Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Lydia Barbot de Marny 2. mälestusturniir   ( id=1329 )
16. aprill 2023 (kell 10:00) - 16. aprill 2023
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese Malemaja (Vene 29)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
13. aprill 2023, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
MTÜ „Vabaettur“ ning Lydia Barbot de Marny õpilased
KontaktKONTAKT
ee.rutteabav@rogi
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (16. märts 2023 )
Muutis: Tarmo Tuul  (05. aprill 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 lisasekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
15 eurot, meistrid, suurmeistrid ja 60+ seeniorid on osavõtumaksust vabastatud
Robert Dubrovin, 56837993, robert.dubrovin1986@gmail.com (vene keeles), Igor Krupenski, 58003989, igor@vabaettur.ee (eesti keeles)
35
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAsmus Andres 1606 1557 1643 M 1975 - - - 080215 Andres Asmus
2023-03-22 14:33:54
2.ABlokhin Sofia 1942 2002 2004 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2023-04-13 15:09:50
3.ACherentsov Mikhail 1558 1840 1550 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2023-04-13 15:10:46
4.AChukavin Kirill 2376 2432 2323 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2023-04-05 14:03:31
5.ADanilkin Dmitri 0 0 0 M 1981 Vabaettur u-39014 Igor Krupenski
2023-04-13 12:07:20
6.ADzaniašvili Georgi 1960 1994 1994 M 1992 Vabaettur 030044 Georgi Dzaniašvili
2023-03-30 16:29:36
7.AIspanov Natig 1565 1673 1662 M 1979 - - - 182001 Natig Ispanov
2023-04-01 01:49:19
8.AKais Kaarel 1522 1635 1687 M 1974 Pühajärve MK 170526 Kaarel Kais
2023-04-12 11:01:12
9.AKais Kristofer 1313 1634 1395 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2023-04-12 22:38:57
10.AKalvet Tõnu 1589 1631 1690 M 1970 Kose Male-kabeklubi 130335 Tõnu Kalvet
2023-04-10 19:58:23
11.AKannike Leino 1420 1520 1512 M 1955 - - - 182286 Tarmo Tuul
2023-04-03 11:21:20
12.AKrivenko Dion 2148 2218 2187 M 2005 Pühajärve MK CM 130513 Dion Krivenko
2023-04-05 10:03:00
13.AKrupenski Jüri 2374 2385 2274 M 1982 Vabaettur IM 030179 Jüri Krupenski
2023-04-04 13:34:14
14.AKrushevskaja Anna 1068 1142 1172 N 1978 Maleklubi Vektor 181965 Aleksander Dusman
2023-04-13 15:09:50
15.ALaurand Matthias 1386 1342 1444 M 2005 Rae Huvialakool 182179 Rainer Raud
2023-04-13 10:43:40
16.AMarton Artur 1395 1181 1516 M 1996 Viimsi MS Apones 181900 Artur Marton
2023-04-12 21:13:07
17.AMedar Marti 2107 2155 2214 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2023-03-27 11:22:54
18.ANarva Jaan 2146 2094 1999 M 1958 Pühajärve MK FM 030262 Regina Narva
2023-04-10 21:55:15
19.APedoson Georg Aleksander 2272 2373 2409 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2023-04-12 19:16:21
20.ARõtšagov Anton 1743 2004 1971 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2023-04-13 16:08:31
21.ASeeman Tarvo 2388 2309 2360 M 1969 Vändra Maleklubi IM 030371 Tarvo Seeman
2023-04-06 11:48:13
22.ASinitsõna Anastassija 2215 2296 2277 N 2004 Malekool 64 WFM 120178 Anastassija Sinitsõna
2023-03-31 12:21:17
23.ATomson Mihkel 1797 2035 1838 M 2006 Tartu Kalev 160614 Mihkel Tomson
2023-04-13 19:27:23
24.ATuul Tarmo 2110 2155 2113 M 1988 T. Truusi MKK mk 030480 Tarmo Tuul
2023-04-05 06:39:13
25.AVaher Eino 2267 2095 2156 M 1961 Rakvere MK mk 030490 Tarmo Tuul
2023-04-10 09:17:56
26.AVassiljeva Anastasia 0 0 0 N 1986 Vabaettur u-39012 Igor Krupenski
2023-04-13 12:05:33
27.AVeski Rauno 1574 1773 1745 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Rauno Veski
2023-04-11 12:20:58
28.AViks Artur 1313 1371 1417 M 2000 - - - 181516 Artur Viks
2023-04-07 14:44:18
29.AVolodin Aleksander 2460 2511 2520 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2023-04-04 22:37:17
30.AVoropaiev Illia 1337 1557 1397 M 2013 MK Areng 181838 Monika Tsõganova
2023-04-12 19:09:10
31.AŠelajev Boris 2022 1987 2022 M 1985 - - - 030419 Igor Krupenski
2023-04-04 13:21:43
32.AŠiškov Andrei 2355 2310 2311 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2023-04-10 10:13:49
33.AŠiškov Anton 1902 1902 1902 M - - - 030426 Anton Šiškov
2023-03-28 10:00:58
34.AŠleimovitš Viktor 2068 2065 2070 M 1985 Vabaettur 030428 Viktor Šleimovitš
2023-04-05 10:37:52
35.AŠvõrjov Igor 2303 2265 2280 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2023-04-11 21:42:28