Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
9. Tallinna MK kiirturniiride sari SÜGIS`2023 (VI etapp)   ( id=1367 )
25. november 2023 (kell 10:45) - 25. november 2023 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Vene 29, Tallinn
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
24. november 2023, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (01. juuni 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit mõlemale + igale käigule lisandub 3 sekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtumaks: täiskasvanud -10€, noored -8€, seeniorid (sa 1953 ja vanemad) -5€, korraldava klubi mängijad -4€
9. üle-eestilise kiirturniiride sarja „SÜGIS 2023“ korraldab Tallinna MK koostöös toetajatega. Sarjas toimub kokku 8 etappi. Sarja koondarvestusse läheb viie parema etapi tulemus.

Sarjas võivad osaleda kõik malehuvilised ja võisteldakse 3 vanuserühmas: A-turniir -kõik soovijad, sh täiskasvanud, noored, veteranid; B-turniir - sünniaeg 2009 ja nooremad (U14); C-turniir- sünniaeg 2013 ja nooremad (U10).



Võistlused mängitakse shveitsi süsteemis (7 vooru).

Osavõtumaks tasutakse Tallinna Maleklubi kontole EE541010220237168226 SEB Pangas hiljemalt etapi toimumisele eelneval päeval kella 19ks või võistluspäeval sularahas korraldajale.

P.Kerese Malemajas toimuvad etapid lähevad Eesti ja FIDE kiirmale reitingu arvestusse.

Kõik osalejad saavad magusa auhinna ning igal turniiril loositakse välja üllatusauhinnad B- ja C-turniiril osalejatele.

