Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Harjumaa 2023.a. meistrivõistlused kiirmales noortele   ( id=1389 )
08. oktoober 2023 (kell 11:00) - 08. oktoober 2023
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Kose-Uuemõisa
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
06. oktoober 2023, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Harjumaa Spordiliit koos Kose Male-kabeklubiga
KontaktKONTAKT
ee.tropsujrah@tiilidrops.ujrah
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (25. august 2023 )
Muutis: Tarmo Tuul  (27. september 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit partiile
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
tasuta
A- U18

B- U14

C- U10
53
Kokku
6
Grupp A
22
Grupp B
25
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAasma Sander 1022 1271 1145 M 2008 Rae Huvialakool 180504 Tiina Raud
2023-10-05 12:25:53
2.ADzjuba Jegor 1584 1827 1899 M 2006 Tallinna MK 180753 Jegor Dzjuba
2023-09-27 07:43:45
3.AKang Paul 1448 1703 1646 M 2005 T. Truusi MKK 131206 Paul Kang
2023-10-06 13:22:09
4.ALaurand Matthias 1386 1342 1444 M 2005 Rae Huvialakool 182179 Tiina Raud
2023-10-05 12:29:43
5.ALuks Janno 1003 1032 1143 M 2007 Rae Huvialakool 182581 Tarmo Tuul
2023-10-05 11:38:28
6.AUurits Karli Sven 1144 1146 1067 M 2007 MK Areng 182449 Karel Uurits
2023-10-05 20:34:05
7.BAlviste Armin Eerik 0 0 0 M 2011 Harjumaa 182582 Tarmo Tuul
2023-10-05 11:38:46
8.BAnderson Markkus 1298 1354 1435 M 2010 Rae Huvialakool 182541 Tiina Raud
2023-10-05 12:29:57
9.BJänt Laur Jakob 1000 1169 1034 M 2011 Haabneeme Kool 181938 Margus Sööt
2023-10-06 14:32:16
10.BKahro Henri 1000 1059 1026 M 2012 Laagri Huvialakool 181843 Rainer Raud
2023-10-04 14:18:32
11.BKalda Aksel 0 0 0 M 2011 Haabneeme Kool u-42556 Margus Sööt
2023-10-06 14:33:18
12.BKuznetsov Erik 1000 1109 1032 M 2011 Rae Huvialakool 181122 Rainer Raud
2023-09-24 13:44:52
13.BLaane Kristofer Aleksander 0 0 0 M 2009 Harjumaa 182584 Tarmo Tuul
2023-10-05 11:39:43
14.BLauri Lysandra Pärleen 0 0 0 N 2009 Laagri Huvialakool 182437 Rainer Raud
2023-10-04 14:22:38
15.BLeego Hugo-Alexander 0 0 0 M 2012 Haabneeme Kool 181656 Margus Sööt
2023-10-06 17:29:01
16.BLõhmus Oskar 1000 1000 1000 M 2012 Rae Huvialakool 182390 Rainer Raud
2023-09-24 13:45:31
17.BMeidra Markus Harald 1026 1127 1088 M 2009 Rae Huvialakool 181181 Rainer Raud
2023-10-06 22:39:37
18.BMägi Ramon 1420 1612 1532 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Rainer Raud
2023-10-06 11:15:30
19.BPeeduli Mathias 0 0 0 M 2010 Viimsi MS Apones u-42531 Margus Sööt
2023-10-06 09:59:34
20.BPolli Andri 1201 1183 1301 M 2010 Harjumaa 182465 Tarmo Tuul
2023-10-05 11:39:16
21.BPukk Kert 0 1258 0 M 2010 Rae Huvialakool 182588 Tarmo Tuul
2023-10-06 15:24:55
22.BPulk Rebecca Maria 0 0 0 N 2010 Rae Huvialakool 182403 Rainer Raud
