Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
9. Tallinna MK kiirturniiride sari SÜGIS`2023 (VI etapp)   ( id=1367 )
25. november 2023 (kell 10:45) - 25. november 2023 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Vene 29, Tallinn
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
24. november 2023, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (01. juuni 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit mõlemale + igale käigule lisandub 3 sekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtumaks: täiskasvanud -10€, noored -8€, seeniorid (sa 1953 ja vanemad) -5€, korraldava klubi mängijad -4€
9. üle-eestilise kiirturniiride sarja „SÜGIS 2023“ korraldab Tallinna MK koostöös toetajatega. Sarjas toimub kokku 8 etappi. Sarja koondarvestusse läheb viie parema etapi tulemus.

Sarjas võivad osaleda kõik malehuvilised ja võisteldakse 3 vanuserühmas: A-turniir -kõik soovijad, sh täiskasvanud, noored, veteranid; B-turniir - sünniaeg 2009 ja nooremad (U14); C-turniir- sünniaeg 2013 ja nooremad (U10).



Võistlused mängitakse shveitsi süsteemis (7 vooru).

Osavõtumaks tasutakse Tallinna Maleklubi kontole EE541010220237168226 SEB Pangas hiljemalt etapi toimumisele eelneval päeval kella 19ks või võistluspäeval sularahas korraldajale.

P.Kerese Malemajas toimuvad etapid lähevad Eesti ja FIDE kiirmale reitingu arvestusse.

Kõik osalejad saavad magusa auhinna ning igal turniiril loositakse välja üllatusauhinnad B- ja C-turniiril osalejatele.

