Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
9. Tallinna MK kiirturniiride sari SÜGIS`2023 (VII etapp)   ( id=1368 )
16. detsember 2023 (kell 10:45) - 16. detsember 2023 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Vene 29, Tallinn
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
15. detsember 2023, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (01. juuni 2023 )
Muutis: Hendrik Olde  (11. august 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit mõlemale + igale käigule lisandub 3 sekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtumaks: täiskasvanud -10€, noored -8€, seeniorid (sa 1953 ja vanemad) -5€, korraldava klubi mängijad -4€
9. üle-eestilise kiirturniiride sarja „SÜGIS 2023“ korraldab Tallinna MK koostöös toetajatega. Sarjas toimub kokku 8 etappi. Sarja koondarvestusse läheb viie parema etapi tulemus.

Sarjas võivad osaleda kõik malehuvilised ja võisteldakse 3 vanuserühmas: A-turniir -kõik soovijad, sh täiskasvanud, noored, veteranid; B-turniir - sünniaeg 2009 ja nooremad (U14); C-turniir- sünniaeg 2013 ja nooremad (U10).



Võistlused mängitakse shveitsi süsteemis (7 vooru).

Osavõtumaks tasutakse Tallinna Maleklubi kontole EE541010220237168226 SEB Pangas hiljemalt etapi toimumisele eelneval päeval kella 19ks või võistluspäeval sularahas korraldajale.

P.Kerese Malemajas toimuvad etapid lähevad Eesti ja FIDE kiirmale reitingu arvestusse.

Kõik osalejad saavad magusa auhinna ning igal turniiril loositakse välja üllatusauhinnad B- ja C-turniiril osalejatele.

