeritud osalejad (2)
Mihhaltšenkov Viktor (2023-10-05 13:45:05), Zaporoštšenko Dalia (2023-10-05 14:17:21),