E T K N R L P
22. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Paul Kerese tänava VII maleturniir   ( id=128 )

Aeg 27. mai 2017 (kell 11:00) - 27. mai 2017 (kell 16:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

Juhend Juhend Liik Liik välkmale
Koht Koht Tallinn, Nõmme Ajakontroll Ajakontroll 10 minutit kummalegi mängijale
Võistluspaik Võistluspaik Kerese tänava ja Lootuse puiestee nurgal asuv park Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud ---
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 25. mai 2017 (kell 21:00) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud ---
Korraldaja Korraldaja Jüri Ratas Info sisestaja Info sisestaja Jane Jaakson  (10. mai 2017 )
Kontaktaadress Kontakt moc.liamg@enimireertsigerrj Viimati muutis Viimati muutis Tarmo Tuul  (25. mai 2017 )
 
Osavõtumaks tasuta
LisainfoRegistreerumiseks tuleb edastada järgnevad andmed: Ees- ja perenimi, Kategooria (noored/täiskasvanud), Kontakt (e-mail, telefoninumber), Elukoht (omavalitsuse täpsusega). Lisa ka, kust said informatsiooni malevõistluse kohta (e-mail, Facebook, ajalehed, muu). Võid ära märkida ka oma maleklubi, reitingu ja muu täiendava info. Andmed saada aadressile jrregistreerimine@gmail.com. Eelregistreerimine on kohustuslik ning kohtade arv on piiratud!
Kontakthttps://www.facebook.com/events/412018395836082/permalink/433076303730291/
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   

Turniirile registreeritud mängijad ( 204 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Asmus Andres 1606 1568 1568 M - - - 080215 Jane Jaakson
2017-05-16 10:57:24
A
2. Beek Ergo 1921 1985 1985 M Saaremaa 051217 Jane Jaakson
2017-05-12 11:04:05
A
3. Berestovski Martin       M - - - 130731 Jane Jaakson
2017-05-24 13:18:08
A
4. Chukavin Kirill 2265 2307 2357 M 2002 Tallinna MK 080381 Jane Jaakson
2017-05-26 13:49:31
A
5. Davydenko Andrei       M u-2356 Jane Jaakson
2017-05-25 14:29:58
A
6. Dmitrienko Darja 1819 1805 1805 N 1987 Maardu MK 030541 Hendrik Olde
2017-05-26 11:46:46
A
7. Drozdov Valeri   1698 1698 M 1961 - - - 160624 Jane Jaakson
2017-05-25 11:56:54
A
8. Filimonov Ilja   1680 1666 M 2001 MK Areng 160632 Jane Jaakson
2017-05-25 11:58:33
A
9. mk Garber Vjatšeslav 2129 2120 2103 M 1936 Kadrioru MK 030058 Hendrik Olde
2017-05-23 22:23:10
A
10. Giambrone Salvatore 1776 1820 1820 M - - - 140419 Jane Jaakson
2017-05-26 10:16:32
A
11. Grents Joosep   1864 1856 M 1992 - - - 161237 Jane Jaakson
2017-05-26 10:17:00
A
12. Haabu Aare   1729 1759 M 1950 Nõmme P. Kerese MK 120705 Jane Jaakson
2017-05-24 13:17:29
A
13. Haavamäe Henrik 2095 2170 2131 M 1998 Tallinna MK 080307 Henrik Haavamäe
2017-05-22 23:06:15
A
14. Härmi Uku       M u-2249 Jane Jaakson
2017-05-22 13:57:52
