Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Lydia Barbot de Marny 2. mälestusturniir - noorteturniirid   ( id=1328 )
16. aprill 2023 (kell 11:00) - 16. aprill 2023
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese Malemaja (Vene 29)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
13. aprill 2023, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
MTÜ „Vabaettur“ ning Lydia Barbot de Marny õpilased
KontaktKONTAKT
ee.rutteabav@rogi
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (16. märts 2023 )
Muutis: Tarmo Tuul  (26. märts 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 lisasekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
10 eurot, Maleakadeemia "Vabaettur" õpilased on osavõtumaksust vabastatud
A - U16

B - U12

C - U10
Robert Dubrovin, 56837993, robert.dubrovin1986@gmail.com (vene keeles), Igor Krupenski, 58003989, igor@vabaettur.ee (eesti keeles)
92
Kokku
25
Grupp A
19
Grupp B
48
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAleksejev Artjom 1329 1446 1572 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2023-04-10 16:14:08
2.ABabi Karina 0 0 0 M 2006 MA Vabaettur u-38622 Natalia Glušakova
2023-04-02 12:01:25
3.ABlokhin Georg 1125 1241 1155 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2023-04-13 15:04:36
4.ACherentsov Mikhail 1570 1814 1556 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2023-04-13 15:04:36
5.AFedotov Robert 0 0 0 M 2010 MA Vabaettur u-38468 Natalia Glušakova
2023-03-26 13:01:42
6.AFedotova Karina 0 0 0 M 2010 MA Vabaettur u-38467 Natalia Glušakova
2023-03-26 13:01:07
7.AJepihhin Georgi 1153 1191 1258 M 2010 Vabaettur 180900 Natalia Glušakova
2023-04-02 12:21:04
8.AKirtjanov Svjatoslav 1238 1216 1342 M 2006 Vabaettur 160710 Natalia Glušakova
2023-03-26 13:02:55
9.AKirtjanov Vsevolod 0 0 0 M 2007 Vabaettur 180617 Natalia Glušakova
2023-03-26 13:02:55
10.ALeht Karl Samuel 1222 1408 1044 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Karl Samuel Leht
2023-04-13 14:36:01
11.ALevchenko Marina 1676 1949 1772 N 2007 Vabaettur 140723 Marina Levchenko
2023-04-13 21:22:33
12.AMägi Ramon 1343 1435 1175 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Rainer Raud
2023-04-13 19:03:37
13.ANeziri Brandon 1000 1035 1051 M 2007 Vabaettur 180837 Natalia Glušakova
2023-03-23 16:02:09
14.AOrlova Sofiya 1301 1367 1424 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2023-04-13 15:04:36
15.APocius Ingrid 1187 1155 1287 N 2006 T. Truusi MKK 181909 Ingrid Pocius
2023-04-11 16:49:53
16.APritulina Nadezda 1454 1567 1521 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2023-04-13 15:49:51
17.APunning Andero 1086 1316 1304 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andero Punning
2023-04-06 20:15:34
18.ARüdiger Maria Helena 1273 1502 1155 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2023-04-13 15:04:36
19.ASlepak Jaromir 1000 1057 1064 M 2009 Vabaettur 181017 Natalia Glušakova
2023-03-23 16:04:16
20.ASokolova Sofiya 1065 1211 1132 N 2009 Maleklubi Vektor 181631 Aleksander Dusman
2023-04-13 15:04:36
21.AStepanov Roman 1229 1289 1200 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2023-04-02 12:20:10
22.ATimohhin Daniel 1154 1266 1279 M 2008 Narva SK Maletäht 160437 Natalia Glušakova
2023-04-10 17:06:10
23.AVaitovitš Roman 1115 1150 1162 M 2008 Vabaettur 180582 Natalia Glušakova