Sarja koondarvestuse auhinnafond on vähemalt 1000€ väärtuses.
IO Hendrik Olde - 5142625
76
Kokku
27
Grupp A
16
Grupp B
33
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Sofia 1966 2091 1989 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2023-11-24 00:46:42
2.ACherentsov Mikhail 1589 1833 1590 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2023-11-24 00:46:42
3.AChernov Iakov 1082 1322 1161 M 2015 Kadrioru MK 181376 Iakov Chernov
2023-11-24 14:13:18
4.AIlves Jüri 2028 1645 1902 M 1938 - - - mk 030086 Hendrik Olde
2023-11-21 13:21:40
5.AIspanov Natig 1565 1771 1662 M 1979 - - - 182001 Natig Ispanov
2023-11-24 10:27:39
6.AKrushevskaja Anna 1068 1156 1152 N 1978 Maleklubi Vektor 181965 Aleksander Dusman
2023-11-24 00:46:42
7.AKuzovkin Aleksei 1337 1583 1380 M 2007 MK Chess Continent 182384 Oleg Kortšagin
2023-11-24 07:28:14
8.ALeesik Viktor 1760 1469 1609 M 1966 - - - 030213 Hendrik Olde
2023-11-23 20:48:11
9.ALeht Karl Samuel 1485 1772 1483 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Karl Samuel Leht
2023-11-23 11:24:20
10.ALoy Konstantin 1989 2135 2114 M 1987 Tallinn Chess Academy 181936 Hendrik Olde
2023-11-24 14:19:47
11.AMarton Artur 1395 1175 1516 M 1996 Viimsi MS Apones 181900 Artur Marton
2023-11-24 12:32:39
12.AMartseniuk Artem 1173 1340 1273 M 2006 Vabaettur 182174 Natalia Glušakova
2023-11-23 15:59:32
13.AMerivee Romet-Renee 1351 1675 1502 M 2010 - - - 182105 Romet-Renee Merivee
2023-11-24 15:42:13
14.AMägi Ramon 1470 1637 1575 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Ramon Mägi
2023-11-23 22:21:32
15.ANikitin Pjotr 2053 1727 1927 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Hendrik Olde
2023-11-21 13:21:56
16.ARosin Heigo 1381 1498 1622 M 1989 Tallinna MK 181459 Heigo Rosin
2023-11-24 16:02:30
17.ARüdiger Maria Helena 1284 1434 1225 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2023-11-24 00:46:42
18.ASaraikin Sergei 1917 1658 1757 M 1934 - - - mk 030365 Hendrik Olde
2023-11-21 13:21:27
19.ASchneider Uku 1577 1711 1610 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2023-11-24 00:56:40
20.ASepandi Jaak 1532 1513 1659 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2023-11-21 10:11:09
21.ASinenko Andrei 1442 1614 1542 M 1981 - - - 182547 Hendrik Olde
2023-11-23 20:57:34
22.ASoosaar Ivo 1179 1493 1279 M 1985 - - - 182104 Hendrik Olde
2023-11-23 16:18:27
23.ATimošin Juri 2187 2169 2196 M 1984 - - - mk 030460 Juri Timošin
2023-11-21 11:49:09
24.AVeski Rauno 1620 1751 1745 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Rauno Veski
2023-11-22 13:45:27
25.AVorobyov Radmir 1875 1738 0 M 2012 518077 Hendrik Olde
2023-11-21 13:23:03
26.AVoropaiev Illia 1281 1691 1440 M 2013 MK Areng 181838 Monika Tsõganova
2023-11-19 14:05:39
27.AŠvõrjov Igor 2303 2246 2298 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2023-11-21 11:46:47
28.BBlokhin Georg 1089 1204 1208 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2023-11-24 00:46:42
29.BDanilov Nikita 1000 1041 1063 M 2011 Tallinn Chess Academy 182617 Hendrik Olde
2023-11-24 14:20:54
30.BGilan Daniel 1052 1467 1100 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2023-11-24 16:18:53
31.BJaaniste Gerret 1091 1350 1087 M 2012 Pärnu Spordikool 181460 Eiki Lehemets
2023-11-23 08:52:07
32.BJevglevski Lev 1189 1593 1124 M 2017 MK Areng 182267 Monika Tsõganova
2023-11-23 16:53:00
33.BKjaernested Alex 1000 1000 1080 M 2010 MK Areng 182387 Monika Tsõganova
2023-11-19 14:04:37
34.BKojus Lukas 1000 1165 1104 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Eiki Lehemets
2023-11-23 08:51:51
35.BNikiforov Rivo 1072 1145 1075 M 2010 T. Truusi MKK 181158 Rivo Nikiforov
2023-11-24 08:18:21
36.BPanarin Yaroslav 1045 1110 1101 M 2014 Kadrioru MK 181763 Hendrik Olde