A
15. mk Ilves Jüri 2028 1964 1953 M 1938 - - - 030086 Jane Jaakson
2017-05-10 06:18:56
A
16. Ivanov Stepan 1923 1967 1967 M 1952 MK Chess Continent 030090 Jane Jaakson
2017-05-16 10:57:53
A
17. Jahu Heinar   1926 1926 M - - - 131100 Jane Jaakson
2017-05-16 10:56:03
A
18. Jakimenko Aleksandr 1684 1841 1841 M 1942 - - - 130715 Jane Jaakson
2017-05-25 14:29:13
A
19. Jakubauskas Gediminas       M 1984 u-2333 Jane Jaakson
2017-05-25 12:00:55
A
20. Jõeleht Joonas       M - - - 160717 Jane Jaakson
2017-05-12 11:01:18
A
21. Kalju Edvard 1542 1556 1610 M 2004 MA Vabaettur 160130 Jane Jaakson
2017-05-25 12:27:25
A
22. Kalvet Tõnu 1602 1692 1715 M 1970 MK Faalanks 130335 Jane Jaakson
2017-05-12 11:02:03
A
23. Keerutaja Märt       M u-2244 Jane Jaakson
2017-05-22 13:56:03
A
24. Kestlane Harry 1835 1921 1921 M 1965 - - - 030142 Jane Jaakson
2017-05-19 16:18:48
A
25. Kikajoon Ingrid-Helen       N - - - 120177 Jane Jaakson
2017-05-12 11:00:40
A
26. Kivistik Marko       M u-2207 Jane Jaakson
2017-05-19 16:03:38
A
27. Kõlar Johan-Eerik 1761 1784 1769 M 1994 MA Vabaettur 141220 Jane Jaakson
2017-05-19 15:59:29
A
28. Kolbaskin Alexey       M u-2213 Jane Jaakson
2017-05-19 16:21:04
A
29. Kongas Ruudi   1614 1614 M - - - 160725 Jane Jaakson
2017-05-16 10:54:20
A
30. Koppel Enn 1962 1895 1895 M 1941 Lääne-Virumaa 030165 Jane Jaakson
2017-05-19 15:58:21
A
31. mk Kortšagin Oleg 2162 2084 2101 M 1965 MK Chess Continent 030167 Oleg Kortšagin
2017-05-24 23:59:25
A
32. Kotkas Ülo   1646 1646 M - - - 130726 Jane Jaakson
2017-05-19 16:00:10
A
33. Kotsur Nikolai       M u-2310 Jane Jaakson
2017-05-24 13:33:43
A
34. mk Kruusiauk Heda 1870 1813 1794 N 1949 T. Truusi MKK 030561 Jane Jaakson
2017-05-10 06:19:20
A
35. Kruusiauk Kaupo 1900 1853 1853 M - - - 070512 Jane Jaakson
2017-05-19 15:55:43
A
36. Kubo Peeter   1733 1733 M - - - 160714 Jane Jaakson
2017-05-19 15:58:05
A
37. Kuppart Mattias       M u-2203 Jane Jaakson
2017-05-19 16:02:32
A
38. Kurs Lembit 1802 1809 1809 M - - - 080211 Jane Jaakson
2017-05-24 13:15:48
A
39. Kuusik Jüri   2020 2020 M 1976 Viimsi MS Apones 061019 Jane Jaakson
2017-05-19 16:20:14
A
40. Kuuskmäe Sulev   1708 1708 M 1956 - - - 160721 Jane Jaakson
2017-05-12 11:00:20
A
41. Kütt Sulev   1875 1875 M 1950 - - - 130722 Jane Jaakson
2017-05-10 06:19:29
A
42. Käos Jaan   1786 1786 M - - - 090305 Jane Jaakson
2017-05-22 13:46:19
A
43. Laanemets Emil 1529 1684 1640 M 2004 SK Reval-Sport 110712 Ervin Liebert
2017-05-21 10:59:19
A
44. Lass Tarmo       M u-2303 Jane Jaakson
2017-05-24 13:29:19
A
45. Leede Gutnar 1717 1748 1748 M 1994 - - - 151002 Jane Jaakson
2017-05-19 15:59:19
A
46. Lemetti Rodion       M u-2335 Jane Jaakson
2017-05-25 12:01:36
A