Sarja koondarvestuse auhinnafond on vähemalt 1000€ väärtuses.
IO Hendrik Olde - 5142625
76
Kokku
27
Grupp A
16
Grupp B
33
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Sofia 1978 2033 2019 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2023-11-24 00:46:42
2.ACherentsov Mikhail 1570 1782 1550 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2023-11-24 00:46:42
3.AChernov Iakov 1153 1324 1161 M 2015 Kadrioru MK 181376 Iakov Chernov
2023-11-24 14:13:18
4.AIlves Jüri 2028 1748 1902 M 1938 - - - mk 030086 Hendrik Olde
2023-11-21 13:21:40
5.AIspanov Natig 1565 1661 1662 M 1979 - - - 182001 Natig Ispanov
2023-11-24 10:27:39
6.AKrushevskaja Anna 1075 1139 1172 N 1978 Maleklubi Vektor 181965 Aleksander Dusman
2023-11-24 00:46:42
7.AKuzovkin Aleksei 1290 1460 1380 M 2007 MK Chess Continent 182384 Oleg Kortšagin
2023-11-24 07:28:14
8.ALeesik Viktor 1760 1665 1609 M 1966 - - - 030213 Hendrik Olde
2023-11-23 20:48:11
9.ALeht Karl Samuel 1196 1566 1285 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Karl Samuel Leht
2023-11-23 11:24:20
10.ALoy Konstantin 2001 2153 2114 M - - - 181936 Hendrik Olde
2023-11-24 14:19:47
11.AMarton Artur 1395 1185 1516 M 1996 - - - 181900 Artur Marton
2023-11-24 12:32:39
12.AMartseniuk Artem 1173 1313 1273 M 2006 Vabaettur 182174 Natalia Glušakova
2023-11-23 15:59:32
13.AMerivee Romet-Renee 1277 1522 1406 M 2010 - - - 182105 Romet-Renee Merivee
2023-11-24 15:42:13
14.AMägi Ramon 1432 1515 1419 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Ramon Mägi
2023-11-23 22:21:32
15.ANikitin Pjotr 2053 1763 1927 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Hendrik Olde
2023-11-21 13:21:56
16.ARosin Heigo 1381 1507 1622 M 1989 Tallinna MK 181459 Heigo Rosin
2023-11-24 16:02:30
17.ARüdiger Maria Helena 1303 1464 1194 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2023-11-24 00:46:42
18.ASaraikin Sergei 1917 1671 1761 M 1934 - - - mk 030365 Hendrik Olde
2023-11-21 13:21:27
19.ASchneider Uku 1513 1680 1610 M 2007 SK Reval-Sport 150506 Uku Schneider
2023-11-24 00:56:40
20.ASepandi Jaak 1532 1561 1659 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2023-11-21 10:11:09
21.ASinenko Andrei 1442 1566 1542 M 1981 - - - 182547 Hendrik Olde
2023-11-23 20:57:34
22.ASoosaar Ivo 1179 1399 1279 M 1985 - - - 182104 Hendrik Olde
2023-11-23 16:18:27
23.ATimošin Juri 2220 2183 2220 M 1984 - - - mk 030460 Juri Timošin
2023-11-21 11:49:09
24.AVeski Rauno 1563 1828 1663 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Rauno Veski
2023-11-22 13:45:27
25.AVorobyov Radmir 1618 1602 0 M 2012 518077 Hendrik Olde
2023-11-21 13:23:03
26.AVoropaiev Illia 1261 1497 1364 M 2013 MK Areng 181838 Monika Tsõganova
2023-11-19 14:05:39
27.AŠvõrjov Igor 2303 2279 2273 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2023-11-21 11:46:47
28.BBlokhin Georg 1125 1245 1204 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2023-11-24 00:46:42
29.BDanilov Nikita 0 0 0 M 2011 - - - 182617 Hendrik Olde
2023-11-24 14:20:54
30.BGilan Daniel 1000 1280 1093 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2023-11-24 16:18:53
31.BJaaniste Gerret 1091 1230 1074 M 2012 Pärnu Spordikool 181460 Eiki Lehemets
2023-11-23 08:52:07
32.BJevglevski Lev 1073 1137 1124 M 2017 MK Areng 182267 Monika Tsõganova
2023-11-23 16:53:00
33.BKjaernested Alex 1000 1027 1080 M 2010 MK Areng 182387 Monika Tsõganova
2023-11-19 14:04:37
34.BKojus Lukas 1000 1138 1087 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Eiki Lehemets
2023-11-23 08:51:51
35.BNikiforov Rivo 1105 1119 1075 M 2010 T. Truusi MKK 181158 Rivo Nikiforov
2023-11-24 08:18:21
36.BPanarin Yaroslav 1008 1022 1076 M 2014 Kadrioru MK 181763 Hendrik Olde
