Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
9. Tallinna MK kiirturniiride sari SÜGIS`2023 (IV etapp)   ( id=1370 )
28. oktoober 2023 (kell 10:45) - 28. oktoober 2023 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Vene 29, Tallinn
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
27. oktoober 2023, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (01. juuni 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit mõlemale + igale käigule lisandub 3 sekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtumaks: täiskasvanud -10€, noored -8€, seeniorid (sa 1953 ja vanemad) -5€, korraldava klubi mängijad -4€
9. üle-eestilise kiirturniiride sarja „SÜGIS 2023“ korraldab Tallinna MK koostöös toetajatega. Sarjas toimub kokku 8 etappi. Sarja koondarvestusse läheb viie parema etapi tulemus.

Sarjas võivad osaleda kõik malehuvilised ja võisteldakse 3 vanuserühmas: A-turniir -kõik soovijad, sh täiskasvanud, noored, veteranid; B-turniir - sünniaeg 2009 ja nooremad (U14); C-turniir- sünniaeg 2013 ja nooremad (U10).



Võistlused mängitakse shveitsi süsteemis (7 vooru).

Osavõtumaks tasutakse Tallinna Maleklubi kontole EE541010220237168226 SEB Pangas hiljemalt etapi toimumisele eelneval päeval kella 19ks või võistluspäeval sularahas korraldajale.

P.Kerese Malemajas toimuvad etapid lähevad Eesti ja FIDE kiirmale reitingu arvestusse.

Kõik osalejad saavad magusa auhinna ning igal turniiril loositakse välja üllatusauhinnad B- ja C-turniiril osalejatele.