47. Lesment Aleksander 1873 1836 1836 M - - - 050711 Jane Jaakson
2017-05-22 13:45:52
A
48. Lesment Roald   1684 1684 M - - - 160720 Jane Jaakson
2017-05-22 13:45:52
A
49. Lilleorg Ilmar   1864 1863 M 1934 Nõmme P. Kerese MK 130720 Jane Jaakson
2017-05-19 15:57:31
A
50. Link Kristjan 1187 1409 1409 M 2004 Surju valla SK 150300 Jane Jaakson
2017-05-15 16:05:57
A
51. Lumiste Rene 2097 2205 2145 M 1999 Tallinna MK 080309 Jane Jaakson
2017-05-24 13:17:39
A
52. Lunden Hannes   1411 1411 M - - - 130733 Jane Jaakson
2017-05-24 13:17:15
A
53. Luude Mihkel-Eduard   1650 1650 M 1998 - - - 110208 Jane Jaakson
2017-05-16 10:54:09
A
54. Maznitsa Leonid 1686 1662 1654 M 2001 MA Vabaettur 160148 Jane Jaakson
2017-05-24 13:22:00
A
55. Meri Janis       M u-2304 Jane Jaakson
2017-05-24 13:29:36
A
56. Merigan Marcus       M 2004 - - - 170446 Jane Jaakson
2017-05-25 12:00:18
A
57. Mesila Villem   1544 1544 M - - - 160724 Jane Jaakson
2017-05-25 11:57:19
A
58. Metsala Heiki 2015 2006 1980 M 1961 Rakvere 030245 Jane Jaakson
2017-05-19 15:58:33
A
59. mk Mirme Heino 1992 1996 2009 M 1936 Nõmme P. Kerese MK 030247 Jane Jaakson
2017-05-19 15:57:08
A
60. Murutalu Aavo   1832 1832 M 1962 Harjumaa 071204 Jane Jaakson
2017-05-19 15:55:02
A
61. mk Nael Tõnu 2197 2122 2122 M 1968 Laagri MAEKK 030261 Jane Jaakson
2017-05-19 15:57:39
A
62. Nahk Aare   1437 1437 M 1967 - - - 160638 Jane Jaakson
2017-05-26 10:16:45
A
63. FM Narva Jaan 2154 2242 2242 M 1958 MK Faalanks 030262 Jane Jaakson
2017-05-12 11:05:31
A
64. WFM Narva Regina 1999 2047 2048 N 1970 SK Reval-Sport 030583 Jane Jaakson
2017-05-12 11:05:31
A
65. Nassar Askold 1963 2058 2058 M 1984 T. Truusi MKK 030264 Jane Jaakson
2017-05-16 10:56:46
A
66. mk Neff Sergei 2272 2253 2237 M 1954 Kadrioru MK 030265 Jane Jaakson
2017-05-22 13:49:29
A
67. Nero Georg 1885 2014 2026 M 1999 T. Truusi MKK 040404 Jane Jaakson
2017-05-12 11:04:35
A
68. Niit Jaak       M u-2371 Jane Jaakson
2017-05-26 10:19:17
A
69. mk Nikitin Pjotr 2053 2018 1960 M 1941 Kadrioru MK 030273 Hendrik Olde
2017-05-24 12:16:06
A
70. Nitsiportsik Maksim 1654 1763 1796 M 2001 MA Vabaettur 090304 Jane Jaakson
2017-05-26 21:07:44
A
71. Õigus Märt   1617 1617 M - - - 160719 Jane Jaakson
2017-05-16 10:56:59
A
72. Orlov Deniss 1562 1562 1562 M 1989 - - - 150700 Jane Jaakson
2017-05-25 12:23:10
A
73. Paabo Priit   1920 1956 M 1968 - - - 110304 Jane Jaakson
2017-05-26 10:16:20
A
74. Pagar Kalev 2101 2038 2034 M 1960 Rakvere MK 030294 Jane Jaakson
2017-05-22 13:54:09
A
75. Palu Ene       N u-2077 Jane Jaakson
2017-05-15 16:11:42
A
76. Parviste Janek 1916 1879 1866 M 1970 Rakvere MK 070317 Jane Jaakson
2017-05-16 10:58:13
A
77. Poom Mati 1775 1822 1882 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Jane Jaakson
