Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused kiirmales   ( id=1300 )
11. november 2023 (kell 10:40) - 11. november 2023 (kell 17:00)
JuhendJUHEND
PUUDUB
KohtKOHT
Pikk tn 1, Järva-Jaani, Järvamaa
Järva-Jaani Gümnaasium
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
KorraldajaKORRALDAJA
EMSL Jõud
KontaktKONTAKT
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (05. veebruar 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Võistlus toimub järgmistele vanusegruppidele:

A-turniir täiskasvanud (mehed ja naised), B-turniir 2005.a. sündinud ja nooremad, C-turniir 2009.a. sündinud ja nooremad, D-turniir 2013.a. sündinud ja nooremad.

A-, B-, C- ja D- turniiril mängitakse 7 vooru šveitsi süsteemis. Mõtlemisaeg on 15 minutit mõlemale mängijale partiile ja igale käigule lisandub 3 sekundit. Olenevalt osalejate arvust võib korraldaja vajadusel liita erinevaid vanuseklasse. Mehed ja naised ning noormehed ja neiud mängivad samal turniiril, kuid arvestust peetakse eraldi.

EMSL Jõud autasustab kõikide võistlusklasside (A, B, C, D) I, II ja III koha võitnuid võistlejaid diplomite ja medalitega. Võistlusklasside (A, B, C, D) üldvõitjaid autasustatakse eriauhindadega.
0
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas