Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Ida-Virumaa Lahtised noorte MV-d males 2023   ( id=1402 )
27. oktoober 2023 (kell 16:00) - 28. oktoober 2023 (kell 15:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Kohtla-Järve
Järveküla tee 44, Spordikeskus, malesaal
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
25. oktoober 2023, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Svetlana Pritulina (SK Valge Ratsu)
KontaktKONTAKT
ur.liam@ustareglav
Info sisestajaSISESTAJA
Svetlana Pritulina  (05. september 2023 )
Muutis: Svetlana Pritulina  (24. oktoober 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
Mõtlemisaeg: 2 esimest vooru mängitakse ajakontrolliga 12 min. mõlemale vastasele/3sek. käin, 3-6 voorus on 45 min. mõlemale vastasele/15sek. käin (vooru pikkus 2 tundi).
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
5 euro
Maletajatele, kes registreeruvad pärast 25.10.2023.a. on osavõtumaks 10 euro.

A-turniir kuni 14aa.; B-turniir kuni 12aa.; C-turniir kuni 10aa. poisid; D-turniir kuni 10aa. tüdrukud.
52
Kokku
8
Grupp A
14
Grupp B
17
Grupp C
13
Grupp D
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAalund Daniel 1201 1389 1173 M 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181169 Svetlana Zainetdinova
2023-10-25 01:58:05
2.AAndreeva Olga 1308 1280 1046 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2023-10-08 20:57:12
3.AAndrejev Arseni 1147 1245 1105 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Svetlana Zainetdinova
2023-10-24 21:47:42
4.ABessedin Aleksandr 0 0 0 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 180809 Einar Vaino
2023-10-25 17:30:07
5.AKuzmina Oleksandra 1239 1410 1324 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2023-10-08 20:56:57
6.ALagoda Linda-Alisia 1115 1283 1252 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181174 Svetlana Zainetdinova
2023-10-25 01:58:49
7.ARüdiger Maria Helena 1295 1437 1194 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2023-10-18 19:26:12
8.ATero Ruslan 1050 1111 1150 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 180752 Svetlana Zainetdinova
2023-10-24 21:40:55
9.BAleksandrov Nikolas 0 0 0 M 2012 SK Valge Ratsu 181408 Svetlana Pritulina
2023-10-24 17:26:52
10.BDmitrijeva Laura-Valeria 1036 1122 1034 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2023-10-08 20:57:43
11.BGludina Alia 1000 1045 1060 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 180996 Alia Gludina
2023-10-25 18:43:01
12.BHolter David 1072 1190 1196 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 182557 Svetlana Zainetdinova
2023-10-24 21:41:44
13.BIvanov Jaroslav 1154 1141 1099 M 2010 SK Valge Ratsu 171101 Svetlana Pritulina
2023-10-24 17:26:52
14.BKorstin Marta 1198 1185 1114 N 2012 Narva SK Maletäht 180463 Maris Korstin
2023-10-25 21:17:20
15.BMaksimenko Daniela 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 182205 Sergey Titov
2023-10-08 21:05:39
16.BMazajev Ilja 1000 1002 1000 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2023-10-08 20:58:02
17.BNekipelova Nika 1000 1044 1091 N 2012 Maleklubi Lootus 182210 Sergey Titov
2023-10-08 21:06:42
18.BNikitina Anna 1057 1116 1113 N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Maris Korstin
2023-10-17 15:25:43
19.BPeus Mihhail 1000 1098 1000 M 2012 Maleklubi Lootus 181254 Sergey Titov
2023-10-08 20:58:16
20.BRassokhin Valery 1025 1010 1029 M 2011 Sillamäe SK Kalev 181007 Svetlana Pritulina