2017-05-24 13:23:00
A
78. Purre Clint Hunter       M u-2246 Jane Jaakson
2017-05-22 13:57:00
A
79. CM Puusepp Kaimar 2210 2264 2258 M 1976 Rapla MK 030328 Jane Jaakson
2017-05-12 11:00:59
A
80. Rahumägi Bremet       M u-2202 Jane Jaakson
2017-05-19 16:02:19
A
81. Rebas Vahur       M u-2095 Jane Jaakson
2017-05-16 10:53:40
A
82. Reiland Indrek       M u-2251 Jane Jaakson
2017-05-22 13:58:44
A
83. Riit Pärtel       M 1970 u-2336 Jane Jaakson
2017-05-25 12:01:56
A
84. Robas Alexander Rein       M u-2308 Jane Jaakson
2017-05-24 13:31:45
A
85. Roos Kalev   1471 1471 M - - - 160728 Jane Jaakson
2017-05-15 16:10:40
A
86. m Rõtova Merike 1711 1743 1733 N 1936 SK Reval-Sport 030607 Jane Jaakson
2017-05-12 10:59:55
A
87. Rozenblit David 1365 1813 1804 M 2001 T. Truusi MKK 061122 Jane Jaakson
2017-05-22 13:52:57
A
88. Ruus Rein 2038 1998 2003 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Jane Jaakson
2017-05-16 10:56:30
A
89. Sander Jaan 2047 1923 1902 M 1948 Nõmme P. Kerese MK 030363 Jane Jaakson
2017-05-19 15:56:55
A
90. mk Sarapik Kristjan 2167 2144 2144 M 1990 MA Vabaettur 030366 Jane Jaakson
2017-05-25 12:23:20
A
91. Schmidt Mait 1656 1745 1720 M 1960 Nõmme P. Kerese MK 160400 Jane Jaakson
2017-05-24 13:14:43
A
92. IM Seeman Tarvo 2391 2453 2461 M 1969 Laagri MAEKK 030371 Tarvo Seeman
2017-05-25 14:46:08
A
93. Sepandi Jaak 1687 1842 1800 M 1939 - - - 030376 Jane Jaakson
2017-05-22 13:46:48
A
94. Sild Eero Kristjan 1463 1595 1622 M 1998 MK Areng 061101 Jane Jaakson
2017-05-12 11:01:33
A
95. Sildos Riin       N 1969 u-2334 Jane Jaakson
2017-05-25 12:01:16
A
96. Sirp Karl Aleksander 1934 2103 2053 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2017-05-17 22:24:23
A
97. Sirtse Marko   1270 1270 M - - - 130730 Jane Jaakson
2017-05-24 13:21:47
A
98. Soosõrv Ants 1649 1592 1592 M 1969 - - - 110610 Jane Jaakson
2017-05-24 13:16:34
A
99. Staub Madis 1716 1761 1729 M 1940 MK Faalanks 100900 Jane Jaakson
2017-05-19 15:56:31
A
100. Stepanov Juhan   1764 1741 M 1950 - - - 160718 Jane Jaakson
2017-05-19 15:57:21
A
101. Tali Arno   1775 1775 M - - - 130718 Jane Jaakson
2017-05-19 15:53:54
A
102. Tarve Timo       M u-2370 Jane Jaakson
2017-05-26 10:19:07
A
103. mk Teemäe Leo 1914 1897 1991 M 1932 MK Chess Continent 030454 Jane Jaakson
2017-05-10 06:19:39
A
104. Terk Erik   1708 1715 M - - - 160713 Jane Jaakson
2017-05-26 14:12:52
A
105. Tokar Taniel 1784 1703 1708 M 2000 SK Reval-Sport 081005 Ervin Liebert
2017-05-21 13:23:02
A
106. Tominga Eke 2085 2102 2091 M 1997 Surju valla SK 040378 Jane Jaakson
2017-05-25 11:57:40
A
107. Tominga Uku 1261 1446 1479 M 2004 Surju valla SK 120633 Jane Jaakson
2017-05-15 16:05:38
A
108. Tõnso Liina 1845 1874 1870 N 2001 MA Vabaettur 090506 Jane Jaakson