2023-03-26 13:08:38
24.AWassenaar Richard Johannes 0 0 0 M 2010 MK Areng u-38969 Monika Tsõganova
2023-04-12 22:36:36
25.AŠusta Vanessa 0 0 0 M 2009 Vabaettur 181077 Natalia Glušakova
2023-03-26 13:02:22
26.BBeljajev Andrei 0 0 0 M 2012 Maleklubi Lootus 181593 Sergey Titov
2023-04-02 16:01:35
27.BBorodkina Julia 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 181354 Sergey Titov
2023-04-02 16:01:06
28.BJürmann Artjom 1000 1069 1075 M 2011 MK Chess Continent 182248 Oleg Kortšagin
2023-03-28 22:00:34
29.BKharkhan Igor 1094 1310 1267 M 2012 Vabaettur 181163 Natalia Glušakova
2023-03-23 16:02:30
30.BKilin Mihhail 0 0 0 M 2012 Vabaettur 181922 Natalia Glušakova
2023-04-12 18:53:05
31.BKüpper Eduard 0 0 0 M 2011 MA Vabaettur u-38845 Natalia Glušakova
2023-04-10 16:16:07
32.BMaksimenko Daniela 0 0 0 N 2012 Lootus Maleklubi u-38636 Sergey Titov
2023-04-02 16:07:36
33.BMamonko Maxim 0 0 0 M 2010 MA Vabaettur u-38846 Natalia Glušakova
2023-04-10 16:16:42
34.BNekipelova Nika 0 0 0 N 2012 Lootus Maleklubi u-38637 Sergey Titov
2023-04-02 16:08:21
35.BPaap Juri 0 0 0 M 2012 Maleklubi Lootus 181274 Sergey Titov
2023-04-02 16:14:44
36.BPechonkin Andrii 1159 1390 1172 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2023-03-23 16:03:31
37.BRaid Patrick 0 0 0 M 2012 Malekool 64 181587 Mihhail Rõtšagov
2023-04-13 11:32:34
38.BRaudsepp Marie 0 0 0 N 2012 Elva Valla Mõttemängude Klubi 182149 Anna Lütsepp
2023-04-13 22:55:23
39.BRumjantsev Gleb 0 0 0 M 2011 Vabaettur 181636 Natalia Glušakova
2023-04-12 18:52:18
40.BRüdiger Emma Viktoria 1027 1011 1089 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2023-04-13 15:04:36
41.BSkidan Roman 0 0 0 M 2012 MA Vabaettur u-38856 Natalia Glušakova
2023-04-10 20:25:58
42.BSüld Erik 0 0 0 M 2011 - - - 182290 Tarmo Tuul
2023-04-14 05:23:02
43.BTšernov Jevgeni 0 0 0 M 2012 Maleklubi Lootus 181273 Sergey Titov
2023-04-02 16:15:12
44.BYurov Maxim 1000 1081 1081 M 2012 Vabaettur 181364 Natalia Glušakova
2023-03-26 13:04:01
45.CAdamson Mia Karoliina 0 0 0 N 2015 MA Vabaettur u-38642 Natalia Glušakova
2023-04-02 19:58:14
46.CAliyev Ismail 0 0 0 M 2014 MK Chess Continent 182246 Oleg Kortšagin
2023-04-06 15:59:28
47.CAntonenko Ervin 0 0 0 M 2014 Vabaettur 181834 Natalia Glušakova
2023-04-10 17:04:48
48.CBulanov Ilia 1003 1157 1327 M 2013 MK Chess Continent 181695 Oleg Kortšagin
2023-03-22 22:54:25
49.CCheburashkina Viktoria 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181662 Sergey Titov
2023-04-02 16:02:36
50.CDõkov Nikita 0 0 0 M 2015 Maleklubi Lootus u-38991 Sergey Titov
2023-04-13 10:27:53
51.CFilipchuk Ihnat 0 0 0 M 2013 SK Valge Ratsu u-39020 Svetlana Pritulina
2023-04-13 14:02:15
52.CGilan Daniel 1000 1231 1093 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2023-03-23 16:22:07
53.CHanzatjan Emilia 0 0 0 N 2014 Vabaettur 181878 Natalia Glušakova
2023-04-02 12:19:17
54.CHarbuziuk Matvii 0 0 0 M 2015 MK Areng 182089 Monika Tsõganova
2023-04-13 08:27:53
55.CIstratova Nika 0 0 0 N 2013 MK Areng 181753 Monika Tsõganova
2023-04-06 10:38:04
56.CKasatkin Konstantin 1000 1029 1024 M 2013 Vabaettur 181828 Natalia Glušakova
2023-04-12 14:51:24
57.CKeronen Aleksander 0 0 0 M 2017 u-38868 Igor Krupenski
2023-04-11 09:46:24
58.CKiritšenko Platon 0 0 0 M 2016 MK Areng 181849 Monika Tsõganova
2023-04-13 18:41:17