2023-10-06 14:21:32
23.BReinholm Karl Kristjan 1241 1392 1170 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2023-09-24 13:45:08
24.BSüld Erik 1028 1038 1128 M 2011 Rae Huvialakool 182290 Rainer Raud
2023-09-28 16:42:50
25.BTeppo Mart 0 0 0 M 2009 Viimsi MS Apones u-42530 Margus Sööt
2023-10-06 09:58:42
26.BToomast Nora 1051 1198 1131 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2023-09-26 15:38:08
27.BTuul Tristan Tormi 1000 1121 1041 M 2011 Laagri Huvialakool 181417 Rainer Raud
2023-10-04 15:28:27
28.BVälba Rauno 1017 1083 1045 M 2009 Rae Huvialakool 170825 Tiina Raud
2023-10-05 12:25:26
29.CKarpa Karl Tristan 0 0 0 M 2013 Laagri Huvialakool 182315 Rainer Raud
2023-10-06 20:55:50
30.CKaskmaa Greg 0 0 0 M 2015 - - - 182092 Greg Kaskmaa
2023-10-06 21:19:41
31.CKiritšenko Platon 1000 1074 1083 M 2016 MK Areng 181849 Monika Tsõganova
2023-09-26 16:15:30
32.CLaane Raimond 0 0 0 M 2014 Harjumaa 182583 Tarmo Tuul
2023-10-05 11:39:43
33.CLeht Karl Samuel 1251 1705 1416 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Rainer Raud
2023-10-02 17:29:50
34.CLõhmus Henri 0 0 0 M 2013 Rae Huvialakool 181449 Tiina Raud
2023-10-05 12:26:37
35.CMetsa Renart 0 0 0 M 2015 Viimsi MS Apones u-42528 Margus Sööt
2023-10-06 09:55:45
36.CMännigo Kaspar Kenert 0 0 0 M 2015 Rae Huvialakool 182057 Rainer Raud
2023-10-06 20:56:52
37.CPaas Johan 0 0 0 M 2014 Rae Huvialakool u-42595 Rainer Raud
2023-10-06 21:02:44
38.CPallum Kaur 0 0 0 M 2014 Rae Huvialakool 181522 Tiina Raud
2023-10-05 12:26:12
39.CPavlov Jan 1003 1174 1009 M 2013 Kadrioru MK 182048 Jan Pavlov
2023-10-05 15:38:17
40.CPruuli Herman 0 0 0 M 2016 Harjumaa 182587 Tarmo Tuul
2023-10-06 12:27:41
41.CRaudsik Oliver 0 0 0 M 2014 Harjumaa 182585 Tarmo Tuul
2023-10-06 08:40:24
42.CReren Alexis Miriam 1000 1144 1050 N 2013 Maleklubi Vektor 181903 Alexis Miriam Reren
2023-10-04 16:02:44
43.CSilla Frederick 0 0 0 M 2013 - - - 181581 Tarmo Tuul
2023-10-05 11:39:04
44.CSilla Patrick 0 0 0 M 2013 - - - 181579 Tarmo Tuul
2023-10-05 11:39:04
45.CSulg Sander 0 0 0 M 2013 Kose Male-kabeklubi 181812 Tarmo Tuul
2023-10-06 08:39:02
46.CSööt Mari 0 0 0 N 2016 Viimsi MS Apones 181706 Margus Sööt
2023-10-06 09:54:45
47.CTamm Richard 0 0 0 M 2014 Rae Huvialakool 182586 Tarmo Tuul
2023-10-06 08:40:14
48.CTomson Daniel 0 0 0 M 2015 Viimsi MS Apones u-42529 Margus Sööt
2023-10-06 09:56:28
49.CTuul Ronan Thor 0 0 0 M 2014 Laagri Huvialakool 181803 Rainer Raud
2023-10-04 15:28:27
50.CVedernykov Gennadi 1000 1084 1029 M 2013 T. Truusi MKK 181908 Tarmo Tuul
2023-10-06 12:28:01
51.CVendel Frederik 0 0 0 M 2015 Rae Huvialakool 182322 Tiina Raud
2023-10-05 12:29:26
52.CVirves Marko 0 0 0 M 2013 Harjumaa 181669 Tarmo Tuul
2023-10-05 11:40:08
53.CŠitkauskas Angelina 0 0 0 N 2014 Kose Male-kabeklubi 182088 Tarmo Tuul
2023-10-06 08:38:50