2023-11-24 14:19:39
37.BPuusepp Richard 1000 1069 1069 M 2010 - - - 180907 Richard Puusepp
2023-11-20 13:21:09
38.BRoi Kristjan 1012 1121 1018 M 2011 Kadrioru MK 180884 Kristjan Roi
2023-11-21 10:33:43
39.BRüdiger Emma Viktoria 1029 1029 1134 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2023-11-24 00:46:42
40.BSandberg Laur-Markus 1044 1180 1062 M 2009 MK Areng 180817 Laur-Markus Sandberg
2023-11-24 18:55:53
41.BSutt Jakob 1000 1056 1048 M 2012 Pärnu Spordikool 181981 Eiki Lehemets
2023-11-23 08:52:25
42.BToomast Nora 1054 1187 1131 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2023-11-19 13:01:05
43.BVoropaiev Vladyslav 1000 1155 1107 M 2016 MK Areng 181839 Monika Tsõganova
2023-11-19 14:05:39
44.CChyrva Artur 1000 1057 1043 M 2014 Vabaettur 182544 Natalia Glušakova
2023-11-22 15:48:50
45.CChyrva Yurii 1000 1139 1082 M 2014 Vabaettur 182545 Natalia Glušakova
2023-11-22 15:48:50
46.CCymutta Matvej 0 0 0 M 2015 Vabaettur 182550 Natalia Glušakova
2023-11-22 15:49:07
47.CDeforge Miron 0 0 0 M 2013 MK Areng 181591 Monika Tsõganova
2023-11-21 18:38:12
48.CHiie Hendry 0 0 0 M 2014 Mustamäe Huvikool 182093 Hendry Hiie
2023-11-22 18:38:27
49.CIowa Nikita 0 0 0 M 2015 MK Chess Continent 182385 Oleg Kortšagin
2023-11-24 07:30:14
50.CIstratova Nika 1000 1070 1029 N 2013 MK Areng 181753 Monika Tsõganova
2023-11-19 14:46:18
51.CKaldoja Frederik 1000 1039 1075 M 2013 Maleklubi Gambiit 181466 Frederik Kaldoja
2023-11-23 19:37:18
52.CKangur Artur 0 0 0 M 2015 - - - 182574 Artur Kangur
2023-11-20 19:10:41
53.CKarulaas Silver Rene 0 0 0 M 2013 - - - 182575 Hendrik Olde
2023-11-23 16:18:40
54.CKasatkin Konstantin 1000 1000 1024 M 2013 Vabaettur 181828 Natalia Glušakova
2023-11-22 15:40:55
55.CKiritšenko Platon 1000 1084 1083 M 2016 MK Areng 181849 Monika Tsõganova
2023-11-23 16:52:45
56.CKochetov Vadym 0 0 0 M 2014 MK Areng 181801 Monika Tsõganova
2023-11-23 20:16:09
57.CKuslap Milena 0 0 0 N 2014 - - - 182619 Hendrik Olde
2023-11-24 14:20:20
58.CLillend Otto 1034 1000 1134 M 2015 - - - 182252 Otto Lillend
2023-11-23 20:00:05
59.CLosek Artem 0 0 0 M 2013 - - - 182620 Hendrik Olde
2023-11-24 14:20:36
60.CMazurtchak Frank 0 0 0 M 2015 MK Areng 181734 Monika Tsõganova
2023-11-19 13:01:22
61.CMelnychuk Volodymyr 0 0 0 M 2016 MK Areng 182530 Monika Tsõganova
2023-11-21 17:55:12
62.CMinayev Fedor 0 0 0 M 2015 u-43877 Lidia Ivanova
2023-11-24 11:49:06
63.CPavlov Jan 1003 1060 1009 M 2013 Kadrioru MK 182048 Jan Pavlov
2023-11-23 14:03:43
64.CPrushinskii Gleb 1001 1000 1105 M 2013 MK Areng 181735 Monika Tsõganova
2023-11-23 18:28:02
65.CReren Alexis Miriam 1000 1101 1083 N 2013 T. Truusi MKK 181903 Alexis Miriam Reren
2023-11-20 21:54:38
66.CRüdiger Camilla Anna 1005 1093 1060 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2023-11-24 00:46:42
67.CSeema Karl 0 1110 0 M 2015 MK Areng 181654 Monika Tsõganova
2023-11-23 18:36:45
68.CShirokov Erik 0 0 0 M 2014 Kadrioru MK 181879 Roman Jezov
2023-11-21 11:06:33
69.CSoosaar Eerik 0 0 0 M 2014 - - - 182498 Hendrik Olde
2023-11-23 16:18:27
70.CTimošin Pavel 0 0 0 M 2017 MK Areng 182281 Juri Timošin
2023-11-21 11:46:13
71.CTimošina Marta 0 0 0 N 2015 Vabaettur 181876 Juri Timošin
2023-11-21 11:46:13
72.CVedernykov Gennadi 1000 1025 1029 M 2013 T. Truusi MKK 181908 Gennadi Vedernykov
2023-11-22 18:17:06
73.CVinogradov Jegor 1000 1014 1008 M 2015 MK Areng 182250 Monika Tsõganova
2023-11-13 16:59:33
74.CVinogradov Nikolai 0 0 0 M 2013 MK Areng 182251 Monika Tsõganova
2023-11-13 16:59:33
75.CVuhk-Vuht Mark 0 0 0 M u-43891 Hendrik Olde
2023-11-24 14:40:18
76.CŠablinski Miron 0 0 0 M 2015 MA Vabaettur u-43882 Natalia Glušakova
2023-11-24 13:13:31