Sarja koondarvestuse auhinnafond on vähemalt 1000€ väärtuses.
IO Hendrik Olde - 5142625
77
Kokku
29
Grupp A
19
Grupp B
29
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AArikov Artem 1723 1976 1699 M 1979 - - - 182263 Artem Arikov
2023-12-15 12:53:09
2.ABlokhin Sofia 1945 2035 2004 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2023-12-14 05:32:50
3.ACherentsov Mikhail 1570 1792 1550 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2023-12-14 05:32:50
4.ADomoskanov Ivan 1739 1257 1286 M 1938 - - - 090503 Hendrik Olde
2023-12-13 17:12:58
5.AHaapsal Maria Ioanna 1630 1829 1675 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2023-12-14 11:08:42
6.AIlves Jüri 2028 1726 1902 M 1938 - - - mk 030086 Hendrik Olde
2023-12-13 09:51:42
7.AKrushevskaja Anna 1072 1122 1172 N 1978 Maleklubi Vektor 181965 Aleksander Dusman
2023-12-14 05:32:50
8.AKuzovkin Aleksei 1290 1543 1380 M 2007 MK Chess Continent 182384 Oleg Kortšagin
2023-12-13 01:17:13
9.ALeesik Viktor 1760 1526 1609 M 1966 - - - 030213 Hendrik Olde
2023-12-15 22:17:49
10.ALeht Karl Samuel 1251 1705 1416 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Karl Samuel Leht
2023-12-11 22:37:46
11.ALillend Fredi 1163 1342 1144 M 2008 Tallinna MK 180770 Fredi Lillend
2023-12-15 13:34:36
12.ALoy Konstantin 1989 2181 2114 M 1987 - - - 181936 Hendrik Olde
2023-12-15 11:35:27
13.AMerivee Romet-Renee 1277 1597 1448 M 2010 - - - 182105 Romet-Renee Merivee
2023-12-15 16:50:38
14.AMoisto Mairon 0 1483 0 M 2006 - - - 170921 Regina Narva
2023-12-15 15:01:00
15.AMägi Ramon 1420 1612 1532 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Ramon Mägi
2023-12-15 11:59:42
16.ANarva Mart 1578 1725 1661 M 2003 SK Reval-Sport 101202 Regina Narva
2023-12-15 15:01:44
17.ANikitin Pjotr 2053 1749 1927 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Hendrik Olde
2023-12-13 17:12:49
18.APedak Egert 1428 1596 1507 M 2007 MK Areng 181568 Egert Pedak
2023-12-13 17:37:19
19.APoom Mati 1775 1562 1710 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2023-12-14 10:15:28
20.AReintam Lennart 1269 1443 1124 M 2011 Maleklubi Gambiit 180825 Lennart Reintam
2023-12-15 15:01:57
21.ARüdiger Maria Helena 1295 1437 1194 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2023-12-14 05:32:50
22.ASaraikin Sergei 1917 1621 1761 M 1934 - - - mk 030365 Hendrik Olde
2023-12-13 09:51:49
23.ASepandi Jaak 1532 1545 1659 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2023-12-12 15:31:35
24.ASinenko Andrei 1442 1650 1542 M 1981 - - - 182547 Hendrik Olde
2023-12-14 09:10:23
25.ASoosaar Ivo 1179 1462 1279 M 1985 - - - 182104 Hendrik Olde
2023-12-14 09:10:41
26.AUurits Karli Sven 1144 1146 1067 M 2007 MK Areng 182449 Karel Uurits
2023-12-14 23:06:38
27.AVeski Rauno 1559 1758 1745 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Rauno Veski
2023-12-14 02:28:26
28.AŠadrina Eva 1560 1772 1645 N 2008 Tallinna MK 160153 Eva Šadrina
2023-12-15 18:50:49
29.AŠvõrjov Igor 2303 2267 2280 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2023-12-12 10:49:27
30.BBlokhin Georg 1125 1213 1204 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2023-12-14 05:32:50
31.BDanilov Nikita 1000 1075 1063 M 2011 - - - 182617 Hendrik Olde
2023-12-15 11:36:39
32.BGilan Daniel 1000 1367 1093 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2023-12-11 14:10:29
33.BJaaniste Gerret 1091 1214 1087 M 2012 Pärnu Spordikool 181460 Eiki Lehemets
2023-12-13 16:56:07
34.BJevglevski Lev 1073 1354 1124 M 2017 MK Areng 182267 Monika Tsõganova
2023-12-14 16:37:24
35.BJulge Karl 0 0 0 M 2012 - - - 181720 Karl Julge
2023-12-14 20:55:50
36.BKharkhan Igor 1094 1317 1254 M 2012 Vabaettur 181163 Natalia Glušakova
2023-12-11 14:12:10
37.BKjaernested Alex 1000 1022 1080 M 2010 MK Areng 182387 Alex Kjaernested
2023-11-26 12:10:10