2023-10-25 23:29:25
21.BRüdiger Emma Viktoria 1010 1029 1134 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2023-10-25 17:42:40
22.BSharkova Veronika 1043 1051 1046 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 180894 Svetlana Zainetdinova
2023-10-24 21:42:24
23.CAndrianov Nikita 0 0 0 M 2015 Kohtla-Järve SK Kalev 182594 Svetlana Zainetdinova
2023-10-24 21:49:34
24.CAnohhin David 0 0 0 M 2015 Kohtla-Järve SK Kalev 182520 Svetlana Zainetdinova
2023-10-24 21:48:51
25.CBažkov Deniss 0 0 0 M 2015 Sillamäe SK Kalev 182404 Svetlana Pritulina
2023-10-24 17:24:06
26.CBondarenko Vlad 0 0 0 M 2014 Kohtla-Järve SK Kalev u-43109 Svetlana Zainetdinova
2023-10-24 21:55:03
27.CBondarev Arseni 0 0 0 M 2014 Narva SK Maletäht u-43186 Svetlana Pritulina
2023-10-27 12:45:42
28.CFedirko Fodor 1037 1016 1041 M 2016 Kohtla-Järve SK Kalev 182367 Svetlana Zainetdinova
2023-10-24 21:50:00
29.CFilipchuk Ihnat 1000 1054 1119 M 2013 SK Valge Ratsu 182185 Svetlana Pritulina
2023-10-24 17:26:52
30.CGoloulin Stepan 0 0 0 M 2013 Kohtla-Järve SK Kalev 182466 Svetlana Zainetdinova
2023-10-24 21:57:21
31.CGridin Mihail 1000 1100 1054 M 2013 SK Valge Ratsu 181404 Svetlana Pritulina
2023-10-24 17:26:52
32.CLaur Mark 1000 1061 1176 M 2013 Maleklubi Lootus 181665 Sergey Titov
2023-10-08 21:04:10
33.CMakovski Egor 0 0 0 M 2015 Kohtla-Järve SK Kalev 181960 Svetlana Zainetdinova
2023-10-24 21:43:02
34.CMihhaltšenkov Viktor 0 0 0 M 2015 MK Areng 181683 Svetlana Pritulina
2023-10-25 23:01:01
35.CReškin David 0 0 0 M 2014 SK Valge Ratsu 181859 Svetlana Pritulina
2023-10-24 17:26:52
36.CStashkevich Stefan 1083 1003 1090 M 2015 - - - 181628 Einar Vaino
2023-10-25 17:31:15
37.CVinogradov Artjom 0 0 0 M 2015 Maleklubi Lootus 182382 Sergey Titov
2023-10-08 21:03:22
38.CVoinov Vadim 0 0 0 M 2014 Kohtla-Järve SK Kalev 182239 Svetlana Zainetdinova
2023-10-24 21:42:43
39.CZinovjev Timur 0 0 0 M 2015 Maleklubi Lootus 182240 Sergey Titov
2023-10-08 21:07:11
40.DAga Mia 0 0 0 N 2015 SK Valge Ratsu 182518 Svetlana Pritulina
2023-10-24 17:26:52
41.DCheburashkina Viktoria 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181662 Sergey Titov
2023-10-08 20:59:25
42.DKanger Saskia Lee 1000 1038 1064 N 2014 Tartu Kalev 181766 Svetlana Pritulina
2023-10-27 00:10:40
43.DKhlyamova Anastassia 0 0 0 N 2015 Kohtla-Järve SK Kalev 182372 Anastassia Khlyamova
2023-10-24 16:23:12
44.DMaksimenko Vitalina 0 0 0 N 2014 Maleklubi Lootus 181821 Sergey Titov
2023-10-08 21:06:07
45.DMinyaylo Mila 0 0 0 N 2014 Maleklubi Lootus 182375 Sergey Titov
2023-10-08 21:02:53
46.DMäesepp Stella 1073 1006 1118 N 2013 Maleklubi Lootus 181592 Sergey Titov
2023-10-08 20:58:54
47.DNikolenko Elina 1000 1007 1018 N 2014 SK Valge Ratsu 181797 Svetlana Pritulina
2023-10-24 17:26:52
48.DPatrikejeva Sofia 1000 1085 1067 N 2013 Maleklubi Lootus 181422 Sergey Titov
2023-10-08 20:59:42
49.DRüdiger Camilla Anna 1005 1087 1060 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2023-10-25 17:42:40
50.DSolodova Maria 0 0 0 N 2015 Kohtla-Järve SK Kalev 182227 Svetlana Zainetdinova
2023-10-24 21:48:29
51.DVoronova Anastassia 1042 1053 1100 N 2013 Maleklubi Lootus 181398 Sergey Titov
2023-10-08 20:58:31
52.DZaporoštšenko Dalia 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181423 Sergey Titov
2023-10-08 21:05:01
Hiljem registreeritud osalejad (2)
Bondarev Arseni (2023-10-27 12:45:42), Kanger Saskia Lee (2023-10-27 00:10:40),