2023-11-24 14:19:39
37.BPuusepp Richard 1000 1156 1108 M 2010 - - - 180907 Richard Puusepp
2023-11-20 13:21:09
38.BRoi Kristjan 1044 1238 1018 M 2011 Kadrioru MK 180884 Kristjan Roi
2023-11-21 10:33:43
39.BRüdiger Emma Viktoria 1010 1029 1134 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2023-11-24 00:46:42
40.BSandberg Laur-Markus 1044 1184 1117 M 2009 MK Areng 180817 Laur-Markus Sandberg
2023-11-24 18:55:53
41.BSutt Jakob 1052 1152 1088 M 2012 Pärnu Spordikool 181981 Eiki Lehemets
2023-11-23 08:52:25
42.BToomast Nora 1030 1242 1131 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2023-11-19 13:01:05
43.BVoropaiev Vladyslav 1025 1262 1119 M 2016 MK Areng 181839 Monika Tsõganova
2023-11-19 14:05:39
44.CChyrva Artur 1013 1075 1058 M 2014 Vabaettur 182544 Natalia Glušakova
2023-11-22 15:48:50
45.CChyrva Yurii 1045 1325 1089 M 2014 Vabaettur 182545 Natalia Glušakova
2023-11-22 15:48:50
46.CCymutta Matvej 1000 1000 1000 M 2015 Vabaettur 182550 Natalia Glušakova
2023-11-22 15:49:07
47.CDeforge Miron 0 0 0 M 2013 MK Areng 181591 Monika Tsõganova
2023-11-21 18:38:12
48.CHiie Hendry 0 1584 0 M 2014 Mustamäe Huvikool 182093 Hendry Hiie
2023-11-22 18:38:27
49.CIowa Nikita 0 0 0 M 2015 MK Chess Continent 182385 Oleg Kortšagin
2023-11-24 07:30:14
50.CIstratova Nika 1041 1155 1029 N 2013 MK Areng 181753 Monika Tsõganova
2023-11-19 14:46:18
51.CKaldoja Frederik 1000 1062 1075 M 2013 Maleklubi Gambiit 181466 Frederik Kaldoja
2023-11-23 19:37:18
52.CKangur Artur 1000 1168 1101 M 2015 - - - 182574 Artur Kangur
2023-11-20 19:10:41
53.CKarulaas Silver Rene 0 0 0 M 2013 MK Areng 182575 Hendrik Olde
2023-11-23 16:18:40
54.CKasatkin Konstantin 1018 1014 1022 M 2013 Vabaettur 181828 Natalia Glušakova
2023-11-22 15:40:55
55.CKiritšenko Platon 1098 1221 1103 M 2016 MK Areng 181849 Monika Tsõganova
2023-11-23 16:52:45
56.CKochetov Vadym 0 0 0 M 2014 MK Areng 181801 Monika Tsõganova
2023-11-23 20:16:09
57.CKuslap Milena 0 0 0 N 2014 Tallinn Chess Academy 182619 Hendrik Olde
2023-11-24 14:20:20
58.CLillend Otto 1034 1032 1135 M 2015 Tallinna MK 182252 Otto Lillend
2023-11-23 20:00:05
59.CLosek Artem 0 0 0 M 2013 Tallinn Chess Academy 182620 Hendrik Olde
2023-11-24 14:20:36
60.CMazurtchak Frank 0 0 0 M 2015 MK Areng 181734 Monika Tsõganova
2023-11-19 13:01:22
61.CMelnychuk Volodymyr 0 0 0 M 2016 MK Areng 182530 Monika Tsõganova
2023-11-21 17:55:12
62.CMinayev Fedor 0 0 0 M 2015 u-43877 Lidia Ivanova
2023-11-24 11:49:06
63.CPavlov Jan 1003 1177 1009 M 2013 Kadrioru MK 182048 Jan Pavlov
2023-11-23 14:03:43
64.CPrushinskii Gleb 1001 1000 1105 M 2013 MK Areng 181735 Monika Tsõganova
2023-11-23 18:28:02
65.CReren Alexis Miriam 1058 1269 1038 N 2013 Maleklubi Vektor 181903 Alexis Miriam Reren
2023-11-20 21:54:38
66.CRüdiger Camilla Anna 1025 1050 1060 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2023-11-24 00:46:42
67.CSeema Karl 1010 1056 1110 M 2015 MK Areng 181654 Monika Tsõganova
2023-11-23 18:36:45
68.CShirokov Erik 0 0 0 M 2014 Kadrioru MK 181879 Roman Jezov
2023-11-21 11:06:33
69.CSoosaar Eerik 0 0 0 M 2014 - - - 182498 Hendrik Olde
2023-11-23 16:18:27
70.CTimošin Pavel 0 0 0 M 2017 MK Areng 182281 Juri Timošin
2023-11-21 11:46:13
71.CTimošina Marta 0 0 0 N 2015 Vabaettur 181876 Juri Timošin
2023-11-21 11:46:13
72.CVedernykov Gennadi 1009 1094 1050 M 2013 T. Truusi MKK 181908 Gennadi Vedernykov
2023-11-22 18:17:06
73.CVinogradov Jegor 1000 1000 1000 M 2015 MK Areng 182250 Monika Tsõganova
2023-11-13 16:59:33
74.CVinogradov Nikolai 1089 1038 1134 M 2013 MK Areng 182251 Monika Tsõganova
2023-11-13 16:59:33
75.CVuhk-Vuht Mark 0 0 0 M u-43891 Hendrik Olde
2023-11-24 14:40:18
76.CŠablinski Miron 0 0 0 M 2015 MA Vabaettur u-43882 Natalia Glušakova
2023-11-24 13:13:31