2017-05-19 15:56:13
A
109. mk Truus Tõnu 2102 2072 2093 M 1946 T. Truusi MKK 030469 Jane Jaakson
2017-05-10 06:19:05
A
110. Turu Indrek 1951 1933 1933 M 1988 K. Külaotsa MK 070511 Indrek Turu
2017-05-16 23:11:20
A
111. Uibokant Mathias Robert 1932 2071 2096 M 2002 Tallinna MK 121006 Jane Jaakson
2017-05-24 13:21:33
A
112. Urgas Jaan 1699 1835 1835 M 1972 - - - 051120 Jane Jaakson
2017-05-12 11:05:50
A
113. Uukkivi Raigo       M u-2064 Jane Jaakson
2017-05-15 16:05:10
A
114. Vahar Valve   1581 1581 N 1939 Saue MK 110315 Jane Jaakson
2017-05-24 13:15:00
A
115. mk Vaher Eino 2255 2207 2204 M 1961 Rakvere MK 030490 Eino Vaher
2017-05-24 09:57:49
A
116. Valdna Eino   1246 1246 M - - - 160742 Jane Jaakson
2017-05-24 13:15:12
A
117. Vallaste Indrek   1895 1895 M - - - 130717 Jane Jaakson
2017-05-22 13:50:15
A
118. Veevel Ergo   1801 1801 M - - - 130719 Jane Jaakson
2017-05-16 10:57:13
A
119. Veitsurs Ervins   1633 1636 M - - - 131212 Jane Jaakson
2017-05-22 13:54:27
A
120. Verhni Vladimir   1882 1882 M 1957 - - - 160137 Jane Jaakson
2017-05-24 13:22:35
A
121. Väli Jakko       M u-2318 Jane Jaakson
2017-05-24 16:28:23
A
122. Zguro Anatoli       M u-2206 Jane Jaakson
2017-05-19 16:03:19
A
123. Zguro Eduard       M u-2205 Jane Jaakson
2017-05-19 16:03:05
A
124. FM Šiškov Andrei 2369 2380 2377 M 1978 T. Truusi MKK 030425 Hendrik Olde
2017-05-26 11:47:54
A
125. GM Švõrjov Igor 2352 2409 2328 M 1955 T. Truusi MKK 030432 Hendrik Olde
2017-05-26 11:50:43
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aasav Jaak Andero       M 2006 u-2198 Jane Jaakson
2017-05-19 16:01:07
B
2. Aedla Mariel 1533 1581 1593 N 2006 Nõmme Noortemaja 140414 Jane Jaakson
2017-05-22 13:49:47
B
3. Bušujeva Jelizaveta 1606 1516 1504 N 2006 MA Vabaettur 140724 Jane Jaakson
2017-05-25 12:05:57
B
4. Dudakov Andrei 1482 1620 1613 M 2008 MA Vabaettur 160647 Rainer Raud
2017-05-25 15:42:37
B
5. Elbre Raul Markus       M 2007 u-2242 Jane Jaakson
2017-05-22 13:55:18
B
6. Elias Karl       M u-2346 Jane Jaakson
2017-05-25 12:09:40
B
7. Harjaks Jass       M 2008 u-2073 Jane Jaakson
2017-05-15 16:09:56
B
8. Heiter Markus 1322 1451 1451 M 2005 Surju valla SK 130316 Jane Jaakson
2017-05-15 16:07:05
B
9. Hirvi Jüri 1106 1282 1265 M 2005 MA Vabaettur 170246 Natalia Glušakova
2017-05-11 11:24:10
B
10. Hirvi Katarina 1613 1626 1665 N 2005 MA Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2017-05-11 11:24:10
B
11. Hõbemägi Gren       M u-2248 Jane Jaakson
2017-05-22 13:57:39
B
12. Hõbemägi Henrik       M u-2247 Jane Jaakson
2017-05-22 13:57:20
B
13. Holmberg Rasmus       M 2005 u-2094 Jane Jaakson
2017-05-16 10:53:02
B
14. Humalainen Radmila       N u-2307 Jane Jaakson
2017-05-24 13:31:25
B
