Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Jüri Abozenko Memoriaal   ( id=1287 )
05. veebruar 2023 (kell 10:15) - 05. veebruar 2023
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese nimelises malemajas, Vene 29.
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
03. veebruar 2023, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Tõnu Truusi Malekoolkond koos Eesti Maleliiduga
KontaktKONTAKT
moc.liamtoh@oknezoba.groeg
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (21. jaanuar 2023 )
Muutis: Tarmo Tuul  (24. jaanuar 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15min + 3 sekundit igale käigule partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
15 EUR täiskasvanud võistleja ja 10 EUR veterani (sünniaastaga 1963 ja vanemad)kohta ning see tasutakse võistluspaigas korraldajale. Osavõtumaksust on vabastatud rahvusvahelised suurmeistrid (GM/WGM), rahvusvahelised meistrid (IM/WIM) ning TTMKK Õpilased
09:30-10:00 registreerimine

Regulations in English: http://www.maleliit.ee/info/2023/Jüri_Abozenko_Memorial_ENG.pdf
33
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Sofia 1942 2002 2004 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2023-02-02 17:04:42
2.ADubrovin Robert 2224 2276 2384 M 1986 MK Kuningas mk 030046 Robert Dubrovin
2023-01-31 12:13:35
3.AJõeleht Karel 0 0 0 M 1995 u-36768 Georg Abozenko
2023-01-23 17:21:34
4.AKalvet Tõnu 1589 1631 1690 M 1970 Kose Male-kabeklubi 130335 Tõnu Kalvet
2023-02-03 15:22:15
5.AKanep Meelis 2411 2348 2338 M 1983 T. Truusi MKK GM 030123 Georg Abozenko
2023-01-27 20:15:15
6.AKeskel Marko 2107 1910 1865 M 1981 K. Külaotsa MK mk 030141 Georg Abozenko
2023-02-03 09:34:12
7.AKrivenko Dion 2148 2218 2187 M 2005 Pühajärve MK CM 130513 Dion Krivenko
2023-02-03 14:23:23
8.AKušnir Roman 1785 1753 1832 M 1983 - - - 030192 Roman Kušnir
2023-02-03 13:36:01
9.ALehes Erik Johannes 1541 1768 1690 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2023-02-03 17:17:36
10.ALomp Jaan 1303 1298 1294 M 1969 - - - 080406 Georg Abozenko
2023-02-03 20:53:29
11.AMarton Artur 1395 1181 1516 M 1996 Viimsi MS Apones 181900 Artur Marton
2023-01-28 16:51:50
12.AMedar Marti 2107 2155 2214 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2023-01-26 12:14:29
13.AMorkunas Gustas 2091 2052 2146 M 2009 FM 12831026 Georg Abozenko
2023-02-01 19:30:25
14.ANarva Jaan 2146 2094 1999 M 1958 Pühajärve MK FM 030262 Regina Narva
2023-02-03 20:38:44
15.ANarva Triin 2109 2068 2041 N 1994 SK Reval-Sport WFM 030584 Triin Narva
2023-01-31 14:04:55
16.ANero Georg 1910 2113 2023 M 1999 T. Truusi MKK 040404 Georg Nero
2023-02-01 14:34:57
17.APedmanson Albert 2041 2075 2084 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2023-01-31 14:09:00
18.APedoson Georg Aleksander 2272 2373 2409 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2023-02-02 15:35:57
19.APuusepp Kaimar 2210 2118 2092 M 1976 Pühajärve MK CM 030328 Kaimar Puusepp
2023-02-03 18:52:16
20.ARuus Rein 1925 1903 1785 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Rein Ruus
2023-01-30 19:41:49
21.ARõtšagov Anton 1743 2004 1971 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2023-02-03 14:57:00
22.ARõtšagov Nikita 2204 2353 2213 M 2005 Malekool 64 CM 120118 Mihhail Rõtšagov
2023-02-03 14:56:46
23.ASamberk Vahur 1678 1683 1612 M 1993 Harjumaa 141131 Rein Ruus
2023-01-30 19:41:08
24.ASeeman Tarvo 2388 2309 2360 M 1969 Vändra Maleklubi IM 030371 Tarvo Seeman
2023-01-27 08:02:16
25.ASinitsõna Anastassija 2215 2296 2277 N 2004 Malekool 64 WFM 120178 Anastassija Sinitsõna
2023-01-26 23:06:55
26.ATeelem Lauri 2126 2172 2087 M 1983 T. Truusi MKK mk 030453 Lauri Teelem
2023-02-02 10:46:29
27.AUurits Karel 1845 1633 1820 M 1970 Saue MK 071202 Georg Abozenko
2023-02-04 15:35:54
28.AVeski Rauno 1574 1773 1745 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Rauno Veski
2023-01-29 01:25:48
29.AVolodin Aleksander 2460 2511 2520 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2023-01-30 23:51:22
30.AZafra Kim Yutangco 1692 1849 1900 M 1982 - - - 181912 Kim Yutangco Zafra
2023-01-30 09:51:03
31.AŠiškov Andrei 2355 2310 2311 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2023-01-26 10:33:52
32.AŠnurov Daniil 2008 2160 2131 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2023-02-03 22:12:57
33.AŠvõrjov Igor 2303 2265 2280 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2023-01-21 18:13:28
Hiljem registreeritud osalejad (1)
Uurits Karel (2023-02-04 15:35:54),