Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Harjumaa 2023.a. meistrivõistlused kiirmales   ( id=1388 )
08. oktoober 2023 (kell 11:00) - 08. oktoober 2023
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Kose-Uuemõisa
Kose-Uuemõisa Külakeskus, Kesk 15, Kose vald, 75102 Kose-Uuemõisa, Harjumaa.
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
06. oktoober 2023, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Harjumaa Spordiliit koos Kose Male-kabeklubiga
KontaktKONTAKT
ee.tropsujrah@tiilidrops.ujrah
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (25. august 2023 )
Muutis: Tarmo Tuul  (19. september 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 2 lisasekundit igale käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
tasuta
A- mehed

B- naised
Tõnu Kalvet 58940393
19
Kokku
17
Grupp A
2
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlyumin Ilja 1258 1341 1358 M 1974 - - - 181990 Ilja Blyumin
2023-10-06 13:21:18
2.ABlyumin Vladimir 1241 1363 1341 M 1954 - - - 181989 Vladimir Blyumin
2023-10-06 13:21:52
3.AKais Kaarel 1522 1640 1687 M 1974 Pühajärve MK 170526 Kaarel Kais
2023-10-05 22:22:19
4.AKais Kristofer 1304 1647 1395 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2023-10-05 22:22:47
5.AKalvet Tõnu 1589 1631 1690 M 1970 Kose Male-kabeklubi 130335 Tõnu Kalvet
2023-10-04 14:18:06
6.AKull Tormi 1969 2128 2014 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2023-09-24 13:46:46
7.ALõhmus Kristofer 1592 1579 1559 M 1998 MK Kaksikodad 080305 Rainer Raud
2023-09-24 13:47:23
8.ANõmmsalu Jüri 1936 1782 1822 M 1951 Saue MK 071104 Karel Uurits
2023-09-29 15:09:38
9.APallum Rasmus 1560 1811 1796 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2023-09-24 13:48:31
10.APoom Mati 1775 1562 1710 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Tarmo Tuul
2023-10-05 11:40:45
11.ARistissaar Roger 1358 1445 1609 M 1980 Saue MK 080536 Karel Uurits
2023-10-05 11:10:17
12.ARoots Lem-Leonhard 1435 1636 1516 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Rainer Raud
2023-09-24 13:47:06
13.ASööt Margus 2189 2177 2213 M 1980 Viimsi MS Apones mk 030414 Margus Sööt
2023-10-06 10:01:06
14.ATuul Tarmo 2110 2155 2113 M 1988 T. Truusi MKK mk 030480 Tarmo Tuul
2023-09-19 08:35:47
15.AUurits Karel 1878 1652 1820 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2023-09-29 15:08:02
16.AVendel Jens 1517 1603 1617 M 1979 - - - 110305 Tiina Raud
2023-10-05 12:20:12
17.AViidu Raivo 1891 1807 1836 M 1950 Pühajärve MK 030512 Karel Uurits
2023-09-29 15:07:40
18.BHaapsal Maria Ioanna 1630 1829 1675 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2023-10-03 12:26:23
19.BPõlendik Tiina 1615 1508 1611 N 1948 Kose Male-kabeklubi 030599 Tarmo Tuul
2023-10-01 06:03:19