15. Johannes Taavi       M u-2369 Jane Jaakson
2017-05-26 10:18:52
B
16. Juhansoo Liis       N 2007 Surju valla SK 170550 Jane Jaakson
2017-05-15 16:07:18
B
17. Kaasik Helena Mai   1223 1223 N - - - 160736 Jane Jaakson
2017-05-25 12:06:27
B
18. Kalinistova Lidia       N u-2391 Jane Jaakson
2017-05-26 21:07:06
B
19. Kesküla Uku       M u-2201 Jane Jaakson
2017-05-19 16:02:01
B
20. Khazova Anastasia       N 2006 u-2309 Jane Jaakson
2017-05-24 13:32:16
B
21. Kimlaychuk Artjom 1322 1549 1556 M 2008 T. Truusi MKK 150507 Jane Jaakson
2017-05-22 13:52:40
B
22. Kivi Akira 1471 1648 1657 M 2008 Nõmme Noortemaja 141223 Jane Jaakson
2017-05-26 13:59:18
B
23. Kleinert Gerli       N u-2368 Jane Jaakson
2017-05-26 10:18:36
B
24. Kozlov Valeri   1479 1526 M 2006 T. Truusi MKK 161247 Jane Jaakson
2017-05-22 13:51:58
B
25. Krivonogov Kristo   1068 1068 M 2008 Surju valla SK 170235 Jane Jaakson
2017-05-15 16:07:37
B
26. Kuristik Marie Elise       N u-1947 Jane Jaakson
2017-05-12 10:30:05
B
27. Laanemets Loit   1144 1150 M 2009 SK Reval-Sport 170203 Ervin Liebert
2017-05-21 10:59:43
B
28. Lebbin Roven   1307 1307 M - - - 160738 Jane Jaakson
2017-05-24 13:19:55
B
29. Lepikult Andrus       M 2007 - - - 170435 Jane Jaakson
2017-05-25 12:06:52
B
30. Lillemaa Henry   1145 1145 M 2005 Rae Huvikool 160155 Jane Jaakson
2017-05-19 16:26:16
B
31. Lunden Karl Martin       M u-2306 Jane Jaakson
2017-05-24 13:30:30
B
32. Makarskiy Ivan       M u-2305 Jane Jaakson
2017-05-24 13:30:01
B
33. Mellikov Miikael 1515 1601 1601 M 2007 Nõmme Noortemaja 150216 Jane Jaakson
2017-05-24 13:23:18
B
34. Mihhailov Artur 1571 1670 1712 M 2007 MA Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2017-05-23 10:23:41
B
35. Milovanova Valerija   1304 1304 N 2007 MA Vabaettur 161243 Jane Jaakson
2017-05-12 11:03:50
B
36. Narva Jaan Oskar 1530 1602 1646 M 2005 SK Reval-Sport 140441 Jane Jaakson
2017-05-12 11:05:31
B
37. Nesterov Viktor 1381 1432 1432 M 2002 Mustamäe Loomingumaja 131106 Jane Jaakson
2017-05-26 10:17:42
B
38. Niinemets Stenar       M 2005 u-2349 Jane Jaakson
2017-05-25 12:10:46
B
39. Nõmm Hans Harald       M u-2378 Jane Jaakson
2017-05-26 11:52:49
B
40. Priisalm Norman       M u-2313 Jane Jaakson
2017-05-24 15:59:23
B
41. Priisalm Tristan       M 2010 u-2314 Jane Jaakson
2017-05-24 15:59:45
B
42. Pronin Arseni 1639 1773 1815 M 2007 MA Vabaettur 150314 Jane Jaakson
2017-05-24 13:23:49
B
43. Pukk Martin       M 2008 u-2253 Jane Jaakson
2017-05-22 13:59:26
B
44. Pukk Oskr       M 2005 u-2252 Jane Jaakson
2017-05-22 13:59:04
B
45. Punab Sten Markus       M u-2345 Jane Jaakson
2017-05-25 12:09:26
B
46. Raisma Ralf Marten 1155 1447 1447 M 2005 Saku MK 140402 Jane Jaakson
2017-05-22 13:47:23
B
47. Raisma Rasmus       M u-2245 Jane Jaakson