38.BKojus Lukas 1000 1235 1108 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Eiki Lehemets
2023-12-13 16:56:19
39.BKornilov Adrian 1000 1240 1064 M 2013 Vabaettur 182058 Natalia Glušakova
2023-12-11 14:11:32
40.BNikiforov Rivo 1105 1160 1075 M 2010 T. Truusi MKK 181158 Rivo Nikiforov
2023-12-14 20:16:10
41.BPechonkin Andrii 1159 1378 1172 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2023-12-13 14:39:52
42.BPuusepp Richard 1000 1123 1069 M 2010 - - - 180907 Richard Puusepp
2023-12-11 18:59:58
43.BRoi Kristjan 1012 1126 1018 M 2011 Kadrioru MK 180884 Kristjan Roi
2023-12-02 11:53:30
44.BSandberg Laur-Markus 1044 1169 1062 M 2009 MK Areng 180817 Laur-Markus Sandberg
2023-12-15 15:24:41
45.BSüld Erik 1028 1038 1128 M 2011 Rae Huvialakool 182290 Rainer Raud
2023-12-12 16:11:15
46.BToomast Nora 1051 1198 1131 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2023-12-11 18:53:51
47.BValdma Friida 0 1121 0 N 2009 - - - 182579 Hendrik Olde
2023-12-13 09:51:29
48.BYurov Maxim 1000 1113 1081 M 2012 Vabaettur 181364 Natalia Glušakova
2023-12-11 14:11:01
49.CChyrva Artur 1000 1049 1043 M 2014 Vabaettur 182544 Natalia Glušakova
2023-12-11 14:13:31
50.CChyrva Yurii 1000 1172 1082 M 2014 Vabaettur 182545 Natalia Glušakova
2023-12-11 14:13:31
51.CCymutta Matvej 1000 1000 1000 M 2015 Vabaettur 182550 Natalia Glušakova
2023-12-15 14:57:17
52.CDeforge Miron 0 0 0 M 2013 MK Areng 181591 Monika Tsõganova
2023-12-14 18:42:50
53.CHarbuziuk Matvii 1000 1015 1021 M 2015 MK Areng 182089 Monika Tsõganova
2023-12-12 18:37:17
54.CIstratova Nika 1000 1134 1029 N 2013 MK Areng 181753 Monika Tsõganova
2023-12-08 19:28:20
55.CKaldoja Frederik 1000 1052 1075 M 2013 Maleklubi Gambiit 181466 Frederik Kaldoja
2023-12-13 19:09:12
56.CKangur Artur 1000 1115 1086 M 2015 - - - 182574 Artur Kangur
2023-12-11 15:51:29
57.CKarulaas Silver Rene 0 0 0 M 2013 MK Areng 182575 Hendrik Olde
2023-12-13 13:40:17
58.CKasatkin Konstantin 1000 1000 1024 M 2013 Vabaettur 181828 Natalia Glušakova
2023-12-11 14:13:56
59.CKiritšenko Platon 1000 1074 1083 M 2016 MK Areng 181849 Monika Tsõganova
2023-12-12 16:36:49
60.CKorabelštšikov Lev 0 0 0 M 2014 MA Vabaettur u-44357 Natalia Glušakova
2023-12-13 14:36:12
61.CLillend Otto 1034 1037 1135 M 2015 Tallinna MK 182252 Otto Lillend
2023-12-15 13:33:34
62.CLoginov Mark 0 0 0 M 2014 Vabaettur 182095 Natalia Glušakova
2023-12-15 14:57:31
63.CMaidessoo Marten 0 0 0 M 2013 Rae Huvialakool 182674 Rainer Raud
2023-12-14 15:22:29
64.CMelnychuk Volodymyr 0 0 0 M 2016 MK Areng 182530 Monika Tsõganova
2023-12-12 18:37:54
65.CPavlov Jan 1003 1174 1009 M 2013 Kadrioru MK 182048 Jan Pavlov
2023-12-13 14:03:29
66.CPhilippov Roman 0 0 0 M 2015 Vabaettur 182217 Natalia Glušakova
2023-12-13 14:33:44
67.CPrushinskii Gleb 1001 1000 1105 M 2013 MK Areng 181735 Monika Tsõganova
2023-12-14 18:16:02
68.CPurre Jaan 0 0 0 M 2013 Tallinna Rahumäe PK u-44397 Hendrik Olde
2023-12-13 19:37:39
69.CReren Alexis Miriam 1000 1144 1050 N 2013 Maleklubi Vektor 181903 Alexis Miriam Reren
2023-12-06 17:52:51
70.CRüdiger Camilla Anna 1005 1087 1060 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2023-12-14 05:32:50
71.CSoosaar Eerik 0 0 0 M 2014 - - - 182498 Hendrik Olde
2023-12-14 09:10:41
72.CSulla Martin 0 0 0 M 2014 Vabaettur 182467 Natalia Glušakova
2023-12-13 17:01:06
73.CVedernykov Gennadi 1000 1084 1029 M 2013 T. Truusi MKK 181908 Gennadi Vedernykov
2023-12-13 09:33:22
74.CVinogradov Jegor 1000 1000 1008 M 2015 MK Areng 182250 Monika Tsõganova
2023-12-11 16:32:49
75.CVinogradov Nikolai 1134 1095 1134 M 2013 MK Areng 182251 Monika Tsõganova
2023-12-11 16:32:49
76.CZinchenko Marat 0 0 0 M 2014 Vabaettur 182080 Natalia Glušakova
2023-12-13 14:35:07
77.CŠablinski Miron 0 0 0 M 2015 MA Vabaettur u-44358 Natalia Glušakova
2023-12-13 14:38:47
Hiljem registreeritud osalejad (1)
Leesik Viktor (2023-12-15 22:17:49),