Sarja koondarvestuse auhinnafond on vähemalt 1000€ väärtuses.
IO Hendrik Olde - 5142625
67
Kokku
21
Grupp A
20
Grupp B
26
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAljaste Mairo 1027 1005 1118 M 1992 MK Kaksikodad 182605 Tarmo Tuul
2023-10-24 12:06:58
2.ABlokhin Sofia 1945 2035 2004 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2023-10-27 00:51:59
3.ADomoskanov Ivan 1739 1257 1286 M 1938 - - - 090503 Ivan Domoskanov
2023-10-22 20:26:41
4.ADudakov Andrei 1363 1453 1533 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2023-10-27 17:21:32
5.AJärvet Jüri 1945 1863 2004 M 1955 Nõmme P. Kerese MK 110202 Mati Poom
2023-10-27 13:57:56
6.AKais Kaarel 1522 1640 1687 M 1974 Pühajärve MK 170526 Kaarel Kais
2023-10-26 00:35:12
7.AKais Kristofer 1304 1647 1395 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2023-10-26 00:34:52
8.AKrushevskaja Anna 1072 1122 1172 N 1978 Maleklubi Vektor 181965 Aleksander Dusman
2023-10-27 00:51:59
9.AKuzovkin Aleksei 1290 1543 1380 M 2007 MK Chess Continent 182384 Hendrik Olde
2023-10-27 21:41:21
10.ALillend Fredi 1163 1342 1144 M 2008 Tallinna MK 180770 Fredi Lillend
2023-10-27 15:15:55
11.ALoy Konstantin 1989 2181 2114 M 1987 - - - 181936 Hendrik Olde
2023-10-25 20:34:55
12.AMarton Artur 1395 1181 1516 M 1996 Viimsi MS Apones 181900 Artur Marton
2023-10-27 18:55:30
13.APedak Egert 1428 1596 1507 M 2007 MK Areng 181568 Egert Pedak
2023-10-18 20:03:19
14.ARajandu Aaron 1610 1848 1867 M 2010 MK Kaksikodad 180507 Aaron Rajandu
2023-10-27 17:54:06
15.ASepandi Jaak 1532 1545 1659 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2023-10-16 11:42:13
16.ASoosaar Ivo 1179 1462 1279 M 1985 - - - 182104 Hendrik Olde
2023-10-26 20:56:37
17.ATimošin Aleksei 1419 1622 1544 M 1987 - - - 181306 Aleksei Timošin
2023-10-27 16:02:19
18.ATimošin Juri 2220 2162 2220 M 1984 - - - mk 030460 Juri Timošin
2023-10-26 22:49:19
19.AVeelmaa Allar 1295 1395 1349 M 1963 - - - 182253 Allar Veelmaa
2023-10-17 11:28:28
20.AVeski Rauno 1559 1758 1745 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Rauno Veski
2023-10-18 12:18:18
21.AVoropaiev Illia 1299 1575 1397 M 2013 MK Areng 181838 Monika Tsõganova
2023-10-26 21:59:10
22.BBlokhin Georg 1125 1213 1204 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2023-10-27 00:51:59
23.BDanilov Nikita 0 0 0 M u-43136 Hendrik Olde
2023-10-25 20:36:01
24.BGilan Daniel 1000 1367 1093 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2023-10-25 21:59:21
25.BGilden Lukas 0 0 0 M 2011 MK Areng 181679 Monika Tsõganova
2023-10-11 18:03:34
26.BJaaniste Gerret 1091 1214 1087 M 2012 Pärnu Spordikool 181460 Hendrik Olde
2023-10-25 20:34:23
27.BJevglevski Lev 1073 1354 1124 M 2017 MK Areng 182267 Hendrik Olde
2023-10-27 21:40:46
28.BJulge Karl 0 0 0 M 2012 - - - 181720 Karl Julge
2023-10-26 11:42:53
29.BKangur Karl-Markus 0 0 0 M 2009 Lahmuse Kool 181415 Jüri Hansen
2023-10-25 17:34:14
30.BKharkhan Igor 1094 1317 1254 M 2012 Vabaettur 181163 Natalia Glušakova
2023-10-25 21:58:57
31.BKjaernested Alex 1000 1022 1080 M 2010 MK Areng 182387 Alex Kjaernested
2023-10-21 12:23:20
32.BKojus Lukas 1000 1235 1108 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Hendrik Olde
2023-10-25 20:34:33
33.BNikiforov Rivo 1105 1160 1075 M 2010 T. Truusi MKK 181158 Rivo Nikiforov
2023-10-26 12:48:31
34.BPechonkin Andrii 1159 1378 1172 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2023-10-25 21:58:08
35.BPlaks Magnus 1000 1027 1027 M 2010 Lahmuse Kool 180513 Jüri Hansen
2023-10-25 17:33:39
36.BPuusepp Richard 1000 1123 1069 M 2010 - - - 180907 Richard Puusepp
2023-10-24 19:45:09
37.BRoi Kristjan 1012 1126 1018 M 2011 Kadrioru MK 180884 Kristjan Roi
2023-10-26 18:47:21
38.BSutt Jakob 1000 1044 1097 M 2012 Pärnu Spordikool 181981 Hendrik Olde
2023-10-25 20:34:14
39.BValdma Friida 0 1121 0 N 2009 - - - 182579 Hendrik Olde
2023-10-26 20:56:27
40.BVoropaiev Vladyslav 1000 1189 1124 M 2016 MK Areng 181839 Monika Tsõganova
2023-10-26 21:59:10
41.BYurov Maxim 1000 1113 1081 M 2012 Vabaettur 181364 Natalia Glušakova
2023-10-25 21:58:25
42.CChyrva Artur 1000 1049 1043 M 2014 Vabaettur 182544 Natalia Glušakova
2023-10-25 21:59:52
43.CChyrva Yurii 1000 1172 1082 M 2014 Vabaettur 182545 Natalia Glušakova
2023-10-25 21:59:52
44.CCymutta Matvej 1000 1000 1000 M 2015 Vabaettur 182550 Natalia Glušakova
2023-10-25 21:57:12
45.CGilden Kaspar 0 0 0 M 2016 MK Areng 181678 Monika Tsõganova
2023-10-11 18:03:34
46.CHiie Hendry 0 0 0 M 2014 Mustamäe Huvikool 182093 Hendry Hiie
2023-10-27 09:16:50
47.CHiiemäe Jaan 0 0 0 M 2012 Tääksi Kool u-43121 Jüri Hansen
2023-10-25 17:35:27
48.CHiiemäe Riin 0 0 0 N 2012 Tääksi Kool u-43122 Jüri Hansen
2023-10-25 17:37:08
49.CKangur Artur 1000 1115 1086 M 2015 - - - 182574 Artur Kangur
2023-10-27 15:09:23
50.CKarulaas Silver Rene 0 0 0 M 2013 MK Areng 182575 Hendrik Olde
2023-10-25 20:36:41
51.CKasatkin Konstantin 1000 1000 1024 M 2013 Vabaettur 181828 Natalia Glušakova
2023-10-25 22:00:25
52.CKiritšenko Platon 1000 1074 1083 M 2016 MK Areng 181849 Hendrik Olde
2023-10-26 20:57:12
53.CLillend Otto 1034 1037 1135 M 2015 Tallinna MK 182252 Otto Lillend
2023-10-27 15:14:54
54.CLoginov Mark 0 0 0 M 2014 Vabaettur 182095 Lidia Ivanova
2023-10-27 11:45:12
55.CLosek Artem 0 0 0 M u-43135 Hendrik Olde
2023-10-25 20:35:42
56.CMeerits Keitren 0 0 0 N 2013 Tääksi Kool u-43123 Jüri Hansen
2023-10-25 17:38:07
57.CPigul Simo 0 0 0 M 2012 Tääksi Kool u-43124 Jüri Hansen
2023-10-25 17:38:56
58.CPrushinskii Gleb 1001 1000 1105 M 2013 MK Areng 181735 Monika Tsõganova
2023-10-12 19:10:04
59.CRanc Tristan 0 0 0 M 2014 Tääksi Kool u-43161 Jüri Hansen
2023-10-26 08:22:50
60.CReren Alexis Miriam 1000 1144 1050 N 2013 Maleklubi Vektor 181903 Alexis Miriam Reren
2023-10-17 19:20:32
61.CSarjas Eric 0 0 0 M 2012 Tääksi Kool u-43125 Jüri Hansen
2023-10-25 17:39:27
62.CShirokov Erik 0 0 0 M 2014 Kadrioru MK 181879 Roman Jezov
2023-10-24 11:03:55
63.CTimošin Pavel 0 0 0 M 2017 MK Areng 182281 Juri Timošin
2023-10-26 22:49:45
64.CVedernykov Gennadi 1000 1084 1029 M 2013 T. Truusi MKK 181908 Hendrik Olde
2023-10-25 20:33:56
65.CVinogradov Jegor 1000 1000 1008 M 2015 MK Areng 182250 Hendrik Olde
2023-10-26 20:57:49
66.CVinogradov Nikolai 1134 1095 1134 M 2013 MK Areng 182251 Hendrik Olde
2023-10-26 20:57:49
67.CŠablinski Miron 0 0 0 M 2015 MA Vabaettur u-43060 Natalia Glušakova
2023-10-22 23:59:44
Hiljem registreeritud osalejad (2)
Kuzovkin Aleksei (2023-10-27 21:41:21), Jevglevski Lev (2023-10-27 21:40:46),