2017-05-22 13:56:26
B
48. Ratas Georg       M 2006 u-2344 Jane Jaakson
2017-05-25 12:09:06
B
49. Ratas Robin Roger       M 2007 u-2316 Jane Jaakson
2017-05-24 16:27:31
B
50. Rebas Albert       M u-2096 Jane Jaakson
2017-05-16 10:53:55
B
51. Reiman Fred       M 2010 u-2312 Jane Jaakson
2017-05-24 13:37:08
B
52. Reiman Laur       M 2008 u-2311 Jane Jaakson
2017-05-24 13:36:56
B
53. Reitsakas Niilo       M 2007 u-2347 Jane Jaakson
2017-05-25 12:09:58
B
54. Repin Ivan   1458 1458 M 2006 - - - 160701 Jane Jaakson
2017-05-25 12:07:40
B
55. Rikas Artur 1660 1694 1648 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Artur Rikas
2017-05-11 12:49:03
B
56. Rohtoja Mirjam       N 2007 u-2072 Jane Jaakson
2017-05-15 16:09:26
B
57. Roomets Märt       M 2007 u-2348 Jane Jaakson
2017-05-25 12:10:23
B
58. Rästas Kari       N u-2387 Jane Jaakson
2017-05-26 14:44:57
B
59. Saar Kennet       M 2010 u-2074 Jane Jaakson
2017-05-15 16:10:24
B
60. Saar Marten       M 2008 u-2071 Jane Jaakson
2017-05-15 16:09:02
B
61. Savin Danil 1344 1545 1605 M 2004 MA Vabaettur 121118 Jane Jaakson
2017-05-25 12:04:42
B
62. Savinov Matvei 1693 1728 1720 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2017-05-19 15:15:36
B
63. Savustyan Arseniy       M 2007 u-2302 Jane Jaakson
2017-05-24 13:26:11
B
64. Sibul Teodor       M u-2204 Jane Jaakson
2017-05-19 16:02:46
B
65. Sigur Lennart       M u-2199 Jane Jaakson
2017-05-19 16:01:26
B
66. Sildam Jaanek       M 2007 u-2209 Jane Jaakson
2017-05-19 16:10:41
B
67. Slavinski Nikita 1636 1875 1745 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Jane Jaakson
2017-05-22 13:51:40
B
68. Steblevski Daniel   1200 1177 M 2006 T. Truusi MKK 170306 Jane Jaakson
2017-05-22 13:52:21
B
69. Strandson Siim   1147 1147 M 2006 - - - 161246 Jane Jaakson
2017-05-24 13:23:31
B
70. Talisainen Georgi       M u-2343 Jane Jaakson
2017-05-25 12:08:47
B
71. Taro Marko 1639 1579 1583 M 2006 MA Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2017-05-11 11:25:31
B
72. Teppart Marie       N - - - 160734 Jane Jaakson
2017-05-26 14:07:28
B
73. Tomingas Wilhelm   1243 1237 M 2006 T. Truusi MKK 150270 Jane Jaakson
2017-05-22 13:53:43
B
74. Tsernov Mihhail       M u-2357 Jane Jaakson
2017-05-25 14:30:14
B
75. Tšurakov Sergei 1314 1444 1559 M 2007 MA Vabaettur 140734 Jane Jaakson
2017-05-24 13:20:57
B
76. Usin Huko Pärtel       M u-2243 Jane Jaakson
2017-05-22 13:55:43
B
77. Uukkivi Karl       M u-2063 Jane Jaakson
2017-05-15 16:04:54
B
78. Volkodavov Vladislav 1258 1330 1315 M 2005 MA Vabaettur 140315 Jane Jaakson
2017-05-25 12:05:06
B
79. Vällo Sten       M 2004 Nõmme Noortemaja 160162 Jane Jaakson
2017-05-12 11:05:05
B
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017