59.CKlubovskaja Karolina 0 0 0 N 2015 Maleklubi Lootus u-38990 Sergey Titov
2023-04-13 10:25:34
60.CKorabelštšikov Lev 0 0 0 M 2014 MA Vabaettur u-38950 Natalia Glušakova
2023-04-12 14:38:26
61.CKornilov Adrian 1000 1115 1032 M 2013 Vabaettur 182058 Natalia Glušakova
2023-03-23 16:22:22
62.CKoshcheev Mikhail 0 0 0 M 2014 MK Chess Continent 181820 Oleg Kortšagin
2023-03-22 22:54:25
63.CKuusesaar Kaspar 0 0 0 M 2013 Elva Valla Mõttemängude Klubi 182197 Anna Lütsepp
2023-04-13 22:54:38
64.CLaur Mark 1016 1100 1185 M 2013 Maleklubi Lootus 181665 Sergey Titov
2023-04-02 16:03:02
65.CMaksimenko Vitalina 0 0 0 N 2014 Maleklubi Lootus 181821 Sergey Titov
2023-04-02 16:04:35
66.CMatiukhin Artjom 0 0 0 M 2013 Vabaettur 181498 Natalia Glušakova
2023-03-23 16:05:25
67.CMedvedev Martin 0 0 0 M 2015 MK Areng 182158 Monika Tsõganova
2023-04-13 09:25:32
68.CMihhalkova Vera 0 0 0 N 2014 MK Chess Continent 182243 Oleg Kortšagin
2023-04-06 16:13:46
69.CMihhaltšenkov Viktor 0 0 0 M 2015 MK Areng 181683 Monika Tsõganova
2023-04-13 21:17:00
70.CMinyaylo Mila 0 0 0 N 2014 Lootus Maleklubi u-38639 Sergey Titov
2023-04-02 16:10:03
71.CNikolenko Elina 1033 1044 1033 N 2014 SK Valge Ratsu 181797 Svetlana Pritulina
2023-04-13 14:01:15
72.CPatrikejeva Sofia 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181422 Sergey Titov
2023-04-02 16:05:04
73.CPavlov Matvei 0 0 0 M 2013 MK Chess Continent 182249 Oleg Kortšagin
2023-04-04 22:53:00
74.CPhilippov Roman 0 0 0 M 2015 - - - 182217 Natalia Glušakova
2023-04-12 14:35:27
75.CPriivits Dario 0 0 0 M 2014 MK Areng 182054 Monika Tsõganova
2023-04-13 20:11:50
76.CPõldoja Liisalota 0 0 0 N 2013 Elva Valla Mõttemängude Klubi 182024 Anna Lütsepp
2023-04-13 14:53:06
77.CReinson Oskar 0 0 0 M 2015 Tartu Kalev u-38899 Andres Karba
2023-04-11 19:22:33
78.CReinson Tobias 1050 1147 1145 M 2013 Tartu Kalev 182148 Andres Karba
2023-04-11 19:21:42
79.CReren Alexis Miriam 1000 1045 1088 N 2013 T. Truusi MKK 181903 Alexis Miriam Reren
2023-03-22 15:57:12
80.CRoomet Otto 0 0 0 M 2014 Nõmme Huvikool u-38896 Igor Krupenski
2023-04-11 19:19:09
81.CRüdiger Camilla Anna 1003 1059 1034 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2023-04-13 15:04:36
82.CSaunin Ratmir 0 0 0 M 2016 MA Vabaettur u-38683 Natalia Glušakova
2023-04-05 13:22:13
83.CSulla Martin 0 0 0 M 2014 MA Vabaettur u-38850 Natalia Glušakova
2023-04-10 17:05:48
84.CTilling Rasmus 1000 1000 1020 M 2013 Elva Valla Mõttemängude Klubi 181967 Anna Lütsepp
2023-04-13 14:53:25
85.CVasilieva Vasilisa 1000 1047 1050 N 2013 Maleklubi Lootus 181272 Sergey Titov
2023-04-02 16:00:32
86.CVedernykov Gennadi 1000 998 1032 M 2013 T. Truusi MKK 181908 Igor Krupenski
2023-04-11 19:20:24
87.CVinogradov Artjom 0 0 0 M 2015 Maleklubi Lootus u-38992 Sergey Titov
2023-04-13 10:28:59
88.CVoropaiev Vladyslav 1000 1081 1046 M 2016 MK Areng 181839 Monika Tsõganova
2023-04-12 19:01:05
89.CZaporoštšenko Dalia 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181423 Sergey Titov
2023-04-02 16:04:05
90.CZinchenko Marat 0 0 0 M 2014 - - - 182080 Natalia Glušakova
2023-04-12 14:35:10
91.CZinovjev Timur 0 0 0 M Lootus Maleklubi 2015 u-38638 Sergey Titov
2023-04-02 16:09:07
92.CŠablinski Miron 0 0 0 M 2015 MA Vabaettur u-38623 Natalia Glušakova
2023-04-02 12:18:36
Hiljem registreeritud osalejad (1)
Süld Erik (2023-04-14 05:23:02),